Bankera Exchange. obecnie 0 % FEES w parach z BNK i 0,1 % FEES w innych

Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 47
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Bankera Exchange. obecnie 0 % FEES w parach z BNK i 0,1 % FEES w innych

Postautor: Naganiacz » poniedziałek, 13 maja 2019, 21:07

Cześć. Poniżej ciekawe informacje o nowej giełdzie prosto z ich bloga:
Rok 2019 rozpoczął się od znaczącego kamienia milowego dla społeczności Bankera – oficjalnego uruchomienia Bankera Exchange, naszej własnej platformy handlowej. Wraz z końcem pierwszego miesiąca nowego roku chcielibyśmy przedstawić Wam najnowsze osiągnięcia na giełdzie i zapoznać się z nadchodzącymi aktualizacjami.
Funkcje giełdy
Platforma Bankera Exchange została zaprojektowana w sposób zapewniający łatwą implementację przyszłych aktualizacji. Głównym celem pierwszej wersji było zapewnienie naszym klientom szybkiej i wygodnej platformy do handlowania kryptowalutami zarówno dla amatorów, jak i dla zaawansowanych handlowców, zapewniając w ten sposób solidne podstawy do przyszłego rozwoju.
W tej chwili Bankera Exchange oferuje pięć głównych kryptowalut i tokenów: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Dash (DASH), NEM (XEM), Banker (BNK) oraz pięć par handlowych, w tym DASH/BTC, XEM/BTC , ETH/BTC, BNK/BTC i BNK/ETH. Jednym z naszych głównych celów jest zapewnienie różnorodności zarówno popularnych najpopularniejszych kryptowalut, jak i obiecujących nowych tokenów w przyszłości. Nasz zespół już przegląda aplikacje na monety, aby upewnić się, że nowym kryptowalutom zintegrowanym z platformą można ufać oraz są one wysokiej jakości. Jeśli chcesz zobaczyć swoją monetę na giełdzie Bankera, zgłoś się tutaj.
Aby uczynić Bankera Exchange atrakcyjną dla bardziej zaawansowanych i doświadczonych handlowców, wdrożyliśmy naszą własną funkcję API REST. Ta funkcja pozwala użytkownikom korzystać z możliwości handlu algorytmicznego, umożliwiając im śledzenie zachowań rynkowych i dostęp do giełdowych obiektów handlowych z ich własnych aplikacji.
Wraz z wdrażaniem do życia każdego nowego produktu, Bankera dąży do osiągnięcia celu, jakim jest zaoferowanie pełnej infrastruktury finansowej dla epoki blockchain. Aby zapewnić bezproblemowe zarządzanie cyfrowymi zasobami wśród produktów ekosystemu Bankera, zapewniliśmy naszym użytkownikom możliwość dokonywania bezpłatnych wpłat ze SpectroCoin – naszego pierwszego produktu. Zasoby krypto zdeponowane w SpectroCoin natychmiast trafiają do portfela Bankera Exchange.
Bankera Exchange działa również w mediach społecznościowych: otworzyliśmy oficjalne kanały na Facebook, Twitter i Instagram, aby na bieżąco informować Was o najnowszych wydarzeniach i postępach. Media społecznościowe są dla nas cennym narzędziem umożliwiającym kontakt z naszą społecznością, słuchanie opinii i sugestii, a także pomoc we wszystkich kwestiach związanych z obsługą.
Plany na przyszłość
Nasza wizja Bankera Exchange opiera się na ciągłym rozwoju i doskonaleniu systemu, czyniąc go konkurencyjnym na szybko zmieniającym się rynku krypto. Dlatego nasz zespół programistów pracuje już nad nowymi funkcjami i aktualizacjami, które zostaną wdrożone w bliskiej przyszłości.
W tej chwili Bankera Exchange oferuje stałe opłaty transakcyjne zarówno dla animatorów rynku, jak i odbiorców. Aby zachęcić animatorów rynku do działania na naszej platformie, planujemy wprowadzić grafik zmiennych opłat dla twórców i odbiorców, który zostanie dostosowany zgodnie z wolumenami transakcji odpowiednich kryptowalut giełdowych – mówiąc prosto, wyższy dzienny wolumen, spowodowałby obniżenie opłat transakcyjnych i zwiększenie płynności.
Po uruchomieniu platformy Bankera Loans planujemy również wprowadzić opcję obsługi transakcji marżowych na giełdzie Bankera. Ta funkcja umożliwi naszym klientom wykorzystanie ich kryptowalut poprzez pożyczanie pieniędzy na ich bieżące fundusze, a tym samym zwiększenie ich siły nabywczej.
Chociaż Bankera Exchange oferuje już REST API, w przyszłości planujemy również wdrożenie FIX API – jednego z najczęściej używanych standardów finansowych API na całym świecie. Przy pomocy FIX API handlowcy mogą zdobyć bogate informacje rynkowe z szerokiej gamy zasobów handlowych i wykorzystywać te informacje do podejmowania bardziej efektywnych decyzji handlowych. Dzięki wdrożeniu naszego API w spersonalizowanych narzędziach transakcyjnych, użytkownicy otrzymają możliwość śledzenia cen kryptowaluty i wykonywania transakcji na Bankera Exchange z ich własnych systemów transakcyjnych.
Na koniec, aby dodać więcej radości do handlowania, a także aby wspierać zaangażowanie społeczności wokół naszej platformy handlowej, zaoferujemy funkcję TrollBox na giełdzie Bankera. Tam użytkownicy będą mogli dyskutować między sobą, a także uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania związane z obsługą.
To tylko kilka nowych funkcji i aktualizacji, które wdrożyliśmy, a także pracujemy nad przeniesieniem naszej platformy na wyższy poziom. Jeśli masz pytania lub sugestie dotyczące naszej usługi, skontaktuj się z helpdesk@bankera.com.
Link do powyższego info: https://blog.bankera.com/pl/2019/01/31/ ... #more-8085

Dodano po 7 minutach 7 sekundach:
No i szybki link do limitów i opłat transakcyjnych:
https://exchange.bankera.com/fees-and-limits

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7945
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1028
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Bankera Exchange. obecnie 0 % FEES w parach z BNK i 0,1 % FEES w innych

Postautor: adam1226 » wtorek, 14 maja 2019, 00:35

TLDR; czyli czym ta giełda planuje się wyróżnić wśród konkurencji i jak zachęcić ludzi do zakładania kont i handlu?
:arrow: [Binance]- Giełda altcoinów
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 47
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bankera Exchange. obecnie 0 % FEES w parach z BNK i 0,1 % FEES w innych

Postautor: Naganiacz » środa, 15 maja 2019, 12:22

Na początku mósiałem się dowiedzieć o co chodzi z tym TLDR i już wiem. Dla innych czytających by nie musieli tracić czasu na szukanie wyjaśnienia - wyjaśniam: ""TL;DR. Angielski skrót od "Too long; didn't read", co oznacza "za długie, nie przeczytałem". Używa się go w sytuacjach, kiedy coś jest zbyt długie i nudne, byś miał ochotę to przeczytać lub kiedy chcesz w kilku słowach zaznaczyć streszczenie swojego tekstu.""
Postaram się to streścić po mojemu bo co jest napisane wyżej każdy widzi.
Moim zdaniem, choć wyroczną nie jestem....
to czym się obecnie wyróżnia ta giełda to:

1. Brak prowizji za handel krypto w parach z BNK
2. Bardzo mała prowizja za handel w pozostałych parach, bo tylko 0,1 %
dla porównania pod linkiem całkiem świeże porównanie z innymi giełdami: https://comparic.pl/alex-kruger-gieldy- ... -prowizje/
3. Jest szybka, wygodna i przyjazna zarówno dla laików jak i strych wyjadaczy
4. Bezpłatne wpłaty ze SpectroCoin – ich pierwsza giełda. Zasoby krypto zdeponowane w SpectroCoin natychmiast trafiają do portfela Bankera Exchange po zleceniu przelewu
5. Platforma się ciągle rozwija

W przyszłości:

1. Aby zachęcić ludzi do handlu na ich platformie, planują wprowadzić grafik zmiennych opłat, który zostanie dostosowany zgodnie z wolumenami transakcji odpowiednich kryptowalut giełdowych – mówiąc prosto, wyższy dzienny wolumen, spowoduje obniżenie opłat transakcyjnych i zwiększenie płynności.
2. Planują uruchomić platformę Bankera Loans będzie tam opcja obsługi transakcji marżowych na giełdzie Bankera. Ta funkcja umożliwi ludziom wykorzystanie ich kryptowalut poprzez pożyczanie pieniędzy innym ludziom, a tym samym zwiększenie ich siły nabywczej. - nie mam pojęcia jak to będzie zrobione technicznie ale skoro chcą być pierwszym od podstaw utworzonym bankiem kryptowalutowym to do czegoś zobowiązuje. Skoro dzisiaj ludzie pożyczają pieniądze z banków od "banksterów" na RRSO od około 10 % do 18% lub od innych parabanków na jeszcze bardziej złodziejskich zasadach to uważam, że jak będzie możliwość pożyczania od BANKERA na dużo mniejszy procent (jaki zapowiadają) to też się chętni znajdą i to dużo.
3. Wprowadzenie rozbudowanego o różne funkcje API możliwego do dostosowania do własnych potrzeb

To tylko część udostępnionych planów a mają ich więcej o czym jeszcze nie mówią ale sugerują. Dodatkowo przypominam, że w ICO zebrali ponad 100 000 000 ojro i przez to oprócz tego że mają kasę na realizację planów to jeszcze bardzo duże grono długofalowych inwestorów, którzy czekają na lepsze czasy.

Przypominam również że cały czas posiadacze BNK otrzymują dywidendę (procentowy udział z zysku z tygodniowego utargu od całego handlu na ich obu platformach) wypłacaną cotygodniowo w przeliczeniu na ETH:
"Last week, SpectroCoin and Bankera Exchange generated net transactional revenue of 20,043.73 EUR. 20% of that was distributed among BNK holders. This totaled to 4,008.75 EUR or 25.9247636673414 ETH (given the current exchange rate of 154.63 euros for 1 ether). A part of the share – 4.07823960519892 ETH were paid out to BNK smart contract...."
Link: https://blog.bankera.com/2019/05/07/the ... been-paid/
Ale więcej o tych dywidendach było pisane w wątku o BNK jak uruchamiali ICO:
viewtopic.php?t=24855
Ja traktuje go jako wątek również - spekulacyjny o cenie (żeby nie zaśmiecać forum).

Ciężka jest dola naganiacza ale nick też do czegoś zobowiązuje. :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7945
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1028
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Bankera Exchange. obecnie 0 % FEES w parach z BNK i 0,1 % FEES w innych

Postautor: adam1226 » środa, 15 maja 2019, 14:09

Projekt ambitny.. kwestia tego jak sobie poradzą z "kłodami pod nogi" w sensie regulacji itd
:arrow: [Binance]- Giełda altcoinów
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 47
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bankera Exchange. obecnie 0 % FEES w parach z BNK i 0,1 % FEES w innych

Postautor: Naganiacz » piątek, 17 maja 2019, 23:55

W kwestii regulacji swego czasu ukazał się artykuł o planach Litwy na wprowadzenie takowych jeszcze bardziej zaostrzonych niż narzuca to obecnie UE. Na szefie Bankery nie robi to jednak dużego wrażenia.
https://news.bitcoin.com/lithuania-to-a ... n-the-eus/ Mój krótki do tego komentarz zamieściłem w wątku o viewtopic.php?f=45&t=24855&p=574173#p571099
Komentarz ten miał być początkiem do głębszej dyskusji ale niestety nikt nie podjął rzuconej rękawicy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 840
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 236
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bankera Exchange. obecnie 0 % FEES w parach z BNK i 0,1 % FEES w innych

Postautor: zdch » sobota, 18 maja 2019, 07:57

@Naganiacz 1. Czym token BNK różni się od innych?
2. Dlaczego całej tej platformy nie zbudować na istniejącej walucie?
3. Czy giełda i platformy o których wspomniałeś mają odpowiednie licencje instytucji finansowych, skoro są pośrednikami transakcji finansowych?
4. Jak pomagacie klientom rozliczać się podatkowo z zysków osiąganych na waszej platformie?

Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 47
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bankera Exchange. obecnie 0 % FEES w parach z BNK i 0,1 % FEES w innych

Postautor: Naganiacz » czwartek, 23 maja 2019, 12:23

@zdch 1. Czym token BNK różni się od innych?
Jeżeli chodzi o stronę techniczną to swego czasu było o tym pisane na forum o BNK w ten sposób: „udział w przychodach zostanie wypłacony w ETH lub XEM, będą one posiadały kody źródłowe ERC20 i mozaikę NEM, co czyni Banker unikalnym tokenem.” ….. viewtopic.php?f=45&t=24855&start=40#p463200
Oraz w ten sposób: „obecnie nie są jeszcze zakończone prace nad kod źródłowym BNK ERC223. Kiedy kod źródłowy ERC223 będzie gotowy, BNK trafią na giełdy, a zespół IT Bankery skoncentruje się nad obsługą BNK jako mozaiki NEM” viewtopic.php?f=45&t=24855&start=60#p483827
Nadmieniam, że cytowane wpisy są archiwalne i jeżeli chcesz się czegoś więcej dowiedzieć na ten temat to zadaj pytanie ich autorowi bo jak technicznie to się na tym nie znam.

2. Dlaczego całej tej platformy nie zbudować na istniejącej walucie?
Otóż BNK jest istniejącą krypto walutą. Można ją nabyć i handlować na kilku giełdach krypto walutowych.

3. Czy giełda i platformy o których wspomniałeś mają odpowiednie licencje instytucji finansowych, skoro są pośrednikami transakcji finansowych?
Jeszcze nie ale posiadają podpisane partnerstwa z takowymi podmiotami, które takie licencje posiadają. Dodatkowo zakupili fizyczny bank nastawiony na wykorzystywanie nowych technologii (oczywiście „razem z klientami”) co ma im pomóc w szybszym uzyskaniu takiej licencji. Mam też przeczucie, że na Litwie będą taką pierwszą licencjonowaną instytucją w dobie projektów ustaw tam już rozpatrywanych do wprowadzenia. Zarejestrowali też działalność w Estonii co też nie jest bez znaczenia. Co jeszcze ciekawego? Acha: Bankera wydała swoją kartę płatniczą tak zwany „plastik”.
Ale o tym i o innych ciekawych niuansach dowiesz się po zapoznaniu miedzy innymi z wpisami na już tu nie raz linkowanym wątku: Bankera – bankowość w technologii blokczeńcz.

4. Jak pomagacie klientom rozliczać się podatkowo z zysków osiąganych na waszej platformie?
Najlepiej by było abyś takie pytanie zadał i skierował na właściwy adres
„Jeśli masz pytania lub sugestie dotyczące naszej usługi, skontaktuj się z helpdesk@bankera.com.” tak właśnie piszą na swoim blogu np. tu pod koniec wpisu: https://blog.bankera.com/pl/2019/01/31/ ... #more-8085
Ja nie jestem w żaden sposób „spowinnowacony” z tą platformą oprócz tego, że z niej czasami korzystam. 
Jak się czegoś dowiesz to daj znać.

Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 47
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bankera Exchange. obecnie 0 % FEES w parach z BNK i 0,1 % FEES w innych

Postautor: Naganiacz » środa, 14 sierpnia 2019, 22:51

Cześć, poniżej prezentuję tekst ordynarnie przetłumaczony przez tłumacza gógle.

Opublikowano 12 sierpnia 2019 r. Przez Bankera
XRP: najnowszy dodatek do giełdy Bankera

„Nasz zespół z przyjemnością ogłasza, że w najbliższych miesiącach będziemy rozszerzać wybór kryptowalut dostępnych na Bankera Exchange. Dzisiaj robimy pierwszy krok do przodu i wprowadzamy obsługę jednej z najpopularniejszych monet w naszej społeczności - monety XRP (Ripple). (…) Na Bankera Exchange waluta jest sparowana z czterema wiodącymi kryptowalutami: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Tether (USDT) i token Bankier (BNK). Wpłaty, wypłaty i transakcje XRP zostały już włączone na platformie. Co więcej, posiadacze tokenów BNK mogą korzystać z wyjątkowych korzyści i handlować Ripple całkowicie za darmo na Bankera Exchange!

Aby dowiedzieć się, jak handlować Ripple na Bankera Exchange przy użyciu różnych opcji zamówień, przeczytaj nasz post na blogu. Użytkownicy mogą sprawdzić harmonogram opłat XRP na naszej stronie Opłaty i ograniczenia.

Moneta XRP jest pierwszym nowym dodatkiem do Bankera Exchange, ale na pewno nie będzie jedynym. Ponieważ planujemy zaoferować naszym użytkownikom szeroki wybór kryptowalut, więcej monet i tokenów zostanie dodanych do platformy w najbliższej przyszłości.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące notowania XRP, skontaktuj się z nami pod adresem helpdesk@bankera.com.”

Link: https://blog.bankera.com/2019/08/12/xrp ... -exchange/

Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 47
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bankera Exchange. obecnie 0 % FEES w parach z BNK i 0,1 % FEES w innych

Postautor: Naganiacz » czwartek, 29 sierpnia 2019, 15:16

Cześć. Do giełdy Bankera Exchange dodano nowe kryptowaluty do wymiany takie jak LTC, XLM i ZEC.
Oczywiście w parze z BNK można handlować bez Fess.
https://exchange.bankera.com/market/XLM-BNK
https://exchange.bankera.com/market/LTC-BNK
https://exchange.bankera.com/market/ZEC-BNK
Ruch na tej giełdzie jest bardzo bardzo mizerny, można śmiało powiedzieć, że jest ona puki co niszową giełdą ale parę walut już jest więcej do wymiany.

Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 47
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bankera Exchange. obecnie 0 % FEES w parach z BNK i 0,1 % FEES w innych

Postautor: Naganiacz » piątek, 13 września 2019, 23:38

Witam, No i uaktualniono wpis o XLM na blogu, poniżej przedstawiam przetłumaczonego przez gógla tłumacza niusa.
Link: https://blog.bankera.com/2019/09/12/mee ... -exchange/

„Wysłany 12 września 2019 r. Przez Bankera
Poznaj gwiezdne lumeny - nowy dodatek do giełdy Bankera

Nasz zespół stale poszerza ofertę monet i tokenów dostępnych na platformie Bankera Exchange. Po niedawnym dodaniu XRP z przyjemnością witamy kolejną wiodącą kryptowalutę - Stellar lumens (XLM).

The Stellar Project
Stellar to organizacja non-profit, której misją jest pomoc bankom w uzyskaniu dostępu do podstawowych operacji finansowych. Aby połączyć zwykłych ludzi i instytucje finansowe, projekt prowadzi własny blockchain. Technologia rozproszonej księgi umożliwia projektowi oferowanie szybszej i tańszej alternatywy dla płatności transgranicznych.

Podobnie jak Ethereum i NEM, blockchain Stellar ma inteligentną funkcję kontraktowania. Ta funkcja umożliwia użytkownikom blockchain tworzenie niestandardowych aplikacji sieciowych. Na przykład można utworzyć konto depozytowe lub zorganizować zbiórkę pieniędzy na blockchainie Stellar.

Stellar oferuje również charakterystyczne rozwiązanie bezpieczeństwa, które umożliwia obciążenia zwrotne blockchain. W przypadku oszustwa lub niezamierzonej transakcji w sieci Stellar posiadacz kryptowaluty może zamrozić przedmiotowe aktywa. Zamrożone aktywa mogą zostać zwrócone pierwotnemu posiadaczowi lub pozostają zamrożone, aby nikt inny nie mógł z nich skorzystać.
Lumenów: kryptowaluta sieci Stellar

W 2014 r. Projekt Stellar uruchomił 100 milionów jednostek własnej kryptowaluty, początkowo nazwanej „gwiazdami”. Rok później nazwę waluty zmieniono na „lumen”, w skrócie XLM, aby odróżnić ją od sieci Stellar i samego projektu.

Podstawowym celem kryptowaluty XLM jest zapewnienie płynnego działania sieci Stellar. Każdy klient sieci jest zobowiązany do wykorzystania niewielkiej części swoich lumenów do uiszczenia opłat transakcyjnych. Chociaż opłata jest minimalna, chroni sieć przed atakami DoS, których uruchomienie jest niezwykle kosztowne.

Ponadto każde konto w sieci musi posiadać określoną ilość XLM. Opuszczone konta są często usuwane, aby zwolnić miejsce dla nowych użytkowników.

Podobnie jak XRP, lumenów można używać do przeprowadzania transakcji z niepłynnymi walutami fiducjarnymi. Na przykład użytkownik sieci Stellar, który jest właścicielem kilku dolarów amerykańskich, chce wysłać je znajomemu mieszkającemu w Europie. Przyjaciel chciałby jednak otrzymać płatność w euro. W takim przypadku zasoby użytkownika w USD zostaną najpierw przekonwertowane na kryptowalutę XLM, a następnie zamienione na EUR, zanim dotrą do odbiorcy.

Aby zapobiec zmniejszeniu podaży krążących lumenów, projekt Stellar utrzymuje pulę inflacji. Każdego roku ilość lumenów równa 1% całkowitej podaży XLM jest pobierana z puli inflacji i rozdzielana między posiadaczy kryptowaluty XLM.
Handluj XLM na giełdzie Bankera
Na Bankera Exchange lumeny są sparowane z kryptowalutami bitcoin (BTC), ether (ETH), tether (USDT) i bankier (BNK). Użytkownicy mogą już handlować XLM przy użyciu dowolnej z obsługiwanych walut wymienionych powyżej.

Co więcej, posiadacze BNK mogą handlować wszystkimi parami BNK bez prowizji. Na przykład użytkownicy chcący wymienić BTC na XLM mogą najpierw przekonwertować BTC na BNK, a następnie BNK na XLM bez dodatkowych kosztów transakcyjnych.

Jak handlować XLM?

Wyjaśnimy, jak wykorzystać pary handlowe BNK, pokazując, jak przekonwertować BTC na XLM w kilku prostych krokach.
Krok 1. Zdeponuj bitcoiny na swoim koncie Bankera Exchange.
Krok 2. Wybierz parę BNK / BTC z menu po lewej stronie.
Krok 3. Wybierz żądany typ zamówienia. W Bankera Exchange oferujemy obecnie opcje zleceń rynkowych i limitów.

Aby handlować za pomocą opcji Zlecenie rynkowe, po prostu wprowadź kwotę BNK, którą chcesz kupić, i kliknij „Kup BNK”. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane po najlepszej dostępnej cenie rynkowej BNK.
Aby handlować za pomocą zlecenia Limit, wypełnij formularz zamówienia z ceną, którą chcesz zapłacić, i kwotą BNK, którą chcesz kupić, a następnie wybierz „Kup BNK”. Zamówienie zostanie zrealizowane po żądanej cenie.

Krok 4. Gdy zamówienie zostanie zamknięte, handluj nowo zdobytym BNK za XLM, powtarzając kroki. To jest to!

Nowy na Bankera Exchange? Zarejestruj się i zacznij handlować już dziś!

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące handlu XLM na Bankera Exchange, skontaktuj się z naszym wsparciem pod adresem helpdesk@bankera.com.

Należy pamiętać, że informacji zawartych w poście na blogu nie należy traktować jako porady finansowej. Chociaż Bankera Exchange dokłada wszelkich starań, aby wybierać monety wysokiej jakości, zalecamy przeprowadzenie własnych badań przed podjęciem decyzji o zakupie, sprzedaży lub przechowywaniu kryptowaluty."

Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 47
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bankera Exchange. obecnie 0 % FEES w parach z BNK i 0,1 % FEES w innych

Postautor: Naganiacz » środa, 25 września 2019, 13:52

Bankera rozszerza portfolio kryptowalut i wita Litecoin (LTC) na giełdzie! Moneta jest sparowana ze wszystkimi głównymi kryptowalutami obsługiwanymi przez platformę.

Poniżej tłumaczony góglem nowy wpis prosto z ich bloga:
Handluj Litecoin na giełdzie Bankera

Wiemy, że nasza społeczność z niecierpliwością czeka na dodanie nowych walut do Bankera Exchange. Dlatego w tym tygodniu z radością ogłaszamy wsparcie dla jednej z najstarszych, jednak najpopularniejszych kryptowalut na rynku - Litecoin (LTC).

Co to jest Litecoin?

Bitcoin (BTC) jest nadal najpopularniejszą kryptowalutą na całym świecie, z milionami szacowanych użytkowników na całym świecie. Jednak od czasu jego narodzin podejmowano wiele prób ulepszenia kryptowaluty poprzez stworzenie lepszych, bardziej wydajnych wersji monety.

Litecoin vs Bitcoin: Jak się porównują?

Podstawową różnicą między dwiema kryptowalutami a technologiami stojącymi za nimi są algorytmy kryptograficzne, które stosują. Algorytmy bezpośrednio wpływają na proces wydobywania kryptowalut, podczas którego górnicy kryptowalut używają sprzętu wydobywczego do rozwiązywania złożonych zagadek, które weryfikują transakcje i wypuszczają nowe monety do systemu.

Podczas gdy Bitcoin wykorzystuje wyrafinowany algorytm SHA-256, który jest preferowany ze względu na swoje bezpieczeństwo, Litecoin stosuje stosunkowo nowy algorytm znany jako Scrypt. Ten ostatni jest łatwiejszy do obliczenia, umożliwiając szybsze potwierdzenie transakcji. W rezultacie LTC udało się przekroczyć czas przetwarzania bloku Bitcoin i skrócić go z około 10 minut do około 2,5 minuty.
Chociaż debata Litecoin kontra Bitcoin trwa od lat, LTC nie było przeznaczone do konkurowania z BTC, ale raczej do działania jako uzupełniająca alternatywa płatności. Podczas gdy Bitcoin był postrzegany jako „złoto” - magazyn wartości dla celów długoterminowych, Litecoin był pomyślany jako „srebro” - środek do codziennych transakcji. Ze względu na czas przetwarzania kryptowaluta jest często preferowana przez akceptantów.

Od momentu pierwszego wydania Litecoin wciąż jest silny. Obecnie LTC jest jedną z najlepszych walut pod względem kapitalizacji rynkowej, a na rynku krąży już ponad 63 miliony monet o wartości około 5 miliardów dolarów amerykańskich. Teraz jest również dostępny do handlu na Bankera Exchange, gdzie jest powiązany z Bitcoinem, Eterem (ETH), Tetherem (USDT) i Banker (BNK).

Handel Litecoinami na Bankera Exchange
Z przyjemnością informujemy, że transakcje, wpłaty i wypłaty Litecoin zostały już włączone na giełdzie. Wierzymy, że wsparcie dla Litecoin pomoże użytkownikom Bankera Exchange zdywersyfikować ich portfel transakcyjny i zwiększyć wolumeny transakcyjne na platformie. Ponadto uważamy, że najnowszy dodatek ujawni nasze usługi społeczności Litecoin, a tym samym przyciągnie nowych użytkowników do Bankera Exchange.

Jako wyłączna korzyść dla naszej społeczności, posiadacze BNK mogą handlować wszystkimi parami BNK, całkowicie bez prowizji. Na przykład użytkownicy chcący przekonwertować Bitcoin na Litecoin mogą najpierw wymienić BTC na BNK, a następnie BNK na LTC, aby uniknąć opłat handlowych. Znajdź pełny harmonogram Litecoin na naszej stronie Opłaty i ograniczenia.

Jak handlować Litecoin?

Możesz łatwo przekonwertować Bitcoin na Litecoin, wymienić Litecoin na Ether lub handlować innymi innymi kryptowalutami, wykonując kilka prostych kroków:

Krok 1. Zdeponuj Litecoin lub inne obsługiwane aktywa kryptograficzne na Bankera Exchange.
Krok 2. Wybierz parę walut, którą chcesz wymienić po lewej stronie ekranu widoku transakcji. Aby uniknąć opłat za wymianę, handluj za pomocą par BNK.
Krok 3. Wybierz preferowany typ zamówienia. W Bankera Exchange możesz wybierać spośród kilku różnych opcji handlowych, w tym zleceń rynkowych i limitów.
Krok 4. Wprowadź ilość kryptowaluty, którą chcesz handlować. Jeśli wybrałeś opcję Zlecenie z limitem, wprowadź również żądaną cenę.
Krok 5. Wybierz „Kup” lub „Sprzedaj”. Zlecenia rynkowe są realizowane niemal natychmiastowo, natomiast zlecenia Limit są realizowane w momencie, gdy cena rynkowa osiągnie limit ustawiony przez użytkownika. To jest to!

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące handlu Litecoinami, zapoznaj się z naszym kompleksowym przewodnikiem Jak handlować aktywami cyfrowymi na Bankera Exchange?

Nie masz jeszcze konta? Odwiedź Bankera Exchange - naszą platformę handlową kryptowalutą nowej generacji i zarejestruj się już dziś!

Należy pamiętać, że informacji zawartych w poście na blogu nie należy traktować jako porady finansowej. Chociaż Bankera Exchange dokłada wszelkich starań, aby wybierać monety wysokiej jakości, zalecamy przeprowadzenie własnych badań przed podjęciem decyzji o zakupie, sprzedaży lub przechowywaniu kryptowaluty.”
Link do oryginału: https://blog.bankera.com/2019/09/19/tra ... -exchange/

Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 47
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bankera Exchange. obecnie 0 % FEES w parach z BNK i 0,1 % FEES w innych

Postautor: Naganiacz » czwartek, 26 września 2019, 21:22

Poniżej prezentuję fragment nowego wpisu na blogu Bankery, tłumaczony góglem.

Zcash Trading teraz na żywo na Bankera Exchange

Nieustannie pracujemy nad dodawaniem nowych wysokiej jakości monet i żetonów do Bankera Exchange, naszej globalnej platformy handlu aktywami cyfrowymi. Dziś z przyjemnością witamy kolejną najlepszą kryptowalutę - Zcash (ZEC).

Pojawienie się Zcash

W październiku 2016 r. Odbył się twardy widelec na blockchainie Bitcoin. Doprowadziło to do podziału łańcucha, który można teraz uznać za narodziny nowej kryptowaluty - Zcash.
Pochodzący z Bitcoin, Zcash ma identyczny twardy limit 21 milionów monet ZEC. Podobnie jak Bitcoin, transakcje Zcash są sprawdzane za pomocą mechanizmu konsensusu proof-of-work. Są to jednak prawdopodobnie jedyne podobieństwa między tymi dwoma projektami.
W przeciwieństwie do Bitcoin, Zcash to projekt skoncentrowany na prywatności - funkcja, która nie jest bardzo powszechna w świecie kryptowalut. Przejrzystość jest powszechnie uważana za jedną z kluczowych zalet, jaką technologia rozproszonych ksiąg przynosi na rynek, oferując publiczny dostęp do szczegółów każdej transakcji za pomocą eksploratorów blockchain.

Uczynienie informacji publicznej prywatnymi
Warto zauważyć, że w przeciwieństwie do innych łańcuchów bloków, które obsługują tylko transakcje publiczne lub tylko prywatne, prywatność transakcji Zcash można dostosować. W łańcuchu Zcash dostępne są dwa rodzaje transakcji: przejrzyste transakcje t i anonimowe transakcje z.
Transakcje między dwoma adresami t działają tak samo jak Bitcoin: nadawca, odbiorca i wartość transakcji Zcash są publicznie widoczne. Transakcje od Z do Z pojawiają się również w publicznym łańcuchu bloków, ale adresy, kwota transakcji i pole notatki są szyfrowane, a zatem nie są widoczne publicznie.
Każda strona uczestnicząca w transakcji może wybrać, jakie dane osobowe chce ujawnić. W transakcjach z ani adresy nadawcy, ani odbiorcy nie są wyświetlane, a kwoty przelewu są również utrzymywane w tajemnicy i nie są dostępne dla użytkowników blockchain ani walidatorów.
Transakcje są sprawdzane przy użyciu unikalnej technologii. Technologia nie wymaga ujawnienia dokładnych szczegółów transakcji w celu potwierdzenia, że transakcja rzeczywiście się wydarzyła i że ilość kryptowaluty, która została wysłana na adres odbiorcy, jest poprawna.”

Link: https://blog.bankera.com/2019/09/26/zca ... -exchange/

Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 47
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bankera Exchange. obecnie 0 % FEES w parach z BNK i 0,1 % FEES w innych

Postautor: Naganiacz » piątek, 11 października 2019, 23:58

08.10.2019 r. Bankera ogłosiła konkurs. Konkurs był bardzo szybki i moim zdaniem warto było w nim brać udział. Poniżej tłumaczenie góglem:

"Czas na zawody! Trzy nowe kryptowaluty będą dostępne na Bankera Exchange. Aby czekanie było przyjemniejsze, chcielibyśmy dać jednemu z was specjalną nagrodę - sprzętowy portfel do kryptowaluty Ledger Nano S. Zasady są proste: zgadnij, które trzy krypto pojawią się na naszej wymianie, i skomentuj swoje przypuszczenie poniżej! Zwycięzca zostanie wybrany losowo spośród osób, które poprawnie odgadły wszystkie trzy monety. Oto kilka wskazówek, które mogą ci pomóc:
1. Jest to pierwsza regulowana stablecoin w pełni wspierana przez dolara amerykańskiego.
2. W ciągu pierwszych trzech miesięcy moneta przekroczyła wartość transakcji o wartości 5 miliardów dolarów.
3. To otwarta, inteligentna stablecoin oparty na umowie, wspierany przez USD. Ta kryptowaluta ma najwyższą kapitalizację rynkową spośród stablecoins opartych na Ethereum.

Link:

No i zwycięzca też się szybko znalazł.

„I mamy zwycięzcę: gratulacje, Vitantonio Rotunno! Zgadł poprawnie trzy monety, które pojawią się na naszej platformie: TUSD, PAX i USDC.

Dziękujemy wszystkim za udział i zaglądajcie na nasze kanały, aby wiedzieć, kiedy monety będą dostępne na żywo.”
Link:

Czyli wkrótce do grona kwalut na giełdzie dołączą kolejne: TUSD, PAX i USDC.

Dodano po 2 minutach 47 sekundach:
Jak link do ogłoszenia Ichniego konkursu nie działa, to znajdziecie to info na Ichnim fejzbuku.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości