Czym wypłacić usd na konto walutowe? Perfect Money, Payeer...?

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 9 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czym wypłacić usd na konto walutowe? Perfect Money, Payeer...?

Postautor: uzytkownik » wtorek, 16 stycznia 2018, 18:15

Witam

Czym wypłacić dolary na konto walutowe do banku lub na internetowykantor?

Co się bardziej opłaca wypłacać usd z giełdy Livecoin . Nie wiem co wybrać Perfect Money, Payeer, Advcash, Qiwi, Capitalist

Czy przykładowo ze 100usd stracę 10% na samych prowizjach? Bo z tego co czytałem na Perfcet Money jest 2% od przelewu i ukryta opłata fee bank. Szkoda, że normalnie na Paypala nie można wypłacić. Co byście mi polecili? :-)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czym wypłacić usd na konto walutowe? Perfect Money, Payeer...?

Postautor: constantine » wtorek, 16 stycznia 2018, 21:29

uzytkownik pisze:Witam
Czym wypłacić dolary na konto walutowe do banku lub na internetowykantor?
Co się bardziej opłaca wypłacać usd z giełdy Livecoin . Nie wiem co wybrać Perfect Money, Payeer, Advcash, Qiwi, Capitalist
Czy przykładowo ze 100usd stracę 10% na samych prowizjach? Bo z tego co czytałem na Perfcet Money jest 2% od przelewu i ukryta opłata fee bank. Szkoda, że normalnie na Paypala nie można wypłacić. Co byście mi polecili? :-)
A czy koniecznie musisz do banku?
Osobiście polecam na ADV (jeśli z Livecoin jest taka możliwość, bo jej nie widzę), gdzie możesz zamienić USD na EUR i wypłacić w bankomacie na terenie UE (lub lecieć do kraju, gdzie można wypłacić USD).
Przy zamianie 100USD na EUR 'tracisz' około 3-4USD w zależności od kursu EUR-USD.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 9 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czym wypłacić usd na konto walutowe? Perfect Money, Payeer...?

Postautor: uzytkownik » środa, 17 stycznia 2018, 12:26

Tak do banku na konto walutowe bo więcej zyskujemy pod warunkiem, że prowizje przelewu Euro czy Usd będą stałe na poziomie 2% czy 3%. Jeśli chodzi o różnice kryptowalut to widzę, nawet 10% różnicy pomiędzy giełdami co jest dużo. Giełda Livecoin dość drogo wycenia kryptowaluty ale jedynie można wypłacać w Euro lub Usd po sprzedaży kryptowaluty tylko jakby tu najopłacalniej wypłacać te Euro czy Usd...Wypłacanie z bankomatu chyba się nie opłaca bo kurs zaniżają więc mniejsza wypłata. Lepiej by było przelewać na konto walutowe po prowizjach 2% czy 3% o ile to by było możliwe...

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości