Binance

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 9 czerwca 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Blebleble » niedziela, 8 lipca 2018, 09:57

Tak u mnie jest to samo dzisiaj. Witryna zostala zgloszona jako wyludzajaca hasla itp.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 19 maja 2018
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: supersonic82 » niedziela, 8 lipca 2018, 10:20

@Blebleble, dzieki za potwierdzenie, bo już się bałem, że załapałem jakiegoś wirusa
na razie bede sie logował przez chroma
i czekam na jakies info. z sieci czy to poważne, czy tylko jakiś bug od przeglądarki

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: benq » niedziela, 8 lipca 2018, 10:29

@supersonic82, Firefox, Chrome i Tor Browser nie widzą problemu. Opery nie mam.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Hamas » niedziela, 8 lipca 2018, 11:22

@benq, @supersonic82, @Blebleble,

Chrome, Tor, a nawet Edge nie zglaszaja takiego problemu.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » niedziela, 8 lipca 2018, 18:54

WitoldC pisze: Czy to jeszcze nie zostało naprawione czy znowu są jakieś problemy.
Dzisiaj kupiłem LTC a w historii brak, ale to nic w porównaniu z tym:
Anulowałem bida i kupiłem za wyższą cenę, API(strona chyba też przez chwilę) pokazywało że wszystko OK.
Po chwili patrze nie mam kupionych BTC, patrze do aplikacji pokazuje że są środki, zdziwiony patrze na open orders a tam pojawił się spowrotem bid który anulowałem.
Usunąłem ciasteczka, zalogowałem się i środków dalej brak, po jakimś czasie się pojawiły.
To chyba są jakieś cuda
Były to chwilowe problemy. Wszystko powinno być już ok. Jeżeli Twoje saldo nie będzie się zgadzać podeślij nam swój adres e-mail przez prywatną wiadomość.
supersonic82 pisze: czy ktos z was loguje się na giełde przez przeglądarke OPERA? dzisiaj wyskoczył mi bląd 'ta witryna moze byc nie uczicwa' tam gdzie zielona kłódka mam czerwony znaczek
korzystałeś z zakładki w przeglądarce? Jeżeli tak to uzupełnij prefix w ustawieniach zakładki i dodaj https:// przed binance.com

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » piątek, 13 lipca 2018, 11:02

Pierwsza rocznica działalności naszej giełdy Binance już jutro!
Cóż to był za rok dla kryptowalut i naszego zespołu 8-)

Po zalogowaniu się na swoje konto możecie przejść do najnowszego newsa na bannerze "Year in Review" aby poznać kilka drobnych ciekawostek o swoim pobycie na Binance.

Ewentualnie użyjcie bezpośredniego linku: https://goo.gl/zAqR4c ( https://www.binance.com/ebill_1st_h5_en.html )

Obrazek

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 608
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: revo » niedziela, 15 lipca 2018, 15:30

@Binance_Angels, Wiadomo kiedy zostaną wznowione depozyty NANO na binance?

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: mankiet » poniedziałek, 16 lipca 2018, 09:21

Mam problem,dziś próbowałem się zalogować na binance(przez chrome) i po wprowadzeniu kodu z google dostałem informację o wysłanie maila do mnie bo loguję się z innego IP(od zawsze loguję się z tego samego),niestety żadnego maila nie dostaję(sprawdzałem też spam) i nie mogę się zalogować,co zrobić?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » poniedziałek, 16 lipca 2018, 11:50

revo pisze: @Binance_Angels, Wiadomo kiedy zostaną wznowione depozyty NANO na binance?
Nie możemy wskazać żadnej daty, cały czas trwają prace modernizacyjne.
mankiet pisze: Mam problem,dziś próbowałem się zalogować na binance(przez chrome) i po wprowadzeniu kodu z google dostałem informację o wysłanie maila do mnie bo loguję się z innego IP(od zawsze loguję się z tego samego),niestety żadnego maila nie dostaję(sprawdzałem też spam) i nie mogę się zalogować,co zrobić?
Wyślij proszę nam w prywatnej wiadomości swój adres e-mail (oraz jeżeli jest utrzymywany na Twoim własnym hostingu, to podaj jego nazwę), prześlemy go do zweryfikowania.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 608
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: revo » poniedziałek, 16 lipca 2018, 12:45

mankiet pisze: Mam problem,dziś próbowałem się zalogować na binance(przez chrome) i po wprowadzeniu kodu z google dostałem informację o wysłanie maila do mnie bo loguję się z innego IP(od zawsze loguję się z tego samego),niestety żadnego maila nie dostaję(sprawdzałem też spam) i nie mogę się zalogować,co zrobić?
albo spróbuj jeszcze raz wpisać kod z GA. Mi też czasem nie dochodzi mail za pierwszym razem

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: mankiet » poniedziałek, 16 lipca 2018, 16:41

Binance_Angels pisze:
revo pisze: @Binance_Angels, Wiadomo kiedy zostaną wznowione depozyty NANO na binance?
Nie możemy wskazać żadnej daty, cały czas trwają prace modernizacyjne.
mankiet pisze: Mam problem,dziś próbowałem się zalogować na binance(przez chrome) i po wprowadzeniu kodu z google dostałem informację o wysłanie maila do mnie bo loguję się z innego IP(od zawsze loguję się z tego samego),niestety żadnego maila nie dostaję(sprawdzałem też spam) i nie mogę się zalogować,co zrobić?
Wyślij proszę nam w prywatnej wiadomości swój adres e-mail (oraz jeżeli jest utrzymywany na Twoim własnym hostingu, to podaj jego nazwę), prześlemy go do zweryfikowania.
Dziękuję za odpowiedź,po godzinie wiadomości pojawiły się w spamie,więc udało mi zalogować.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » poniedziałek, 16 lipca 2018, 19:22

mankiet pisze:
Binance_Angels pisze:
revo pisze: @Binance_Angels, Wiadomo kiedy zostaną wznowione depozyty NANO na binance?
Nie możemy wskazać żadnej daty, cały czas trwają prace modernizacyjne.
mankiet pisze: Mam problem,dziś próbowałem się zalogować na binance(przez chrome) i po wprowadzeniu kodu z google dostałem informację o wysłanie maila do mnie bo loguję się z innego IP(od zawsze loguję się z tego samego),niestety żadnego maila nie dostaję(sprawdzałem też spam) i nie mogę się zalogować,co zrobić?
Wyślij proszę nam w prywatnej wiadomości swój adres e-mail (oraz jeżeli jest utrzymywany na Twoim własnym hostingu, to podaj jego nazwę), prześlemy go do zweryfikowania.
Dziękuję za odpowiedź,po godzinie wiadomości pojawiły się w spamie,więc udało mi zalogować.
Podpowiedz nam w takim razie jaki dostawca poczty?
Będzie to dla nas cenna informacja.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: mankiet » czwartek, 19 lipca 2018, 08:57

Binance_Angels pisze:
mankiet pisze:
Binance_Angels pisze:
Nie możemy wskazać żadnej daty, cały czas trwają prace modernizacyjne.


Wyślij proszę nam w prywatnej wiadomości swój adres e-mail (oraz jeżeli jest utrzymywany na Twoim własnym hostingu, to podaj jego nazwę), prześlemy go do zweryfikowania.
Dziękuję za odpowiedź,po godzinie wiadomości pojawiły się w spamie,więc udało mi zalogować.
Podpowiedz nam w takim razie jaki dostawca poczty?
Będzie to dla nas cenna informacja.
Poczta o2.pl

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » czwartek, 19 lipca 2018, 09:52

mankiet pisze: Poczta o2.pl
Dziękujemy, przekazane dalej.

Na naszym profilu na Medium.com opublikowaliśmy przegląd wydarzeń z całego roku działalności giełdy.

Czy wiedzieliście, że do dnia 12/07 Binance na nagrody w konkursach przeznaczyło w sumie... a zresztą.
Sami sprawdźcie :-)

:arrow:

Początkujący
Posty: 462
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: emdecha » czwartek, 19 lipca 2018, 10:38

@Binance_Angels, niestety nadal występuje problem u mnie z zalogowaniem się. Przy kliknięciu kodu autoryzującego nie pojawia się czas 60 s, tylko "wywala" mnie do ponownego wpisania maila. Loguję się przez wysłanie sms na tel. Może sa jakieś drobne problemy techniczne Binance?

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 9 czerwca 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Blebleble » czwartek, 19 lipca 2018, 14:13

Tez mnie wywala zaraz po zalogowaniu sie wrrrrr

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » czwartek, 19 lipca 2018, 16:58

emdecha pisze: @Binance_Angels, niestety nadal występuje problem u mnie z zalogowaniem się. Przy kliknięciu kodu autoryzującego nie pojawia się czas 60 s, tylko "wywala" mnie do ponownego wpisania maila. Loguję się przez wysłanie sms na tel. Może sa jakieś drobne problemy techniczne Binance?
Na testowych kontach mamy uruchomioną zarówno weryfikację po SMS oraz 2FA - po naszej stronie wszystko działa.
Prośba: spróbujcie wpisać w adres przeglądarki http://www.binance.com - nie korzystajcie z zakładki.
Jeżeli to nie pomoże, to podeślijcie nam w Prywatnej Wiadomości następujące dane:

Kod: Zaznacz cały

[b]Przeglądarka oraz wersja[/b]:
[b]Typ połączenia[/b] (wifi/komórkowe/vpn):
Jeżeli to możliwe i posiadacie dostęp do innych, bezpiecznych komputerów, to spróbujcie się na nich zalogować.

Rozmowny
Posty: 81
Rejestracja: 12 lutego 2012
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Maciey » czwartek, 19 lipca 2018, 23:07

Podczas próby wypłaty EOS'a pokazuje się komunikat "address verification failed".
Czym jest spowodowany ten błąd?
Adres wygenerowałem poprzez generator kluczy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Binance

Postautor: adam1226 » wtorek, 24 lipca 2018, 20:17

@Maciey, nie jestem pewien, ale czy przypadkiem konta eos nie trzeba zarejestrowac? (rejestracja kont w eos jest platna albo raczej konto moze zalozyc tylko inne konto )
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Rozmowny
Posty: 81
Rejestracja: 12 lutego 2012
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Maciey » wtorek, 24 lipca 2018, 22:24

adam1226 pisze: @Maciey, nie jestem pewien, ale czy przypadkiem konta eos nie trzeba zarejestrowac? (rejestracja kont w eos jest platna albo raczej konto moze zalozyc tylko inne konto )
Założyłem nowe adresy na nowym bloackchainie (początek adresów to EOS a nie jak wcześniej 0x), pomimo tego, nadal nie mogę wypłacić z binance EOSy zakupione po 1 czerwca. Nie chcę rejestrować starych adresów, tylko użyć nowe. Czy nowe trzeba tez rejestrować?

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości