OKEx

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OKEx

Postautor: Iemix96 » czwartek, 4 stycznia 2018, 20:32

Ostatnio na marketcap prawie każdej krypto widze tą giełde wiecie coś o niej używa ktoś poleca?

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 23 marca 2013
Reputacja: -7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OKEx

Postautor: tantric » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 22:19

czy ktoś korzysta z tej giełdy ? Wpłaciłem BTC celem wymiany na inna krypto . Strona zrobiona jak psu z gardła by była wyrwana . Nieczytelna wogóle . Piszew do supportu , bez odpowiedzi . Teraz jeszcze podstrona "wallet" zniknęłą . Chcę wypłacic BTC , bo mam juz dość i nie ma jak .
Cz\y ktoś korzysta i wie moze co się dzieje tam , czy moze ja cos źle robię czy wszyscy maja z nimi problemy ?

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 23 marca 2013
Reputacja: -7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OKEx

Postautor: tantric » piątek, 2 lutego 2018, 20:46

Ostrzeżenie dla wszystkich . Z tego co mi wiadomo OKEX jest bankrutem i oszustem .

Początkujący
Posty: 278
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OKEx

Postautor: pawel296 » niedziela, 4 lutego 2018, 10:28

Witam. Wczoraj chciałem wypłacić ETH, musiałem podać email/ zabezpieczenie google/ dać dodatkowe hasło i musiałem odczekać 24 godziny w celu bezpieczeństwa. Dziś po 24 godzinach próbuje wypłacić, lecz nadal nie mogę. Miał ktoś tak na tej giełdzie ?

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 23 marca 2013
Reputacja: -7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OKEx

Postautor: tantric » niedziela, 4 lutego 2018, 16:38

Wejdź na telegram " okex official" grupa i tam ich dopadnij. Musisz wcześniej mieć ticket number , po reklamacji jaka złożysz . Ponoć maja przeciążenia na serwerze , około 1.8 mln klientów . Jednak to ich nie usprawiedliwia. Sam czekam na rozwiązanie mojej sprawy. Jakby coś jeszcze to pytaj.
web.telegram.org

Początkujący
Posty: 278
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OKEx

Postautor: pawel296 » niedziela, 4 lutego 2018, 17:07

@tantric

U mnie sprawa rozwiązana. Jezeli ktos ma taki sam problem to rozwiązałem go tak. Napisałem na czacie okex, czekałem z 2 godziny zanim ktoś się odezwał.
Podano mi linka https://www.okex.com/user/verification.do gdzie wpisałem imie, nazwisko i nr dowodu, następnie zadzwonił do mnie odrazu chinczyk abym podał przez telefon nr dowodu. Po kilku minutach mogłem już robić wypłaty. Cała rozmowa z chinczykiem była bardzo spoko, tłumaczył wszystko łopatologicznie.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1887
Rejestracja: 6 lutego 2017
Reputacja: 321
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OKEx

Postautor: BitHub.pl » poniedziałek, 21 maja 2018, 21:11

Pojawił się u nas opis giełdy OKEx, gdyby ktoś zauważył, że czegoś brakuje to prosimy o sygnał

https://bithub.pl/gieldy-kryptowalut/okex/
Bithub.pl to portal internetowy związany z technologią Blockchain, kryptowalutami oraz innymi tematami inwestycyjnymi. Pomagamy poruszać się w świecie pieniędzy XXI wieku. Zajrzyj tutaj: Facebook Twitter YouTube
Dołącz do grupy na Telegramie !!

Początkujący
Posty: 159
Rejestracja: 15 września 2021
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OKEx

Postautor: btcbtc » środa, 7 września 2022, 15:51

Zwracam sie z uprzejma propozycja do Moderacji o aktualizacje tematu na lub założenie nowego:
OKX (dawniej OKEx) - Dyskusja ogólna
Giełda OKX plasuje się na 2. miejscu (spot) na coingecko

Przy okazji, jesli ktos ma z nia doswiadczenia to prosze sie podzielic :D

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości