stocks.exchange

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

stocks.exchange

Postautor: redlumek » wtorek, 13 lutego 2018, 16:14

Ma ktoś do czynienia z tą giełdą? Czy to normalne jest tam, że przy SELL ORDERS i BUY ORDERS wiszą ogłoszenia w tej samej cenie? I nie schodzą?
W jaki sposób tam coś sprzedać po cenie z buyorders, albo kupić z sell orders? Jak coś próbuje kupić/sprzedać to zawsze dodaje mi ogłoszenie do kolejki i nic się nie dzieje.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 94
Rejestracja: 13 lutego 2018
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

stocks.exchange

Postautor: Zavory » sobota, 9 stycznia 2021, 23:54

Pozwólcie, że odgrzeję kotleta =)

Podczas ostatniej bańki (2017), kopałem jak oszalały wszystkie możliwe shitcoiny, które tylko znalazły się w zasięgu mojej uwagi. Wykopany urobek wystawiałem za BTC lub ETH na różnych giełdach i jeszcze tego samego dnia zapominałem o sprawie.

Przy okazji obecnych wzrostów zalogowałem się na stare giełdy, żeby zobaczyć czy coś z nich jeszcze zostało. Kilka upadło (np. Cryptopia). Stocks.Exchange istnieje w dalszym ciągu, w międzyczasie zmienił nazwę na STEX. Próbowałem wypłacić z niego środki, ale natknąłem się na przeszkodę w postaci konieczności weryfikacji (zasłaniają się regulacjami unijnymi):
Verification
Make sure to familiarize yourself with amendment 5 to the Directive (EU) 2018/843 of the European Parliament and of the Council. Due to AMLD 5 since January 1, 2020 verification is mandatory for all the Customers.

Verification is also required for anti-fraud protection measures for STEX and its Customers. It provides the Customer with extended opportunities for STEX platform usage (it reduces the trading fees and simplifies the lost 2fa authentication key recovery). Verify your account to unlock trading, deposit and withdrawal functions.
Proponują cztery alternatywne metody:
- Fractal - Regular verification (up to 36 hours) - automatic verification service provided by the partner.
- Smart-ID - Instant verification (Baltic countries only) - is an easy and safe way to identify yourself online.
- Stex - Regular verification, video require, (up to 36 hours) - verification method provided by our platform. ID, selfie and video required.
- Cryptonomica - Advanced verification (paid service) - is an online and offline identity verification service and a global database of verified identities with keys for signing electronic documents, blockchain transactions and KYC.

Pytanie do Szanownych Dżentelmenów:
- Czy to jest bezpieczne? Weryfikować się, czy odpuścić? Środki nie są duże.

W bardziej zaufanych miejscach (np. Kraken) jestem zweryfikowany, ale staram się nie wysyłać swojego dowodu na lewo i prawo.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości