Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW.

Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: 5 maja 2020
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW.

Postautor: satoshi4ever » piątek, 31 lipca 2020, 14:50

@CoinDeal wpadłem na temat waszych tokenów i mam kilka pytań.
1. Co macie z nimi zamiar robić dalej? Gdzie je chcecie wykorzystywać prócz mniejszego fee i stakingu?
2. Czy wprowadzicie, że fee będzie płacone wyłącnie w CDL?
3. Skąd pochodzą środki na wypłacane dywidendy?

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: /dev/null

Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW.

Postautor: lareq » czwartek, 13 sierpnia 2020, 17:04

CoinDeal pisze: środa, 29 lipca 2020, 09:39 Wypłaty pojawią się na dniach. Pracujemy nad tym, aby udoskonalić zabezpieczenia i aby środki użytkowników były na giełdzie bezpieczenie. :)
Nie wiem jak was, ale dla mnie taki uśmieszek na końcu poważnego zdania jest podejrzany. idę o zakład, że przekręt będzie.

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 6 maja 2020
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW.

Postautor: mymama_buying_btc » czwartek, 13 sierpnia 2020, 23:24

@CoinDeal zauważyłem u Was zakładkę "zgłaszany adres". Pytanie jak to weryfikujecie czy ktoś nie zgłasza kogoś portfela po złości. I drugie pytanie, czy nie zastanawialiście się nad jakąś blacklistą dla użytkowników? Mamy wysyp scamów w sieci i może to by uchroniło innych przed stratą? Ostatnio przecież chcieli pod was się podszyć.

Dodano po 2 minutach 17 sekundach:
lareq pisze: czwartek, 13 sierpnia 2020, 17:04
CoinDeal pisze: środa, 29 lipca 2020, 09:39 Wypłaty pojawią się na dniach. Pracujemy nad tym, aby udoskonalić zabezpieczenia i aby środki użytkowników były na giełdzie bezpieczenie. :)
Nie wiem jak was, ale dla mnie taki uśmieszek na końcu poważnego zdania jest podejrzany. idę o zakład, że przekręt będzie.
a od kiedy na giełdzie się hodluje?

Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: 5 maja 2020
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW.

Postautor: satoshi4ever » piątek, 14 sierpnia 2020, 13:14

Żadnej giełdzie nie chce się tego robić, bo po co. Poza tym to użytkownik powinien być świadom. A jak nie jest to niech wraca do banku. A propos banku @CoinDeal , kiedy wypłaty na rachunki PLN?

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 28 kwietnia 2020
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW.

Postautor: karcz230 » niedziela, 16 sierpnia 2020, 14:08

@CoinDeal coś Wam kurs btc na derywatach powariował, bo w pt mieliście opór założony nie z tej ziemi. Co tam się wydarzyło i kiedy w końcu ruszacie z realnym rynkiem?

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 6 maja 2020
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW.

Postautor: mymama_buying_btc » niedziela, 16 sierpnia 2020, 16:12

Wyczytałem na jednym z grupek na FB, że ten opór na cenie na demo był wywołany przez market makerów. Jutro niby wchodzi PLN, ciekawe jak to będzie wyglądać :)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW.

Postautor: CoinDeal » wtorek, 18 sierpnia 2020, 12:37

lareq pisze: czwartek, 13 sierpnia 2020, 17:04Nie wiem jak was, ale dla mnie taki uśmieszek na końcu poważnego zdania jest podejrzany. idę o zakład, że przekręt będzie.

Nie rozumiemy zarzutu.
Cały czas pracujemy nad tym, aby proces wypłat PLN był jak najsprawniejszy i wygodny dla użytkownika. Wkrótce podamy więcej informacji na ten temat.

Dodano po 43 sekundach:
satoshi4ever pisze: piątek, 14 sierpnia 2020, 13:14Żadnej giełdzie nie chce się tego robić, bo po co. Poza tym to użytkownik powinien być świadom. A jak nie jest to niech wraca do banku. A propos banku @CoinDeal , kiedy wypłaty na rachunki PLN?

O konkretnej dacie postaramy się poinformować jak najszybciej. W tym momencie pracujemy nad usprawnieniem procesu wypłat, aby był jak najwygodniejszy dla naszych użytkowników.
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: /dev/null

Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW.

Postautor: lareq » wtorek, 18 sierpnia 2020, 12:42

CoinDeal pisze: wtorek, 18 sierpnia 2020, 12:37Nie rozumiemy zarzutu.
Cały czas pracujemy nad tym, aby proces wypłat PLN był jak najsprawniejszy i wygodny dla użytkownika. Wkrótce podamy więcej informacji na ten temat.
Tylko, że na stronie macie już dawno informację, że wpłaty i wypłaty w PLN już są na konto. Może usuńcie tę informację , bo dla wiekszości jak coś jest to JEST, a nie dopiero BĘDZIE.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW.

Postautor: CoinDeal » wtorek, 18 sierpnia 2020, 12:45

karcz230 pisze: niedziela, 16 sierpnia 2020, 14:08@CoinDeal coś Wam kurs btc na derywatach powariował, bo w pt mieliście opór założony nie z tej ziemi. Co tam się wydarzyło i kiedy w końcu ruszacie z realnym rynkiem?

Od godziny 8:32 13/08 zauważony został problem z płynnością indexu, nasi technicy zajęli się tym problemem i o godzinie 10:49 13/08 problem został rozwiązany a index uruchomiony w normalnym trybie funkcjonowania.

Dodano po 46 sekundach:
lareq pisze: wtorek, 18 sierpnia 2020, 12:42Tylko, że na stronie macie już dawno informację, że wpłaty i wypłaty w PLN już są na konto. Może usuńcie tę informację , bo dla wiekszości jak coś jest to JEST, a nie dopiero BĘDZIE.


Komunikowaliśmy, że ze względów technicznych wypłaty będą w późniejszym terminie, zarówno przez nasze kanały społecznościowe, jak i bezpośrednio w mailu do użytkowników.
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW.

Postautor: CoinDeal » środa, 19 sierpnia 2020, 15:44

satoshi4ever pisze: piątek, 31 lipca 2020, 14:50@CoinDeal wpadłem na temat waszych tokenów i mam kilka pytań.
1. Co macie z nimi zamiar robić dalej? Gdzie je chcecie wykorzystywać prócz mniejszego fee i stakingu?
2. Czy wprowadzicie, że fee będzie płacone wyłącnie w CDL?
3. Skąd pochodzą środki na wypłacane dywidendy?


Hej, już odpowiadamy.

1. Nasze tokeny mają kilka zastosowań na giełdzie. Faktycznie możesz je stakować, dzięki czemu uzyskasz pasywny dochód. Im więcej ich posiadasz, tym mniejsze masz fee. Tokeny służą także do możliwości wzięcia udziału w głosowaniu. Potrzebujesz posiadać minimum 100 CDL, aby wziąć w nim udział i zarobić kolejne. Posiadanie CDL umożliwia także dostęp do tradingu OTC. ;) Niedługo pojawią się kolejne funkcjonalności np. przy współpracy z GamerHashem.
2. Na ten moment nie ma takich planów, ale cały czas prowadzone są rozmowy.
3. Pochodzą one z przychodów firmy oraz CDL Tokenów, które firma otrzymała na starcie przy utworzeniu tokena.

Pozdrawiamy!
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: /dev/null

Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW.

Postautor: lareq » piątek, 21 sierpnia 2020, 12:10

CoinDeal pisze: wtorek, 18 sierpnia 2020, 12:45 Komunikowaliśmy, że ze względów technicznych wypłaty będą w późniejszym terminie, zarówno przez nasze kanały społecznościowe, jak i bezpośrednio w mailu do użytkowników.

na stronie tego nie ma. Może wartobyłoby. NA Twitterze jest informacja, że są płaty i wypłaty - ani słowa o "późniejszym terminie". Z takimi obietnicami, może czas wziąć się za politykę, bo potencjał jest ;-)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW.

Postautor: CoinDeal » piątek, 21 sierpnia 2020, 12:20

lareq pisze: piątek, 21 sierpnia 2020, 12:10na stronie tego nie ma. Może wartobyłoby. NA Twitterze jest informacja, że są płaty i wypłaty - ani słowa o "późniejszym terminie". Z takimi obietnicami, może czas wziąć się za politykę, bo potencjał jest


Prosimy o rzetelne sprawdzanie postów, bo komunikat pojawił się tutaj: . W artykule na stronie także jest mowa tylko o depozytach, prosimy sprawdzić: https://coindeal.com/news/pln-transfer/.

Pozdrawiamy.
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW.

Postautor: CoinDeal » środa, 26 sierpnia 2020, 14:53

Z przyjemnością informujemy, że na CoinDeal są dostępne nowe kryptowaluty!

Chainlink (LINK) w parze LINK/BTC oraz Algorand (ALGO) w parze ALGO/BTC.

Co więcej, pragniemy ogłosić, że już w przyszłym tygodniu na CoinDealu powitamy 2 kolejne tokeny DeFi:

Aave (LEND)
Synthetix Network Token (SNX)

Zapraszamy do tradowania!
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 5 maja 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW.

Postautor: mozelek44 » czwartek, 27 sierpnia 2020, 16:37

@CoinDeal bardzo dobra wiadomość co do DeFi. A czy jakieś głosowanie przewidujecie na kolejne tokeny? Może byście pomyśleli na temat REN, COMP, YFI?

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 28 sierpnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW.

Postautor: infantylnyinwestor » piątek, 28 sierpnia 2020, 16:05

Cześć Coindeal, założyłem u Was konto jakiś czas temu i zgubiłem klucz do 2FA. Ile trwa u Was reset 2FA? Czy lepiej nie zawracać sobie gitary i założyć nowe? Nie chce mi się kombinować z mailami, ale nie przechodziłem weryfikacji KYC, więc aż takiego płaczu nie będzie. Napisałem tu i na support.

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 28 kwietnia 2020
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW.

Postautor: karcz230 » poniedziałek, 31 sierpnia 2020, 02:03

@CoinDeal mam czasami problem podczas logowania u Was na giełdzie. Niby błacha sprawa ale czasem mnie irytuje. Mam u Was dwa konta i czasem gdy wprowadzę email nie tego konta co trzeba i chce się cofnąć to bez podania 2FA nie mogę przejść do wylogowania – jestem tak jakby w pół zalogowany i 2FA robi mi takie zapętlenie. Dopiero przejście do innej przeglądarki rozwiązuje problem. Samo cofanie nic nie daje, wychodząc do głównej strony (z frontend.coindeal.com na coindeal.com) gdy przechodzę do logowania to od razu przerzuca do 2FA zamiast do użytkownika. Przeglądarka Chrome.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW.

Postautor: CoinDeal » poniedziałek, 31 sierpnia 2020, 09:41

mozelek44 pisze: czwartek, 27 sierpnia 2020, 16:37@CoinDeal bardzo dobra wiadomość co do DeFi. A czy jakieś głosowanie przewidujecie na kolejne tokeny? Może byście pomyśleli na temat REN, COMP, YFI?


Cześć! Głosowanie rusza już 23 września. Możemy zdradzić, że pojawią tam się także tokeny DeFi.

Dodano po 12 minutach 57 sekundach:
infantylnyinwestor pisze: piątek, 28 sierpnia 2020, 16:05Cześć Coindeal, założyłem u Was konto jakiś czas temu i zgubiłem klucz do 2FA. Ile trwa u Was reset 2FA? Czy lepiej nie zawracać sobie gitary i założyć nowe? Nie chce mi się kombinować z mailami, ale nie przechodziłem weryfikacji KYC, więc aż takiego płaczu nie będzie. Napisałem tu i na support.


Hej!

Odzyskiwanie 2FA trwa chwikę.
Obejrzyj nas explainer, aby było Ci łatwiej przejść ten proces: .
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 12 czerwca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW.

Postautor: camptonbabe » poniedziałek, 31 sierpnia 2020, 10:33

Czy posiadacie możliwość handlu OTC na waszej giełdzie? Jeżeli tak to jest to jakaś dodatkowa funkcja dla kont firmowych czy trzeba się jakoś specjalnie zgłaszać do Was? Jak wygląda cała procedura?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW.

Postautor: CoinDeal » poniedziałek, 31 sierpnia 2020, 10:52

camptonbabe pisze: poniedziałek, 31 sierpnia 2020, 10:33Czy posiadacie możliwość handlu OTC na waszej giełdzie? Jeżeli tak to jest to jakaś dodatkowa funkcja dla kont firmowych czy trzeba się jakoś specjalnie zgłaszać do Was? Jak wygląda cała procedura?


Cześć!

Handel OTC dostępny jest u nas dla użytkowników Premium lub posiadaczy minimum 20 000 CDL Tokenów. Więcej możesz przeczytać tutaj: https://coindeal.com/pl-pl/support/article/what-is-otc/
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 28 kwietnia 2020
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW.

Postautor: karcz230 » środa, 9 września 2020, 14:28

Hej @CoinDeal czym się sugerujecie przy wyborze kolejnych projektów DEFI? Tylko głosowanie czy może dostępność na innych giełdach, zespół itd?

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości