COINROOM - zapisy do pozwu zbiorowego

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 9 maja 2019
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

COINROOM - zapisy do pozwu zbiorowego

Postautor: alankot » czwartek, 9 maja 2019, 11:54

Kancelaria Adwokata Patryka Przeźdzeickiego organizuje zapisy do pozwu zbiorowego przeciwko COINROOM

Szanowni Państwo,

Z uwagi na rosnącą liczę zgłoszeń od osób poszkodowanych w związku z upadkiem giełdy „Coinroom”, uruchomiliśmy specjalną stronę internetową w celu usprawnienia zapisów do grupy.

By wstępnie zadeklarować chęć przyłączenia się do grupowych działań prawnych, uprzejmie prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Pragniemy zaznaczyć, że wypełnienie ankiety jest niezobowiązujące i nie wiąże się z żadnymi kosztami.

Po zgromadzeniu Państwa zgłoszeń będziemy kontaktowali się z Państwem telefonicznie i mailowo w celu uzgodnienia dalszych kroków.


http://coinroom-pozew-zbiorowy.pl/

Zachęcam do zgłoszenia się!

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

COINROOM - zapisy do pozwu zbiorowego

Postautor: stokarz » czwartek, 9 maja 2019, 13:10

Wydaje mi się, że swoją złość kierujcie w złą stronę. To KNF zniszczył Coinroom. Giełda nie upadła, a została zmuszona do zawieszenia działalności przez centralne organy kontroli.

Jest różnica prawda?

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 9 maja 2019
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

COINROOM - zapisy do pozwu zbiorowego

Postautor: alankot » czwartek, 9 maja 2019, 16:35

@stokarz to twoja opinia, a moja jest taka że mogło dojsć do tzw. exit scam

Faktem natomiast jest, że giełda do dzisiaj nie wypłaciła naszych pieniędzy!!!

NIestety wszystko wskazuje, że zostaliśmy okradzeni a nasze środki przywłasczone

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 37
Rejestracja: 4 sierpnia 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: S-LN47-W4F3-6GZE-6HTXH

COINROOM - zapisy do pozwu zbiorowego

Postautor: r00ts » czwartek, 9 maja 2019, 18:29

stokarz pisze: czwartek, 9 maja 2019, 13:10Wydaje mi się, że swoją złość kierujcie w złą stronę. To KNF zniszczył Coinroom. Giełda nie upadła, a została zmuszona do zawieszenia działalności przez centralne organy kontroli.

Jest różnica prawda?
Można by jeszcze dodać że, KNF dokonał włamania, przejął środki z giełdy i teraz Pan Wiewióra nie ma z czego spłacić użytkowników giełdy. Jakoś by to miało sens prawda ?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 czerwca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

COINROOM - zapisy do pozwu zbiorowego

Postautor: pstrozyk » czwartek, 27 czerwca 2019, 15:20

stokarz pisze: czwartek, 9 maja 2019, 13:10 Wydaje mi się, że swoją złość kierujcie w złą stronę. To KNF zniszczył Coinroom. Giełda nie upadła, a została zmuszona do zawieszenia działalności przez centralne organy kontroli.

Jest różnica prawda?
Hej dzwonilem do tej kancerii i ponoc nie prowadzi juz tej sprawy. Czy ktos cos wie i probuje odzysakc swoje srodki?

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: MrUser i 8 gości