Yobit.net - anulowanie wypłaty

Wygadany
Posty: 563
Rejestracja: 4 listopada 2013
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Yobit.net - anulowanie wypłaty

Postautor: S.O.S » wtorek, 9 stycznia 2018, 09:36

Ktoś używa może tej giełdy.
Od miesiąca wisi mi wypłata z giełdy, cały czas status jest InProcess i niegdzie nie mogę znaleźć opcji by anulować tę wypłatę. Inne krypto wypłacałem i nie szybko wychodziły z giełdy(w zależności od krypto, ale nigdy nie czekałem dłuże niż kilka godzin) a tu taki dynks. Wiecie może jak skutecznie skontaktować się z supportem? Na czacie nie mogę nic pisać bo potrzeba 0,001 BTC żeby coś pisać a mi zostały już tylko środki w tej zablokowanej wypłacie.

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Yobit.net - anulowanie wypłaty

Postautor: bl4ckmind » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 18:45

Mam podobny problem, ale ja zleciłem wypłatę 3h temu. Cały czas mam status sending, a jak zajrzałem do transakcji, to sie okazuje, ze jest tam zupelnie inny adres niz moj...

https://www.etherchain.org/tx/b6508348d ... 00d6bea9ac

Wpisalem na pewno dobry, bo przyszedl mi mail z potwierdzeniem wyplaty na mój adres...

Teraz czytam, ze wiele ludzi nie dostaje wyplat... scam jak nic.. :/

Jakieś rady co zrobic?

Kupiłem tam SNC, chciałem uniknac gieldy HitBTC, bo slyszalem, ze to scam, a okazuje sie, ze trafilem ja jeszcze gorszy syf... no extra... :(

Dodano po 12 minutach 46 sekundach:
Jednak teraz mi przyszła wypłata... ufff... nie wiem jakim cudem był zly link podany do transakcji? :D Nie mniej przestrzegam z korzystania z giełdy yobit... mam tam jeszcze HKN, ale widze, ze sobie zycza za wyplate 10HKN!! Trzeba bedzie zamienic na SNC, wyplacic i spieprzac stamtad czym predzej!

Wygadany
Posty: 563
Rejestracja: 4 listopada 2013
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Yobit.net - anulowanie wypłaty

Postautor: S.O.S » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 19:39

Ja wypłacałem tam inne krypto i bez problemu z automatu wyszło. Liska zablokowalo i już prawie miesiąc jest inna process a suport głuchy na moje tickety. Na chacie nic nie mogę napisać bo żeby się odezwać trzeba mieć 0.001 BTC na koncie. Nie równowartość w innych krypto a czyste BTC.

Dodano po 1 minucie 15 sekundach:
Aż się zarejestrowałem na bitcointalku. Może tam coś więcej się dowiem bo tutaj widzę, że to mało popularna giełda.

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Yobit.net - anulowanie wypłaty

Postautor: bl4ckmind » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 19:42

Ja też chciałem dziś na chacie napisać i mi wyskoczyło, że muszę mieć na koncie 0,02BTC, a miałem 0,019BTC!!! Widać, gdybym miał 1BTC, to by wyskoczylo 1,5BTC, itd...

Na ich Twiterze mozna znalezc wpisy wielu osób, którym wiszą od dawna wypłaty... także ja juz bede omijal szerokim lukiem ta gielde. Czekam tylko na ostatnia wyplate SNC, a potem bede cierpliwie czekal az SNC wejdzie na lepszą giełdę.

Właśnie przyszła mi ostatnia wypłata, tym razem błyskawicznie. Nie mniej, nie zmieni to mojego podejścia do tej gieldy. :x

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Yobit.net - anulowanie wypłaty

Postautor: JuliaRoza » wtorek, 16 stycznia 2018, 09:03

Ponadto wiele portfeli zablokowanych lub uszkodzonych. Na tickety nie odpowiadają.
Unikać jak ognia.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 8 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Yobit.net - anulowanie wypłaty

Postautor: peeny » poniedziałek, 26 marca 2018, 11:54

ja czekam już jakieś 20 dni na przelew unit coin o wartości 0,01 btc i raczej się go nie doczekam zero odpowiedzi od supportu a przelew miał czas na dotarcie 14 dni

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości