Binance

Początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 9 lutego 2018
Reputacja: 46
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: rolph » wtorek, 16 lipca 2019, 13:44

Ok dzieki a skąd mogę pobrać apke na iOS?
Na oficjalnej stronie nie ma...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » wtorek, 16 lipca 2019, 14:01

rolph pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 13:44Ok dzieki a skąd mogę pobrać apke na iOS?
Na oficjalnej stronie nie ma...
Niestety od momentu jej usunięcia z Apple AppStore link do ręcznej instalacji nie może być podawany publicznie - zespół cały czas pracuje z Apple nad przywróceniem aplikacji do sklepu.
Wysłaliśmy Ci link do instalacji w prywatnej wiadomości.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 990
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: wamak » wtorek, 16 lipca 2019, 16:46

Chodziło mi o weryfikację tożsamości, a nie pochodzenia przelanych środków. Niejasno może się wyraziłem. Dostałem już odpowiedź na moje pytanie w tym wątku: do 2 BTC dziennie można.

Początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 9 lutego 2018
Reputacja: 46
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: rolph » czwartek, 18 lipca 2019, 08:13

@Binance_Angels co znowu dzieje się z aplikacja na iOS. Ta nowa także przestała działać...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Hamas » czwartek, 18 lipca 2019, 09:10

@rolph nie do konca musi byc to wina aplikacji starsze wersje iosa sa kulejace a co dopiero nowa nadchodzaca :idea:



jeszcze odnosnie zabezpieczen systemu ios :idea:

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 231
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 137
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Daro » piątek, 19 lipca 2019, 23:05


Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Areck1 » wtorek, 23 lipca 2019, 17:52

@Binance_Angels Jak to jest, że jedni mogą wystawiać oferty więcej niż 500 % a inni nie?
Nowa waluta na BInance więc raczej oferta nie poszła przed zmianami...

Kolejne zmiany:
Spoiler:

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » środa, 24 lipca 2019, 09:53

Areck1 pisze: wtorek, 23 lipca 2019, 17:52@Binance_Angels Jak to jest, że jedni mogą wystawiać oferty więcej niż 500 % a inni nie?
Nowa waluta na BInance więc raczej oferta nie poszła przed zmianami...
Dziękujemy za zauważenie.
Przekazaliśmy Twoje zrzuty ekranu do odpowiednich osób w celu szczegółowego przyjrzenia się sprawie.

Na tę chwilę domniemywamy (jako Binance Angels), iż zlecenie to zostało wystawione jako pierwsze - zaraz po starcie handlu na tej parze. W tym przypadku startowa cena wynosiła 0 tak więc możliwe było podanie dowolnego parametru w polu cena.

Początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 9 lutego 2018
Reputacja: 46
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: rolph » środa, 24 lipca 2019, 13:32

@Binance_Angels nie dostałem odpowiedzi na temat apki na iOS. Czy coś wiadomo w tej sprawie?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » środa, 24 lipca 2019, 15:43

rolph pisze: czwartek, 18 lipca 2019, 08:13@Binance_Angels co znowu dzieje się z aplikacja na iOS. Ta nowa także przestała działać...
rolph pisze: środa, 24 lipca 2019, 13:32@Binance_Angels nie dostałem odpowiedzi na temat apki na iOS. Czy coś wiadomo w tej sprawie?
Przepraszamy za pominięcie Twojego pytania. Spieszymy z wyjaśnieniami.
Aplikacja obecnie nie jest dostępna ani z poziomu Apple AppStore (Apple ją usunęło) oraz z poziomu ręcznej instalacji. Działanie obecnie zainstalowanych na urządzeniach użytkowników instancji aplikacji również zostało wstrzymane do odwołania.

Deweloperzy pracują nad jej jak najszybszym przywróceniem aplikacji zarówno do sklepu Apple AppStore jak i działania ręcznie zainstalowanych instancji.
Nie jest znany dokładny termin przywrócenia jej działania - z tego co jednak udało nam się dowiedzieć mówimy tutaj o kilku dodatkowych dniach, a nie tygodniach.

Problemy z aplikacjami iOS nie są niczym nowym. W przypadku aplikacji Binance, problem z jej (nie) działaniem, to co by tutaj nie mówić, nie jest winą Binance. Deweloperzy pracują nad wprowadzeniem bardziej trwałych poprawek gwarantujących działanie w ciągu kilku dni.

Jeżeli kiedykolwiek wcześniej korzystałeś już z aplikacji Binance na swoim urządzeniu z iOS, to możesz ją ponownie zainstalować z poziomu menu: "Purchased Items" -> "Not in this iPhone" w sklepie AppStore. Tutaj jednak warto pamiętać o tym, że pobrana zostanie wersja aplikacji z grudnia 2018 r.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Rumcajs » niedziela, 28 lipca 2019, 14:45

Co to jest to "MEMO" przy przesyłąniu BNB ? widze że da sie wyłączyć czekboxem ale to niczemu nie przeszkodza ? testowo mi doszło bez tego Memo w sumie.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » niedziela, 28 lipca 2019, 22:16

Rumcajs pisze: niedziela, 28 lipca 2019, 14:45Co to jest to "MEMO" przy przesyłąniu BNB ? widze że da sie wyłączyć czekboxem ale to niczemu nie przeszkodza ? testowo mi doszło bez tego Memo w sumie.
MEMO, to inaczej indywidualny identyfikator pozwalający na zidentyfikowanie konkretnego konta (adresu) na który mają zostać wpłacone/wypłacone środki.

MEMO w przypadku BNB działa na takiej samej zasadzie, jak ma to miejsce np. w przypadku kryptowaluty XLM.
Wszyscy użytkownicy Binance posiadają dokładnie ten sam adres do wpłaty BNB, a dzięki polu MEMO system wie na które konto mają wpłynąć środki.

To, w jaki sposób dana giełda/portfel zaimplementował(a) obsługę BNB dalej rzutuje na konieczność podania wskazania MEMO lub też nie. MEMO nie wszędzie jest wymagane - zawsze warto to sprawdzić.

Przykłady:
1) Przesyłając BNB z konta Binance.com na Binance DEX (Binance.org) nie ma konieczności podawania MEMO.
powód: każdy użytkownik tworząc swój portfel (np. przez interfejs giełdy Binance DEX) uzyskuje swój indywidualny portfel (adres) oraz klucz prywatny do niego

2) Przesyłając BNB z portfela Trust Wallet na Binance.com konieczne jest podanie MEMO.
powód: o ile Trust Wallet dla każdego użytkownika generuje osobny portfel (adres) z kluczem prywatnym, to wpłaty BNB na Binance.com odbywają się na jeden adres - taki sam dla wszystkich użytkowników. MEMO pozwala poprawnie zaksięgować środki na odpowiednim koncie.

3) Przesyłając BNB z portfela na Binance Chain (np. z poziomu interfejsu Binance DEX) na Binance.com konieczne jest podanie MEMO.
powód: j/w

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Rumcajs » niedziela, 28 lipca 2019, 23:10

Aaa kapuje już dzieki. Nie uzywałem wcześniej BNB.
No tak ja wysłałem sobie z Binance na Binance DEX dlatego nie musiałem podawać Memo i doszło, ale jakbym chciał przesłać znowu na Binance to już widze że trzeba podać Memo żeby trafiło na mój balans konta.

Początkujący
Posty: 164
Rejestracja: 6 października 2018
Reputacja: 85
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: eD2k » poniedziałek, 29 lipca 2019, 06:37

@Binance_Angels Takie szybkie pytanko. Czy za kazdym razem kupujac na Binance BTC za pomoca karty kredytowej (przez simplex) musze sie weryfikowac? Co prawda weryfikacja trwa jakies 30 minut ale to troche nuzace za kazdym razem wpisywanie wszystkich koniecznych danych i przesylanie zdjec dokumentu.
Chyba ze sie zewnetrzny operator do przelewow zmienil to rozumiem. Wczesniej przelewalem pod koniec kwietnia i nie pamietam czy to tez byl simplex czy jakis inny.
W kazdym razie weryfikujac sie za pierwszym razem (w kwietniu) myslalem ze to wystarczy.
No chyba ze musze zweryfikowac konto na Binance to wtedy ten problem zniknie i juz nie bede musial za kazdym razem u simplex.
Prosze o rozjasnienie sytuacji.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » wtorek, 30 lipca 2019, 10:04

@eD2k zgodnie z zapisami z FAQ Simplex, weryfikacja może, ale nie musi być wymagana.
Niestety, ale nie mamy żadnego wpływu na wewnętrzne procedury KYC/AML w Simplex. Rozumiemy, iż może być to uciążliwe.

https://www.simplex.com/kb/will-i-need- ... -purchase/

Początkujący
Posty: 164
Rejestracja: 6 października 2018
Reputacja: 85
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: eD2k » poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 09:17

@Binance_Angels Jeszcze jedno pytanko. Czy obslugujecie adresy Bech32 z bc1. Nie moge nigdzie tego u was na stronie znalezc.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 09:29

eD2k pisze: poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 09:17@Binance_Angels Jeszcze jedno pytanko. Czy obslugujecie adresy Bech32 z bc1. Nie moge nigdzie tego u was na stronie znalezc.
Obsługa wypłat środków na adresy w standardzie BECH32 (zaczynających się na bc1) została relatywnie niedawno zaimplementowana - innymi słowy odpowiedź brzmi tak.

W dalszym ciągu wygenerowany dla każdego użytkownika adres do wpłat BTC (przypisany do danego konta Binance) pozostaje w formacie P2PKH (zaczyna się od 1).

Początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 9 lutego 2018
Reputacja: 46
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: rolph » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 19:04

Binance_Angels pisze: środa, 24 lipca 2019, 15:43Deweloperzy pracują nad jej jak najszybszym przywróceniem aplikacji zarówno do sklepu Apple AppStore jak i działania ręcznie zainstalowanych instancji.
Nie jest znany dokładny termin przywrócenia jej działania - z tego co jednak udało nam się dowiedzieć mówimy tutaj o kilku dodatkowych dniach, a nie tygodniach.


Właśnie mijają prawie 3 tygodnie...
Jakieś wieści w tej sprawie?

Dzieki

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 20:47

rolph pisze: poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 19:04Właśnie mijają prawie 3 tygodnie...
Jakieś wieści w tej sprawie?

Dzieki
Niestety, ale początkowy termin wyznaczony przez Apple na sprawdzenie naszej aplikacji (recenzję) przez zespół App Store jest już któryś raz z rzędu przesuwany. Nasi deweloperzy robią co mogą, aby przyspieszyć ten proces, jednak na działanie Apple mają niewielki wpływ.

Przykro nam przynosić taką wiadomość, ale tak wygląda obecnie sytuacja.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 27 sierpnia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: kobagow » wtorek, 27 sierpnia 2019, 02:59

Na Binance nadal bez weryfikacji? Czy robią jakieś problemy, jeżeli będzie się chciało dokonać wypłaty? Ktoś sprawdzał niedawno?

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości