Egera.com - Najszybsza giełda kryptowalut - PLN EUR GBP USD - BTC LTC - dyskusja ogólna

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 40
Rejestracja: 4 kwietnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poznań

Egera.com - Najszybsza giełda kryptowalut - PLN EUR GBP USD - BTC LTC - dyskusja ogólna

Postautor: Egera » piątek, 5 kwietnia 2019, 21:01

Dzień dobry,

otwieram wątek jako dyrektor giełdy Egera działającej pod witryną Egera.com,
dla ludzi z formu bitcoin i forum polmine jestem znany pod nickiem wojenny i działam od 2011 w świecie około krypto.

Platforma Bitclude - naszym głównym celem jest dostarczenie obywatelom polski najszybciej działającą platformę, dzięki której będą mogli wymienić swoje środki w walutach FIAT lub krypto poniżej 5 minut od potwierdzenia adresu email. Wychodząc użytkownikom na przeciw dodaliśmy prosty konwerter ułatwiający zamianę środków na dowolną inną walutę w parę sekund! Dla bardziej doświadczonych posiadamy zwykły interfejs giełdowy zaś dla osób chcących tradować za pomocą botów wystawiamy dokumentację API dzięki której mogą dokonywać tych samych operacji co na panelu i na giełdzie.

Dlaczego my?
  • weryfikacja konta poniżej minuty
  • depozyty BLIK i pośrednicy płatności
  • express elixiry księgowane do 30min nawet w weekendy
  • wypłaty z bankomatów
  • niskie fee od wymiany 0.0% maker 0.2% taker
  • bardzo sprawnie działający support (według statystyk średni czas reakcji poniżej 3minut!)
Co jest w najbliższych planach?
  • automatyczne księgowanie przelewów oraz parę niespodzianek
Kwestie prawne:
Jesteśmy pierwszą platformą kryptowalutową która uzyskała licencję(wpis) KNF na prowadzenie Małej Instytucji Płatniczej (MIP11/2019).

Zapraszamy:
https://bitclude.com

Na wszystkie pytania będziemy starać się odpowiadać na bierząco :D
Ostatnio zmieniony czwartek, 31 marca 2022, 17:39 przez Egera, łącznie zmieniany 5 razy.
Najszybsza giełda kryptowalut - PLN EUR USD GBP - BTC LTC - przelewy ekspress elixir księgowane do 30 minut, BLIK oraz przelewy natychmiastowe tylko w Egera.com

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

[Bitclude] Pierwsza legalnie działająca giełda kryptowalut w Polsce [oficjalny wątek, odpowiedzi na pytania społecznośc]

Postautor: Bit-els » piątek, 5 kwietnia 2019, 22:36

Zamknąłem pierwszy wątek. Tu będziemy pisać o Bitclude

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitclude.com Giełda kryptowalut [oficjalny wątek, odpowiedzi na pytania społecznośc]

Postautor: GetBitCoin_pl » sobota, 6 kwietnia 2019, 16:12

Ja pier... Dlaczego polska giełda nie ma języka polskiego? Czy ja nie widzę?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 37
Rejestracja: 4 sierpnia 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: S-LN47-W4F3-6GZE-6HTXH

Bitclude.com Giełda kryptowalut [oficjalny wątek, odpowiedzi na pytania społecznośc]

Postautor: r00ts » sobota, 6 kwietnia 2019, 16:21

Hmm...u mnie jest jeszcze gorzej, ja widzę tylko polski :D .

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 40
Rejestracja: 4 kwietnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poznań

Bitclude.com Giełda kryptowalut [oficjalny wątek, odpowiedzi na pytania społecznośc]

Postautor: Egera » niedziela, 7 kwietnia 2019, 18:53

@GetBitCoin_pl Język domyślnie ustawiany jest na podstawie IP z którego się łączy użytkownik dla tego może Pan widzieć stronę w języku Angielskim (prawdopodobnie loguje się Pan z IP które są spoza terytoriów Polski np VPN), aktualnie wyłączyliśmy zmianę języka (będzie włączana w najbliższych dniach) aktualnie proponuje użycie linka https://bitclude.com/?ln=pl
Najszybsza giełda kryptowalut - PLN EUR USD GBP - BTC LTC - przelewy ekspress elixir księgowane do 30 minut, BLIK oraz przelewy natychmiastowe tylko w Egera.com

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 643
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 584
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitclude.com Giełda kryptowalut [oficjalny wątek, odpowiedzi na pytania społecznośc]

Postautor: CRXEE8 » niedziela, 7 kwietnia 2019, 19:11

Podejrzewam, że bardziej chodziło o to, że wchodząc w demo giełdy jest ono po angielsku

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitclude.com Giełda kryptowalut [oficjalny wątek, odpowiedzi na pytania społecznośc]

Postautor: GetBitCoin_pl » środa, 10 kwietnia 2019, 21:15

Nie, chodziło mi, że dwa słowa są po polsku a reszta po angielsku, loguję się z Polski wchodzę na https://bitclude.com
https://i.snag.gy/FPkxBm.jpg
https://i.snag.gy/QTMkB7.jpg

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 643
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 584
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitclude.com Giełda kryptowalut [oficjalny wątek, odpowiedzi na pytania społecznośc]

Postautor: CRXEE8 » środa, 10 kwietnia 2019, 21:23

u mnie wszystko po polsku
Obrazek
dopiero demo giełdy w całości po angielsku
Obrazek

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 40
Rejestracja: 4 kwietnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poznań

Bitclude.com Giełda kryptowalut [oficjalny wątek, odpowiedzi na pytania społecznośc]

Postautor: Egera » piątek, 3 maja 2019, 22:45

Uruchomiliśmy dzisiaj wersję pro giełdy, zapraszamy.
https://exchange.bitclude.com/
tb.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Najszybsza giełda kryptowalut - PLN EUR USD GBP - BTC LTC - przelewy ekspress elixir księgowane do 30 minut, BLIK oraz przelewy natychmiastowe tylko w Egera.com

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitclude.com Giełda kryptowalut [oficjalny wątek, odpowiedzi na pytania społecznośc]

Postautor: renekm » czwartek, 6 czerwca 2019, 01:42

Witam.

Wszystko fajnie, bardzo to pro wygląda. Jesteście dodatkowo na tą chwilę jedyną giełdą gdzie można szybko wpłacić PLN. Jest jeden problem. Ruch na giełdzie praktycznie ZEROWY (albo ja coś źle robię). Drugi problem to bardzo wysokie ceny kupna BTC (zapewne zależne od tego pierwszego). Skutek jest taki, że któregoś weekendu wpłaciłem 1200 zł i chciałem za to kupić BTC. Czekałem kilka godzin ale nie na to, żeby kupić w sensownej cenie ale żeby w ogóle pojawiły się oferty (jakiekolwiek). Skończyło się tym, że wypłaciłem z powrotem kasę do bankomatu. Wszedłem dzisiaj po kilku miesiącach w nadziei, że coś się ruszyło ale nadal jest w zasadzie to samo. W liście transakcji same "śmieci" po kilka PLN a najniższa oferta zakupu BTC różni się od rynkowej o co najmniej 300 zł. Nie piszę by hejtować ale żeby może zapytać dlaczego tak się dzieje ? A naprawdę z miłą chęcią bym korzystał. Zobaczcie na screen.

Obrazek

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Bitclude.com Giełda kryptowalut [oficjalny wątek, odpowiedzi na pytania społecznośc]

Postautor: FlyingAtom » czwartek, 6 czerwca 2019, 02:01

renekm pisze: czwartek, 6 czerwca 2019, 01:42Wszystko fajnie, bardzo to pro wygląda. Jesteście dodatkowo na tą chwilę jedyną giełdą gdzie można szybko wpłacić PLN. Jest jeden problem. Ruch na giełdzie praktycznie ZEROWY (albo ja coś źle robię). Drugi problem to bardzo wysokie ceny kupna BTC (zapewne zależne od tego pierwszego). Skutek jest taki, że któregoś weekendu wpłaciłem 1200 zł i chciałem za to kupić BTC. Czekałem kilka godzin ale nie na to, żeby kupić w sensownej cenie ale żeby w ogóle pojawiły się oferty (jakiekolwiek). Skończyło się tym, że wypłaciłem z powrotem kasę do bankomatu. Wszedłem dzisiaj po kilku miesiącach w nadziei, że coś się ruszyło ale nadal jest w zasadzie to samo. W liście transakcji same "śmieci" po kilka PLN a najniższa oferta zakupu BTC różni się od rynkowej o co najmniej 300 zł. Nie piszę by hejtować ale żeby może zapytać dlaczego tak się dzieje ? A naprawdę z miłą chęcią bym korzystał. Zobaczcie na screen.


Część takich giełd jest robiona za dotację na "innowacyjność" czy inne cholerstwo i to w zasadzie jest ale nikomu nie zależy "by coś z tym robić", to tylko moja opinia dlaczego pojawiają się takie giełdy i brak jest na nich ruchu.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitclude.com Giełda kryptowalut [oficjalny wątek, odpowiedzi na pytania społecznośc]

Postautor: renekm » czwartek, 6 czerwca 2019, 02:41

Dla mnie wielka szkoda bo tak jak pisałem są na tą chwilę jedynymi gdzie można szybko wpłacić PLN nawet w Niedzielę czy dni wolne od pracy. Ostatnią taką giełdą był Bitmarket24 (BTW super giełda).

Ja mam taką specyfikę "działalności", że czasem potrzebuję na szybko wpłacić PLN i kupić za to BTC czy LTC i przesłać dalej.

Co do samej giełdy to chyba jakiś bug jest. Miałem tam jakieś BTC z przed kilku miesięcy. Totalne drobne ale warte na tą chwilę około 40 zł. Pamiętam, że właśnie parę miesięcy temu był jakiś błąd przy próbie wypłaty tego i nie miałem siły się z tym męczyć dlatego to zostawiłem. Dzisiaj chciałem to wypłacić i wszystko fajnie, wypłata poszła tylko zamiast 0.0013 7417 BTC to wyszło 0.00046885 BTC :?

Nie wiem kompletnie o co biega. Napisałem do Bitclude w tej sprawie :(

EDIT.

Już chyba wiem o co chodzi ....

Wypłata BTC na Bitclude kosztuje prawie 30 zł .... :|

Tak więc to by było "na tyle" :roll:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitclude.com Giełda kryptowalut [oficjalny wątek, odpowiedzi na pytania społecznośc]

Postautor: benq » czwartek, 6 czerwca 2019, 06:58

Pełna weryfikacja KYC wraz z rachunkiem bankowym + limit operacji do 1900 euro dziennie i misja:
„Naszą misją jest zapewnienie globalnej platformy wymiany”.

Cóż by tu rzec... powodzenia :ugeek:

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 29 stycznia 2019
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitclude.com Giełda kryptowalut [oficjalny wątek, odpowiedzi na pytania społecznośc]

Postautor: icyklop » czwartek, 6 czerwca 2019, 13:04

renekm pisze: czwartek, 6 czerwca 2019, 01:42 Witam.

Wszystko fajnie, bardzo to pro wygląda. Jesteście dodatkowo na tą chwilę jedyną giełdą gdzie można szybko wpłacić PLN. Jest jeden problem. Ruch na giełdzie praktycznie ZEROWY (albo ja coś źle robię). Drugi problem to bardzo wysokie ceny kupna BTC (zapewne zależne od tego pierwszego). Skutek jest taki, że któregoś weekendu wpłaciłem 1200 zł i chciałem za to kupić BTC. Czekałem kilka godzin ale nie na to, żeby kupić w sensownej cenie ale żeby w ogóle pojawiły się oferty (jakiekolwiek). Skończyło się tym, że wypłaciłem z powrotem kasę do bankomatu. Wszedłem dzisiaj po kilku miesiącach w nadziei, że coś się ruszyło ale nadal jest w zasadzie to samo. W liście transakcji same "śmieci" po kilka PLN a najniższa oferta zakupu BTC różni się od rynkowej o co najmniej 300 zł. Nie piszę by hejtować ale żeby może zapytać dlaczego tak się dzieje ? A naprawdę z miłą chęcią bym korzystał. Zobaczcie na screen.

Obrazek
Nie chcę tu bronić giełdy, ale z ciekawości:
czy wystawiłeś ofertę do arkusza? Bo jeśli nie wystawiłeś i czekałeś aż inni wystawią... to tak sobie czekacie wzajemnie na siebie :)
mam wrażenie że każdy jak może unika wystawiania ofert (nawet jak mu się aż tak nie spieszy i mógłby ją wystawić) a to powoduje że giełdy MUSZĄ organizować market making a jak tego nie zrobią to arkusz będzie pusty (poza maksymalnie kilkoma głównymi parami, co widać np. na bitbayu)
swoją drogą większość z największych giełd przyznaje że robi market making (co nie jest równoznaczne z wash tradingiem)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitclude.com Giełda kryptowalut [oficjalny wątek, odpowiedzi na pytania społecznośc]

Postautor: prezes » czwartek, 6 czerwca 2019, 21:38

icyklop pisze: czwartek, 6 czerwca 2019, 13:04większość z największych giełd przyznaje że robi market making

Bez market makerów to byś nawet na kontraktach na wigu nie pograł.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 40
Rejestracja: 4 kwietnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poznań

Bitclude.com Giełda kryptowalut [oficjalny wątek, odpowiedzi na pytania społecznośc]

Postautor: Egera » piątek, 7 czerwca 2019, 01:26

Dzień dobry,

postaram się ustosunkować do wszystkich pytań:
@renekm
Co do aktualnych kursów, jest to podyktowane tak jak napisał @icyklop tym że większość ofert na giełdzie jest dostarczana przez samą giełdę, giełda zostawia miejsce dla osób które handlują między sobą plus dostarcza making na poziomie ~ 200 tyś zł aktualnie, staramy się z każdym miesiącem powiększać tą pulę o 20-50%.
Co do samych prowizji wypłat Bitcoinów, no niestety tutaj problem jest ogólnie znany, sieć aktualnie jest mocno obciążona.

@benq
Aktualnie ubiegamy się o odpowiednie licencje by znieść wspomniany przez Pana limit, niestety kwestie te wymagają spełnienia bardzo dużej ilości wymogów które spółka stara się teraz wypełnić.

Co do samego volumenu na giełdzie nie robimy "washingu" na platformie, od początku naszym celem było zrobienie w 100% transparentnej platformy która poza pełnymi audytami i pełnym nadzorem nie stosuje praktyk które są naszym celem
nieetyczne.

Staramy się każdego dnia ułatwiać handel u nas na platformie, w tym celu wprowadzamy w najbliższych dniach trochę udogodnień i rozszerzenie kanałów szybkich wpłat. Dodatkowo informujemy o 80% afiliacji u nas na platformie https://bitclude.com/affiliate
Naszym priorytetem jest:
- zwiększanie poziomu dostarczania płynności na parach BTC/PLN, LTC/BTC, BTC/EUR
- otworzenie nowych kanałów (w przeciągu kilku dni będą już aktywne)
- jeszcze szybsza weryfikacja użytkowników

PS. Dziękuje osobom z forum Bitcoin Polska za wszystkie opinie, bardzo bierzemy je sobie do serca.

Dyrektor Bitclude
Jakub Wierzcholski,
Najszybsza giełda kryptowalut - PLN EUR USD GBP - BTC LTC - przelewy ekspress elixir księgowane do 30 minut, BLIK oraz przelewy natychmiastowe tylko w Egera.com

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitclude.com Giełda kryptowalut [oficjalny wątek, odpowiedzi na pytania społecznośc]

Postautor: marimach77 » piątek, 7 czerwca 2019, 10:31

renekm pisze: czwartek, 6 czerwca 2019, 02:41Wypłata BTC na Bitclude kosztuje prawie 30 zł ....

Gdzie Ty widzisz 30 zł fee? Albo jestem ślepy albo jednak widzę aktualne fee 0.00064144 dla wypłat BTC a to jest jakieś niecałe 20 zł. Mimo wszystko więcej niż:
Binance - 0.0005
BitBay - 0.00045
Ostatnio zmieniony piątek, 7 czerwca 2019, 11:17 przez marimach77, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitclude.com Giełda kryptowalut [oficjalny wątek, odpowiedzi na pytania społecznośc]

Postautor: benq » piątek, 7 czerwca 2019, 10:51

@marimach77
Co Ty mi tu imputujesz?
To kolega renekm coś pomieszał :P

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitclude.com Giełda kryptowalut [oficjalny wątek, odpowiedzi na pytania społecznośc]

Postautor: marimach77 » piątek, 7 czerwca 2019, 11:18

benq pisze: piątek, 7 czerwca 2019, 10:51Co Ty mi tu imputujesz?

Mały błąd przy cytowaniu :D

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitclude.com Giełda kryptowalut [oficjalny wątek, odpowiedzi na pytania społecznośc]

Postautor: renekm » sobota, 8 czerwca 2019, 10:55

Odniosę się do wszystkich odpowiedzi ale najpierw zapytam: Czy Wy myślicie, że ja tematem crypto zajmuje się od wczoraj albo od tygodnia ?

Co do kolegi, który pisał gdzie ja tam widzę 30 zł FEE - tak, wtedy kiedy robiłem wypłatę to było na takim poziomie - w przeliczeniu nawet ponad 30 zł. Szkoda, że nie zrobiłem screena. Dodam, że godzinę wcześniej robiłem wypłatę z BM też BTC i FEE było takie jak zwykle a środki miałem na drugiej giełdzie do 30 minut (pierwsze potwierdzenie po 5 minutach).

Co do pytania czy wystawiłem ofertę ? Chyba to logiczne, że tak. Bez wystawiania mógłbym czekać do "usranej śmierci". Moja "działalność" polega na tym, że wpłacam PLN, wchodzę na giełdę, JAK NAJSZYBCIEJ kupuję BTC i przesyłam dalej, więc nie mam czasu na czekanie i przyglądanie się czy ktoś wystawi ofertę.

I na koniec, nic nie pomieszałem. Opłata za przesłanie BTC była jaka była, kurs BTC na Bitclude jest nadal wyższy co najmniej o 200-300 zł od kursu z innych polskich giełd a ruch jest znikomy. Może dla tych co robią transakcje po 100-300 zł jest ok ale nie dla mnie gdzie ja nie raz wpłacam 3000-6000 zł.

Zresztą na screenie, który wrzuciłem widać jasno i wyraźnie historię transakcji. Można z niej wyciągnąć wnioski.

Reasumując, chętnie bym skorzystał z tej giełdy bo ma jeden niezaprzeczalny atut a jest nim możliwość szybkiej wpłaty PLN poprzez Dotpay. Jednak tutaj mamy chyba 2 czy 2.5% opłaty, do tego wysoki kurs zakupu BTC a następnie wysokie FEE przy wypłacie czynią operację NIEOPŁACALNĄ.

Już prościej jak ktoś potrzebuje w weekend wpłacić PLN na EXMO poprzez kartę (tak da się i jest FEE 4.5% przez Simplex lub 3.5% tradycyjnie przez Mastercard ale trzeba mieć weryfikację dodatkową).

To tyle jak dla mnie. Wnioski nasuwają się same.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości