Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin. Spis, Lista. PLN

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin . Spis, Lista, Zestawienie

Postautor: adiqq » wtorek, 26 kwietnia 2022, 06:47

revo pisze: poniedziałek, 25 kwietnia 2022, 21:03@koparki @zdzicho2000 Wiecie może czy numer telefonu do weryfikacji na huobi
służy do czegoś więcej niż sprawdzenie czy ktoś jest człowiekiem?
Można go potem usunąć z giełdy? i zmienić ustawienia by przypominanie hasła i potwierdzenia było na mejla i google autheniticator ?
Nie próbowałem usuwać, ale nawet przy włączonym 2FA na ten numer przychodzą kody przy próbie wypłaty środków. Czasami trzeba też przy logowaniu na ten numer przychodzi powiadomienie o logowaniu. Masz jakiś konkretny powód, że musi być akurat ta giełda? Na Kucoin też jest opcja z telefonem, ale tam jest do ustawienia w opcjach, że chcesz używać 2FA zamiast sms z numeru telefonu.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin . Spis, Lista, Zestawienie

Postautor: zdzicho2000 » wtorek, 26 kwietnia 2022, 07:03

wszystkie tego typu zmiany lepiej dokonywać na pustym koncie.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 608
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin . Spis, Lista, Zestawienie

Postautor: revo » wtorek, 26 kwietnia 2022, 11:58

@adiqq @koparki Sprawdziłem na huobi nie wymagają nr telefonu wystarczy założyć konto na email i w ustawieniach ustawić 2fA na google authenitcator i żeby potwierdzenia na maila przychodziły i tyle. (Oczywiście wymiany bez fiatów)
Myślę że warto dodać do listy giełdę okx.com (dawniej okex.com)
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin . Spis, Lista, Zestawienie

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 26 kwietnia 2022, 12:04

NA Huobi proszę uważać, możliwe, że niedługo będzie jednak KYC wymagane, już na niektórych parach nie da się bez tego handlować, nie wiem czy to tylko na nowych parach czy sama dana waluta wymaga weryfikacji:
Obrazek
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 29 maja 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin . Spis, Lista, Zestawienie

Postautor: aleksandra80 » poniedziałek, 30 maja 2022, 12:18

@adiqq kucoin daje chyba tylko trzy miesiace na sciagniecie historii transakcji zgadza sie? czy sa jakies gieldy, ktore daja wiecej? czy sa jakies gieldy, ktore nie maja limitu czasowego przy sciaganiu historii operacji?

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin . Spis, Lista, Zestawienie

Postautor: adiqq » poniedziałek, 30 maja 2022, 12:48

Nie wiem, tutaj niestety nie pomogę. Najlepiej pisać bezpośrednio do supportu., w aplikacji widać tylko 1m do tyłu. Ale nie wiem czy nie istotniejsze są Depozyty i wypłaty, prawda? Tutaj historia jest dużo dłuższa.
Historia crypto-crypto mnie aż tak nie interesuje, bo nie generuje ona obowiązku podatkowego.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 28 czerwca 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poszukiwana sprawdzona giełda bez obowiązkowego KYC

Postautor: tojapiotrek » piątek, 2 grudnia 2022, 22:42

Poszukuję giełdy na której mógłbym bez weryfikacji dokonać zakupu kryptowalut bezpośrednio za PLN. Promka za pierwszy depozyt również mile widziana.
Ostatnio w pełni zweryfikowałem swoje konto na Binance, następnie chciałem dokonać zakupu przez moje konto bankowe, jednak jakby jeszcze tego wszystkiego było mało, pośrednik przetwarzający płatności również zażyczył sobie mojego zdjęcia z dokumentem przy twarzy. Dla mnie to już jest przesada.

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Poszukiwana sprawdzona giełda bez obowiązkowego KYC

Postautor: zdzicho2000 » sobota, 3 grudnia 2022, 09:58

z płn, czy szerzej za fiaty już raczej nie znajdziesz. są jeszcze giełdy bez weryfikacji, z dość dużym limitem wypłat (do 1 btc dziennie), ale musisz tam posłać krypto, pohandlować i wypłacić też krypto.
bez weryfikacji tylko z ręki do ręki, a do 1000 euro w bitomatach. da się powtarzać transakcje

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poszukiwana sprawdzona giełda bez obowiązkowego KYC

Postautor: koparki » sobota, 3 grudnia 2022, 21:12

Co do PLN->krypto to musisz ogarnąć sprawę w kantorze lub bitomacie lub z prywatnego ogłoszenia wymiany.

Dodano po 2 minutach 29 sekundach:
@tojapiotrek przeniosłem Twój temat do odpowiedniego wątku
---

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin . Spis, Lista, Zestawienie

Postautor: koparki » sobota, 3 grudnia 2022, 21:16

jeśli ktoś używa giełd z listy w pierwszym poście i zaszły jakieś zmiany to proszę dać znać aby zaktualizować.
---

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 608
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin. Spis, Lista. PLN

Postautor: revo » niedziela, 4 grudnia 2022, 10:51

@koparki okx.com chyba brakuje. Na coingecko bardzo wysoko oceniana, duże obroty, limit 10 BTC
Jak ktoś testował niech da znać
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin. Spis, Lista. PLN

Postautor: koparki » niedziela, 4 grudnia 2022, 11:11

@revo dodam do listy wyłącznie gdy ktoś potwierdzi że używa
---

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 28 listopada 2013
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin. Spis, Lista. PLN

Postautor: edgardo » piątek, 30 grudnia 2022, 00:57

@koparki
koparki pisze: sobota, 3 grudnia 2022, 21:16 jeśli ktoś używa giełd z listy w pierwszym poście i zaszły jakieś zmiany to proszę dać znać aby zaktualizować.
Proszę bardzo. Mandala jest powiązana z giełdą Binance i korzysta z jej płynności więc płynność ma bardzo dobrą. Nie wiem czy tak było od powstania giełdy ale na pewno tak jest teraz.

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 21 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin. Spis, Lista. PLN

Postautor: Patrycja97x » wtorek, 6 czerwca 2023, 19:11

Hejka, temat stary i nieaktualizowany, więc pewnie dużo się zmieniło. Jaka obecnie w 2023 giełda nie wymaga żadnych KYC, czy innych weryfikacji numerem? Bezpieczeństwo i pełna anonimowość priorytetem.

Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 15 września 2021
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin. Spis, Lista. PLN

Postautor: btcbtc » środa, 28 czerwca 2023, 18:02

Kucoin wprowadza obowiazkowe KYC od 15 lipca 2023.

https://www.kucoin.com/pl/announcement/ ... on-program

Początkujący
Posty: 136
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin. Spis, Lista. PLN

Postautor: otrzezwienie » sobota, 15 lipca 2023, 13:54

No i stalo sie . Kucoin wprowadzil obowiazkowa weryfikacje. Znacie jakies inne sprawdzone gieldy bez KYC?

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin. Spis, Lista. PLN

Postautor: koparki » sobota, 15 lipca 2023, 17:49

@otrzezwienie
Spoiler:
coinex 10000$/24h
---

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin. Spis, Lista. PLN

Postautor: Kutalisk » piątek, 8 września 2023, 21:29

koparki pisze: sobota, 15 lipca 2023, 17:49@otrzezwienie
Spoiler:
coinex 10000$/24h
potwierdzam, używam bez problemów i bez KYC

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin. Spis, Lista. PLN

Postautor: koparki » czwartek, 15 lutego 2024, 18:11

lista luty 2024 niekompletna bo nie ma np. poloniexa: https://www.techopedia.com/cryptocurren ... -exchanges
nieaktualna ale obszerna: https://bitshills.com/best-non-kyc-crypto-exchanges/
Huobi? :shock:
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Giełda Giełdy bez weryfikacji KYC z parami do fiat lub stablecoin. Spis, Lista. PLN

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 15 lutego 2024, 18:28

koparki pisze: czwartek, 15 lutego 2024, 18:11Huobi
Obecnie to HTX, ale tak, wygląda na to, że bez KYC, (a z tego co pamiętam, tam tego nie robiłem) to obecnie dzienny limit mam 5 BTC:
Obrazek
I to chyba nawet od dwóch lat tak jest:
https://www.htx.com/support/en-us/detail/44920069240146

e: tak, na pewno nie jestem zweryfikowany:
Obrazek
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości