Tokeneo

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 14 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Tokeneo

Postautor: Gagatek » środa, 8 maja 2019, 14:54

‼️TESTUJ WERSJĘ BETA I ZGARNIAJ TOKENY TEO‼️

Tokeneo wkracza w ostatni etap prac nad silnikiem giełdy. Już niedługo, bo 22 maja każdy zainteresowany wzięciem udziału w testach może zgłosić swoją kandydaturę wysyłając email na adres beta@tokeneo.com i opisując w kilku zdaniach dlaczego to właśnie jemu/jej powinniśmy powierzyć to zadanie.

Ale to nie wszystko…💰

Równolegle z zamkniętą fazą beta testów ruszy program BUG BOUNTY. Osoby, które będą w stanie wskazać replikowalne błędy w kodzie giełdy otrzymają nagrody w postaci tokenów TEO. (token TEO upoważnia do partycypowania w zyskach giełdy 50%) Wyznaczyliśmy trzy główne kategorie błędów:

📈błąd krytyczny - nagroda 25000 TEO
definicja: dotyczy całego systemu i uniemożliwia handel

📈błąd większy - nagroda 10000 TEO
definicja: dotyczy całego systemu, ale nie uniemożliwia handlu

📈błąd mniejszy - nagroda 1000 TEO
definicja: dotyczy tylko części systemu, podczas gdy jego pozostałe części działają normalnie

www.tokeneo.com

📅Kalendarz startu:

8 maja - 22 maja - składanie aplikacji do fazy beta testów
22 maja - 30 czerwca - faza beta testów, otwarcie rejestracji i stopniowe przydzielanie dostępu utworzonym kontom.
1 lipca - nieograniczony dostęp do giełdy oraz dystrybucja nagród bug bounty

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 14 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Tokeneo

Postautor: Gagatek » czwartek, 29 sierpnia 2019, 00:40

Start giełdy odbędzie się 15 września, wszystkich zainteresowanych odsyłam do najnowszego video w którym CEO Tokeneo Tomasz Rozmus opowiada co słychać we wszystkich projektach Tokeneo.

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 9 marca 2017
Reputacja: 124
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Tokeneo

Postautor: dalarin » sobota, 14 września 2019, 17:00

Ile trzeba czekać na weryfikację konta?

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 14 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Tokeneo

Postautor: Gagatek » niedziela, 15 września 2019, 23:03

Wszelkie pytania nt technicznych spraw proszę wysyłać na adres support@tokeneo.com . Z tego co mi wiadomo od poniedziałku tj 16.09 konta bedą już weryfikowane na bierząco.

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 9 marca 2017
Reputacja: 124
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Tokeneo

Postautor: dalarin » środa, 18 września 2019, 22:01

Ech, niestety nabrałem się. Wyglądało na interesujący projekt, a okazało się, że to najpewniej scam do wyłudzania danych osobowych.

Weryfikację odrzucają ze względu na użycie znaków wodnych. Wcześniej nie ma nic o tym wspomniane, aby pewnie nie zniechęcać. Tymczasem kto w ogóle miałby tak robić? Znaki wodne to oczywisty, podstawowy sposób na zabezpieczenie się na wypadek kradzieży danych z serwera. Nie bez powodu osoby, które nie zrobiły znaków wodnych na dowodach osobistych przy rejestracji do Bitmarketu raportują, że dostają teraz powiadomienia z BIK-u, że ktoś bierze na nich pożyczkę z Providenta, a u tych co użyli takich znaków jest spokój. Nawet w banku akceptują znaki wodne przy zakładaniu konta przez neta. Po odrzuceniu weryfikacji zrobiłem nieco chłodniejszy research i okazuje się, że jak na nowo otwieraną międzynarodową giełdę rozgłos medialny jest żaden, nie ma oficjalnego konta na żadnym forum, reklamy to tylko bannery obiecujące darmowe tokeny (których się nigdy nie dostaje), nie ma na stronie jasnych rzeczowych informacji gdzie oni w ogóle urzędują, gdzie są serwery, gdzie są trzymane dane, jaki jest NIP UE firmy itp., brak jakichkolwiek nazwisk przedstawicieli, niby-partnerzy nie odpowiadają na pytanie czy faktycznie są partnerami tej firmy (pewnie się teraz zastanawiają o co w ogóle chodzi), brak danych jakie w ogóle są fees (opłaty) tej giełdy gdziekolwiek w necie, albo jakie jest API. Co więcej giełda miała ruszyć w zeszły weekend i to też była ściema aby naganiać ludzi na rejestrację i zostawianie danych osobowych, bo giełda tylko niby-ruszyła, bo żadne rynki nie są dostępne.

Podsumowując zdecydowanie odradzam, najpewniej oszustwo.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Tokeneo

Postautor: Wymazywanie » środa, 18 września 2019, 22:06

@dalarin Ciekawy post. Ale czy na pewno oszustwo, czy po prostu nowa giełda nie ogarniająca spraw o których piszesz za dobrze? Czy osoba T. Rozmusa nie jest choć trochę godna zaufania i raczej by nie firmował swoim nazwiskiem scamu? Pytam, bo nie wiem. Czasem oglądam jego materiały na yt i gość całkiem w porządku. Giełdy nie znam, ale słyszałem, że ją reklamuje.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Tokeneo

Postautor: bl4ck » środa, 18 września 2019, 22:18

@dalarin Czyli twierdzisz że dają pożyczki na Zdjęcie(nie skan bo to wątpię aby zrobiło go 0.01% osób i wysłało) aparatem dowodu osobistego?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 września 2019
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Tokeneo

Postautor: zmBTC » czwartek, 19 września 2019, 11:52

Niestety muszę podzielić się bardzo negatywną opinią o nowej giełdzie tokeneo.
Dwukrotnie przesyłałem BTC z giełdy bittrex do tokeneo.
Za pierwszym razem opóźnienie w pojawieniu się BTC na porfelu giełdy tokeneo wynosiło więcej niż 10 godzin. W tym czasie zdążyłem napisać 4 maile do support@tokeneo.com oraz poprzez facebook.
Na maile mimo próśb nikt nie odpisał, na facebooku dopiero po pojawieniu się BTC na portfelu otrzymałem informację, że transfer został zaksięgowany.
Obecnie zachęcony niską ceną TEO, z giełdy bittrex ponownie przesłałem BTC i czekam już 10-11 godzin. Transakcja dawno potwierdzona w blockchainie co mozna łatwo sprawdzić poprzez explorer - ID transakcji: 09925b5352e5606c23105192de328d514c17f27cccaa9065dd8a652b86becc3f

Na wiadomości na facebooku oraz kilka maili niestety nikt nie raczy odpisać...
Nie twierdzę, że to SCAM, bo Pan Tomasz Rozmus wydaje sie być uczciwą i uznaną osobą w świecie krypto, a także tradingu ogólnie, ale poziom techniczny giełdy oraz komunikacja z supportem stoi na tragicznym poziomie.
Jak można być pewnym bezpieczeństwa tej giełdy, jesli nie radzi ona sobie z tak podstawowymi rzeczami i ignoruje wiadomości klientów którzy de facto na pewien czas tracą swoje kryptowaluty przesyłając je na tą giełdę?

Do tego, w czasie, w którym oczekuję na pojawienie się BTC, jego cena spadła poniżej 10k (na bittrex trzymam obecnie USDT), a TEO w który zamierzałem zainwestować urosło w stosunku do BTC ponad dwukrotnie, więc oprócz niedostępności moich BTC przez prawie pół doby (sumując dwie sytuacje jest to już doba), problemy giełdy narażają na utratę kapitału ze względu na zmiany rynku, podczas gdy nie wiedząc co jest przyczyną problemów i z zerowym odzewem ze strony giełdy oczekuje się na pojawienie swoich BTC.

Mógłbym być wyrozumiały, gdybym otrzymał w miarę szybką i wyjaśniającą odpowiedź od supportu, natomiast od 3 dni 0 odpowiedzi w temacie, ale na maila sprzed 10 godzin o błędnej walucie (mają startować waluty fiat PLN oraz EUR, podczas gdy w parach do krypto są PLN i USD) odpisali dość szybko.

Postanowiłem się podzielić, żeby przestrzec innych, żeby nie tracić nerwów.

Inne rzeczy które zauważyłem:

-Gdzie ta 100% transparentność obrotów giełdy? Chyba, że założenie jest takie, że kazdy może sobie wyliczyć na podstawie swoich codziennych wypłat...
-Gdzie informacja na temat marż jakie pobiera giełda od transakcji?

Bardzo dużo w TEO nie zainwestowałem, ale i tak żałuję...

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 9 marca 2017
Reputacja: 124
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Tokeneo

Postautor: dalarin » czwartek, 19 września 2019, 19:09

Wymazywanie pisze: środa, 18 września 2019, 22:06Czy osoba T. Rozmusa nie jest choć trochę godna zaufania i raczej by nie firmował swoim nazwiskiem scamu?
Właśnie takim wnioskowaniem sam się kierowałem próbując tej giełdy użyć, a nawet być może zainwestować w jej tokeny.
zmBTC pisze: czwartek, 19 września 2019, 11:52Gdzie ta 100% transparentność obrotów giełdy?
Nie tylko to jest problemem. Transparencja czegokolwiek jest tu problemem. Same tokeny TEO też nie są transparentne. Gdzie są opublikowane ustalenia ile ich wyemitowano, ile już sprzedano, ile ich będzie w przyszłości, ile tokenów to ile procent obrotu z giełdy, dokładna zasada wynagradzania posiadaczy itd... Zasadniczo teraz nawet nie mam pewności czy takie tokeny w ogóle istnieją poza reklamami, bannerami i cyferkami gdzieś na ekranach ich strony internetowej. Strony internetowej z pewnymi problemami, należałoby dodać, bo takie komunikaty w konsoli przeglądarki mówią raczej o pisaniu rzeczy na kolanie.
Obrazek

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości