Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin. Spis, Lista. PLN

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 marca 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełdy z KYC i bez KYC - pytania

Postautor: mistrzyoda2029 » wtorek, 12 marca 2024, 12:57

Witam, zastanawiam się nad inwestowaniem w kryptowaluty.
Chciałem się zapytać odnośnie weryfikacji KYC. Na Binance trzeba podawać przy weryfikacji potwierdzenie zamieszkania. Jak mam je podać, jeśli dużo podróżuje i często zmieniam miejsce zamieszkania? Czy są giełdy na których jest mniej szczegółowa weryfikacja KYC( chodzi o nie podawanie adresu, lub jest jak najmniej danych do podania giełdzie) lub czy są jakieś giełdy bez KYC?
Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 15 września 2021
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełdy z KYC i bez KYC - pytania

Postautor: btcbtc » sobota, 16 marca 2024, 01:42

Bybit, jeśli do gry na futures.
Kucoin, jeśli do altów spot.

Są giełdy bez KYC, ale to już szemrane niedobitki niewarte ryzyka (np. MEXC)

Weteran
Posty: 7526
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2782
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełdy z KYC i bez KYC - pytania

Postautor: pael » sobota, 16 marca 2024, 04:13

neistety juz coraz mniej:
mexc, coinex
https://www.coinex.com/register?refer_code=knu45
btcbtc pisze: sobota, 16 marca 2024, 01:42Są giełdy bez KYC, ale to już szemrane niedobitki niewarte ryzyka (np. MEXC)

to sie okazuje po czasie kto jest szemrany, patrz - ftx

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1827
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełdy z KYC i bez KYC - pytania

Postautor: bitup » sobota, 16 marca 2024, 11:12

xeggex i tradeogre która jedną z dłużej istniejących do wymiany dobre i nie mają lewara
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełdy z KYC i bez KYC - pytania

Postautor: koparki » sobota, 16 marca 2024, 11:54

btcbtc pisze: sobota, 16 marca 2024, 01:42niewarte ryzyka (np. MEXC)
możesz rozwinąć temat MEXCa ?
pael pisze: sobota, 16 marca 2024, 04:13mexc, coinex
wciąż jeszcze Poloniex , niegdyś taki przecież popularny amerykański dziś chiński , wydaje się pod kontrolą opiekunów Trona (TRX)

Zdarzyło się nie raz na róznych giełdach, że bez ostrzeżenia z dnia na dzień akurat gdy masz dość znaczne środki na giełdzie dostajesz wiadomość abyś się zKYCował, bierzcie to pod uwagę.
---

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 15 września 2021
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin. Spis, Lista. PLN

Postautor: btcbtc » wtorek, 19 marca 2024, 00:13

koparki pisze: sobota, 16 marca 2024, 12:03 możesz rozwinąć temat MEXCa ?
Ryzyko blokady środków od czapy.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 marca 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin. Spis, Lista. PLN

Postautor: Janusz100 » środa, 20 marca 2024, 07:31

Czy znacie jakąś giełdę bez KYC z możliwością handlu z dźwignią? Chodzi mi o handel krypto - stablecoin.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 marca 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin. Spis, Lista. PLN

Postautor: mistrzyoda2029 » środa, 20 marca 2024, 15:27

A z których z wymienionych giełd ma najmniejsza ilość wymaganych danych? Które nie wymagają adresu weryfikacji? Czy można wpłacać i wypłacać kruptowaluty bez potwierdzania adresu zamkeszkania?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin. Spis, Lista. PLN

Postautor: revo » czwartek, 21 marca 2024, 16:00

@mistrzyoda2029 jak chcesz kupić małe kwoty krypto to możesz skorzystać z kangi (wpłatomat limit 4000 pln albo lokals bez limitu) wymagany tylko adres email i konto na kandze i raczej nic więcej.
prowizja po utargowaniu wynosi koło 2% albo mniej jak masz kupon rabatowy to 1.5% obsługują tanie sieci takie jak polygon i bsc . Do wymian krypto-krypto dobry jest serwis fixedfloat (nie trzeba maila ani rejestracji). Do sprzedaży krypto dobry jest bon kanga
(nie trzeba konta ani maila) limit w bankomacie 4000 pln u lokalsów teoretycznie bez limitów bądź 15 000 eur prowizja też koło 2% jak się posiada kupon rabatowy to 1.5%. Jest kalkulator na stronie kanga można sprawdzić ile wyjdzie. Niedługo wchodzą nowe regulacje i limit 1000 euro już nie będzie obowiązywał i będzie zrównany do 0. Więc dla osób które boją się o wyciek danych osobowych kupno i sprzedaż krypto za gotówkę już będzie bardziej problematyczne.
@Janusz100 mux.network
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Weteran
Posty: 7526
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2782
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin. Spis, Lista. PLN

Postautor: pael » poniedziałek, 8 kwietnia 2024, 05:47

MEXC kwestia czasu:

mistrzyoda2029 pisze: środa, 20 marca 2024, 15:27Które nie wymagają adresu weryfikacji?


bybit lvl 1, kucoin lvl 1

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin. Spis, Lista. PLN

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 22 kwietnia 2024, 12:57

pael pisze: poniedziałek, 8 kwietnia 2024, 05:47MEXC kwestia czasu:
Czas już minął :lol:
Obrazek
Mimo, że nadal na koncie mam info o: "Current Withdrawal Limit: 10 BTC in 24 hours"
To nie próbuję, na szczęście nic tam nie miałem a co miałem to przepierdo#$łem na głupoty a coiny, które miałem zostały już zdelistowane :lol:
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Posty: 7526
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2782
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin. Spis, Lista. PLN

Postautor: pael » poniedziałek, 22 kwietnia 2024, 13:04



Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: 16 stycznia 2015
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin. Spis, Lista. PLN

Postautor: tutkarz » czwartek, 25 kwietnia 2024, 09:35

nie wiem czy nie skończyli dodawać tego KYC do mexc czy udają, że dodali. Mi też wyskoczyło okienko, żebym przeszedł weryfikację no to je zamknąłem i nie miałem problemu z wpłatą i wypłatą środków (chociaż nie wiem jak długo to potrwa).

Weteran
Posty: 2901
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://nanocrawler.cc/explorer/account ... ec/history

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin. Spis, Lista. PLN

Postautor: adamu79 » czwartek, 25 kwietnia 2024, 13:45

na razie trwa, wczoraj wypłaciłem bezproblemowo kilka k bez kyc.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości