Emerytura z Kucoin Shares (KCS)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Emerytura z Kucoin Shares (KCS)

Postautor: Jeff » piątek, 12 stycznia 2018, 04:52

Witam

Chcialem podzielic sie swoimi spostrzezeniami na temat waluty Kucoin Shares (KCS)

Jest to waluta mlodej i swietnie rozwijajacej sie gieldy KuCoin.
Na dzien dzisiejszy dzienne obroty tej gieldy to $250 - $350 milionow. Porownujac ja do obrotow Binance, ktora jest jej starsza siostra jest to dopiero poczatek sukcesow. Binance osiagnela tak duze wyniki pomimo tego ze jest na rynku dopier 6 miesiecy. KuCoin idzie jej sladami.

Dzienne obroty sa tak wazne, gdyz kazdemu posiadaczowi tokenow KCS wyplacane sa codzienne dywidendy.

Dolaczam tabelke z wyliczeniem dziennych wyplat zaleznie od obrotow gieldy:




Mozna latwo policzyc:

Koszta 1000 KCS to na dzien dzisiejszy okolo $17 000.00 (cena skacze ostatnio $12-$20)

Przyjmijmy $280 milionow dzienny obrot (350 milionow bylo 10 Stycznia)

1000 KCS wyplaca na dzien dzisiejszy $2.87 dziennie $1 050.00 rocznie

HitBTC ma $820 milionow obrotu dziennego (3 razy wiecej) co dalo by rocznie $3 150.00

Binance ma $5,6 do 9 miliarda obrotu dziennego (20-32 razy wiecej) co daje rocznie $21 000.00 - $33 600.00

Mysle ze obroty w granicach $5 miliarda sa bardzo realne w nastepnych trzech – czterech miesiacach co daje zwrot inwestycji do konca roku.

Mnie to przekonuje nie wiem jak was….

Dodatkowo posiadanie 1000 sztuk KCS daje automatyczna znizke na 1% trading fees az do 30 000 sztuk dajacych 30% znizki.
Gracze o duzym volume beda rowniez starali sie trzymac 30 000 KCS zeby dostac te 30 procent znizki

KuCoin Shares (KCS) mozna kupic tu:
https://www.kucoin.com/#/?r=E5NFZY

Prosze o Wasze komentarze

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 254
Rejestracja: 22 września 2014
Reputacja: 311
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Emerytura z Kucoin Shares (KCS)

Postautor: spamboy » piątek, 12 stycznia 2018, 05:10

Nie wnikałem dokładnie w to co pisałeś ale przy cenie $20 te 30 000 sztuk daje kwotę $600 000
Taki kapitał zmrozić aby mieć o 30% mniejsze fee? :/

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Emerytura z Kucoin Shares (KCS)

Postautor: Jeff » piątek, 12 stycznia 2018, 05:13

@spamboy,

Jak ktos obraca milionami to dlaczego nie....

Dla mnie ciekawe sa te dzienne dywidendy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Emerytura z Kucoin Shares (KCS)

Postautor: prezes » piątek, 12 stycznia 2018, 06:33

Nie wygląda to tak rewelacyjnie bo stopa zwrotu na rok to mniej niż 5 %. Można oczywiście zakładać że giełda będzie się coraz bardziej rozwijać i zwiększać obroty ale jest dużo niewiadomych. Czy np. nie załamie się nagle rynek kryptowalut albo giełda nie padnie całkowicie. Nie stawiałbym wszystkiego na jednego konika a już na pewno nie trzymałbym dużej kasy na giełdzie.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Emerytura z Kucoin Shares (KCS)

Postautor: suszini » piątek, 12 stycznia 2018, 07:16

Nie trzymałbym tego licząc na dywidendę, bo szkoda zamrażać środki, ale niemal 6000 % wzrostu w ciągu miesiąca robi wrażenie. :!:
Czy jakiś zewnętrzny wallet to obsługuje, czy trzeba trzymać na giełdzie?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Emerytura z Kucoin Shares (KCS)

Postautor: pk456 » piątek, 12 stycznia 2018, 07:58

suszini pisze: Nie trzymałbym tego licząc na dywidendę, bo szkoda zamrażać środki, ale niemal 6000 % wzrostu w ciągu miesiąca robi wrażenie. :!:
Czy jakiś zewnętrzny wallet to obsługuje, czy trzeba trzymać na giełdzie?
Oczywiście że robi wrażenie... ale 6000% w jednym miesiącu, nie oznacza takiego samego wzrostu w następnych miesiącach, a wręcz drastycznie zmniejsza szansę na podobny skok i zwiastuje możliwą korektę. Choć w krypto wszystko jest możliwe ;)

Trzymanie coina na dywidendę nie przekreśla możliwości sprzedaży gdyby znów pojawił się tak ogromny wzrost, trzeba tylko podjąć dobrą decyzję, jak mówią bardziej doświadczeni niż ja "otwarcie pozycji jest łatwe, na prawdę trudna jest decyzja kiedy zamknąć pozycję" :)

Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Emerytura z Kucoin Shares (KCS)

Postautor: mattbigblue » piątek, 12 stycznia 2018, 08:09

Tak jak poprzednik zapytal. Czy jest mozliwosc bezpieczniejszego trzymania KCS niz na gieldzie?

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 12 czerwca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Emerytura z Kucoin Shares (KCS)

Postautor: Tastaj » piątek, 12 stycznia 2018, 08:27

Chyba nie było. Po wpisaniu ilości KCS pokazuje ile dostaniemy danej monety w obecnej chwili z dywidendy oraz ogólną wartość w USD. Coś jak neotogas.
https://kucoinshares.com/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Emerytura z Kucoin Shares (KCS)

Postautor: prezes » piątek, 12 stycznia 2018, 09:10

Inwestowanie w giełdy ogólnie jest dobrym pomysłem. Jak wszystko wypali to może być naprawdę bardzo dobrze i mamy fajny pasywny dochód ale inwestowałem kiedyś w cryptsy i teraz byłoby bardzo dobrze gdyby istniała jeszcze giełda.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Emerytura z Kucoin Shares (KCS)

Postautor: prezes » piątek, 12 stycznia 2018, 09:12

Ryzyko jest naprawdę spore i trzeba sobie zdawać z niego sprawę. To czy jest jakiś zewnętrzny wallet do KCS nie ma specjalnie większego znaczenia bo KCS notowane jest tylko na Kucoin więc jak giełda padnie to i tak zostajemy z niczym.

Udziały cryptsy były notowane na innej platformie, notabene której też już nie ma
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Emerytura z Kucoin Shares (KCS)

Postautor: paprykarz18 » piątek, 12 stycznia 2018, 09:14

To świetny pomysł... był gdy KCS wchodziło - wtedy trzeba było kupować. W chwili obecnej za dużo dolarów trzeba w tym zamrozić, aby był z tego sensowny zysk.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Emerytura z Kucoin Shares (KCS)

Postautor: Jeff » piątek, 12 stycznia 2018, 13:08

Wszystko się zgadza. Cana jest już wysoka na dzień dzisiejszy.

Ja kupiłem z myślą o przyszłości. Dzisiejsza cena może nie wydawać sie juz taka wysoka za kilka miesięcy.

Jest to część mojego portfela inwestycyjnego. Według mnie krypto już zostanie z nami na dłużej. Raczej nie w takiej formie jak przez ostatnie kilka miesięcy z takimi szalonym wzrostami ale będzie bardziej stabilne i ogólnie dostępne. Myślę że giełdy wyjdą na tym najlepiej.

Jest to możliwość pasywnego dochodu na wiele lat.

Będę dzielił się z Wami moimi kalkulacjami stopy zwrotu w kolejnych tygodniach.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 19 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Emerytura z Kucoin Shares (KCS)

Postautor: Spopielacz_dolarow » piątek, 12 stycznia 2018, 15:16

Witam,
nie mogę znaleźć nigdzie odpowiedzi na pytanie związane z f2a i Kucoin. A mianowicie dałem dupy bo nie zapisałem od razu kodu QR i używałem giełdy Kucoin przez 1 dzień. Do autentyfikacji użyłem programu Authy Desktop i tam dodałem kod z Kucoina i wszystko działało dobrze przez 1 dzień a następnie mój token "Kucoin" zwyczajnie zniknął. Natomiast drugi do Binance'a siedzi grzecznie. Pytanie więc co mogło być przyczyną zniknięcia tokena z aplikacji Authy Desktop? Może da się go jakoś odtworzyć bez backupów? Bo do supporta z Kucoin pisałem ale póki co brak odzewu. Może ktoś miał podobny problem i sobie z nim poradził? Pozdrawiam
ps. w złym temacie napisałem posta i nie wiem jak go usunąć sorry...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Emerytura z Kucoin Shares (KCS)

Postautor: Jeff » sobota, 13 stycznia 2018, 00:13

@Spopielacz_dolarow,

Musisz napisac do support gieldy, tylko oni moga Ci pomoc jezeli nie masz kodu.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Emerytura z Kucoin Shares (KCS)

Postautor: crypto on » sobota, 13 stycznia 2018, 19:06

@Jeff,

Jakie sa realne dzienne wyplaty?
Mozesz zrobic podsumowanie po tygodniu i po miesiacu.
Ciekawy jestem jak wyglada to w rzeczywistości.

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 12 czerwca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Emerytura z Kucoin Shares (KCS)

Postautor: Tastaj » niedziela, 14 stycznia 2018, 10:17

crypto on pisze:@Jeff,

Jakie sa realne dzienne wyplaty?
Mozesz zrobic podsumowanie po tygodniu i po miesiacu.
Ciekawy jestem jak wyglada to w rzeczywistości.
Raczej niemożliwe jest zrobić takie zestawienie. Nie masz podanych airdropów danego dnia, historii itp. Dla 1000 sztuk posiadanych, w tym momencie dostaniesz 1,85 USD, obrót masz 185 milionów na kucoin. Przy maksymalnym możliwym obrocie(tzn. targecie, który wyznaczyła giełda) dostawałbyś 100 USD dziennie. Ale do tego bardzo daleko.

Dostajesz proporcjonalnie monety, na której w danym dniu były największe obroty. Czyli np. 25% obrotu giełdy było na ETH, zakładamy, że zrobili 200 milionów w dniu na wszystkim, to dostajesz 0,5 USD w ETH. Resztę proporcjonalnie do obrotu danej monety. Nie jest tak, że obrót jest dzielony po równa na wszystko. Przynajmniej tak wynika z moich obserwacji. Ale mogę się mylić, proszę o potwierdzenie lub wyprostowanie.

Ja najmniej dostałem 1 USD, najwięcej 4 USD. Średnio jak sprawdzam, dostawałem ostatnio jakieś ~2,5 USD. Mam trochę ponad 1100 monet, załadowałem się jeszcze po taniości w sylwestra ;)

Mam teraz np. z dywidendy: ETH - 0.0029489. Jest to około 4 USD. Nie możesz tego sprzedać na BTC bo za mała wartość. Możesz jedynie kupić jakieś tanie coś w parze za ETH lub czekać aż uzbierasz więcej. Także mam dużo drobnych w innych walutach z którymi nic nie mogę teraz zrobić bo masz za małe ilości. Ale jakieś tanie monetki już dostałem kilka sztuk, np. DENT chyba około 6 sztuk(nie wiem dokładnie, bo dokupiłem później sam), UTRUST - 1 sztuka itd.

Takie inwestycje mają sens jak załadujesz się szybko po taniości. Tak jak z neo latem. Załadowałem się za 2000 sztuk monet. Niestety już sprzedałem. Zostały jakieś grosze :( Kosztowało mnie 6,5 usd sztuka. Generowałem gas od 0,6 do 0,7 dziennie. Po dzisiejszych cenach gas około 50 USD. Zobacz jaki szybki zwrot. Dlatego w kucoin jak tylko miałem nadwyżkę od razu załadowałem się, zapłaciłem około 4 usd sztuka. Zwróci się szybko coś czuję... Tylko teraz już nie sprzedam jak wcześniej było z neo ;)

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Emerytura z Kucoin Shares (KCS)

Postautor: maurel » niedziela, 14 stycznia 2018, 11:00

Jak ktos jeszcze sie nie rejestrowal to tu jest kod na gielde Kucoin.com : E5NcjQ.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Emerytura z Kucoin Shares (KCS)

Postautor: Jeff » niedziela, 14 stycznia 2018, 20:02

@Tastaj, @crypto on,

U mnie dokladnie tak samo. Z 1000 KCS jest dziennie okolo $2-$3. Sa to oczywiscie na dzien dzisiejszy drobne. Dzis zamknal mi sie buy order kolo $12 tak ze dokupilem jeszcze troche. Fajne jest to ze dostajesz wszystkie monety jakimi KuCoin handluje wiec sa duze szanse ze one rowniez zdrozeja. Jak pisalem w pierwszym poscie jest to inwestycja na dluzej, planuje nie sprzedawac minimum przez 6 miesiecy. Zobaczymy jak bedzie...

Początkujący
Posty: 118
Rejestracja: 13 października 2017
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Emerytura z Kucoin Shares (KCS)

Postautor: Jacky » niedziela, 4 marca 2018, 21:14

Nie mam prowizji z tytułu posiadania tokenów KCS od 26.02.2018 r. Czy ktoś ma naliczane prowizje Kucoin Bonus w marcu?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Emerytura z Kucoin Shares (KCS)

Postautor: Jeff » niedziela, 4 marca 2018, 22:59

@Jacky,

Tak u mnie nalicza bez problemu. Poczekaj kilka dni na pewno wyrownaja.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości