Egera.com - Najszybsza giełda kryptowalut - PLN EUR GBP USD - BTC LTC - dyskusja ogólna

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 40
Rejestracja: 4 kwietnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poznań

Bitclude.com Giełda kryptowalut [oficjalny wątek, odpowiedzi na pytania społecznośc]

Postautor: Egera » sobota, 22 czerwca 2019, 00:07

@renekm
Dziękujemy za opinię, na ich podstawie staramy się analizować nasze kolejne ruchy i to właśnie klienci decydujecie o nowościach.

Prowizja 2,00% w przypadku dotpay'a jest w całości ściągana przez dostawcę i została zaoferowana ze względu na to że niektórzy po prostu wolą używać tego kanału.

Aktualnie przenieśliśmy całą bankowość do Santandera co zapewnia niektórym z klientów darmowe natychmiastowe wpłaty. A już teraz express elixir staramy się w miarę możliwości technicznych księgować szybciej.

Pracujemy aktualnie nad tym by wpłaty były księgowane w sesjach ciągłych tym samym każdy będzie mógł dokonać Express Elixirem natychmiastowej wpłaty, będziemy o tym informować na twitterze i faceboku.

Spread zależy w znacznej mierzę od kondycji na rynku a aktualnie w momencie pisania wynosi około 135zł.
Najszybsza giełda kryptowalut - PLN EUR USD GBP - BTC LTC - przelewy ekspress elixir księgowane do 30 minut, BLIK oraz przelewy natychmiastowe tylko w Egera.com

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 868
Rejestracja: 20 lipca 2011
Reputacja: 178
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitclude.com Giełda kryptowalut [oficjalny wątek, odpowiedzi na pytania społecznośc]

Postautor: the_prince » wtorek, 16 lipca 2019, 12:03

Na dzień dzisiejszy, wskutek tego jak wyglądają limity - można trzymać dowolną ilość krypto, ale małą fiat - askwalle są co prawda do zaakceptowania i ktoś, kto chce kupić BTC w niehurtowej ilości może dać sobie radę, to gorzej z bidami - żeby jakiś prywatny market maker wszedł do gry, potrzebuje mieć gdzie trzymać amunicję. Props za 0% fee dla makerów - nie rozwiązuje to co prawda problemu, ale na innych polskich giełdach tego nie widziałem.

Ciekaw jestem, czy macie jakiekolwiek wyobrażenie, kiedy moglibyście uzyskać licencję pozwalającą użytkownikom na trzymanie większej ilości fiatów niż obecnie? Rozumiem, że na takie pytanie nie da się udzielić precyzyjnej odpowiedzi, ale może macie jakieś, powiedzmy że niezobowiązujące, ramy czasowe w których ma to szansę się stać?

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitclude.com Giełda kryptowalut [oficjalny wątek, odpowiedzi na pytania społecznośc]

Postautor: renekm » czwartek, 18 lipca 2019, 11:44

Witam.

Widzę, że poprawił się ruch i kursy na giełdzie. Podobno działają ekspresowe wpłaty poprzez Express Elixir ? Będę musiał zrewidować swój pogląd na Waszą giełdę. Zwłaszcza, że po upadku Bitmarket.pl zostałem w zasadzie bez giełdy gdzie można szybko i sprawnie wpłacić PLN. W najbliższych dniach zacznę korzystanie i opiszę swoje wrażenia w temacie.

Dobra, zrobiłem dzisiaj testową wpłatę poprzez Express Elixir. Pieniądze pojawiły się na saldzie po 10 minutach.

Teraz kwestia zakupu BTC. Otóż zdarzyło mi się kilka razy, że mimo dostępnej oferty sprzedaży na odpowiednią kwotę i ilość BTC, to podczas próby zakupu za całość dostępnych środków otrzymywałem dziwny komunikat, że nie mam odpowiedniej dostępnej kwoty żeby zrealizować zakup. Jest to absolutnie NIEMOŻLIWE bo sprawdzałem kilka razy czy jednak moja oferta jakaś nie wisi nie zakończona. Miałem dostępne 1200 zł i za tyle chciałem kupić biorąc pod uwagę pierwszą ofertę z brzegu. Kilka razy tak próbowałem i nie udało się aż oferta sprzedaży zniknęła. Po zgłoszeniu problemu, poproszono mnie o screeny z sytuacji. Nie zdążyłem jednak tego zrobić bo później wystawiłem ofertę i ktoś mi sprzedał BTC za jakieś 20-30 złotych. Później pojawiła się jakaś w miarę dobra oferta to spróbowałem kolejny raz kupić za całość i w końcu się udało.

Nie wiem co o tym myśleć. Czy to jakiś błąd na giełdzie czy po prostu jakaś "fake" oferta. Dodam, że na giełdzie niby są oferty po 5-6 tys. zł ale jak się spojrzy na ostatnie transakcje to są to same "śmieci" po 20-30 zł.

Następne rozczarowanie (a w zasadzie dwa) spotkały mnie podczas próby wypłaty BTC. Otóż okazało się, że dzisiaj fee za przesłanie nie wynosi tak jak wczoraj około 18 zł (0.00048 BTC) tylko ponad 23 zł (0.000585 BTC). Jak już wypłaciłem to niestety BTC wyszło z giełdy po około 15 minutach co uważam za NIEPOROZUMIENIE bo szybciej doszedł przelew ekspresowy w PLN. Wiadomo, że jak kupimy BTC to liczy się później czas. Pytanie dlaczego tak długo trzeba czekać na wysłanie środków ? Czy ktoś to robi ręcznie ? Otrzymałem odpowiedź, że czas na wypłatę to od kilku sekund do 15 minut i jest uzależniony od ilości BTC. Bałbym się pomyśleć ile czekać musi ktoś kto kupi 1 BTC a nie śmieci za 1200 zł jak ja.

Na zadane pytanie czy przelewy ekspresowe są księgowane również automatycznie w weekend (zgodnie z dostępem w KIR) otrzymałem info, że "starają się to robić przez weekend" cokolwiek to znaczy.

Reasumując to sam nie wiem co o tym myśleć. Jestem trochę rozczarowany. Policzyłem ile bym zapłacił gdybym wpłacił USD na EXMO i kupił tą samą ilość BTC co na Bitclude. Wyszło w zasadzie na jedno. Z tym, że tutaj tyle kombinacji. Niestety dużo robi przesadnie wysokie FEE za przesłanie BTC. Nie wiem co myśleć na temat samych ofert z giełdy. Niby są na jakieś tam w miarę pieniądze ale ruch i tak słaby. Do tego te błędy ?

Przyznam, że ja wiązałem z tą giełdą nadzieje głównie odnośnie konieczności wpłat w weekend. Nie do końca mam jednak pewność, że Ekspress Elixir będą księgowane z automatu w takie dni. Pozostaje ten Dotpay ale tu mamy 2% prowizji co razem z wysokim FEE za przesłanie BTC czyni zakup BTC na Bitclude nadal mniej opłacalny niż np. zakup kartą nawet po przewalutowaniu na jednej z zagranicznych giełd.

Reasumując:

Jest lepiej niż było ale są trzy główne problemy:

1) Wysokie FEE BTC
2) Mała ilość ofert i problem z zakupem waluty (sztuczny ruch?)
3) Stosunkowo długi czas oczekiwania na wysłanie zleconej wypłaty BTC

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 40
Rejestracja: 4 kwietnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poznań

Bitclude.com Giełda kryptowalut [oficjalny wątek, odpowiedzi na pytania społecznośc]

Postautor: Egera » sobota, 17 sierpnia 2019, 18:02

@renekm

Express Elixiry są aktualnie księgowane manualnie (staramy się realizować je jak najczęściej to możliwe i robimy to dużo częściej niż sesje Elixir). Już teraz mogę powiedzieć że pracujemy nad systemem który będzie umożliwiał tanio szybkie depozyty dużych sum.

Prowizja od wypłaty Bitcoinów jest uzależniona od stanu sieci oraz od dostawcy portfela z którego korzystamy podczas realizacji wypłat i nie mamy na nią aktualnie wpływu.

Oferty na giełdzie w 100% posiadają odzwierciedlenie w rzeczywistości, transakcje które są w przedziałach 20-30zł są realizowane zazwyczaj przez boty transakcyjne różnych użytkowników.

Wypłaty w Bitcoinach są realizowane od paru sekund do 15 minut, jest to podyktowane systemami oraz polityką bezpieczeństwa.

Wpłaty w weekendy za pomocą Express Elixirów są również realizowane, mogą być natomiast opóźnione. Będziemy informować o wprowadzeniu zmian w tym temacie.
Najszybsza giełda kryptowalut - PLN EUR USD GBP - BTC LTC - przelewy ekspress elixir księgowane do 30 minut, BLIK oraz przelewy natychmiastowe tylko w Egera.com

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitclude.com Giełda kryptowalut [oficjalny wątek, odpowiedzi na pytania społecznośc]

Postautor: renekm » piątek, 30 sierpnia 2019, 19:06

Moja opinia po prawie 2 miesiącach użytkowania.

1) Obsługa giełdy na bardzo wysokim poziomie. Zdarzało się, że odpisali o 2 w nocy na moje pytanie, które napisałem z prośbą o odpowiedź na drugi dzień.
2) Wpłaty Express Elixir bardzo sprawne i szybkie. Na razie zatwierdzane manualnie ale wystarczy napisać przed przelewem do suportu i zapytać czy są online by się upewnić.
3) Same ceny i ruch na giełdzie uległy poprawie. Czasem można BTC kupić taniej jak np. na EXMO
4) Techniczny aspekt działania giełdy. Zostały poprawione irytujące błędy i na tą chwilę wszystko działa jak należy.
5) Wypłaty krypto bardzo sprawne. Jak nam się śpieszy to wystarczy napisać do suportu i przyśpieszają wypłatę manualnie. Bez tego środki wychodzą tak od 5 do 15 minut.

I to by było na tyle. Na tą chwilę jedynie czego mi brakuje to rynku LTC/PLN

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 40
Rejestracja: 4 kwietnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poznań

Bitclude.com Giełda kryptowalut [oficjalny wątek, odpowiedzi na pytania społecznośc]

Postautor: Egera » piątek, 30 sierpnia 2019, 22:36

@renekm dziękujemy za miłe słowa!

Jednocześnie informujemy, że wpłaty za pomocą express elixiru księgujemy również w weekend. Czas zaksięgowania wynosi do 30 minut. Jak komuś zależy bardzo na szybkim depozycie a me pewność, że pieniądze weszły na nasze konto proszę kontaktować się na czacie to przyspieszy ksiegowanie :D
tyle przlewow w weekendy.png
Poza tym tematem, chatem i mailem support@bitclude.com pytania możecie również zadawać na naszej facebookowej grupie do której link podsyłamy: https://www.facebook.com/groups/2343591442592539/
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Najszybsza giełda kryptowalut - PLN EUR USD GBP - BTC LTC - przelewy ekspress elixir księgowane do 30 minut, BLIK oraz przelewy natychmiastowe tylko w Egera.com

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 7 września 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitclude.com - Najszybsza giełda kryptowalut - PLN EUR GBP USD - BTC LTC - dyskusja ogólna

Postautor: JacekK » sobota, 7 września 2019, 08:41

Witam,
Mam pytanie techniczne:
czemu od wczraj giełda nie odświeża się automatycznie?
Brak interreakcji bardzo utrudnia grę na giełdzie.
Pozdrawiam
Ps. Czy ktoś po stronie Polski opiekuje się jeszcze giełdą?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 40
Rejestracja: 4 kwietnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poznań

Bitclude.com - Najszybsza giełda kryptowalut - PLN EUR GBP USD - BTC LTC - dyskusja ogólna

Postautor: Egera » sobota, 7 września 2019, 11:36

@JacekK
Dzień dobry,

Nasz team jest w pełni polskojęzyczny, zgodnie z tym co Panu przekazaliśmy wczoraj mailowo, pracujemy nad jego rozwiązaniem. Problem z odświeżaniem jest spowodowany nagłą awarią ze strony websocketów, przy tej części infrastruktury jakiekolwiek awarie wcześniej nie występowały, co za tym idzie obecnie szukamy powodu zaistniałej sytuacji. Poinformujemy w temacie oraz indywidualnie po naprawieniu problemu

Pozdrawiamy,
Zespół Bitclude

//edit 12:05

Problem leży w infrastrukturze sieciowej, na razie nie wiemy czy po naszej stronie czy jest to wina któregoś z serwerów IPS. Obecnie problemy z websokectami notujemy jedynie w wypadku używania NordVPN oraz sieci Play, nie tylko dla naszego portalu lecz całego działania internetu - rozłączanie i nagłe łączenie co sekundę

//edit 13:20

Zbadaliśmy problem pod kątem błędów w funkcjonalności po naszej stronie otrzymując tym samym pełną sprawność naszych systemów. Co za tym idzie problem musi leżeć na wyższym poziomie sieciowym niż nasza platforma
Najszybsza giełda kryptowalut - PLN EUR USD GBP - BTC LTC - przelewy ekspress elixir księgowane do 30 minut, BLIK oraz przelewy natychmiastowe tylko w Egera.com

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 7 września 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitclude.com - Najszybsza giełda kryptowalut - PLN EUR GBP USD - BTC LTC - dyskusja ogólna

Postautor: JacekK » sobota, 7 września 2019, 20:07

Ok. A jakie są szanse na poprawę sytuacji?
Bo jak na razie to bardzo utrudnia prowadzenie operacji.
Pozdrawiam.
JK.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 40
Rejestracja: 4 kwietnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poznań

Bitclude.com - Najszybsza giełda kryptowalut - PLN EUR GBP USD - BTC LTC - dyskusja ogólna

Postautor: Egera » sobota, 7 września 2019, 22:05

@JacekK Znaleźliśmy sposób na obejście obecnego błędu dodatkowo usprawniając działanie platformy, przebudujemy system tak by przerwy w połączeniu z internetem nie wymagały odświeżania strony w celu wznowienia połączenia Socketowego. Myślę że poprawka zostanie wdrożona na dniach.
Najszybsza giełda kryptowalut - PLN EUR USD GBP - BTC LTC - przelewy ekspress elixir księgowane do 30 minut, BLIK oraz przelewy natychmiastowe tylko w Egera.com

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 40
Rejestracja: 4 kwietnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poznań

Bitclude.com - Najszybsza giełda kryptowalut - PLN EUR GBP USD - BTC LTC - dyskusja ogólna

Postautor: Egera » piątek, 20 września 2019, 17:04

Z uwagi na przerwę techniczną w banku dnia 21 września od godziny 0:00 do 12:00 przelewy typu express elixir nie będą księgowane. W tych godzinach zapraszamy do korzystania z innych kanałów płatności: BLIK lub przelewów natychmiastowych

//edit

Przerwa w bankowosci elekronicznej zkończona. Wszystkie kanały płatności już działają :D
Najszybsza giełda kryptowalut - PLN EUR USD GBP - BTC LTC - przelewy ekspress elixir księgowane do 30 minut, BLIK oraz przelewy natychmiastowe tylko w Egera.com

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 183
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitclude.com - Najszybsza giełda kryptowalut - PLN EUR GBP USD - BTC LTC - dyskusja ogólna

Postautor: krisodrigo » czwartek, 26 września 2019, 12:38

A ja mam pytanie gdzie jest siedziba firmy? Gdzie firma jest zarejestrowana? Jakie dane trzeba podać przy weryfikacji konta? Skany dowodów są obecnie zabronione (rodo).

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 40
Rejestracja: 4 kwietnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poznań

Bitclude.com - Najszybsza giełda kryptowalut - PLN EUR GBP USD - BTC LTC - dyskusja ogólna

Postautor: Egera » czwartek, 26 września 2019, 13:18

krisodrigo pisze: czwartek, 26 września 2019, 12:38A ja mam pytanie gdzie jest siedziba firmy? Gdzie firma jest zarejestrowana? Jakie dane trzeba podać przy weryfikacji konta? Skany dowodów są obecnie zabronione (rodo).
Siedziba firmy mieści się w Poznaniu na ulicy Ratajczaka 33/4 - co jest jawne podane na stronie w stopce oraz we wszystkich rejestrach. Z uwagi na to, iż posiadamy licencje Małej Instytucji Płatniczej jesteśmy Instytucją Obowiązaną, wedle ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu wymagamy pełnej weryfikacji KYC w celu dokonywania jakichkolwiek operacji na walutach fiducjarnych. Wedle łacińskiego terminu lex superior derogat legi inferiori ustawa o RODO jest mniej istotną ustawą niż ustawa o AML
Najszybsza giełda kryptowalut - PLN EUR USD GBP - BTC LTC - przelewy ekspress elixir księgowane do 30 minut, BLIK oraz przelewy natychmiastowe tylko w Egera.com

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitclude.com - Najszybsza giełda kryptowalut - PLN EUR GBP USD - BTC LTC - dyskusja ogólna

Postautor: r1111 » poniedziałek, 7 października 2019, 11:28

Jestem pod wrażeniem szybkości działania supportu w dodatku w niedzielę!
pozdrawiam, i oby tak dalej
Wasz nowy użytkownik.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 91
Rejestracja: 3 czerwca 2013
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitclude.com - Najszybsza giełda kryptowalut - PLN EUR GBP USD - BTC LTC - dyskusja ogólna

Postautor: kotek34 » sobota, 26 października 2019, 13:55

Ja rowniez musze pochwalic support, poniewaz naprawde dziala rewelacyjnie i nie jest to przesadzone. Kontakt jest praktycznie od reki, tak samo na duzy plus zasluguje fakt, ze gielda ksieguje przelewy ekspresowe nawet w weekendy. Oby tak dalej ;)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 868
Rejestracja: 20 lipca 2011
Reputacja: 178
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitclude.com - Najszybsza giełda kryptowalut - PLN EUR GBP USD - BTC LTC - dyskusja ogólna

Postautor: the_prince » niedziela, 27 października 2019, 22:00

Potwierdzam, że support na Bitclude faktycznie jest kompetentny i działa szybko. Nie wiem czy tak dobrą jakość obsługi uda się zachować jeżeli giełda się rozrośnie i ogarnąć będzie trzeba znacznie większą liczbę klientów, ale na razie pod tym względem jest bardzo dobrze.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 4 października 2019
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitclude.com - Najszybsza giełda kryptowalut - PLN EUR GBP USD - BTC LTC - dyskusja ogólna

Postautor: Bitcoinowy » piątek, 1 listopada 2019, 15:18

Ja również polecam BitClude.
Dużym plusem jest natychmiastowa weryfikacja oraz szybki support.

Dodatkowo zapraszam do zapoznania się z krótkim opisem giełdy na mojej stronie:
https://bitcoinowy.pl/jak-kupic-bitcoin ... -bitclude/

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 98
Rejestracja: 13 czerwca 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitclude.com - Najszybsza giełda kryptowalut - PLN EUR GBP USD - BTC LTC - dyskusja ogólna

Postautor: wyleszczony » niedziela, 24 listopada 2019, 15:48

Przelew szybki zaksięgowany po minucie w niedzielę, brawo :)

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitclude.com - Najszybsza giełda kryptowalut - PLN EUR GBP USD - BTC LTC - dyskusja ogólna

Postautor: g100 » piątek, 20 grudnia 2019, 17:02

"What does it mean to kick bitcoin?" - no właśnie, ktoś wie co to znaczy?

https://bitclude.com/en/current-bitcoin-value

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 40
Rejestracja: 4 kwietnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poznań

Bitclude.com - Najszybsza giełda kryptowalut - PLN EUR GBP USD - BTC LTC - dyskusja ogólna

Postautor: Egera » sobota, 21 grudnia 2019, 14:39

g100 pisze: piątek, 20 grudnia 2019, 17:02"What does it mean to kick bitcoin?" - no właśnie, ktoś wie co to znaczy?
Leżącego się nie kopie :lol:.

Dzięki za czujność :D. Poprawiłeś wielu osobom humor od rana, no może poza tą która była odpowiedzialna za sprawdzenie poprawności tłumaczeń automatycznych :shock:. Poprawka już została wdrożona
Najszybsza giełda kryptowalut - PLN EUR USD GBP - BTC LTC - przelewy ekspress elixir księgowane do 30 minut, BLIK oraz przelewy natychmiastowe tylko w Egera.com

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości