Polska giełda bez weryfikacji na start dla nauki

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polska giełda bez weryfikacji na start dla nauki

Postautor: BitBlack » wtorek, 9 stycznia 2018, 03:27

Cześć,

chciałbym zacząć zabawę z kryptowaluty, ale przerażają mnie te weryfikacje na polskich giełdach. Nie zamierzam wysyłać żadnych skanów dokumentów, tym bardziej, że nie wiem co się później z nimi dzieje lub stanie jak nastąpi jakiś wyciek danych. A Jako, że dopiero zaczynam, budżet niewielki maksymalnie klika k PLN i nie wiem co z tego będzie to tym bardziej chcę tego uniknąć. Zarejestrowałem się na abucoins, ale żeby wpłacić pieniądze muszę dokonać weryfikacji... Nie rozumiem tylko jednego, po co giełdy wymagają weryfikacji przy wpłatach PLN?? Rozumiałbym jeszcze przy WYPŁATACH na konto bankowe, ale przy wpłatach? Dla mnie to nielogiczne... Żeby zacząć muszę kupić BTC / LTC i przenieść je na giełdy zagraniczne oferujące większą ilość kryptowalut, niż nasze giełdy, ale jak to zrobić skoro wszędzie wymagana jest chora weryfikacja... Przy okazji zapytanie początkującego... Jak wpłacę na giełdę to mam pieniądze u nich w portfelu po zalogowaniu. Są jeszcze kantory, które nie wymagają rejestracji kont, więc gdzie trafiają kupione krypto u nich??

Pozdrawiam!

Rozmowny
Posty: 62
Rejestracja: 7 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polska giełda bez weryfikacji na start dla nauki

Postautor: Gambi » piątek, 12 stycznia 2018, 09:33

NevBit.com - tam nie trzeba żadnej weryfikacji żeby zacząć handel.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 276
Rejestracja: 28 października 2014
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Internet

Polska giełda bez weryfikacji na start dla nauki

Postautor: Pan Inwestor » piątek, 12 stycznia 2018, 10:22

Na nevbit na początku nie ma weryfikacji ale po przekroczeniu pewnego limitu transakcji (od 10k PLN wpłat/wypłat) 8-)

Rozmowny
Posty: 62
Rejestracja: 7 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polska giełda bez weryfikacji na start dla nauki

Postautor: Gambi » piątek, 12 stycznia 2018, 11:09

Tak masz racje @PanInwestor ale dobre i to na początek aby zacząć, zobaczyć jak działa i trochę oswoić się z zasadami.

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polska giełda bez weryfikacji na start dla nauki

Postautor: Lais » piątek, 12 stycznia 2018, 13:02

taaa kolejna giełda w PL dla idiotów by wyciągnąć od nich kasę, LTC po 1250? gdy kurs jest 237$ i tylko dzięki temu że wzrósł teraz bo był poniżej 220$
Ale nawet licząc po 237 * kurs dolara to wychodzi 820 zł.

także "złoty interes" by zacząć - przepłacić o 50% ...

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polska giełda bez weryfikacji na start dla nauki

Postautor: BitBlack » piątek, 12 stycznia 2018, 21:06

@Lais, gdzie widzisz 1250 za LTC? Ja w ofertach widzę 870 przy kursie obecnie 812?? A może lepsza na start bez weryfikacji na wstępie będzie coinbe.net?

Odpowiedzcie proszę jak to jest z tymi kantorami? Żeby tam kupić to trzeba od razu podać adres portfela desktop lub np. adres portfela na giełdzie na której jesteśmy?

EDIT:
@Lais faktycznie, źle spojrzałem... Ta giełda nevbit.com nie nadaje się, oferty 2 x wyższe niż aktualny kurs i bardzo mało użytkowników i co za tym idzie mały obrót. Ja chciałbym wejść na początek z 7-10k PLN i kupić za to LTC, bo z tego co czytałem jest tańszy w przenoszeniu. Potem za LTC pokupować jakieś niszowe waluty z których większość na long term. To jak co polecacie starzy wyjadacze, proszę o pomoc ;)

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polska giełda bez weryfikacji na start dla nauki

Postautor: Lais » sobota, 13 stycznia 2018, 10:19

Sama jestem poirytowana cenami w PL, więc muszę napisać tak: w PL nie kupisz nic po aktualnym kursie bo mamy naród, który najwidoczniej nie umie używać kalkulatora, ma internet ale nie umie sprawdzić aktualnego kursu na świecie i ogólnie - wchodzi w ciemno coś czego nie poznał. Tacy typowi następni potencjalni klienci amber gold. Do tego sterowanie kursem na BB ściankami zaporowymi nie pomaga im zacząć. Polska to miejsce importu walut z zagranicy w celu sprzedaży drożej niezorientowanym frajerom.

Także nie widzę korzystnej opcji zakupu LTC w celu przesłania na zagraniczną giełdę i zakupu altów bo to start od straty. Możesz co najwyżej kupić w momencie gdy jest dołek (w PL dołki są symboliczne, czasem jest większy gdy długo spada ale tylko na moment) i przesłać w momencie gdy zaczyna rosnąć w nadziei, że dobije w dolarach do kursu po którym kupiłeś w PL ale to loteria. Poza tym alty w tym momencie już będą poza dołkiem więc i tak nie kupisz ich taniej.
Generalnie dużo by można o tym pisać. Trzeba patrzeć na kursy np tutaj https://cryptowat.ch np. na bitfinex i po prostu LICZYĆ-przeliczać co się w danym momencie opłaca lub jest najmniejszą stratą gdy kupujesz w naszym cudownym kraju.

PS. adres do wypłaty na giełdzie podajesz w momencie wypłaty. Co do kantorów to nie wiem bo tam jest jeszcze drożej więc z nich nie korzystam w ogóle.

PS2. Poza tym nie kupuj za 7-10k na start tylko kup sobie 0.1 LTC + fee by starczyło na przesył okrągłego 0.1 LTC i prześlij tam gdzie chcesz a wszystko sobie sprawdzisz na małej sumie w praktyce. 0.1 LTC to kwota umowna bo czasem giełdy mają jakąś minimalną wartość depozytu - należy to sprawdzić i wtedy wysłać to minimum w celach nauki/eksperymentów

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polska giełda bez weryfikacji na start dla nauki

Postautor: prezes » sobota, 13 stycznia 2018, 10:27

Lais pisze: Sama jestem poirytowana cenami w PL, więc muszę napisać tak: w PL nie kupisz nic po aktualnym kursie bo mamy naród, który najwidoczniej nie umie używać kalkulatora, ma internet ale nie umie sprawdzić aktualnego kursu na świecie i ogólnie - wchodzi w ciemno coś czego nie poznał.
No to super dla tego kto chce wyjść z krypto na złotówki :D Inni mogą nam tylko pozazdrościć :mrgreen:
Musza gdzieś przez Polskę kombinować zamieniać na złotówki, a później je zamieniać na dolary i transferować do swojego kraju. My nie musimy :-)
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polska giełda bez weryfikacji na start dla nauki

Postautor: Lais » sobota, 13 stycznia 2018, 11:01

@prezes,
nie rozumiem, co chciałeś powiedzieć... na ironię to zbyt nielogiczne.
Do Polski transferują nie jacyś obcokrajowcy, tylko Polacy, którzy mają konta na zagranicznych giełdach i tam wpłacają fiaty a nie drogie krypto z Polski. Następnie kupują na dołku krypto i przesyłają do PL czyli robią arbitraż.

Może pomożesz początkującym i powiesz na jaką giełdę bezpiecznie można przesłać np 100 EURO (a nie od razu 10000 EURO) bo gdy zadaję takie pytanie to zwykle jest milczenie jakby był skrywany tajemny "sekret arbitrażu" żeby nie zmniejszać ilości frajerów kupujących drożej w Polsce :p

A ja nawet nie chcę robić arbitrażu tylko zasilić swoje konto na zagranicznej giełdzie, które jest obecnie puste (ale nie mogę przesłać tam fiat) a przesyłanie krypto z PL się nie opłaca bo, żeby to się opłacało to muszę przynajmniej wyjść na 0 (nie liczę już na zysk, tylko na przesył bez strat)
Ostatnio zmieniony sobota, 13 stycznia 2018, 11:08 przez Lais, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 219
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polska giełda bez weryfikacji na start dla nauki

Postautor: altar » sobota, 13 stycznia 2018, 11:05

Również szukam rozwiązania, żeby wpłacić pieniądze na konto bez żadnej weryfikacji. Na razie myślałem o bitomacie, ale oni raz, że biorą kurs z BB albo bitmarket, a dwa biorą prowizję 5% + prowizja dla górników. I można tylko BTC kupić.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polska giełda bez weryfikacji na start dla nauki

Postautor: BitBlack » niedziela, 14 stycznia 2018, 03:17

Powiem szczerze, że po tym co piszecie aż odechciało mi się wchodzić w krypto w Polsce ;) Kantory niebotyczne prowizje i kursy, giełdy weryfikacje, (najśmieszniejsze selfie z dowodem...) nieaktualne kursy, a na zagraniczne giełdy nie da się wpłacić PLN... Jak żyć :/ Szczerze jak zobaczyłem taką paletę giełd i kantorów to byłem pewny, że w Polsce jest to świetnie rozwinięte, ale przyjrzeć się temu bliżej to ręce opadają... A może macie na forum jakieś sprawdzone metody na transakcje między użytkownikami? Przykładowo rejestruję się na jednej z zagranicznych giełd, gdzie mam dostęp do ciekawych altów (binance, cryptopia), dogaduję się z kolegą z forum, dostaję przelew LTC lub BTC na giełdę, a ja wpłacam mu na konto? Tylko jak zabezpieczyć taką transakcję? I jak tu nauczyć się tradować na zagranicznej, rozbudowanej giełdzie... Na polskiej byłoby dużo łatwiej, ale inne schody, ehhh chyba odpuszczę. Okazja chyba i tak przeszła koło nosa, trzeba było zacząć w grudniu zeszłego roku po czym nastąpiła ogromna bańka, bo teraz chyba wszystko będzie lawirować na tym samym poziomie lub walnie na łeb na szyję?

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polska giełda bez weryfikacji na start dla nauki

Postautor: BitBlack » sobota, 27 stycznia 2018, 02:03

Ja nadal w poszukiwaniu... ;) Zainteresowałą mnie giełda Coinbe.net, proszę o opinie??

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polska giełda bez weryfikacji na start dla nauki

Postautor: Lais » sobota, 27 stycznia 2018, 11:09

@BitBlack, na tej giełdzie już obowiązuje weryfikacja a dokładnie chyba będzie obowiązkowa od 1 lutego i nawet jak założysz konto teraz to jej nie unikniesz. Bez weryfikacji nic nie zrobisz

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polska giełda bez weryfikacji na start dla nauki

Postautor: BitBlack » sobota, 27 stycznia 2018, 14:49

Jak to przecież reklamują się, że do obrotu 15000 EUR/rok nie ma żadnych weryfikacji...? Podoba mi się styl giełdy, ceny są realne oraz jest w miarę dużo Coinów.

W poniedziałek chciałem wpłacić FIATy przekazem pocztowym, czy jak zdążę do końca stycznia i będę miał je w panelu to później będę musiał się weryfikować, żeby kupić krypto u nich??

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polska giełda bez weryfikacji na start dla nauki

Postautor: powerkimchi » sobota, 27 stycznia 2018, 18:29

Można kupić F2F.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polska giełda bez weryfikacji na start dla nauki

Postautor: BitBlack » wtorek, 30 stycznia 2018, 00:05

@powerkimchi, nie znam tego rynku mogę zostać łatwo oszukany. W tym przypadku łatwo też paść ofiarą przestępstwa, bo kilku dresów uda, że chce sprzedać i wie, że gość przyjdzie z gotówką - łatwy kąsek...

No nic, Abucoins odpadło od razu, Coinbe następne... Czy na polskiej scenie jest jeszcze jakaś giełda dobra do nauki bez weryfikacji z większą ilością coinów oprócz BTC, ETH i LTC??

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 19 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polska giełda bez weryfikacji na start dla nauki

Postautor: Rafv » wtorek, 30 stycznia 2018, 02:59

Kraken powinien być bez weryfikacji do $2000. Wystarczy podać imię, nazwisko i adres, bez wysyłania dokumentów. Tylko po tym zabiegu mam wpłaty w euro, a w usd mam wyłączone. Chociaż wolałbym polską giełdę w pln, żeby nie robić przewalutowania. Jakby ktoś znalazł niech się podzieli.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polska giełda bez weryfikacji na start dla nauki

Postautor: BitBlack » wtorek, 30 stycznia 2018, 19:32

W temacie mówimy tylko o polskich giełdach, tak więc chyba takiej nie znajdziemy?

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 19 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polska giełda bez weryfikacji na start dla nauki

Postautor: Rafv » wtorek, 30 stycznia 2018, 22:09

BitBlack pisze: W temacie mówimy tylko o polskich giełdach, tak więc chyba takiej nie znajdziemy?
Z polskich korzystałem z coinbe, ale nie wiem czy nadal po zmianie regulaminu od 1 lutego będzie można kupować bez weryfikacji. Coinroom był bez weryfikacji do 65k pln, ale nie wiem czy nadal jest. Wygląda na to, że tak. Przed chwilą się zalogowałem tam. Możesz jednak sprawdzić dla pewności jeśli chcesz. Ja z niej nie korzystałem z uwagi na brak google 2fa.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polska giełda bez weryfikacji na start dla nauki

Postautor: BitBlack » środa, 31 stycznia 2018, 04:40

Czekam na ostateczne stanowisko Coinbe, do dzisiaj można wpłacić bez weryfikacji, więc może skorzystam.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości