Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin. Spis, Lista. PLN

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin . Spis, Lista, Zestawienie

Postautor: zdzicho2000 » czwartek, 4 marca 2021, 23:26

Giełda z Singapuru bez żadnej weryfikacji, do 500 btc dzienny limit wypłat :shock:
:shock:
https://www.bybit.com/trade/usdt/BTCUSDT
a ten gość mówi, że od 2 lat tam gra i nigdy żadnych problemów. Aż szokujące warunki.

tylko bardzo mało monet

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 113
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin . Spis, Lista, Zestawienie

Postautor: Damiano88 » wtorek, 22 czerwca 2021, 21:50

Witam!
Czy na dzień dzisiejszy są jeszcze miejsca gdzie można za fiaty kupić jakieś krypto bez weryfikacji?
Ewentualnie przez weryfikację prawem jazdy bez podawania wrażliwych danych?

Z desperacji ostatnio próbowałem się zweryfikować na crypto.com i udało się, wpłaciłem kasę i okazało się znów, że chcą potwierdzenie przelewu bo dane się nie zgadzały, wysłałem i stwierdzili, że muszę pokazać współwłasność konta. Jak się okazało, jestem pełnomocnikiem a nie współwłaścicielem i tak być nie może, kasę wrócili...

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin . Spis, Lista, Zestawienie

Postautor: koparki » wtorek, 22 czerwca 2021, 21:53

@Damiano88 kupujesz w kantorze krypto za fiat lub z ogłoszenia F2F i wysyłasz na giełdę , np. Binance, to jest jedyna możliwość bo jak wiadomo uregulowana giełda FIAT to na 100% KYC. Jak chcesz przez bitomat to shitcoinclub zrobi Ci fotkę - co wyklucza sens istnienia takiego bitomatu , nie wiem czy obecnie bitomaty FA juz też.
---

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 113
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin . Spis, Lista, Zestawienie

Postautor: Damiano88 » wtorek, 22 czerwca 2021, 21:58

@koparki tylko kantor krypto to pełna weryfikacja ze skanami dowodu itp... chyba że o jakimś nie wiem? :) no i kolejny problem z tego co widzę bardzo częsty to jeśli masz wspólne konto i np. Żona jest właścicielem to już jest problem bo nie przechodzą przelewy.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin . Spis, Lista, Zestawienie

Postautor: koparki » wtorek, 22 czerwca 2021, 22:01

@Damiano88 wypłac z konta banknoty w bankomacie , chodzi o kantor stacjonarny a nie internetowy. Korzystaj póki jeszcze istnieje gotówka ;)
---

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 113
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin . Spis, Lista, Zestawienie

Postautor: Damiano88 » wtorek, 22 czerwca 2021, 22:22

@koparki o tych zdjęciach nie wiedziałem... Masakra :). Stacjonarne kantory niestety są w większych miastach więc to nie zawsze jest opłacalne by jechać i wpłacić kilka stówek tym bardziej jak mieszka się w mniejszym mieście.

Wychodzi na to, że na dzień dzisiejszy muszę założyć nowe konto w banku na siebie by realizować jakieś wpłaty online, lub olać wszystko i skorzystać z płatności kartą na Binance. Za chwilę to człowiek spokojnie z WC nie będzie mógł skorzystać :(

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin . Spis, Lista, Zestawienie

Postautor: miso20 » środa, 23 czerwca 2021, 14:11

Damiano88 pisze: wtorek, 22 czerwca 2021, 21:58tylko kantor krypto to pełna weryfikacja ze skanami dowodu itp... chyba że o jakimś nie wiem?
Nie wiesz. Tak jak piszesz jest powyżej 15 000 euro jednorazowej transakcji na osobę. Więc wbrew pozorom sporo.

Dodano po 1 minucie 26 sekundach:
koparki pisze: wtorek, 22 czerwca 2021, 21:53nie wiem czy obecnie bitomaty FA juz też.

Jest skaner kodów QR, który teoretycznie może ciachnąć fotę. Jest prosty sposób by sprawdzić czy tak się nie dzieje, czyli go zakryć. Jak przychodziłeś w okularach słonecznych do shitów to cię blokowali. W FA nie miałem problemu z tym, że skaner zakrywałem, wiec wniosek jest prosty.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 113
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin . Spis, Lista, Zestawienie

Postautor: Damiano88 » niedziela, 7 listopada 2021, 18:01

Monitorując cały czas sytuację nadal szukam sposobu na anonimowe wpłacanie pieniędzy na giełdę bez weryfikacji dowodami, rachunkami, zdjęciami i Bóg wie czym jeszcze... W banku łatwiej konto założyć :)

Czy coś się zmieniło w tej kwestii? Giełda z jakiej korzystam to ByBit, która nie wymaga weryfikacji. Na Binance niestety już wszystko wymaga weryfikacji nawet API nie da się wygenerować.

Do stacjonarnych kantorów mam niestety daleko dlatego szukam rozwiązań online.

Przy okazji zapytam jeszcze z jakich banków nie blokują wam przelewów na krypto?

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. RMX3081 przy użyciu Tapatalka


Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 23 lipca 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin . Spis, Lista, Zestawienie

Postautor: Amsik » niedziela, 7 listopada 2021, 18:44

Witam.
Jestem zainteresowany zakupem 20 trx(tron)
Pozdrawiam serdecznie

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin . Spis, Lista, Zestawienie

Postautor: koparki » niedziela, 7 listopada 2021, 19:01

Damiano88 pisze: niedziela, 7 listopada 2021, 18:01z jakich banków nie blokują wam przelewów na krypto
z bitomatu Ci nie blokują a potem choćby nieoKYCowany poloniex lub yobit (to jest giełda), również tam kupisz trx odpowiadając na kolejne pytanie
---

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin . Spis, Lista, Zestawienie

Postautor: adiqq » niedziela, 7 listopada 2021, 19:05

KuCoin - jeszcze do niedawna 5 BTC bez weryfikacji, nie wiem czy nie obniżają do 1 BTC. Coś mi gdzieś migło...
No ale wpłacić jakoś tam trzeba....
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin . Spis, Lista, Zestawienie

Postautor: zdzicho2000 » niedziela, 7 listopada 2021, 19:14

mandala- 2 btc dziennie bez Kyc

tron kupisz w shitcoins.club

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 113
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin . Spis, Lista, Zestawienie

Postautor: Damiano88 » niedziela, 7 listopada 2021, 19:17

Bitomat mam nie po drodze niestety i szukam rozwiązania online, często robię niewielkie systematyczne wpłaty i bez sensu jechać mi 50km do bitomatu. Co innego jak robi się wypłatę :)

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin . Spis, Lista, Zestawienie

Postautor: zdzicho2000 » niedziela, 7 listopada 2021, 19:24

to jeśli chcesz kupować krypto, raz się wybierz do bitomatu, kup usdt w sieci trona i trzymaj. W dniu zakupu, zamiany usdt na krypto posyłasz tethera na jakąś giełdę z wymienionych wyżej i jest.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin . Spis, Lista, Zestawienie

Postautor: Kutalisk » niedziela, 7 listopada 2021, 19:25

adiqq pisze: niedziela, 7 listopada 2021, 19:05KuCoin - jeszcze do niedawna 5 BTC bez weryfikacji, nie wiem czy nie obniżają do 1 BTC. Coś mi gdzieś migło...
No ale wpłacić jakoś tam trzeba....
Obniżyli już do 1 BTC bez KYC/AML na dzień. Dobrze ci mignęło.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin . Spis, Lista, Zestawienie

Postautor: koparki » niedziela, 7 listopada 2021, 20:21

czyli podsumowując co obecnie zostało? poloniex 50k , coinex 10k , kucoin 1btc oraz yobit(nie wiem jaki limit, stara giełda ale słaba reputacja) coś jeszcze?

Edit:
ByBit , wysoka pozycja w rankingu CMC , limit 2BTC ! czyli jak niedawno na Binance
---

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 113
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin . Spis, Lista, Zestawienie

Postautor: Damiano88 » niedziela, 7 listopada 2021, 20:30

Jeszcze ByBit?

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin . Spis, Lista, Zestawienie

Postautor: koparki » niedziela, 7 listopada 2021, 20:43

jest jeszcze bitfinex czego nie polecam bo potrafi dojechać konto i oKYCować przymusowo pod szantażem zamrożenia środków, zresztą pewnie dotyczy to wszystkich giełd, jesli jednak ktoś słyszał o takich wypadkach na kucoin, poloniex czy bybit niech da znać.
---

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 113
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin . Spis, Lista, Zestawienie

Postautor: Damiano88 » niedziela, 7 listopada 2021, 20:45


koparki pisze:

Edit:
ByBit , wysoka pozycja w rankingu CMC nie wiem jaki limit.
2 btc bez weryfikacji.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin . Spis, Lista, Zestawienie

Postautor: Kutalisk » niedziela, 7 listopada 2021, 20:59

koparki pisze: niedziela, 7 listopada 2021, 20:43jesli jednak ktoś słyszał o takich wypadkach na kucoin, poloniex czy bybit niech da znać.
Ja regularnie śmigam na Poloniex i Kucoin. Jak na razie bez uwag. Wtopę z KYC/AML miałem rok temu w maju 2020 na BINANCE.

Proponuję z robić listę z obecnymi limitami i uzupełnić pierwszy post w temacie. Będzie bardzo przydatna ściągawka zamiast wertowania całego wątku. Znaczy, któryś z modów mógłby ;)

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości