Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Binance_Angels » czwartek, 1 października 2020, 23:42

jarekjl pisze: poniedziałek, 7 września 2020, 06:24 @Binance_Angels Czy Binance będzie wspierało FlareNetworks i Spark token? W wielu giełdach, za trzymanie XRP można dostać taką samą ilość Spark'a. Nie wiem czy przerzucać tam środki czy zostawić na binance :)
Wszelkie informacje sa podawane na kanale telegram https://t.me/binance_announcements i stronie binance, zapraszam tez na telegram binance https://t.me/Binance_Polish tam najszybciej uzyskacie odpowiedzi i podpowiedzi od uzytkownikow i pamietajcie Nie ma czegos takiego jak Support Binance na telegramie :!:

Tylko poprzez strone mozna zglaszac wszelkie problemy! www.binance.zendesk.com

Osobicie dluzszy czas sie nie odzywalem z braku czasu, ale tez ze wzgledu na zmiany jakie sa na gieldzie i nowe osoby zarzadzajace tematami gieldowymi :idea:

Nie wnikajac w szczgoly, chcialem sie pozegnac :) Widze, ze tu uzytkownicy wstawiali informacje gieldowe, wiec nie musze sie martwic :mrgreen:

Jezeli bedzie nowy aniol, ktory mam nadzieje bedzie rownie pomocny i oblatany z gieldowymi tematami, to prawdopodobnie sie tu odezwie ;)

Na telegramie nadal bede widywany jako @TaishoVader ale nie w roli aniola 8-)

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 12 czerwca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: camptonbabe » wtorek, 6 października 2020, 10:44

Binance_Angels pisze: czwartek, 1 października 2020, 23:42Osobicie dluzszy czas sie nie odzywalem z braku czasu, ale tez ze wzgledu na zmiany jakie sa na gieldzie i nowe osoby zarzadzajace tematami gieldowymi

Nie wnikajac w szczgoly, chcialem sie pozegnac Widze, ze tu uzytkownicy wstawiali informacje gieldowe, wiec nie musze sie martwic


Jeżeli nie jesteś już aniołem to może powiedz czy ludzie robiący zmiany, robią to dobrze czy źle? W którą stronę idzie binance?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Hamas » środa, 7 października 2020, 18:27

@camptonbabe ja tam lubie ta gielde, oczywiscie tez mnie z telegramu wywalila osoba nim zarzadzajaca, tak samo jak wiekszosc starych uzytkownikow, ktorzy sluzyli pomoca tym nowym :idea: nie wiem, co mialo takie zagranie udowodnic, ale od czego mamy inne kanaly, gdzie mozemy sobie nadal pomagac :D

wydaje mi sie, ze tu chodzi o to, co na gieldzie bylo kiedys priorytetem, a teraz stalo sie samowolnym postepowaniem tych osob, ktore tam dostaly decyzyjne funkcje :roll: zobaczcie samo dodawanie smieci na gielde, kiedys ten ich risercz/lab dzialal, a teraz? dodaja co sie da, byle wolumen ogolny sie zwiekszal :? kiedys byla taka podobna gielda bit...eeeeect , ale wiadomo jak skonczyla :lol:

binance cenie za dobre dzialanie fjutow (sl i tp) i dobry spot, ale tak jak pisal CeZet, nie trzymam tam wiecej srodkow, niz to potrzebne do handlu :idea:

@Binance_Angels let's learn to love angels, there won't be such good ones anymore :|
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 września 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: marcin4670 » środa, 7 października 2020, 19:36

Witam. Orientuje się ktoś może czy da się na Binance ustawić stop loss kroczący? Nigdzie tej opcji nie mogę znaleźć a przydałaby się bardzo.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Hamas » środa, 7 października 2020, 20:16

@marcin4670 bo zle patrzysz, albo zle pytanie zadajesz, na fjutach wyglada to tak, od razu dodam ze dziala on inaczej niz u czarnego :idea:

Obrazek
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 września 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: marcin4670 » środa, 7 października 2020, 21:01

@Hamas No właśnie problem w tym, że wzrok mam dobry a nie hu hu nie mogę tego znaleźć. U mnie tak to wygląda, a na moją logikę to powinienem mieć tak jak Ty w zakładce "stop limit", a jest tylko "OCO" i "stop limit"
Obrazek
A tu pisze... https://www.binance.com/pl/support/faq/360042299292
"Note: Trailing stop order is supported on the latest version of the trading interface only. " I na klasycznym i na zaawansowanym interfejsie giełdy nie mam tego. Chyba, że to o co innego chodzi albo naprawdę jestem tępy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Hamas » środa, 7 października 2020, 22:53

Hamas pisze: środa, 7 października 2020, 20:16na fjutach

@marcin4670 unaczonie ci wersje binance, fjuty = FUTURES :twisted:
na spoconym masz tylko OCO , aby zabezpieczyc pozycje na +
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Binance_Angels » sobota, 17 października 2020, 17:19

camptonbabe pisze: wtorek, 6 października 2020, 10:44Jeżeli nie jesteś już aniołem to może powiedz czy ludzie robiący zmiany, robią to dobrze czy źle? W którą stronę idzie binance?


Powiedzmy, ze odeszlo duzo osob, ktore posiadajac wiedze przyczynialy sie do pozytywnego rozwoju gieldy. Obecnie osoby, ktore weszly na ich miejsca musza sie duzo nauczyc, z naciskiem na duzo.
Gielda jest ok, jej dzialanie tez jest ponad srednia, to jest na plus. Na minus, to co przez ostatnie pol roku zaczeto listowac na gieldzie i w jakis sposob te nowe alty sa traktowane :idea:

Reszte musicie sami ocenic.

Jeszcze jedno, jezeli zglaszacie cos do supo i otrzymujecie NR TICKET , to jest on tylko do waszej wiadomosci aby kontaktowac sie z supo w celu wyjasnienia problemu.

Nie podawajcie go nigdzie na telegramach czy facebookach, bo scamerzy latwo to wylapuja i przez manipulacje moga narobic wam trudnosci. Co moze powodowac nawet blokade srodkow na jakis czas.

Lepiej nagabywac support 2-3 razy w celu wyjasnienia problemu, niz przez taka glupote narobic sobie klopotu!

To juz wszystko z mojej strony - Udanego trejdowania i pamietajcie zeby na gieldzie trzymac tylko tyle, ile potrzebujecie do handlu, a inwestowac tyle, ile mozecie stracic :!: ;)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 19 października 2020, 11:05 przez Binance_Angels, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Hamas » sobota, 17 października 2020, 17:26

Binance_Angels pisze: sobota, 17 października 2020, 17:19Na minus, to co przez ostatnie pol roku zaczeto listowac na gieldzie i w jakis sposob te nowe alty sa traktowane
hasie do P&D , w koncu darmowym tokenom sie nie odmawia ;) risercz lezy, dlatego tak to wyglada :?
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 136
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: otrzezwienie » poniedziałek, 26 października 2020, 11:15

Dziwna sprawa.Haslo do Binance przestalo mi dzialac. Po zresetowaniu wszystko ok.

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 9 września 2020
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: whatever » czwartek, 5 listopada 2020, 14:20

Czy na Binance stale nie wymagają weryfikacji do 2 BTC ?
Czy wiadomo coś czy ma się to w najbliższym czasie zmienić ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Hamas » czwartek, 5 listopada 2020, 15:30

nie wymagaja
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 320
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: tomant » czwartek, 5 listopada 2020, 15:41

Nie wymagają, ale jak chcesz kupić przez Visę albo Maestro za złotówki to i tak weryfikację trzeba przejść. Ja ostatnio się zweryfikowałem i znacznie zmniejszyło mi to koszt zakupu. Omijam przez to Bitbaya ;).

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 9 września 2020
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: whatever » czwartek, 5 listopada 2020, 15:58

Chcę tylko wymienić BTC na USDT i wyrzucić z powrotem na portfel ? Nie będzie z tym problemu ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 320
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: tomant » czwartek, 5 listopada 2020, 17:19

Nie będzie

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 7 listopada 2020
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: lizlane » niedziela, 8 listopada 2020, 12:01

Cześć!
Nie logowałam się prawie 2 lata na swoje konto Binance, a okazało się, że mam tam trochę pieniędzy.
Przez ten czas strona stała się strasznie skomplikowana, nie za bardzo potrafię ja obsługiwać. Chodzi mi o proste rzeczy, kupić, sprzedać za BTC albo TETHER, żadnej dźwigni, futures, staking nie potrzebuje.
Czy jest opcja, żeby jakoś włączyć stary, prosty wygląd?

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: ikswodnal » niedziela, 8 listopada 2020, 12:10

lizlane pisze: niedziela, 8 listopada 2020, 12:01Czy jest opcja, żeby jakoś włączyć stary, prosty wygląd?
No właśnie. To zresztą dotyczy też i innych giełd. Prosty wygląd tylko dla kupujących i sprzedających kryptowaluty jest potrzebny.

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 142
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Księżyc

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: tomaroc » niedziela, 8 listopada 2020, 17:07

Interface jest w polskim języku i mimo mnogości "dodatków" jest intuicyjny. Do zwykłej wymiany coinów interesuje was giełda "spot".

Po zalogowaniu wchodzisz w "portfel", zaznaczasz "ukryj coiny z niskim saldem".

Klikasz symbol wybranego coina, i masz opcje "wpłać/wypłać" oraz dostępne pary handlowe.

Prościej się nie da.
Ewentualnie oficjalna appka od binance, też mega intuicyjna.

Powodzenia

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 9 marca 2017
Reputacja: 124
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: dalarin » wtorek, 24 listopada 2020, 14:43

Jak wygląda użyteczność wpłaty i wypłaty Euro za pomocą przelewu bankowego SEPA? Binance mi podaje, że fee za WYPŁATĘ jest 0,8eur, to prawda, czy są jakieś ukryte prowizje? WPŁATA euro z Revolut na Binance jest bezprowizyjna?

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 23 listopada 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Kokosss » środa, 25 listopada 2020, 23:29

Da radę na binance wymienić ETC na ETH?
Chciałem sprzedać ETC ale widzę tylko GBP/TRY
Mam USD i PLN konta i nie chciał bym otwierać nowego stąd zapytanie o wymiane ETC na ETH

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości