Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: maky » czwartek, 18 marca 2021, 20:11

Spoiler:
Hamas pisze: czwartek, 18 marca 2021, 20:010%

Pozostaje kwestia kursu USD vs PLN ale to już chyba jest zależne od konkretnej karty. W każdym razie uważajcie i liczcie.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 20 marca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Kris3k » sobota, 20 marca 2021, 11:02

Cześć wszystkim, to mój pierwszy post na forum :) Krótko o moim problemie, który jak widzę po postach jest już ogólnie znany, więc nie dotknął tylko mnie. Chodzi o wypłatę środków, czy to przerzucenie krypto do innego portfela, czy też wypłatę waluty na konto / kartę. Niestety tak jak stronę wcześniej ktoś pisał, cały czas mam komunikat, że transakcja nie doszła do skutku na skutek zarządzania ryzykiem etc. Oczywiście to w wolnym tłumaczeniu. Mam 3 stopniowe zabezpieczenie i tutaj upatruję problemy - konkretnie apka Google authentication generująca kody. Nie wiem czy czasem tego kodu źle nie wklepuję, tzn chodzi o to, że on się zmienia dynamicznie i gdy wprowadzam kody z maila, smsa a apkę mam otwartą już wcześniej, to on się zmieni przynajmniej raz lub dwa. Zanim napiszę do supportu chciałbym wyeliminować błąd po mojej stronie. Czy może powinno być tak, że najpierw wpiszę z @ i smsa a dopiero na końcu odpalam apkę i wpisuję kod? Będę wdzięczny za pomoc oraz podanie maila do supportu, tak na wszelki wypadek :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: maky » sobota, 20 marca 2021, 11:13

Kris3k pisze: sobota, 20 marca 2021, 11:02zy czasem tego kodu źle nie wklepuję, tzn chodzi o to, że on się zmienia dynamicznie i gdy wprowadzam kody z maila, smsa a apkę mam otwartą już wcześniej, to on się zmieni przynajmniej raz lub dwa.

Wklepujesz kod z SMS, z mejla, a na końcu aktualny z GA. Inaczej nic nie wypłacisz.
Najlepiej zaczekać aż zmieni się na nowy w GA i wtedy przepisać. Wtedy masz najwięcej czasu.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 20 marca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Kris3k » sobota, 20 marca 2021, 11:59

maky pisze: sobota, 20 marca 2021, 11:13Wklepujesz kod z SMS, z mejla, a na końcu aktualny z GA. Inaczej nic nie wypłacisz.
Najlepiej zaczekać aż zmieni się na nowy w GA i wtedy przepisać. Wtedy masz najwięcej czasu.

No właśnie tak ostatnim razem zrobiłem :( Myślałem, że ta blokada działa 48h, ale widać nie wiadomo ile trwa...

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: zdzicho2000 » sobota, 20 marca 2021, 12:17

jeśli wielokrotnie wpisywałeś zły kod 2fa, to blokada jest rzeczą naturalną. Zabezpieczają Cie przed włamaniem. Odczekaj ile tam chcą i zrób juz prawidłowo. 2fa na samym końcu i musisz zmieścić nie w 1 minucie czy ile tam ten kod trwa

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 20 marca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Kris3k » sobota, 20 marca 2021, 19:14

Odczekam kilka dni i ponowię próbę. Pytanie dodatkowe, czy do wypłat niezbędna jest zaawansowana weryfikacja adresu - czyli przesłanie dokumentu, rachunku z media etc?

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 10 marca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: trebles121 » niedziela, 21 marca 2021, 09:10

mnie zastanawiaja prowizje jesli chce wyplacic z binance na kantor powiedzmy bitcan prowiza 100zl miało być tak pieknie

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 20 marca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Kris3k » poniedziałek, 22 marca 2021, 15:05

Czy może ktoś mi podać adres do supportu, chociaż strzelam, że to support@binance.com :P niestety nadal nie mogę realizować wypłat, pomimo podania poprawnie wszystkich kodów.

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 27 listopada 2020
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: owpiotr » poniedziałek, 22 marca 2021, 15:08

W panelu użytkownika (tam gdzie jest m.in. wylogowywanie) wybierz support i wyślij wniosek.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 lutego 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: łódzkie

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Dejniel » wtorek, 23 marca 2021, 17:00

Witam :)
Chciałem zapytać o P2P na Binance. Otóż chciałem sprzedać USDT i trochę nie rozumiem tych wysokich cen skupu jak na tym screenie
Spoiler:
Obrazek
Sprzedając 250 USDT, ktoś mi przeleje 750 USD na Skrilla? Korzystałem już dwa razy z P2P, ale po "normalnych" cenach i transakcje przebiegły bezproblemowo, no ale tak okazyjne ceny mnie zastanawiają i mówię dopytam zanim kliknę ;)

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: RuckenFetard » środa, 24 marca 2021, 00:35

Działa wam support na Binance?
Jakiś czas temu miałem problem z kartą Visa, kilka razy na czacie Pani jedynie informowała mnie iż przekazują sprawę do dzialu technicznego odpowiedzialnego za te problemy i wkrótce ktoś odpowie, czekałem kilka dni, oczywiście nikt nie odpowiedział, po kolejnym proszeniu "supportu " o wsparcie przekładali mnie do większej kolejki, aż lądowałem rekordowo na miejscu 8000, czekałem cierpliwie kilka dni w kolejce i znowu to samo, czyli że dział odpowiedzialny za tą sprawę do mnie napisze.

Po miesiącu poddałem się i olałem temat, po prostu płacąc problematyczne transakcje inną kartą, tylko że niebawem wyszła grubsza sprawa, okazało się że na rozliczeniu wygląda to tak jak by Amazon skasował mnie dwa razy, po rozmowie z Amazonem dowiedziałem się że ta pierwsza transakcja była była jedynie rezerwacją i oni pobrali kwotę jedynie tylko raz i poradzili jedynie skontaktować się z moim bankiem, w moim przypadku Binance.

Sprawa dotyczy kilkuset EUR, ewidentnie coś się stało,
Na rozliczeniu karty Visa Binance jest ewidentnie kwota pobrana dwa razy, status "complete" , dostałem cashback za obydwie transakcje, potrzebuje aby ktoś z Binance lub Swipe sprawdził co tam się wydarzyło, ale spotkała mnie jeszcze większa niespodzianka, od kilku dni okienko z supportem gdzie można zostawić wiadomość nie pokazuje już liczny w kolejce numer 8000 lub więcej, nic nie pokazuje, chyba nie ma mnie nawet w kolejce, czekam od kilku dni i zero odpowiedzi.

Jakieś porady :) ?

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 20 marca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Kris3k » niedziela, 28 marca 2021, 16:31

Powoli zaczynam tracić nadzieję, że uda mi się wypłacić coś z Binance. Kolejne próby dzisiaj po prawie tygodniu bez aktywności na koncie i dalej to samo: Withdrawals suspended due to risk managment.
Na support wysłałem maila też kilka dni temu i brak odpowiedzi.

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: RevWolt » niedziela, 28 marca 2021, 18:15

Czemu jak loguje się na telefonie stan mojego konta pokazuje 0 ale gdy przełączę na binance lite to mam normalny stan konta?

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 16 grudnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Kozimierz » wtorek, 30 marca 2021, 13:10

Cześć, próbuje wpłacić kasę na binance za pomocą przelewu SEPA, zazwyczaj działało wszystko elegancko. Dzisiaj opcja jest niewidoczna, mogę dokonać zakupu tylko za pomocą karty, czy ktoś jeszcze ma taki problem ??

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: marimach77 » wtorek, 30 marca 2021, 13:15

Kozimierz pisze: wtorek, 30 marca 2021, 13:10próbuje wpłacić kasę na binance za pomocą przelewu SEPA, zazwyczaj działało wszystko elegancko. Dzisiaj opcja jest niewidoczna,

U mnie też SEPA nie ma.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 16 grudnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Kozimierz » wtorek, 30 marca 2021, 14:14

marimach77 pisze: wtorek, 30 marca 2021, 13:15U mnie też SEPA nie ma.
Już działa normalnie ;)

Początkujący
Posty: 153
Rejestracja: 21 marca 2019
Reputacja: 63
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Fridaytrader » poniedziałek, 12 kwietnia 2021, 12:07

do skasowania

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 6
Rejestracja: 10 września 2020
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: 4Trader.info » poniedziałek, 12 kwietnia 2021, 20:20

Binance rozdaje 1000 USDT dla nowych kont na opłaty handlowe.
Okres promocji trwa do 18.04 Czyli krótko mówiąc możemy handlować bez prowizji i bez spreadu w okresie promocji :) Chyba że ktoś gra wielkie pozycje i te 1000 USDT szybko wykorzysta.

Opis oraz warunki promocji dodałem na mojej stronie: 4Trader.info
10% rabatu na prowizje Binance Futures po rejestracji z linku partnerskiego: https://www.binance.com/pl/futures/ref/44762699

Okres promocji: 2021-04-12 24:00:00 (UTC) do 2021-04-18 23:59:59 (UTC)

Dokonaj pierwszego depozytu w walucie fiat lub dokonaj pierwszego zakupu kryptowalut o wartości co najmniej 300 USD lub równowartości tej kwoty w lokalnej walucie, aby otrzymać 1000 USDT Fundusz próbny oszczędności na opłaty handlowe.

Aby się zakwalifikować, uczestnicy muszą wykonać jedno z następujących zadań w okresie promocyjnym:

  • Dokonaj pierwszej wpłaty w wysokości 300 USD lub więcej lub równowartości tej kwoty w Twojej lokalnej walucie za pośrednictwem Płatności Fiat, korzystając z dostępnych metod płatności
  • Dokonaj pierwszego zakupu kryptowalut na kwotę 300 USD lub więcej lub jej równowartość w lokalnej walucie za pomocą karty VISA lub MasterCard.
Zasady i Warunki:
  • Oszczędnościowy fundusz próbny jest dostępny tylko dla użytkowników, którzy nie dokonali żadnej wpłaty ani nie dokonali transakcji kartą w celu zakupu kryptowalut na Binance na dowolną kwotę przed rozpoczęciem tej promocji.
  • Fundusz próbny oszczędności jest ważny przez 10 dni, umożliwiając użytkownikom zarabianie odsetek od oszczędności w tym okresie. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj ten przewodnik, jak zrealizować oszczędnościowy fundusz próbny.
  • Niezależnie od ukończenia obu zadań, uprawnieni użytkownicy są ograniczeni do jednej nagrody na konto Binance.
  • Oszczędnościowy fundusz próbny zostanie przydzielony do Binance Reward Center odbiorców w ciągu dwóch tygodni po zakończeniu promocji. Użytkownicy mogą zobaczyć swoje nagrody, wybierając Konto> Centrum nagród.
  • Binance zastrzega sobie prawo do natychmiastowej dyskwalifikacji wszystkich uczestników wykazujących oznaki nieuczciwego zachowania.
  • Binance zastrzega sobie prawo do anulowania lub zmiany zasad promocji lub promocji według własnego uznania.

Orator
Posty: 914
Rejestracja: 3 marca 2012
Reputacja: 190
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Bult » wtorek, 13 kwietnia 2021, 09:31

Czy macie problem z zalogowaniem się na Binance ? U mnie pojawia się błąd " Service load is too heavy. Please try again later". Ciekawe czy to jakiś problem czy wynika to z ilości użytkowników .
30 finał WOŚP eSkarbonka - https://eskarbonka.wosp.org.pl/eabwxh

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 27 listopada 2020
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: owpiotr » wtorek, 13 kwietnia 2021, 10:55

Na apce nie mam problemów ale być może jakieś przegrzanie dziś zalicza giełda. Dziś wszyscy spuszczają TLM każdy spodziewał się tysięcy a tu jak zawsze może stówka wyjdzie .

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], bn801, Lemoon_crypto i 12 gości