Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: RevWolt » poniedziałek, 26 kwietnia 2021, 17:30

@milar Z tego co się orientuje to chyba było napisane już przed aktualizacją że zlecenia zostają anulowane, jeśli się mylę to ktoś mnie popraw.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 16 stycznia 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: milar » poniedziałek, 26 kwietnia 2021, 18:07

@RevWolt Widziałem informacje że po skończeniu konserwacji jest czas żeby anulować zlecenia. Druga oferta sprzedaży QKC ciągle jest aktywna. Support się odezwał ale pierwsza linia nie poradziła sobie z problemem i zostałem przeniesiony do agenta obsługi klienta.
Załatwione wszystko gra.
Ostatnio zmieniony wtorek, 27 kwietnia 2021, 20:31 przez milar, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 175
Rejestracja: 14 marca 2020
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: nrth » wtorek, 27 kwietnia 2021, 16:11

Edit :załatwione

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 10 września 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: didier » sobota, 1 maja 2021, 13:57

Panowie, szybki zakup kartą debetową na binance ma jakieś limty miesięcze? na początku kwietnia kupiłem coś za 1100 PLN i wszystko elegancko przeszło.... I teraz jak klikam KUP KRYPTOWALUTY - karta debetowa / kredytowa to potem obojętnie czy wpiszę 10 zł czy 1000 zł pojawi mi się na czerowo "Dostępne saldo jest niższe niż minimalny limit." :geek:

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 5 maja 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: INKA » środa, 5 maja 2021, 21:59

Czy znajdę tu kogoś kto potrafi obsługiwać ta stronę proszę o szczerą pomoc

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 20 marca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Kris3k » czwartek, 6 maja 2021, 10:37

Mam pytanie, ponieważ dalej walczę z odzyskaniem pełni władzy nad kontem po tym jak system zaczął wywalać "Withdrawals suspended due to risk management". Niestety na maila z odpowiedzią od supportu się nie doczekałem, jedynie przepraszali za opóźnienia, dużo zgłoszeń itp. W końcu udało mi się pisać na chat'cie z kimś z supportu i dostałem zadania do wykonania celem weryfikacji, że ja to ja. M.in. nagranie video po zalogowaniu do konta, nagranie gdzie widać potwierdzenia przelewów z mojego konta w banku na giełdę i ostatecznie wygłoszenie formułki, że chce wykonać przelew w wartości ... i potwierdzam to działania, ponadto w ręku dokument tożsamości (niekoniecznie osobisty). Teraz przejdę do pytania - czy ktoś z Was przechodził taką weryfikację?? To jest normalne działanie w sytuacji gdy automat wykrywa "podejrzane" działanie na koncie?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3072
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1082
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: CzarnaOwca » środa, 19 maja 2021, 17:05

Czy tylko mi się zawiesiły pary /DOWN? xrp, ltc, avee, sushi, stoi mi od ok 15.30

e: wszystkie etf zablokowane

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 19 maja 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: pirotechnik » środa, 19 maja 2021, 22:17

cut
sprawa wyjasniona
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 7 czerwca 2021, 10:59 przez pirotechnik, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3072
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1082
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: CzarnaOwca » środa, 19 maja 2021, 22:29

@pirotechnik coś namieszali z tymi etfami, wskoczyłem o tej 20-tej i w ciągu 3min straciłem 20% na jednej ofercie;) ale całe szczęście więcej ugrałem o tej 15-tej więc dużego płaczu nie ma.
Ale na czym dokładnie straciłeś? Zostawiłeś oferty?

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 19 maja 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: pirotechnik » czwartek, 20 maja 2021, 10:29

cut
sprawa wyjasniona
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 7 czerwca 2021, 10:59 przez pirotechnik, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3072
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1082
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 20 maja 2021, 11:25

pirotechnik pisze: czwartek, 20 maja 2021, 10:29Przeciez dokladnie opisałem co sie stało.
Opisałeś mechanizm, nie opisałeś, jakie miałeś oferty.
Nic nie możesz zrobić, nie trzyma się tych monet na dłużej, a że lagi spowodowały u Ciebie stratę to nic binance nie poradzi, Ty straciłeś, ja akurat zarobiłem, bo podobna sytuacja była na xrpdown (mniejsza ale była). Druga sprawa, chyba mylisz mnożnik z wystawionymi ofertami. Bo tam po prostu cena skakała z minimum do maksimum. po prostu nie było ofert na poziomie cenowym, na którym powinny być. A mnożnik ten obok nazwy jest chyba wyznaczany na podstawie ceny tokenu (tu mogę się mylić). To, że mnożnik ma być 1.7 czy ileś nie oznacza, że takie oferty będą, to kupcy/sprzedawcy wystawiają oferty. Binance nic Cię nie poratuje, napiszą, że lagi i bla bla bla. Trzeba wiedzieć, że binance laguje przy gwałtownych ruchach i tam często takie cyrki występuję, jedni stracą, inni zarobią.
Możesz zagryźć zęby i próbować pograć sprzedawać, odkupywać niżej, albo dokupić jakąś część i uśrednić i czekać znów na lagi aż podskoczy cena.
Mnie tak wczoraj skasowało na sushi/up, cena po 20-tej była po 0.5$, wystawiłem ofertę kupną po 0.4$ a tu cena nagle znikąd zjechała do 0.3$ Mimo, że samo sushi trzymało swoją cenę.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 19 maja 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: pirotechnik » czwartek, 20 maja 2021, 11:38

cut
sprawa wyjasniona
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 7 czerwca 2021, 10:59 przez pirotechnik, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3072
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1082
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 20 maja 2021, 11:56

@pirotechnik ale ja wiem dokładnie o co chodzi, tylko nie wiem co dokładnie chcesz uzyskać, że Ci tutaj cz_binance z twittera przyleci i odda kasę? Napisz na twiterze, daj screeny i może 5 osób to polubi, ale kasy nikt Ci nie odda. Napiszą Ci, że w regulaminie jest "granie na zlewarowanych tokenach wiąże się z utratą pieniędzy oraz zróżnicowaniem kursu" i tyle.
Akurat taki dokładnie przypadek miałem na xrpdown ale na huobi też nagle kurs zanurkował, to tłumaczyli to "wyrównaniem mnożnika" czy jakoś tak.

Moderator
Posty: 9625
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5803
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: koparki » czwartek, 20 maja 2021, 13:36

@pirotechnik jak dotykasz się niepłynnych instrumentów pochodnych i niepłynnych lewarów na rynku który potrafi w 24h zmienić wartość o 50% to nie możesz mieć do nikogo pretensji. To jest coś w rodzaju kasyna.
---

Początkujący
Posty: 175
Rejestracja: 14 marca 2020
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: nrth » czwartek, 20 maja 2021, 16:54

Ktoś wie dlaczego nie da się wypłacić Monero na inny portfel?

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 17 maja 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: siwy322 » piątek, 21 maja 2021, 15:21

witam nie wiem czy to dobry watek ale szukam kogos kto by mi pomoze !! SKRADZIONO z mojego konta na BINANCE 3169 USDT bez mojej autoryzacji.... 18.05 dopiero dzisiaj to zauwazylem.... jest tu moze ktos kompetenty mi pomoc co dzie jak.... nie mialem jeszcze takiej sytuacji
sylwester.krueger@gmail.com
+4915773365567
Jak to jest mozliwe ??

pozdrawiam :(

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 14 maja 2021
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: meno » piątek, 21 maja 2021, 15:52

@siwy322 jakie miałeś zabezpieczenia? Czy miałeś Google Authenticator na binance/ mailu? Może ktoś miał dostęp do api?

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 17 maja 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: siwy322 » piątek, 21 maja 2021, 17:28

"miałeś Google Authenticator na binance" - tak !!!
mieszkam sam do telefonu nikt nie ma dostepu
a to bylo w nocy...
Withdrawal Details
1
Zlecenie wypłaty złożone
2021-05-18 01:45


2
Przetwarzanie systemu
2021-05-18 01:48


3
Withdrawal Completed
2021-05-18 01:48


Status

Completed
Data
2021-05-18 01:45
Kryptowaluta
USDT
Kwota Wypłaty
3169
Opłata sieciowa
1
Sieć
TRX
Adres
TJkADVuZTFFDHUfoR9CWm6NvbWfAPgYj8v
na ten adres poszly pieniadze..... bez mojej autoryzacji google identyfikator !!

Weteran
Posty: 7379
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2730
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: pael » sobota, 22 maja 2021, 10:48

Ktos mi powie co binance wyczynia, ze gotuje tak maszyny? z tego co sie rozeznalem problem dosc powszechny...
jakies gotowce opensource do skladania zlecen po api?

Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: jasiuwolny » czwartek, 27 maja 2021, 11:49

Witajcie. Mam problem z wypłatą bo nie wiem jak to ogarnąć... Kiedyś było łatwiej a teraz tych smartów nawalili że się w tym nie odnajduje..
Sprawa wygląda tak że mam na portfelu coinomi jedną krypto opartą o ERC20 którą chce przelać, ale nie mam na tym portfelu ETH na prowizję.. (w ogóle lipa straszna z prowizjami w różnych krypto)

Wpłaciłem na binance małą kwotę żeby kupić ETH i żeby mieć na fee. Widzę że są dwie opcję wypłaty, jedna za 22USD a druga tańsza za 0.18 usd w Bep20(BSC).

Ale jest też ostrzeżenie, że; "Wybrana sieć to BSC. Upewnij się, że adres wypłaty obsługuje sieć Binance Smart Chain. Stracisz swoje aktywa, jeśli wybrana platforma nie obsługuje pobierania."
O co w tym chodzi? Na portfelu mam mieć konto z tym BSC i jakąś monetę tam, czy jak? Będę wdzięczny za odpowiedź

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości