Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 5 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: delar » sobota, 25 grudnia 2021, 23:37

Udało mi się to ogarnąć, dziękuje za odpowiedz. A czy możecie mi powiedzieć czy faktycznie jest taka wysoka opłata za wysłanie bitcoina czy cos zrobiłam złe? 100 zł mi pobrało za wysłanie bitcoinow :cry:

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 608
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: revo » niedziela, 2 stycznia 2022, 22:08

hej, jak najtaniej i najszybciej kupić usdt na binance? :)
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Początkujący
Posty: 233
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 141
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Księżyc

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: tomaroc » niedziela, 2 stycznia 2022, 22:22

@revo p2p (blik; revolut; itp...) Aktualnie 4.13 za usdt

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 608
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: revo » niedziela, 2 stycznia 2022, 22:47

@tomaroc Czy jak kupuję przez blika to ktoś inny (ta osoba z którą dokonuję wymiany) zobaczy moje dane przelewu? czy po prostu otrzyma kasę od giełdy jako pośrednika? po jakim czasie dochodzi kasa? usdt wysyłany jest na wskazany przeze mnie adres czy otrzymuję na giełdowy powiązany z moim kontem?
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Początkujący
Posty: 233
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 141
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Księżyc

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: tomaroc » niedziela, 2 stycznia 2022, 23:16

Jak sama nazwa wskazuje p2p - kupujesz od drugiej osoby. Giełda łączy kupujących ze sprzedającymi, udostępniając im odpowiednie narzędzia i zabezpieczenia...

Płacąc np blik robisz nic innego jak przelew blik na telefon.

W chwili transakcji giełda blokuję kupowaną przez Ciebie kwotę na koncie sprzedającego.
Ty robisz przelew, sprzedający zwalnia usdt ktore pojawią się na twoim koncie binance (w finansowanie).

Szybkość calego procesy zależy od tego jak szybko przelejesz kasę i klikniesz ze zapłacone oraz jak szybko sprzedający potwierdzi że kasa doszła i uwolni środki.

W ogloszeniach masz oprócz ceny po jakiej ktoś chce sprzedać takie dane jak kwoty minimum/maximum deklarowany czas wydania środków oraz średni czas wydania środków (na bazie wczesniejszych transakcji).

Po drugiej stronie jest człowiek który czasami np śpi. Jak któraś ze stron się nie wywiąże otwieradz spór i do akcji wchodzi bok.

Ps blik podalem jako przykład... Tam masz z 50 sposobów płatności revolute,skrill,epay... i inne w pl nie zbane. Filtrujesz sobie po tej która cię interesuje.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 608
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: revo » poniedziałek, 3 stycznia 2022, 15:44

@tomaroc a kupowanie przez kartę debetową jak działa (nie p2p)? Czy kupuję od kogoś prywatnego czy po prostu binance ma swoje środki którymi handluje? Banki nie robią problemów przy kupnie? Transakcja jest przy tej metodzie dokonywana natychmiast? Nie mam zweryfikowanego konta na binance więc wielu rzeczy nie mogę sprawdzić i przetestować. https://www.binance.com/pl/buy-sell-cry ... d&fiat=EUR
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Początkujący
Posty: 233
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 141
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Księżyc

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: tomaroc » poniedziałek, 3 stycznia 2022, 17:36

No masz tam na tej stronie co podesłałeś pod przyciskiem informacje o tym kto jest dostawcą usługi.
Binance UAB jest częścią tej Usługi. UAB: Didžioji g. 18, Wilno, Litwa

Pewnie to jakaś firma "córka"... Ja kartą nie kupuję bo 1. prowizja (chyba 1.8%) 2. ukryta prowizja w kiepskim kursie

PS. bez weryfikacji konta to tylko bitomaty - i to też do ograniczonej kwoty, inaczej już nie kupisz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 79
Rejestracja: 26 listopada 2020
Reputacja: 47
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Mandigal » wtorek, 4 stycznia 2022, 12:55

Zdarzyły się komuś problem typu zablokowane konto na Binance? Nie robiłem KYC - teoretycznie moje konto było withdrawal only. Ale kiedy próbowałem przelać swoje krypto na inną giełdę zostałem zablokowany...

"Due to unusual activity on your account, the withdrawal function has been temporarily disabled"

Po zgłoszeniu do supportu odpowiedzieli mi, że mam im wysłać cała serię video prezentujących że ja to ja. Jak loguje się na Binance etc... Myślicie, że za jakiś czas zostanę odblokowany nie robiąc nic? Czy faktycznie konieczne jest nagrywanie tych wszystkich filmików?...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 4 stycznia 2022, 13:01

@Mandigal no raczej ci nie odblokują bo niby czemu mieliby? Jak raz zablokowali to będą czekać na dokumenty. Dobrze, że wcześniej już uciekłem bo skośnemu jak widać ufać nie można.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 79
Rejestracja: 26 listopada 2020
Reputacja: 47
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Mandigal » wtorek, 4 stycznia 2022, 14:59

Ha, żeby to chcieli same dokumenty. Ale litości...

"Thanks for waiting In order to help you Please submit the following for account verification:

(1) Statement Video Please provide a video holding your information page of ID card/driver license/passport (the one you uploaded), then speak out clearly “Today is DD-MM-YYYY, I'm applying to withdraw XXX USDT from my account. I confirm that it is my activity, and I am contacting Binance customer service to enable the withdrawal function of my Binance account XXXXX@XXXXX.com." https://www.binance.com/en/support/faq/ ... 40ee5e0bd7

(2) Deposit Video Record yourself logging in to your Binance account. Go to Wallet - Overview - transactions History to find the relevant deposit record. Or to the relevant wallet you made the deposit from Binance. The video should contain the whole login process from the platform/wallet that made the top up to your Binance Account , and information for this transaction including the full TxID, date, and amount. You can find a detail guide here. https://www.binance.com/en/support/faq/ ... 839d034d73

(3) Device Information You have to take a screenshot of the at least one device's operating system version which was used to login to the account that shows in details the following information: Device brand, Device model, Browser name/version and operating system version. You can find a detail guide here. https://www.binance.com/en/support/faq/ ... 1eb6060ffd

(4) Security Questions Answering these questions will help speed up the review process. Please reply with the following information: A. Account registration date B. Account registration IP address

Submit the video along with the picture of your ID card/drive license/passport you showed in the video. Please do not put watermarks on your videos and do not edit your videos."

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 5 grudnia 2021
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Fall095 » piątek, 7 stycznia 2022, 17:35

https://www.tradingview.com/x/a0Y6XnYe

Ktoś pomoże dlaczego na futures cały czas mi pokazuje volumen 0? Na spot jest ok.

mzr
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 stycznia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: mzr » poniedziałek, 10 stycznia 2022, 17:04

Witam wszystkich, to mój pierwszy post na forum.
Mam pytanie odnośnie zakupów kartą na binance, otóż po zatwierdzeniu metody płatności wyskakuje mi okno "Aktywuj Usługę Fiat" i żeby zatwierdzić muszę się zgodzić na przekazanie moich danych (dane osobowe, dane z weryfikacji) firmie Bifinity UAB.
Kartą kupowałem już wielokrotnie, ostatnio chyba w październiku i tego problemu nie było.
Czy wy też mieliście taki komunikat? W internecie praktycznie nic o tej firmie nie ma, poza tym ,że jest zarejestrowana na litwie.
Nie podoba mi się to przesyłanie danych jakiemuś nieznanemu podmiotowi.
Co o tym uważacie?

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: rav3n_pl » poniedziałek, 10 stycznia 2022, 17:09

@mzr Niedawno robili update jakiś i weryfikują wszystkich jeszcze raz.
A nie robią to sami tylko mają podwykonawcę od KYC (jak każdy).
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

mzr
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 stycznia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: mzr » poniedziałek, 10 stycznia 2022, 17:48

@rav3n_pl Tyle ,że na innych giełdach chyba zwykle zajmują się tym firmy o których można coś znaleźć w necie, o bifinity nie ma nic. Ty dałeś zgodę na przesłanie tych danych?

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: g100 » poniedziałek, 10 stycznia 2022, 20:54

mzr pisze: poniedziałek, 10 stycznia 2022, 17:48@rav3n_pl Tyle ,że na innych giełdach chyba zwykle zajmują się tym firmy o których można coś znaleźć w necie, o bifinity nie ma nic. Ty dałeś zgodę na przesłanie tych danych?


Kolego, ty tak na poważnie? Martwi cię jakiś podwykonawca, a to, że o strukturze samego Binance nikt nic nie wie to już nie?

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: rav3n_pl » czwartek, 13 stycznia 2022, 11:13

@mzr Nie mam konta, nie weryfikowałem konta :P
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: 31 grudnia 2020
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: EL POLAKO » sobota, 15 stycznia 2022, 20:02

Cześć, mam szybkie, proste pytanie. Obecnie posiadam niewielkie ilości LUNA i DOT hodlując na Celsiuszu. Jest jakiś tam zysk więc chciałbym to opylić do stablecoina w odpowiednim momencie, a następnie przerzucić stablecoina na RSK i kupić za to BTC już tam. Posiadam konto na binance - zweryfikowane. Z resztą te LUNA i DOT właśnie na binance kupowałem rok temu. Od tego czasu nic tam nie robiłem. Moje pytanie: czy wszystko obecnie ok z binance, czy nie blokują wpłat/wypłat w krypto/stablecoinach??? Nie chciałbym jakichś problemów, a coś słyszałem że były jakieś dziwne historie, chociaż z tego co kojarzę dotyczące głównie FIATów.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 79
Rejestracja: 26 listopada 2020
Reputacja: 47
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Mandigal » poniedziałek, 17 stycznia 2022, 17:19

EL POLAKO pisze: sobota, 15 stycznia 2022, 20:02Moje pytanie: czy wszystko obecnie ok z binance


No cóż ja polecić nie mogę. Jeśli poskrolujesz troszkę do góry to przeczytasz czemu... :) Moja przeprawa z Binancem wciąż w toku. Zrobiłem nieszczęsne KYC. Wysłałem im 4 video. Straciłem na to pół dnia, kiedy miałem urlop i powinienem wypoczywać. Gadałem z supportem i na pytanie dlaczego w zasadzie zablokowali mi wypłaty- odpowiedź była, że powody mogą być różne. Ale generalnie było to działanie algorytmu, który blokuje wypłaty często i z byle powodu...

Long story short: Tak blokują wypłaty a odblokowanie tego zajmuje dużo czasu i nerwów. I wcale nie musisz robić tranzakcji FIAT żeby Cie zablokowali. Zwykła wypłata krypto na portfel też może zostać uznana za "suspicious activity"...
Lepiej skorzystaj z czegokolwiek innego. Kucoin, Coinbase, Kraken etc.

Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: 31 grudnia 2020
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: EL POLAKO » czwartek, 20 stycznia 2022, 21:32

Dziękuję za opinię. Niezależnie od niej i tak zdecydowałem, że omijam binance i Zondę szerokim łukiem. Podoba mi się Celsiusz - kiedy wprowadzą wreszcie bezpłatne swapy to będzie hicior.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: shinya56 » sobota, 29 stycznia 2022, 18:53

Na obecną chwile jak najszybciej i bezproblemowo wypłacić pieniądze na polskie konto ? Z Zonda problemy, z Binance problemy :roll:

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości