ppbtc.pl PayPal-Bitcoin mini giełda

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 29 czerwca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ppbtc.pl PayPal-Bitcoin mini giełda

Postautor: ppbtc.pl » piątek, 29 czerwca 2018, 21:15

Witam! Przedstawiam wszystkim nową "mini" giełdę, dzięki której możecie wymienić pieniądze z PayPal na BTC i na odwrót.
Jesteśmy nowi na rynku i uważamy, że znajdzie się kilka osób, które z chęcią skorzystają z naszych usług.
Nasz główny atrybut to niska prowizja od transakcji, bo zaledwie 5.50 zł i przy każdej kolejnej(w tym samym dniu) jedynie 4.50 zł.

Minimalna kwota do wypłat to 10 zł, a maksymalna 150 zł. Transakcje mogą być kumulowane, ale klienci nie mogą sami wybierać stawek.
Stawki to odpowiednio: 10 zł, 15 zł, 20 zł, 50 zł, 150 zł

Maksymalny czas oczekiwania to 30h (Dni robocze! W weekendy nie pracujemy).

Jeżeli chodzi o wymiane BTC na saldo PayPal sprawa wygląda następująco:
Minimalna kwota w BTC do wypłaty: 0.005
Prowizja: 15 zł
Czas transakcji: max 4h


Oferujemy również BTC poprzez zwykły przelew bankowy, kwota od 15 do 4.000 zł, prowizja w wysokości 6 zł.

Wszystkie transakcje są w pełni anonimowe. Nie wymagamy zakładania kont, serwis nie zbiera/nie udostępnia danych użytkownika.
Cena BTC uzależniona jest od kursu na blockchain.info

W ofercie posiadamy również LTC. Minimalna kwota transakcji; 10 zł
https://ppbtc.pl/buy/ltc.html

Regulamin: https://ppbtc.pl/buy/regulamin.html

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!
Zespół ppbtc.pl
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 9 lipca 2018, 19:22 przez ppbtc.pl, łącznie zmieniany 5 razy.

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ppbtc.pl PayPal-Bitcoin mini giełda

Postautor: redlumek » piątek, 29 czerwca 2018, 21:52

Anonimowa transakcja z przelewem na konto lub paypal.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 29 czerwca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ppbtc.pl PayPal-Bitcoin mini giełda

Postautor: ppbtc.pl » piątek, 29 czerwca 2018, 21:59

Chodzi o to, że dane klienta są w 100% bezpieczne i nigdy nie trafią w ręce osób trzecich. Czego nie można powiedzieć o innych serwisach, na których konieczne jest założenie m.in konta czy podawanie swoich danych personalnych.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6389
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ppbtc.pl PayPal-Bitcoin mini giełda

Postautor: maxi82 » piątek, 29 czerwca 2018, 22:18

ppbtc.pl pisze: że dane klienta są w 100% bezpieczne i nigdy nie trafią w ręce osób trzecich
Łyżka na to-- niemożliwe. - Pycha kroczy przed upadkiem a "Wy" nawet raczkować nie zaczęliście. No ale powodzenia.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Początkujący
Posty: 96
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: 50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ppbtc.pl PayPal-Bitcoin mini giełda

Postautor: LeoPoland » piątek, 29 czerwca 2018, 22:54

@ ppbtc.pl
Powaliłeś mnie swoją ofertą. Chyba dzisiaj nie usnę. ;)
Skoro nazywasz to "mini-giełdą" to na czym miałby ten handel polegać. Mam kupić bitcoina za 10 zł po 37.000,- zł . Kto na tym zarabia?
Dlaczego taki czas oczekiwania, skoro PayPall działa natychmiast, a przelewy kryptowalutowe też nie wymagają 48 h ( w regulaminie tyle podałeś). Ten regulamin, to chyba na kolanie sam napisałeś popijając piwko.
Stronka kompletnie nie zachęca do współpracy, a pewne zwroty muszę zapamiętać - cytuję: " Jaką mam pewność, że nie zostanę oszukany? - Żadnej, ale nie jesteśmy oszustami i realizujemy każdą transakcję."

Dla tych co nie wiedzą gdzie wymieniać środki pomiędzy różnymi poważnymi kantorami i portfelami podaję w linku adres :
https://www.bestchange.com/

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 29 czerwca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ppbtc.pl PayPal-Bitcoin mini giełda

Postautor: ppbtc.pl » sobota, 30 czerwca 2018, 01:36

Dziękujemy za opinie. Będziemy się starać, aby zdobyć wasze zaufanie.

Tak długi czas transakcji wynika z tego, że pieniądze przechodzą przez kilka etapów, zanim zamienią się w BTC i zostaną wysłane do klienta.
Zapewniam, że klienci są w 100% bezpieczni i ich dane nie są i nie będą nigdzie zbierane, ani wykorzystywane.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 29 czerwca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ppbtc.pl PayPal-Bitcoin mini giełda

Postautor: ppbtc.pl » wtorek, 3 lipca 2018, 19:42

Wygląd strony został zmieniony. Stworzyliśmy również forum na MyBB, ale ze względów bezpieczeństwa tworzenie kont będzie nieaktywne. Każdy może udzielać się na forum jako ,,gość''.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 29 czerwca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ppbtc.pl PayPal-Bitcoin mini giełda

Postautor: ppbtc.pl » wtorek, 24 lipca 2018, 22:24

Witam Wszystkich.

Kilka dni temu wprowadziliśmy możliwość zakupu LTC w identyczny sposób jak BTC.
W planach mamy wprowadzenie zakupu BTC smsem, lecz póki co, jesteśmy na etapie rozmów ze spółkami, aby miało to ręce i nogi.

P.S Planujemy również dodać możliwość zakupu ETH, ale o tym będziemy informować w późniejszym terminie :)

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ppbtc.pl PayPal-Bitcoin mini giełda

Postautor: koparki » wtorek, 24 lipca 2018, 22:36

proponuję wyciągnąć wnioski z tej ankiety:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=98&t=29897
i wprowadzić btc-cash, dash ew. monero i zec
---

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 29 czerwca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ppbtc.pl PayPal-Bitcoin mini giełda

Postautor: ppbtc.pl » środa, 25 lipca 2018, 10:07

Bitcoin Cash został dodany ;)

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 29 czerwca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ppbtc.pl PayPal-Bitcoin mini giełda

Postautor: ppbtc.pl » poniedziałek, 30 lipca 2018, 17:38

Ethereum zostało dodane. Jest to prawdopodobnie ostatnia kryptowaluta, kolejnych raczej nie będziemy dodawać.

Początkujący
Posty: 96
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: 50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ppbtc.pl PayPal-Bitcoin mini giełda

Postautor: LeoPoland » poniedziałek, 30 lipca 2018, 18:15

ppbtc.pl pisze: W planach mamy wprowadzenie zakupu BTC smsem, lecz póki co, jesteśmy na etapie rozmów ze spółkami, aby miało to ręce i nogi.
No to się uśmiałem za wszystkie czasy. :lol:

Szanowni admini, tutaj mamy chyba do czynienia z osobą nieletnią. Wskazuje na to zarówno prymitywność strony i regulaminu, a przede wszystkim naiwna, a wręcz idiotyczna konstrukcja biznesowa, bo kto kupi BTC za ponad 40 tys zł (po odliczeniu jego prowizji) lub po 60 tys zł wysyłając płatny SMS.
Koleś cały czas używa liczby mnogiej, infantylnie sądząc, że nikt nie widzi o co chodzi.

P.S. Mogłeś wymyślić fikcyjny adres zagranicą w jakimś biurowcu, zamiast w dzielnicy domków jednorodzinnych.
Oto twój adres na Malcie :
Obrazek

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 29 czerwca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ppbtc.pl PayPal-Bitcoin mini giełda

Postautor: ppbtc.pl » poniedziałek, 30 lipca 2018, 20:25

Nie rozumiem skąd takie wnioski. Prawdopodobnie nie rozumie ,,Pan'' nawet działania strony. Przecież na znanych giełdach również obowiązuje kurs, którym można zakupić BTC(z taką różnicą, że u nas KURS i STAWKI są stałe i klient nie może ich zmienić). Na giełdach również obowiązują prowizje; taker/maker, prowizja od wypłat danej kryptowaluty. Nikt ,,Pana'' nie zmusza do korzystania z naszych usług(przecież wszędzie można wymienić saldo PayPal na BTC, prawda?), a liczby mnogiej używam dlatego, że mam pracowników, którzy również wykonują zlecenia. Jeżeli ma ,,Pan'' wątpliwości co do firmy, to kto zabrania to sprawdzić?

Dalsza dyskusja raczej nie będzie miała sensu, więc kończę na tym etapie. Pozdrawiam.

Weteran
Posty: 1175
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

ppbtc.pl PayPal-Bitcoin mini giełda

Postautor: WitoldC » poniedziałek, 30 lipca 2018, 21:51

LeoPoland pisze: bo kto kupi BTC za ponad 40 tys zł (po odliczeniu jego prowizji) lub po 60 tys zł wysyłając płatny SMS.
1) Nie każdy chcę kupować całego BTC.
2) Niektórzy mają na koncie spore środki i nie mają co z nimi zrobić.

Początkujący
Posty: 96
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: 50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ppbtc.pl PayPal-Bitcoin mini giełda

Postautor: LeoPoland » poniedziałek, 30 lipca 2018, 22:49

WitoldC pisze: 1) Nie każdy chcę kupować całego BTC.
Ja nie pisałem o ilości, a o cenie jednostkowej z kosmosu
WitoldC pisze: 2) Niektórzy mają na koncie spore środki i nie mają co z nimi zrobić.
Jeśli masz na koncie wiele złotówek i jedziesz za granicę na wczasy to EURO kupisz w kantorze po 4.30 zł/EUR czy pójdziesz do anonimowego cinkciarza , który "okazyjnie" sprzedaje po 6 zł/EUR ???

Nawet nie załapałeś, że przy płatnych SMS-ach operatorzy pobierają 50%, co podraża dowolną usługę 2-krotnie.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 29 czerwca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ppbtc.pl PayPal-Bitcoin mini giełda

Postautor: ppbtc.pl » poniedziałek, 30 lipca 2018, 23:07

LeoPoland pisze: Nawet nie załapałeś, że przy płatnych SMS-ach operatorzy pobierają 50%, co podraża dowolną usługę 2-krotnie.
-> jesteśmy na etapie rozmów ze spółkami, aby miało to ręce i nogi.

Chyba nie myślał ,,Pan'' że wprowadzimy kupno BTC za SMS z prowizją 50% dla operatora?
LeoPoland pisze: Jeśli masz na koncie wiele złotówek i jedziesz za granicę na wczasy to EURO kupisz w kantorze po 4.30 zł/EUR czy pójdziesz do anonimowego cinkciarza , który "okazyjnie" sprzedaje po 6 zł/EUR ???
Proszę mi wskazać, gdzie mogę kupić 1 BTC za 10k PLN.

Weteran
Posty: 1175
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

ppbtc.pl PayPal-Bitcoin mini giełda

Postautor: WitoldC » wtorek, 31 lipca 2018, 06:17

LeoPoland pisze: Jeśli masz na koncie wiele złotówek i jedziesz za granicę na wczasy to EURO kupisz w kantorze po 4.30 zł/EUR czy pójdziesz do anonimowego cinkciarza , który "okazyjnie" sprzedaje po 6 zł/EUR ???
Co to ma wspólnego z SMS'ami?
LeoPoland pisze: Nawet nie załapałeś, że przy płatnych SMS-ach operatorzy pobierają 50%, co podraża dowolną usługę 2-krotnie.
Wiem ile pobiera operator. Lepiej żeby złotówki z konta przepadły?
ppbtc.pl pisze: Chyba nie myślał ,,Pan'' że wprowadzimy kupno BTC za SMS z prowizją 50% dla operatora?
Wątpię żeby dało się inaczej (mam nadzieje że się mylę).

PS. Był jakiś kantor co miał możliwość doładowania konta przez SMS, niestety teraz nie pamiętam który to był.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości