Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin. Spis, Lista. PLN

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 113
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin. Spis, Lista. PLN

Postautor: Damiano88 » czwartek, 4 kwietnia 2019, 21:49

 ! Wiadomość z: koparki
Edytowane 7 listopad 2021,
PLN na krypto i na odwrót ogarniasz w kantorze lub bitomacie lub z prywatnego ogłoszenia wymiany
Lista giełd wolnych od KYC z limitami wypłat:
Bitomaty w PL do 1000 Euro
ByBit limit 2BTC
Kucoin 1BTC
Poloniex limit 50tys $ POLECANY,stara giełda ale nowy chiński właściciel.
Coinex 10tys $ , POLECANY
MEXC 5BTC
Huobi 1BTC, duża płynna giełda, uwaga wymagane jest jedynie podanie nr tel do weryfikacji SMS
Yobit(nie wiem jaki limit, stara giełda ale słaba reputacja, na własne ryzyko)
Mandala Exchange , 2 btc ( bardzo niska płynność , nieznana reputacja, na własne ryzyko)

Po upadku giełdy Coinroom, która służyła mi głównie do zakupu np. LTC za PLN i przerzucania LTC na inne giełdy, rozglądam się za jakąś alternatywą, lecz najlepiej bez weryfikacji.

Niestety nie mam w pobliżu bitomatu by z niego skorzystać. Robię systematyczne wpłaty co miesiąc i zależy mi by taki zakup czy też przelew na giełdę trwał maksymalnie 24h. Widziałem, że są różne Kantory Online, pobierają jakąś prowizje, ale większość chce znów skany dowodów, rachunków i inne takie a ja chyba jednak się już z tego wyleczyłem i wolę normalnie po ludzku kupić i tyle :)

Istnieje coś takiego jeszcze? Z jakich sposobów wy korzystacie?

Pozdrawiam!

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 86
Rejestracja: 11 grudnia 2017
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Istnieją jeszcze giełdy bez weryfikacji i z walutami FIAT?

Postautor: Piffinator64 » piątek, 5 kwietnia 2019, 01:40

Pojechać w miejsce, gdzie taki automat jest. Jeśli transakcji dokonujesz z tradycyjnej przeglądarki na twoim domowym komputerze, korzystasz z kont bankowych, nie ma tu mowy o prywatności. Z dodatkową weryfikacją czy nie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 113
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Istnieją jeszcze giełdy bez weryfikacji i z walutami FIAT?

Postautor: Damiano88 » piątek, 5 kwietnia 2019, 08:37

Mogę korzystać z przeglądarki i konta, nie chce tylko przesyłać niepotrzebnych skanów dowodu itp. Do najbliższego bitomatu mam godzinę drogi w jedną stronę, nie będę jechał co miesiąc specjalnie by wpłacić kilka stówek, na pewno są jakieś alternatywy jeszcze...

Weteran
Posty: 1174
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Istnieją jeszcze giełdy bez weryfikacji i z walutami FIAT?

Postautor: WitoldC » piątek, 5 kwietnia 2019, 09:10

https://inpay.pl/pl/buy/crypto
Informacja

Uwaga, jeśli zależy Ci na szybkim zakupie kryptowaluty to koniecznie zweryfikuj u nas konto za pomocą dowodu osobistego. Dla jednorazowych zakupów nie wymagamy przesyłania dokumentów, ale wtedy proces sprzedaży może trwać nawet kilka dni roboczych. Sprawdzamy m.in. czy pieniądze nie pochodzą z kradzieży.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14327
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2636
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Istnieją jeszcze giełdy bez weryfikacji i z walutami FIAT?

Postautor: rav3n_pl » piątek, 5 kwietnia 2019, 14:38

BISQ :)
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Istnieją jeszcze giełdy bez weryfikacji i z walutami FIAT?

Postautor: bl4ck » piątek, 5 kwietnia 2019, 14:56

WAVES DEX i niedługo binance DEX.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 246
Rejestracja: 4 maja 2015
Reputacja: 158
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Istnieją jeszcze giełdy bez weryfikacji i z walutami FIAT?

Postautor: InPay » sobota, 6 kwietnia 2019, 19:20

Dlaczego korzystałeś z coinroom, a nie z InPay?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 113
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Istnieją jeszcze giełdy bez weryfikacji i z walutami FIAT?

Postautor: Damiano88 » sobota, 6 kwietnia 2019, 20:19

@InPay - Na Coinroom kiedyś nie było weryfikacji, później jak ją wprowadzili stwierdziłem, że skoro już tam jestem to się zweryfikuje. W dodatku część środków tam czasem trzymałem kupując LTC i sprzedając przy wzrostach. Giełda dawała mi możliwość bezproblemowej szybkiej wpłaty i mieli znośne prowizje, czasem można było coś kupić po niższym kursie.

Jak to u was wygląda - kupuję u Was np. LTC za PLN podaję adres prywatnego portfela i wy przesyłacie LTC na mój portfel a ja z kolei mogę przelać środki na giełdę?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 246
Rejestracja: 4 maja 2015
Reputacja: 158
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Istnieją jeszcze giełdy bez weryfikacji i z walutami FIAT?

Postautor: InPay » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 09:06

@Damiano88
Do kwoty 1000 EUR / 4k zł weryfikacja nie jest konieczna. Możesz kupić LTC tak jak napisałeś łatwo

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2019
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Istnieją jeszcze giełdy bez weryfikacji i z walutami FIAT?

Postautor: KiXi » czwartek, 23 maja 2019, 15:44

@InPay Nie korzystam z InPay, ponieważ zakup z InPay może okazać się trudniejszy w przypadku chęci rozliczenia się z urzędem skarbowym niż zakup za pośrednictwem konkurencyjnego kantoru wymiany walut. Dlaczego? Już piszę. Otóż opłacając zlecenie na InPay, w tytule przelewu, a więc i później na wyciągu bankowym widnieje tylko ciąg nic nie znaczących dla urzędasa znaków - "tytuł przelewu InPay QWERTYUIO". Natomiast opłacając zlecenie za pośrednictwem innego polskiego nowo powstałego kantoru (nazwy nie wymieniam, ponieważ nie chcę robić reklamy), w tytule przelewu mam czarno na białym napisane - "Opłata za wymianę: 0.98765432 BTC". I dla urzędasa sprawa robi się już bardziej jasna i klarowna. Tytuł przelewu mówi sam za siebie. Urzędas nie powinien marudzić. Aczkolwiek – urzędas jest tylko urzędasem, więc różnie może być. Niemniej jednak wydaje mi się, że w przypadku tego drugiego, konkurencyjnego kantoru będzie nam o wiele łatwiej rozliczać nasze kryptowalutowe zakupy niż w przypadku korzystania z usług InPay.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 246
Rejestracja: 4 maja 2015
Reputacja: 158
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Istnieją jeszcze giełdy bez weryfikacji i z walutami FIAT?

Postautor: InPay » sobota, 25 maja 2019, 11:06

@KiXi u nas taki tytuł przelewu jest jak sprzedajesz BTC, a nie jak kupujesz ze względu na to, że kurs wymiany jest ustalany w momencie zaksięgowania wpłaty do nas. Natomiast po transakcji możesz sobie pobrać rachunek do danej transakcji, więc to rozwiązuje problem. Poza tym z urzędami rozliczasz się na podstawie dokumentacji księgowej, a nie wyciągu bankowego

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 czerwca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska

Istnieją jeszcze giełdy bez weryfikacji i z walutami FIAT?

Postautor: cofacibo » wtorek, 25 czerwca 2019, 23:33

@InPay A można, przed zarejestrowaniem się na InPay, zobaczyć, jak ten rachunek w ogóle wygląda?

Co to w ogóle za rachunek? Jakie dane się na nim znajdują?

Czy taki rachunek zostanie uznany przy rozliczaniu się z Urzędem Skarbowym w Polsce?

Czy mogę prosić o wrzucenie i udostępnienie zdjęcia/skanu takiego przykładowego rachunku?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 113
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Istnieją jeszcze giełdy bez weryfikacji i z walutami FIAT?

Postautor: Damiano88 » czwartek, 29 sierpnia 2019, 20:48

Czy coś się zmieniło w kwestii giełd / portali bez weryfikacji? Korzystałem z InPay jakiś czas ale przy ostatniej wpłacie 300zł skroili mnie prawie 30zł i niestety muszę szukać alternatywy, bo zrobiło się to nieopłacalne. Ktoś może coś polecić sprawdzonego, bez wałków?

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 8 marca 2019
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Istnieją jeszcze giełdy bez weryfikacji i z walutami FIAT?

Postautor: DonInvestor » sobota, 21 września 2019, 21:10

Obawiam się że próżno będzie szukać takich giełd lub kantorów w europie i w tych krajach, gdzie obowiązują regulacje AML (Anti Money Laundering), czyli mówiąc prościej zapobiegać praniu brudnych pieniędzy.
Co prawda można szukać w egzotycznych krajach takich miejsc ale ryzyko utraty pieniędzy bardzo wysokie a i samo udowodnienie zakupu przy zapłacie podatku może być utrudnione.
Ładnie to załatwił binance że posiada giełdę bez walut fiat i bez weryfikacji (do 2 btc) i z ale trzeba już się weryfikować.
Wiem, że nie pocieszyłem ale widać wyraźnie że rynek kryptowalut się reguluję z każdym rokiem i ten trend się utrzymuje.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Istnieją jeszcze giełdy bez weryfikacji i z walutami FIAT?

Postautor: Bit-els » sobota, 21 września 2019, 23:47

Binance, Coinex- te znam i mogę polecić. Do limitu wypłaty około 1 btc dziennie wszystko śmiga rewelacyjnie. Oczywiście zawsze na raty, jeśli zatrzymają to tylko część.
Jest jeszcze Bibox, ale nie sprawdzałem

Dyskutant
Posty: 175
Rejestracja: 12 stycznia 2012
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Istnieją jeszcze giełdy bez weryfikacji i z walutami FIAT?

Postautor: Qba-da-Intrepid » niedziela, 22 września 2019, 00:22

W Binance limit jest 2 BTC/dzień bez KYC.

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Istnieją jeszcze giełdy bez weryfikacji i z walutami FIAT?

Postautor: zdzicho2000 » poniedziałek, 10 sierpnia 2020, 07:42


Moderator
Posty: 9625
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5803
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Istnieją jeszcze giełdy bez weryfikacji i z walutami FIAT?

Postautor: koparki » poniedziałek, 10 sierpnia 2020, 09:02

@zdzicho2000 fajna lista i dzieki za podzielenie się nią , brakuje na niej POLONIEX(tam płynny jest btc, eth i TRX) i mniejszej starej giełdy YOBit (dziwię sie że jeszcze się nie zwinęła z kasą ale funkcjonuje co najmniej tak długo jak bitfinex), jest jeszcze Livecoin (ukraińska chyba)
Warto byłoby uzupełnić rozpiskę które giełdy mają zmienne adresy depozytów: na pewno bitfinex, coinex, yobit
---

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Istnieją jeszcze giełdy bez weryfikacji i z walutami FIAT?

Postautor: zdzicho2000 » poniedziałek, 10 sierpnia 2020, 09:09

@koparki autorem jest bitcoiner, chyba również obecny na tym forum:
https://mobile.twitter.com/kingscrownBTC

Moderator
Posty: 9625
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5803
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Istnieją jeszcze giełdy bez weryfikacji i z walutami FIAT?

Postautor: koparki » poniedziałek, 10 sierpnia 2020, 09:22

jeszcze dodałbym kolejne kryterium obok zmiennych i stałych adresów do deponowania kojnów , tzw niefrasobliwość giełd w rozgłaszaniu światu poprzez otwarty tekst w mailu na jaki adres kiedy i ile deponujemy i wpłacamy z giełdy i na giełdę , przoduje w tym Binance , nie wiem jaki w tym cel ale są niereformowalni. Dyskrecję podczas zatwierdzenia milowego wypłaty zachowuje wzorowo Bitfinex, zresztą nie to jedno jest tam wzorowe, mają też opcję szyfrowania GPG mailów do Ciebie, adres TOR. Dlatego będą solą w oku regulatorów i niepewny jego los biorąc pod uwagę że robią z dolarem to co FED ;)
---

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości