Nowa gielda po abucoins

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 5 lutego 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nowa gielda po abucoins

Postautor: kubab21 » czwartek, 22 marca 2018, 12:24

Witam,
Do tej pory gralem na abucoins, przejrzysta gielda, duzo kryptowalut, rewelacyjny support. Uciekam jednak stamtad z uwagi na zablokowanie walut fiat. Szukam innej podobnej gieldy, ktora oferuje PLN. Gram przede wszystkim na shorty wiec jak sa spadki to chce miec jakas "bezpieczna odskocznie". Polecicie jakas polska gielde z duzym wachlarzem krypto? Z gory dziękuję i pozdrawiam

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nowa gielda po abucoins

Postautor: benq » czwartek, 22 marca 2018, 12:30

@kubab21, za wiele tego nie mamy, masz Bitbay, na którym wolumen jest kilkudziesięciokrotnie większy niż na Abucoins, ale mało walut. Masz Bitmarket, podobnie, jeszcze mniej walut, wolumen 10x większy niż Abucoins.
Lepiej ogarnij angielski i przerzuć się na USD, po co sobie ograniczać możliwości.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 5 lutego 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nowa gielda po abucoins

Postautor: kubab21 » czwartek, 22 marca 2018, 13:06

A inne polskie gieldy jak bitbay czy bitmarket nie planuja wycofania fiatow? Uczylem sie cale zycie rosyjskiego i niemieckiego, angielski znam z gier i filmów, jestem samoukiem i boje sie ze w razie jakiegos problemu nie bede w stanie dogadac sie z supportem, a jak wiadomo czas odgrywa niekiedy bardzo wazna role:) dziekuje za odpowiedz. Mam cicha nadzieje ze abucoins doda tether do swojej oferty- zawsze to cos

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nowa gielda po abucoins

Postautor: benq » czwartek, 22 marca 2018, 13:13

@kubab21, Jeśli nie boisz się teterków, to ja polecam Binance. Ogromny wolumen, ogromna ilość walut, jest USDT, brak żadnej weryfikacji do wypłat o wartości 2 BTC dziennie.
Support mają całkiem spoko, na pewno dasz radę w razie problemów. Znajomy zgubił jakiś czas temu telefon z GA, dogadał się z nimi i szybko odzyskał dostęp.
Nie mam w tym żadnego interesu, ale z czystym sumieniem polecam ;)

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 5 lutego 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nowa gielda po abucoins

Postautor: kubab21 » czwartek, 22 marca 2018, 13:32

Okej, w takim razie dziekuje bardzo za rady i uciekam dzialac:)

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nowa gielda po abucoins

Postautor: Awesomist » czwartek, 22 marca 2018, 13:49

kubab21 pisze:A inne polskie gieldy jak bitbay czy bitmarket nie planuja wycofania fiatow? Uczylem sie cale zycie rosyjskiego i niemieckiego, angielski znam z gier i filmów, jestem samoukiem i boje sie ze w razie jakiegos problemu nie bede w stanie dogadac sie z supportem, a jak wiadomo czas odgrywa niekiedy bardzo wazna role:) dziekuje za odpowiedz. Mam cicha nadzieje ze abucoins doda tether do swojej oferty- zawsze to cos

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Obie giełdy wg. mnie mają wzorowy polski support, zarówno mailowy jak i telefoniczny ;)

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 5 kwietnia 2018
Reputacja: -25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nowa gielda po abucoins

Postautor: Keira_rrr » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 12:57

Cześć! Ja ostatnio zalogowałam się na nowej polskiej giełdzie coindeal. Spodobał mi się ich system głosowania, który pozwala użytkownikom wybierać jakie waluty będą dodane do giełdy. Niedawno skończyło się pierwsze głosowanie, w którym wygrały XRP, NANO, XVG, LSK, BCN. Giełda dopiero się rozwija więc nie ma super dużego wolumenu, ale myślę że to kwestia czasu. Będę obserwować tą giełdę, bo myślę że w przyszłości urośnie do rangi jednej z największych polskich giełd.

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 5 kwietnia 2018
Reputacja: -25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nowa gielda po abucoins

Postautor: Keira_rrr » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 12:59


Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości