Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: liseklsk » sobota, 1 września 2018, 11:59

@CoinDeal Widzę że jednak moje sugestie na nic się nie zdały. Wypłata TRX wisi od dwóch dni, otrzymałem wiadomość od supportu ze w ciągu kilku godzin zostanie zrealizowana. Teraz jest to samo z wypłatą EOS czyli już dwie wypłaty sobie wiszą. Jeżeli nie działają wypłaty jakiejś monety to dlaczego nie są zablokowane portfele? Dodatkowo nie można takiej transakcji anulować. Depozyty XRP również nie dochodzą automatycznie. Niema dnia żeby coś się nie stało. Myślę że blokada depozytów czy wypłat jeżeli macie jakieś problemy na danym coinie nie jest niczym wymagającym. Właśnie otrzymałem info z supportu że moja sprawa zostanie naprawiona w poniedziałek bo jest weekend :shock:
Tylko wypłata TRX wisi od czwartku, ale po co zablokować wypłaty lepiej sobie zrobić weekend. Z takim podejściem i tak wysokim fee niestety ale wolumen wam się nie zwiększy. Teraz doszła do tego wypłata XVG i też sobie wisi jako oczekująca.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 22 sierpnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: amadeussitoi » sobota, 1 września 2018, 21:36

co do TRX - braliście udział w konkursie CoinDeal GAME OF TRONE? tu jest więcej informacji: https://coindeal.com/news/contest-on-co ... -quiz-tron

jeśli nie, to dzisiaj CD opublikował kilka przydatnych informacji na ich profilu fb :
Did you know that you can maximize your chances in #GameOfTRON by trading on #BTC / #TRX market?

Trade on TRON market: http://bit.ly/2LEr83z

Answer our quiz right here and win up to 100 000 TRX: http://bit.ly/GameOfTRX
dajcie znać co sądzicie, dzięki!

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: liseklsk » niedziela, 2 września 2018, 22:56

amadeussitoi pisze: co do TRX - braliście udział w konkursie CoinDeal GAME OF TRONE? tu jest więcej informacji: https://coindeal.com/news/contest-on-co ... -quiz-tron

jeśli nie, to dzisiaj CD opublikował kilka przydatnych informacji na ich profilu fb :
Did you know that you can maximize your chances in #GameOfTRON by trading on #BTC / #TRX market?

Trade on TRON market: http://bit.ly/2LEr83z

Answer our quiz right here and win up to 100 000 TRX: http://bit.ly/GameOfTRX
dajcie znać co sądzicie, dzięki!
Robią konkurs a wypłata TRX wisi od trzech dni to raczej kiepsko

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » poniedziałek, 3 września 2018, 09:19

marimach77 pisze: Czy komuś udało się na tej giełdzie zmienić z poziomu ustawień konta numer telefonu komórkowego? Niby taka opcja jest możliwa ale nie działa.
1. W profilu klikam guzik "Change number" obok mojego numeru
2. Potwierdzam guzikiem "Confirm"
3. Dostaję maila z linkiem do zmiany numeru telefonu
4. Klikam na linka i na strone podaję nowy mumer telefonu i zatwierdzam kodem z GA
5. Dostaję SMSa na nowy numer z kodem, który wpisuję w kolejnym oknie i zatwierdzam
6. No i teraz system prosi mnie o ponowne podanie kodu z SMSa ale żadnego nowego SMSa nie dostaję, kod z poprzedniego SMSa nie działa. A mówimy o tym oknie:
Obrazek

Opcja resend nie działa - nie zaimplementowano. Support nie jest w stanie w prosty sposób zmienić numeru telefonu i twierdzi, że to zajmuje kilka tygodni. Żenada.

Chęć zmiany numeru telefonu jest podyktowana tym, że chciałem obecne konto zamknąć i otworzyć nowe z innym adresem email ale tym samym numerem telefonu. Taka operacja to chyba za duże wyzwanie dla Supportu CoinDeal. Rada jaką dostałem od Supportu - proszę otworzyć nowe konto z innym numerem telefonu :shock: WTF - dlaczego?
Zajęliśmy się tą sprawą. Wkrótce wszystko powinno działać poprawnie. W razie dalszych problemów prosimy skonsultować się z naszym supportem.

Dodano po 6 minutach 25 sekundach:
Konkurs na CoinDeal - wygraj 100 000 TRX! #GameOfTron


Jak wiecie, TRON jest już dostępny na giełdzie kryptowalut CoinDeal.com. Z tej okazji zorganizowaliśmy konkurs!

Odpowiedz prawidłowo na wszystkie pytania naszego Quizu do szóstego września i traduj parą TRX/BTC. Uczestnik quizu z najlepszym wynikiem i największym zyskiem z tradingu zostanie zwycięzcą!

Pierwsze miejsce - 100,000 TRX
Drugie miejsce - 50,000 TRX
Trzecie miejsce - 30,000 TRX
Czwarte miejsce - 15,000 TRX
Piąte miejsce - 5,000 TRX

Odpowiedz na pytania Quizu: http://bit.ly/GameOfTRX
Traduj kryptowalutą TRON dla zwiększenia swoich szans: http://bit.ly/2LEr83z
Sprawdź zasady konkursu: http://bit.ly/GameOfTronRules

Powodzenia!

Obrazek
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 3 września 2018, 09:25 przez CoinDeal, łącznie zmieniany 1 raz.
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: marimach77 » poniedziałek, 3 września 2018, 09:22

CoinDeal pisze:Zajęliśmy się tą sprawą. Wkrótce wszystko powinno działać poprawnie. W razie dalszych problemów prosimy skonsultować się z naszym supportem.
Możecie doprecyzować "wkrótce"?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » poniedziałek, 3 września 2018, 09:36

marimach77 pisze:
CoinDeal pisze:Zajęliśmy się tą sprawą. Wkrótce wszystko powinno działać poprawnie. W razie dalszych problemów prosimy skonsultować się z naszym supportem.
Możecie doprecyzować "wkrótce"?
Sprawa została zgłoszona do naszego działu IT. Postaramy się rozwiązać przedstawiony problem jak najszybciej. Poinformujemy Cię o postępach.
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: keeper » poniedziałek, 3 września 2018, 15:41

@CoinDeal a jest szansa, żeby w najbliższym czasie dodać do API funkcję przelewu krypto?
dużo ostatnio u Was zacząłem handlować i bardzo mi tego brakuje...

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: liseklsk » wtorek, 4 września 2018, 11:55

CoinDeal pisze:
marimach77 pisze:
CoinDeal pisze:Zajęliśmy się tą sprawą. Wkrótce wszystko powinno działać poprawnie. W razie dalszych problemów prosimy skonsultować się z naszym supportem.
Możecie doprecyzować "wkrótce"?
Sprawa została zgłoszona do naszego działu IT. Postaramy się rozwiązać przedstawiony problem jak najszybciej. Poinformujemy Cię o postępach.
Dzień bez ticketa dniem straconym. Tym razem XVG, na waszym portfelu suma XVG jest o połowę mniejsza od tej która zleciłem do wypłaty. Czy naprawdę nie może chociaż raz działać coś poprawnie?
Dałem szansę tej giełdzie, myślałem że są to problemy przejściowe. Niestety codziennie coś to depozyt nie dotarł to wypłata nie wychodzi albo zablokowane środki po anulowaniu transakcji. Dosłownie każdego dnia było coś, problem powtarza się na różnych coinach. Kolega wcześniej pisał że po cwhili go wylogowuje i musi znów wpisywać 2fa, następnie karta logowania i 2fa. Oczywiście i to nie zostało rozwiązane. Wypłata XMR jest praktycznie nie możliwa na większość giełd ponieważ niema możliwości wpisania payment ID. Mam nadzieję że dzisiaj moja wypłata XVG wyjdzie i na tym zakończę swoją przygodę. Przedstawiciel, który się tutaj pojawia nawet już nie zwraca uwagi na moje posty.
Ostatnio zmieniony wtorek, 4 września 2018, 15:26 przez liseklsk, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: rubinek782 » wtorek, 4 września 2018, 15:12

Widzę, że ostatnio CoinDeal ma trochę problemów ale ludzie... Wystartowali w tym roku, mają coraz większe zainteresowanie, coraz więcej ludzi. Wiadomo, że błędy będą się zdarzać zawsze. Support CoinDeala działa bezkonkurencyjnie, zawsze odpowiadają mi błyskawicznie, poza tym mają system głosowania, czego do tej pory nie mieliśmy na innych giełdach, więc wydaje mi się, że oferują sporo a wszystkie błędy starają się naprawiać jak najszybciej. Dajmy im szansę, zgłaszajmy błędy ale nie przekreślajmy ;)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: liseklsk » wtorek, 4 września 2018, 15:27

rubinek782 pisze: Widzę, że ostatnio CoinDeal ma trochę problemów ale ludzie... Wystartowali w tym roku, mają coraz większe zainteresowanie, coraz więcej ludzi. Wiadomo, że błędy będą się zdarzać zawsze. Support CoinDeala działa bezkonkurencyjnie, zawsze odpowiadają mi błyskawicznie, poza tym mają system głosowania, czego do tej pory nie mieliśmy na innych giełdach, więc wydaje mi się, że oferują sporo a wszystkie błędy starają się naprawiać jak najszybciej. Dajmy im szansę, zgłaszajmy błędy ale nie przekreślajmy ;)
Błędy błędami ale codziennie coś? Albo i nawet kilka razy dziennie na różnych coinach? To chyba stanowczo za dużo. Dodam że wypłata XVG to nie jest żaden błąd bo na portfelu po prostu niema wystarczającej liczby środków co zdarzyło się drugi raz w ciągu trzech dni. Dla mnie jest to celowe działanie żeby zaoszczędzić na opłatach, transakcje się zbierają i nagle na portfel przychodzi duża transakcja która ma wiele wyjść.
@CoinDeal Od czasu ticketa z portfela wyszły 3 transakcje więc to naprawdę nie jest ok że nie doładowujecie go przez cały dzień skoro większe ilości czekają w kolejce od rana a mniejsze wypłaty wychodzą normalnie.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
-3
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » środa, 5 września 2018, 12:45

3x3 Feel The Bit - pierwszy turniej na świecie, w którym nagrodą jest kryptowaluta.


Turniej odbędzie się 15.09.2018. Rozpoczynamy o godzinie 11:00 na Placu Solnym we Wrocławiu.

Do zgarnięcia 3 bitcoiny, jest to jedna z najwyższych pul nagród w Europie.
1 miejsce – 1 bitcoin
2 miejsce – 0,4 bitcoin
3 miejsce – 0,2 bitcoin
Blind Shot – 1 bitcoin
Konkurs wsadów – 0,4 bitcoin

Swój udział w turnieju potwierdził m.in. Mistrz Polski - Energa 3x3 Gdańsk, drużyna która w tym roku zajęła 4 miejsce w Mistrzostwach Świata. Będzie także Wicemistrz Polski.

Szczegółowe informacje i harmonogram imprezy można znaleźć na Facebooku.


Jesteśmy głównym sponsorem tego wydarzenia. Zapraszamy do wzięcia w nim udziału!

Obrazek
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: liseklsk » środa, 5 września 2018, 15:10

@CoinDeal jeszcze mam jedno pytanie. Pobieracie za wypłatę BTC 0,0008 BTC a wysyłacie BTC z fee 9.5 sat/B
Transakcja ma 1 wejście i 9 wyjść rozmiar to 346B co daje nam 0.00003287 BTC
Przykładowa wypłata z BB, które pobiera mniejszą opłatę za wysyłkę a fee to 205 sat/B
Oczywiście niema szans żeby transakcja z waszej giełdy załapała się w pierwszym bloku, dodatkowo pobieracie zdecydowanie więcej od użytkowników niż jest rzeczywista wartość opłat. Ciekawe czy będą jakieś wyjaśnienia czy kolejny konkursik
Binance pobiera 0,0005 BB bodajże 0,0004 i obie te giełdy chociaż pobierają połowę waszej opłaty dają fee kilkukrotnie większe.
W tym momencie z fee 9.5 sat/B transakcja zostanie potwierdzona w blokach 2-12 co można sobie sprawdzić tutaj https://bitcoinfees.earn.com/
5 bloków i dwie godziny brak potwierdzenia i pobieracie za to 20zł. Dobry żart
7 bloków brak potwierdzenia
Transakcja miała 9 wyjść więc pobraliście od 9 użytkowników po 5.5 $ a kosz wysłania to nawet nie pół $, więc zabraliście dla siebie 45$.
Ostatnio zmieniony środa, 5 września 2018, 17:10 przez liseklsk, łącznie zmieniany 5 razy.

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: keeper » środa, 5 września 2018, 15:12

no faktycznie, moglibyście zwiększyć fee, bo czasem trzeba długo czekać, aby BTC wyszło...

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: liseklsk » środa, 5 września 2018, 15:28

keeper pisze: no faktycznie, moglibyście zwiększyć fee, bo czasem trzeba długo czekać, aby BTC wyszło...
Tu nie tylko chodzi o zwiększenie fee ale również o zdzieranie kasy z użytkowników. Płacimy 0.0008 BTC a coindeal płaci 0.00003303 BTC. łatwo sobie policzyć ile zabierają dla siebie z każdej wypłaty BTC

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » czwartek, 6 września 2018, 14:15

Rozumiemy. Już podnieśliśmy wysyłane fee. Od tej pory transakcje powinny przechodzić szybciej. Dziękujemy za zgłoszenie problemu.
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: keeper » piątek, 7 września 2018, 07:29

@CoinDeal zgłaszałem do supportu jakoś tydzień temu, że macie błąd przez który nie da się wypłacić EOS, i dalej on jest...
nie wiem czemu ktoś założył, że w destination tagu muszą być same cyfry... no więc nie muszą

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » piątek, 7 września 2018, 11:56

keeper pisze: @CoinDeal zgłaszałem do supportu jakoś tydzień temu, że macie błąd przez który nie da się wypłacić EOS, i dalej on jest...
nie wiem czemu ktoś założył, że w destination tagu muszą być same cyfry... no więc nie muszą
Skontaktowaliśmy się z Tobą w prywatnej wiadomości, aby jak najszybciej rozwiązać problem, sprawdź proszę skrzynkę.
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: liseklsk » sobota, 8 września 2018, 13:44

CoinDeal pisze:
keeper pisze: @CoinDeal zgłaszałem do supportu jakoś tydzień temu, że macie błąd przez który nie da się wypłacić EOS, i dalej on jest...
nie wiem czemu ktoś założył, że w destination tagu muszą być same cyfry... no więc nie muszą
Skontaktowaliśmy się z Tobą w prywatnej wiadomości, aby jak najszybciej rozwiązać problem, sprawdź proszę skrzynkę.
Fee na ETH też dajecie zabójczo wysokie
Gas Limit: 90000
Gas Used By Txn: Pending
Gas Price: 0.0000000031 Ether (3.1 Gwei)
Max Txn Cost/Fee: 0.000279 Ether ($0.06)
Nonce & {Position}: 1613 | {Pending}
Estimated Confirmation Duration:~ 2 days : 16 hrs : 43 mins : 53 secs |
Transakcja była zlecana o 10:40 o godzinie 13:40 dopiero została wysłana. Wpis edytowany 19:39
Po prostu super. Nie widzę żadnych plusów tej giełdy i każdemu będę odradzał korzystanie z niej.

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 6 września 2018
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: Ferandil » poniedziałek, 10 września 2018, 12:52

liseklsk pisze:
CoinDeal pisze:
keeper pisze: @CoinDeal zgłaszałem do supportu jakoś tydzień temu, że macie błąd przez który nie da się wypłacić EOS, i dalej on jest...
nie wiem czemu ktoś założył, że w destination tagu muszą być same cyfry... no więc nie muszą
Skontaktowaliśmy się z Tobą w prywatnej wiadomości, aby jak najszybciej rozwiązać problem, sprawdź proszę skrzynkę.
Fee na ETH też dajecie zabójczo wysokie
Gas Limit: 90000
Gas Used By Txn: Pending
Gas Price: 0.0000000031 Ether (3.1 Gwei)
Max Txn Cost/Fee: 0.000279 Ether ($0.06)
Nonce & {Position}: 1613 | {Pending}
Estimated Confirmation Duration:~ 2 days : 16 hrs : 43 mins : 53 secs |
Transakcja była zlecana o 10:40 o godzinie 13:40 dopiero została wysłana. Wpis edytowany 19:39
Po prostu super. Nie widzę żadnych plusów tej giełdy i każdemu będę odradzał korzystanie z niej.
Nie wiem używam CoinDeal'a od pewnego czasu i jak na razie nie mam na co narzekać i mam nadzieję że tak pozostanie, jestem raczej aktywnym traderem i miałem jedną taką sytuację że transakcja szła troszkę dłużej ale wydaje mi się że to wina innej giełdy. Po przeczytaniu wszystkich Twoich postów, uważam że przesadzasz. :D

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: liseklsk » poniedziałek, 10 września 2018, 12:56

Jeżeli codziennie muszę otwierać minimum jeden ticket to chyba jednak nie przesadzam. Przykład z wczoraj depozyt EOS, wcześniej ETH i tak mógłbym wymieniać. Korzystam z wielu giełd a na większości jak np. poloniex czy bittrex mam konta od samego ich początku.
Ferandil pisze:
liseklsk pisze:
CoinDeal pisze:

Skontaktowaliśmy się z Tobą w prywatnej wiadomości, aby jak najszybciej rozwiązać problem, sprawdź proszę skrzynkę.
Fee na ETH też dajecie zabójczo wysokie
Gas Limit: 90000
Gas Used By Txn: Pending
Gas Price: 0.0000000031 Ether (3.1 Gwei)
Max Txn Cost/Fee: 0.000279 Ether ($0.06)
Nonce & {Position}: 1613 | {Pending}
Estimated Confirmation Duration:~ 2 days : 16 hrs : 43 mins : 53 secs |
Transakcja była zlecana o 10:40 o godzinie 13:40 dopiero została wysłana. Wpis edytowany 19:39
Po prostu super. Nie widzę żadnych plusów tej giełdy i każdemu będę odradzał korzystanie z niej.
Nie wiem używam CoinDeal'a od pewnego czasu i jak na razie nie mam na co narzekać i mam nadzieję że tak pozostanie, jestem raczej aktywnym traderem i miałem jedną taką sytuację że transakcja szła troszkę dłużej ale wydaje mi się że to wina innej giełdy. Po przeczytaniu wszystkich Twoich postów, uważam że przesadzasz. :D
wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości