Pytanie odnośnie giełdy CrypTopia

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pytanie odnośnie giełdy CrypTopia

Postautor: Adeakin » sobota, 30 grudnia 2017, 00:01

Witam !

Mam pytanie do osób, które działają na giełdzie CrypTopia.

Powiedzmy że kupiłem jakiegoś alta i powiedzcie mi proszę gdzie w Panelu znajdę tam abym mógł go obserwować ile ewentualnie on dla mnie zarobił na godzinę dzisiejszą lub ile tracę na nim aktualnie ? Bo nigdzie nie mogę znaleźć a męczę się już kilka godzin. Z góry dziękuje za pomoc

Weteran
Posty: 1801
Rejestracja: 20 maja 2013
Reputacja: 251
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pytanie odnośnie giełdy CrypTopia

Postautor: topnetdeal » sobota, 30 grudnia 2017, 00:42

Przecież w zakładce Balances masz bieżącą wartość posiadanych altów w BTC. Jak wiesz za ile kupiłeś, to znasz zysk/stratę.

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pytanie odnośnie giełdy CrypTopia

Postautor: Adeakin » sobota, 30 grudnia 2017, 10:32

No ale jeżeli mam 5 altów powiedzmy to w jaki sposób mogę zobaczyć ile każdy alt obecnie mi zyskał lub stracił jeżeli tam wartość ogólna podawana jest w BTC ?

A Alty kupowałem za pomocą LTC.

Dodano po 15 minutach 36 sekundach:
I jeszcze jedno pytanie czy w cryptoTopii duże są prowizję za wypłatę środków w postaci LTC ?

Z góry dziękuje za odpowiedz i pomoc odnośnie moich dwóch pytań:)

Wygadany
Posty: 666
Rejestracja: 14 lutego 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pytanie odnośnie giełdy CrypTopia

Postautor: esse » sobota, 30 grudnia 2017, 10:43

Adeakin pisze:
czy w cryptoTopii duże są prowizję za wypłatę środków w postaci LTC ?
https://www.cryptopia.co.nz/CoinInfo/?c ... w=settings

Weteran
Posty: 1801
Rejestracja: 20 maja 2013
Reputacja: 251
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pytanie odnośnie giełdy CrypTopia

Postautor: topnetdeal » sobota, 30 grudnia 2017, 11:04

Adeakin pisze: No ale jeżeli mam 5 altów powiedzmy to w jaki sposób mogę zobaczyć ile każdy alt obecnie mi zyskał lub stracił jeżeli tam wartość ogólna podawana jest w BTC ?

A Alty kupowałem za pomocą LTC.

Dodano po 15 minutach 36 sekundach:
I jeszcze jedno pytanie czy w cryptoTopii duże są prowizję za wypłatę środków w postaci LTC ?

Z góry dziękuje za odpowiedz i pomoc odnośnie moich dwóch pytań:)
Ad.1 Nie do końca prawda - na górze wartość całego portfela, ale w każdej linii z altem tylko jego wartość, a co do kupowania za LTC - to chyba nie problem sprawdzić obecny kurs LTC i przeliczyć portfel z BTC,

Ad.2 Prowizję od wypłaty dowolnego coina sprawdzisz w Withdrawal, wystarczy wybrać jakiegoś i przejść do następnej zakładki, tam oprócz planowanej kwoty wypłaty do wpisania znajduje się również automatycznie wpisana prowizja. Po sprawdzeniu można formularz anulować i żadna wypłata nie zostanie zainicjowana.

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pytanie odnośnie giełdy CrypTopia

Postautor: Adeakin » sobota, 30 grudnia 2017, 18:27

@topnetdeal, bardzo dziękuje za dokładnie wyjaśnienia. Wiem, że pytania są z serii "Januszowe", jednak raczkuję w tym temacie i mimo, że się staram czasami tracę już siły :)
na górze wartość całego portfela, ale w każdej linii z altem tylko jego wartość, a co do kupowania za LTC - to chyba nie problem sprawdzić obecny kurs LTC i przeliczyć portfel z BTC
Czyli w każdej linijce mojego alta cały czas zmieniają się wartości jego tak ? Dobrze to zrozumiałem ?
No właśnie o to chodzi że nie wiem jak przeliczyć BTC na LTC :) Są jakieś skuteczne serwisy tego ? :)

Można wiedzieć czy są może jakieś opłacalne względem prowizji kryptowaluty, które warto wypłacać w CryptoTopii ?

Przepraszam kolejny raz za głupie pytania

Pozdrawiam

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pytanie odnośnie giełdy CrypTopia

Postautor: pk456 » sobota, 30 grudnia 2017, 18:39

Adeakin pisze: No właśnie o to chodzi że nie wiem jak przeliczyć BTC na LTC :) Są jakieś skuteczne serwisy tego ? :)
Są strony, aplikacje do prowadzenia portfolio walut.

Ja lubię http://coin-stats.com na telefon. Można połaczyć z api giełdy (na cryptopi w menu ustawienia, security) wtedy wszystkie zmiany, zakupy/sprzedaz są automatycznie pobierane do telefonu. Widzisz wykres, widzisz procentowo stratę/zysk. Każda waluta jest przeliczana do BTC i wybranej waluty fiat domyślnie dolar ale można wybrać złotówki czy euro.

Więc z Twoich oczekiwań nie jest spełnione przeliczanie do LTC - co może być w sumie ważne - można zyskać przeliczając na złotówki a stracić w LTC...

Nie wiem czy to najlepsza apka tego typu... po prostu była lepsza od tych co wcześniej używałem :)

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pytanie odnośnie giełdy CrypTopia

Postautor: Adeakin » sobota, 30 grudnia 2017, 21:13

Dziękuje za wyjaśnienia :) Faktycznie może wypróbuje tak jak piszesz :) Jest to jakaś ciekawa alternatywa :)

Dodano po 1 minucie 38 sekundach:
Chociaż nie ukrywam, że chciałbym poprosić kogoś z forum kto w łatwy sposób mi wytłumaczy jak można przeliczyć BTC na LTC aby określić wartości danych altów ?:)

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pytanie odnośnie giełdy CrypTopia

Postautor: bl4ck » sobota, 30 grudnia 2017, 21:27

@Adeakin, Masz ewidentny problem z liczeniem a to NIE szkoła podstawowa gdzie uczymy posługiwania się kalkulatorem plus. minus , dzielenie, mnożenie...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pytanie odnośnie giełdy CrypTopia

Postautor: Wymazywanie » sobota, 30 grudnia 2017, 21:29

Adeakin pisze: Chociaż nie ukrywam, że chciałbym poprosić kogoś z forum kto w łatwy sposób mi wytłumaczy jak można przeliczyć BTC na LTC aby określić wartości danych altów ?:)
Potrzeba znajomości działań zwanych mnożeniem i dzieleniem. Czyli mieć zdaną chyba 3 klasę szkoły podstawowej.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pytanie odnośnie giełdy CrypTopia

Postautor: KryptoBanita » sobota, 30 grudnia 2017, 21:31

Skoro na dany moment
LTC Kosztuje 0.01679403 BTC, które kosztuje 12665$ to określenie wartości jest... NIEMOŻLIWE :shock:
@Adeakin
Nie dam Ci -1 tylko dlatego, że nie mam wolnych repek :roll:

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pytanie odnośnie giełdy CrypTopia

Postautor: Adeakin » sobota, 30 grudnia 2017, 23:27

Dobraaa już wiem :D

dziękuje za pomoc :)

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pytanie odnośnie giełdy CrypTopia

Postautor: JuliaRoza » środa, 3 stycznia 2018, 09:21

Error code 20
The proxy failed to connect to the web server, due to TCP connection timeout. - mam tak od wczoraj ( IP zmienne więc nie tutaj problem , próbowałam teź przez LTE ale również nie idzie )

Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pytanie odnośnie giełdy CrypTopia

Postautor: eluminatif » środa, 3 stycznia 2018, 09:26

JuliaRoza pisze: Error code 20
The proxy failed to connect to the web server, due to TCP connection timeout. - mam tak od wczoraj ( IP zmienne więc nie tutaj problem , próbowałam teź przez LTE ale również nie idzie )
cos sie wysypalo, u mnie to samo

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Pytanie odnośnie giełdy CrypTopia

Postautor: arekk » środa, 3 stycznia 2018, 09:51

KryptoBanita pisze: Skoro na dany moment
LTC Kosztuje 0.01679403 BTC, które kosztuje 12665$ to określenie wartości jest... NIEMOŻLIWE :shock:
@Adeakin
Nie dam Ci -1 tylko dlatego, że nie mam wolnych repek :roll:

Proste jak drut :D:D:D Odpowiedz brzmi: 12665$ i 0.01679403 BTC :D:D

Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pytanie odnośnie giełdy CrypTopia

Postautor: Flangler » wtorek, 13 lutego 2018, 20:42

Sory, że odkopuję, ale mam pytatanie.
Ile muszę czekać na odpowiedz z ich strony odnośnie mojego ticketu?
Dałem ciała bo chcialem przelać DCY z giełdy btc-alpfa na Cryptopie, ale żeby zrobić depozyt DCY na cryptopi należy użyć PaymentID który jest przydzieklany każdemu użytkownikowi(nie wszystkie coiny go mają), a ja użyłem tylko adressu cryptopi do DCY (który chyba należy do do cryptopi a nie jest robiony dla każdego użytkownika). Ktoś miał może taką sytuację? I oczywiście na żadnej giełdzie nie iwdać moich DCY.

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pytanie odnośnie giełdy CrypTopia

Postautor: Sokon » sobota, 17 lutego 2018, 20:55

Daj sobie spokój z Cryptopią. O ile handluje się tam fajnie (dla początkującego) to odpowiedzi na ticketa się nie doczekasz wczesniej niż za 20-30 dni o ile wogóle Ci odpowiedzą... Ale co gorsze jakakolwiek wypłata z Cryptopii idzie wieki. Moja wypłata ZEC od 3 dni jest cały czas "pending", a czytałem, że ludzie po 20 dni czekali.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości