Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 28 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: papak » poniedziałek, 16 stycznia 2023, 15:18

@krotkanazwausera też dzisiaj pojawiło mi się to w aplikacji, żeby to potwierdzić i że jeżeli tego nie zrobię blokada wpłat, a ostatnio wpłacałem środki w piątek przez blik.

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 14 listopada 2022
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: warsaw_fan » wtorek, 17 stycznia 2023, 10:29

Czy na Binance idzie jakoś podejrzeć po ile się i co kupowało? Pokazuje tylko historię z 3 miesięcy, przez wyszukiwarkę maksymalnie z pół roku chyba, ktoś ma jakiś sposób?

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 20 sierpnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: romekkar » piątek, 20 stycznia 2023, 08:10

Binance od wczoraj ma polski "oddział", czy wg Was spowoduje to że nasze dane z giełdy będą bardziej i łatwiej dostępne dla instytucji naszego państwa?

Początkujący
Posty: 366
Rejestracja: 20 grudnia 2022
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Janome » piątek, 20 stycznia 2023, 13:30

romekkar pisze: piątek, 20 stycznia 2023, 08:10Binance od wczoraj ma polski "oddział", czy wg Was spowoduje to że nasze dane z giełdy będą bardziej i łatwiej dostępne dla instytucji naszego państwa?


Oczywiście, że tak. Będą na wyciągnięcie ręki.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: CzarnaOwca » piątek, 20 stycznia 2023, 14:37

Po zalogowaniu na binance trzeba zaakceptować nowy (polski) regulamin, tak wyrywkowo przeglądam to na szybko:
7.5. Dokumentacja. Możemy zachować wszelkie informacje, które nam przekazujesz w związku z Twoim Kontem Binance lub Usługami Binance przez cały okres istnienia Twojego Konta Binance oraz po wypowiedzeniu lub zamknięciu Twojego Konta Binance dla celów biznesowych i zgodności z przepisami, z zastrzeżeniem Obowiązującego Prawa.
10.3. Udostępnianie informacji. Zgodnie z Obowiązującym Prawem możemy być zobowiązani do udostępniania informacji o Twoim Koncie Binance i Historii Konta osobom trzecim zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce Prywatności.
12.3. Przechowywanie informacji o Transakcji. Aby ułatwić zgodność z globalnymi standardami branżowymi dotyczącymi przechowywania danych, zgadzasz się na (ale zgadzasz się nie wymagać od nas) na przechowywanie zapisu wszystkich informacji o Transakcjach przez cały okres istnienia Twojego Konta Binance plus pięć (5) lat po zakończeniu istnienia Twojego Konta Binance, lub taki inny okres, który jest określony przez Obowiązujące Prawo
34.17. Podatki. Do Twoich obowiązków należy ustalenie, jakie, jeśli w ogóle, podatki mają zastosowanie do płatności dokonywanych lub otrzymywanych przez Ciebie, a także do Twoich obowiązków należy pobranie, zgłoszenie i przekazanie właściwego podatku do odpowiedniego organu podatkowego. Zgadzasz się, że nie jesteśmy odpowiedzialni za określenie, czy jakiekolwiek podatki mają zastosowanie do korzystania z Usług Binance, lub za zbieranie, zgłaszanie lub przekazywanie jakichkolwiek podatków wynikających z jakiejkolwiek Transakcji lub korzystania z Usług Binance.
Przyjmujesz do wiadomości, że możemy sporządzić pewne raporty dla organów podatkowych dotyczące Transakcji dokonanych na Platformie, oraz że możemy, według własnego uznania lub zgodnie z wymogami Obowiązującego Prawa, dostarczyć Ci dodatkową dokumentację lub zapisy potrzebne do obliczenia wszelkich zobowiązań podatkowych. Możemy również wstrzymać i odliczyć wszelkie podatki należne zgodnie z Obowiązującym Prawem według naszego uznania.
No i dane Binance Polska:
Binance Poland sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, przy Alejach Ujazdowskich 41, 00-540 Warszawa

Ciekawe czy tam tylko skrzynka na listy jest czy rzeczywiście ktoś pracuje.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 14 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Gagatek » wtorek, 24 stycznia 2023, 21:51

Hej, zablokowali mi na binance możliwość handlu na parach eur/gbp oraz możliwości wpłat i wypłat tych walut. Cała reszta działa normalnie, konto mam zweryfikowane pod względem tożsamości jak i pochodzenia środków. Support twierdzi że moje konto zostało potraktowane jako risk i zablokowali mi te waluty. Spotkaliście się z tym i czy ew udało Wam się rozwiązać ten problem. PLN mogę normalnie wpłacać i wypłacać oraz handlować ale konto zakładałem tylko pod EUR. Dzieki z góry za jakies wskazówki

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Kutalisk » środa, 25 stycznia 2023, 08:12

Gagatek pisze: wtorek, 24 stycznia 2023, 21:51Support twierdzi że moje konto zostało potraktowane jako risk i zablokowali mi te waluty
Rozwiń proszę temat. Może wklej jakie info dostałeś? Oczywiście bez wrażliwych danych.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 lutego 2023
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: bonkxmr24PL » wtorek, 28 lutego 2023, 11:02

Odnośnie binance - czy jak nie mogę przejść weryfikacji źródła pochodzenia majątku, to mogę wpłacać krypto i handlować? bo wiem że nie mogę wpłacać fiat i wypłacać

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 14 listopada 2022
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: warsaw_fan » wtorek, 28 lutego 2023, 14:33

@bonkxmr24PL Tak, ja jestem tylko zweryfikowany, ale bez wpłat fiatów, ale mogę z innej giełdy wpłacić krypto i tym handlować jak i wypłacić.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Kutalisk » wtorek, 28 lutego 2023, 17:21

bonkxmr24PL pisze: wtorek, 28 lutego 2023, 11:02nie mogę przejść weryfikacji źródła pochodzenia majątku
To od jakiejś konkretnej kwoty jest robione? 15k EUR?

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 lutego 2023
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: bonkxmr24PL » środa, 1 marca 2023, 08:17

@Kutalisk Nic mi nie wiadomo że od konkretnej kwoty. Po prostu nakazano mi wypełnić deklarację, lecz wg nich nie potwierdza to wysokości wpłat i chyba z 8 razy próbowałem i nic.

@warsaw_fan dziękuję za info - też jestem zweryfikowany więc najważniejsze że mogę wpłacać krypto.

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 22 marca 2021
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: dojade » środa, 1 marca 2023, 19:35

Mam jeszcze 97e we fiatach i chcialem na usdt zamienic, ale teraz zeby to zrobic trzeba zaakceptowac cos takiego jak nizej.


Activate Fiat Service
To start trading fiat, please activate your Bifinity Digital Wallet and allow us to share your account information with Paysafe Payment Solutions Limited.
By proceeding you agree to the Terms of Use of Bifinity UAB.
By proceeding you agree to the Bifinity Digital Wallet Terms of Use with Paysafe Payment Solutions Limited.

To cos niebezpieczonego jest?

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: koparki » środa, 12 kwietnia 2023, 17:25

Początek wstrzymań wypłat fiat na Binance? Nie wiem czy to prawda, potwierdźcie ci którzy macie konto firmowe:
---

Początkujący
Posty: 446
Rejestracja: 13 marca 2020
Reputacja: 213
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: łabondź2020 » środa, 12 kwietnia 2023, 23:02

@koparki Wstydziłbyś się wrzucać tutaj tego pajaca

Dodano po 2 minutach 4 sekundach:
No to jak dzieci z forum, wypłacacie po 100, 200$? Koniec świata... :D

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 9 maja 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: MAMROT » wtorek, 9 maja 2023, 17:13

Gdy próbuję wpłacić fiat na Binance, muszę przejść dodatkową weryfikację adresu zamieszkania. Podstawową weryfikację przeszedłem, a i piszą, że tylko z nią, bez żadnej dodatkowej można normalnie wpłacać fiat do 50k $... a tu jednak nie do końca. Wie ktoś o co chodzi i jak to obejść?

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: rav3n_pl » wtorek, 9 maja 2023, 17:21

@MAMROT Wymogi KYC/AML, nie da się obejść - trzeba się wyspowiadać.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 9 maja 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: MAMROT » wtorek, 9 maja 2023, 18:28

Problem jest taki, że Binance jasno u siebie informuje, że po zweryfikowaniu tożsamości można dokonywać wpłat/wypłat, kupna/sprzedaży z pewnymi limitami ilościowymi. Natomiast u mnie chcą dodatkowo weryfikacji adresu, która nie jest wymagana i nie podają dlaczego. Szperając w internecie nie znalazłem nikogo kto by miał ten problem, więc zdecydowałem się go przedstawić tutaj. W FAQ również nie znalazłem wytłumaczenia tego stanu rzeczy, jedynie poradnik jak taką weryfikację przeprowadzić. Zauważyłem sprzeczności i staram się je wyjaśnić.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: rav3n_pl » wtorek, 9 maja 2023, 18:39

@MAMROT Widocznie podniosłeś jakiś alarm i chcą się upewnić że to włamanie.
Nie masz wyjścia - chyba, że shakujesz giełdę xD
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2071
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 312
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: UK - London SM4

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Bemx2k » niedziela, 21 maja 2023, 19:27

Czy ktoś z was posiada kartę debetową Binance ?
jeżeli tak to jakie są opłaty wypłacenia euro w bankomatach w strefie euro ?
ktoś gdzieś kiedyś napisał że u nas to jakaś masakra i przeliczają euro na złotówki kurs -8%

Updejt:

Karta sprawdzona , zakup online i przelicznik całkiem przyzwoity , moje pytanie czy Binance i Visa informują o zakupach online powiedzmy za 3-5k euro naszą kochaną skarbówkę ?
Ostatnio zmieniony sobota, 8 lipca 2023, 10:03 przez Bemx2k, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC>ETH

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: maky » wtorek, 30 maja 2023, 21:13

Bemx2k pisze: niedziela, 21 maja 2023, 19:27Czy ktoś z was posiada kartę debetową Binance ?
jeżeli tak to jakie są opłaty wypłacenia euro w bankomatach w strefie euro ?
ktoś gdzieś kiedyś napisał że u nas to jakaś masakra i przeliczają euro na złotówki kurs -8%
Kiedyś coś tam wypłacałem w Polsce. Trzeba wybierać złotówki przy wypłacie i przy zakupach. Jeśli wybierzesz euro to wygląda to jak EUR -> PLN -> EUR -> PLN i istotnie może tak wyglądać. Jeśli robię zakupy i wybiorę PLN to po przeliczeniu na to ile EUR mi ściąga z karty wychodzi kurs dnia -0-1%.

Można też zrobić przelew w EUR do polskiego banku dzięki paysend.com. Jeden dzień roboczy.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości