Binance

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Binance

Postautor: adam1226 » piątek, 22 czerwca 2018, 23:06

BitJanusz pisze: Ktoś mi wytłumaczy, jakim cudem ludzie sprzedają po 1-2 BCN, skoro nie można sprzedać dwunastu (wartych, no, nic), bo minimum bida musi być warte 0.001?
moze to koncowki z innych trade'ow jakies?

Dodano po 33 sekundach:
benq pisze: @
a nie czasem Binance Angel?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: benq » sobota, 23 czerwca 2018, 08:00

@adam1226, becometa też jest binance angel ;-)
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 20#p499700
Piotr z BA jest raczej zaangażowany w IGBiNT, a becometa jest mocno altywny tu na forum :)

@BitJanusz, To co napisałeś to do niedawna była zmora straszna na Binance.
Przykładowo chcesz sprzedać 100 IOTA, wystawiasz aska. Ktoś ma bida, że kupi 99 IOTA w tej cenie, od razu sprzedałeś mu 99, zostaje Twoja oferta sprzedaży 1 IOTA. No i w momencie jak ktoś kupi wystawi bid po Twojej cenie, to pokazuje się właśnie takie coś jak wrzuciłeś na screenie - tx o wartości 1 IOTA. Najgorzej jak cena poszła w dół, to mogłeś się bujać z tym 1 coinem, bo ani go wypłacić, ani sprzedać. Teraz jest opcja zamiany resztek do BNB, także o wiele łatwiej.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: becometa » sobota, 23 czerwca 2018, 08:55

benq pisze: @becometa, pytanie do insidera:
Dlaczego bitcoin cash jest wciąż na Binance pod skrótem BCC podczas gdy na giełdach odpowiedzialnych za ponad 80% jego obrotu przyjął się skrót BCH (Bitfinex, OKEx, Bithumb, Huobi, GDAX, Bit-Z, Hit-BTC, Upbit etc)?
Wiem, że pierwotnie był bcc, były kontrowersje i pomyłki z bitconnect, ale skoro nawet developerzy preferują BCH, może warto by to było ujednolicić?
Konstrukcja infrastruktury to wymusza. Wydawać by się mogło, że jest to kwestia zmiany tickera w jednym miejscu, ale jest inaczej. Jego zmiana wymaga zaangażowania dużej liczby zasobów (w tym ludzkich) oraz czasu.
Nie jest to po prostu sprawa priorytetowa, ale temat jest znany w siedzibie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Binance

Postautor: adam1226 » sobota, 23 czerwca 2018, 20:36

To ja tez skorzystam z okazji @becometa:
Po co apce binance dostep do lokalizacji urzadzenia ???
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: becometa » sobota, 23 czerwca 2018, 20:59

adam1226 pisze: To ja tez skorzystam z okazji @becometa:
Po co apce binance dostep do lokalizacji urzadzenia ???
Przekazałem Twoje pytanie wyżej.
W trakcie oczekiwania na odpowiedź dopowiem tylko od siebie, że możesz spokojnie wycofać ręcznie to uprawnienie, a aplikacja i tak będzie działać ;)

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: becometa » niedziela, 24 czerwca 2018, 09:00

:!: Ważny komunikat
W dniu 26 czerwca 2018 r. od godziny 04:00 do 08:00 polskiego czasu (2:00 AM UTC) platforma będzie całkowicie niedostępna - wliczając w to wypłaty kryptowalut i handel nimi.

:arrow: Przerwa związana jest z koniecznością wykonania tzw. upgrade infrastruktury.

https://support.binance.com/hc/en-us/ar ... 0005051732

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: becometa » wtorek, 26 czerwca 2018, 08:03

Drodzy użytkownicy,
Jesteśmy w trakcie dużej aktualizacji naszej infrastruktury. Planowaliśmy ukończyć ją do godz. 8 rano polskiego czasu (06:00 UTC). Niektóre procesy odbywają się wolniej niż moglibyśmy sobie tego życzyć. Upgrade może zająć dłużej niż założyliśmy.

Będziemy informować Was na bieżąco.

Dziękujemy za cierpliwość

https://support.binance.com/hc/en-us/ar ... 0005098352

—————————————————————

:!:
Upgrade infrastruktury dalej trwa. Technicy pracują nad jak najszybszym zakończeniem procesu.

Użytkownicy będą mieli możliwość anulowania/zmiany swoich zleceń na giełdzie na 30 minut przed ponownym uruchomieniem platformy handlowej.

Kolejna aktualizacja zawierać będzie już godzinę uruchomienia giełdy.

https://support.binance.com/hc/en-us/ar ... 0005098352

Początkujący
Posty: 279
Rejestracja: 16 grudnia 2013
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Anunaki » wtorek, 26 czerwca 2018, 08:24

Zaznaczam, że to pytania przedszkolaka:

Czy z Binance do wypłaty środków z pierwszego poziomu wystarczy mieć włączoną weryfikacje 2FA czy też trzeba też podpiąć nr telefonu do otrzymania SMS weryfikacyjnego?
Ostatnio zmieniony sobota, 1 września 2018, 08:30 przez Anunaki, łącznie zmieniany 1 raz.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: becometa » wtorek, 26 czerwca 2018, 08:27

Anunaki pisze: Zaznaczam, że to pytania przedszkolaka:

1. Czy z Binance do wypłaty środków z pierwszego poziomu (limit 2BTC dziennie) wystarczy mieć włączoną weryfikacje 2FA czy też trzeba też podpiąć nr telefonu do otrzymania SMS weryfikacyjnego?

2. kiedy jestem w sekcji EXCHANGE (bez znaczenia czy basic czy advance) jest tam coś takiego jak 25% 50% 75% 100% (tam obok gdzie się wpisuje kwoty do wymian), co to dokładnie jest, co oznacza?

3. dodatkowo jeżeli powiedzmy przykładowo chcę wymienić szybko jakąś walutę na btc po aktualnie najlepszej cenie w której zakładce powinienem to zrobić LIMIT, MARKET, STOP-LIMIT i jaki % ustawić (z pyt. 2)?
1. Wystarczy 2FA z aplikacji (np. Authy lub Google Authenticator)
2. Ilość środków danej kryptowaluty w Twoim saldzie, która automatycznie wypełni się w pole "Amount", np. 25% całego Twojego salda BTC
3. Użyj opcji Market.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: becometa » wtorek, 26 czerwca 2018, 11:07

Upgrade infrastruktury został zakończony. Giełda wznawia handel, wpłaty i wypłaty o godzinie 11.30 polskiego czasu (9:30 UTC).

https://support.binance.com/hc/en-us/ar ... 0005155491

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 5 kwietnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Fifex » wtorek, 26 czerwca 2018, 13:19

Mi nie działa aplikacja na telefon. Po tym updacie. Nie zmienia sie kurs żadnego koina.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: becometa » wtorek, 26 czerwca 2018, 14:58

Fifex pisze: Mi nie działa aplikacja na telefon. Po tym updacie. Nie zmienia sie kurs żadnego koina.
czy problem dalej występuje?
iOS czy Android?
W obu przypadkach spróbuj przeinstalować aplikację.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » wtorek, 26 czerwca 2018, 21:21

adam1226 pisze: To ja tez skorzystam z okazji @becometa:
Po co apce binance dostep do lokalizacji urzadzenia ???
becometa pisze: Przekazałem Twoje pytanie wyżej.
W trakcie oczekiwania na odpowiedź dopowiem tylko od siebie, że możesz spokojnie wycofać ręcznie to uprawnienie, a aplikacja i tak będzie działać
Odpowiadam z oficjalnego, współdzielonego konta.
Podczas instalacji aplikacji/po jej zainstalowaniu w systemie Android możesz odmówić przyznania jej uprawnień do lokalizacji Twojego urządzenia. Uprawnienie do lokalizacji jest wnioskowane przyszłościowo - jeżeli zostaną dodane kolejne wersje językowe aby automatycznie go dostosowywać do lokalizacji - oraz upewnienia się, że w kraju użytkownika (wymóg google play services) jest ona możliwa do ściągnięcia/uruchomienia.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: liseklsk » środa, 27 czerwca 2018, 01:48

@Binance_Angels
Wprowadzenie trybu nocnego to super sprawa ale mam dwa małe feedbacki. Od ostatniej aktualizacji kiedy został dodany tryb nocny po odświeżeniu strony przestawia się sortowanie monet. Wcześniej jak ustawiłem sobie np. sortowanie po wolumenie to zostawało zawsze tak samo, teraz się to zmienia i trzeba ciągle na nowo ustawiać. Druga rzecz czy jest możliwość w przyszłości dodania opcji wklej w okienko Amount?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: benq » środa, 27 czerwca 2018, 10:25

@becometa, @Binance_Angels,
Jeszcze jedna sprawa. Jak wygląda stosunek giełdy do KYC/AML po przeprowadzce na Maltę?
Jak wiemy, Unia Europejska nie wspiera prywatności, czy nie będzie próby wymuszenia pełnej weryfikacji klientów?
Jaka będzie reakcja giełdy?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » czwartek, 28 czerwca 2018, 09:29

liseklsk pisze: @Binance_Angels
Wprowadzenie trybu nocnego to super sprawa ale mam dwa małe feedbacki. Od ostatniej aktualizacji kiedy został dodany tryb nocny po odświeżeniu strony przestawia się sortowanie monet. Wcześniej jak ustawiłem sobie np. sortowanie po wolumenie to zostawało zawsze tak samo, teraz się to zmienia i trzeba ciągle na nowo ustawiać. Druga rzecz czy jest możliwość w przyszłości dodania opcji wklej w okienko Amount?
Obydwie sprawy zostały zgłoszone, dziękujemy za przyuważenie. Nie mamy jednak informacji kiedy oraz czy nastąpi wdrożenie sugestii/poprawek.

@benq
Na ten moment nic w tej kwestii nie jest pewne.
Więcej informacji - o ile jakiekolwiek zmiany zajdą - pojawi się bliżej terminu wdrożenia depozytów walut fiat.

Dla bezpieczeństwa swojego konta oraz samych środków najlepiej jest wykonać weryfikację.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1887
Rejestracja: 6 lutego 2017
Reputacja: 321
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: BitHub.pl » czwartek, 28 czerwca 2018, 16:02

Dodaliśmy na portalu opis Binance Coin. Ttrochę tu specjalistów od giełdy i tego coina tu siedzi to gdyby były jakieś błędy to prosimy o sygnał

Binance Coin - opis kryptowaluty
Bithub.pl to portal internetowy związany z technologią Blockchain, kryptowalutami oraz innymi tematami inwestycyjnymi. Pomagamy poruszać się w świecie pieniędzy XXI wieku. Zajrzyj tutaj: Facebook Twitter YouTube
Dołącz do grupy na Telegramie !!

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » środa, 4 lipca 2018, 11:33

Drodzy Binancianie,

W dniu 03/07/2018 o godzinie 22:18:00 polskiego czasu (20:18:00 UTC), wykryliśmy podejrzaną aktywność handlową, która miała miejsce na wybranych kluczach API. Aktywność ta uruchomiła nasz automatyczny System Zarządzania Ryzykiem. W związku z powyższym Binance podjęło decyzję o czasowym zablokowaniu handlu, wypłat oraz innych funkcji na kontach użytkowników.

W związku z tym incydentem, następujące działania zostały przez nas podjęte:
  • W celu zwiększenia bezpieczeństwa naszych użytkowników interfejsu API, usunęliśmy wszystkie istniejące klucze interfejsu API oraz zwróciliśmy się do wszystkich użytkowników API o ponowne utworzenie kluczy API. Zachęcamy naszych użytkowników do dbania o bezpieczeństwo kluczy API w przyszłości:
    - Jeśli nie jesteś regularnym użytkownikiem API, nie twórz kluczy API.
    - Nie zezwalaj żadnym osobom postronnym na dostęp do Twojego osobistego klucza API.
    - Użyj funkcji “bezpiecznych adresów IP” (ang. whitelist), aby upewnić się, że wygenerowany klucz jest dostępny tylko dla Ciebie (Twoich urządzeń).
  • Wycofaliśmy nieregularne/podejrzane transakcje.
  • W przypadku użytkowników, którzy zostali dotknięci negatywnymi skutkami gwałtownego wzrostu ceny SYS, Binance zaoferuje dokonywanie transakcji handlowych bez opłaty (prowizji) w okresie od 2018/07/05 do 2018/07/14. Jeśli sprzedałeś SYS podczas incydentu i uważasz, że wpłynęło to negatywnie na Twoje saldo, otwórz zgłoszenie do pomocy technicznej
  • W przypadku wszystkich innych użytkowników Binance, oferujemy rabat w wysokości 70% od opłat transakcyjnych zapłaconych przez Was w okresie od 2018/07/05 do 2018/07/14. Rabat zostanie przyznany w formie tokenu BNB, a ostateczna wysokość uzależniona jest od ceny zamknięcia w dniu 2018/07/14.
  • W celu zabezpieczenia interesów wszystkich naszych użytkowników, Binance utworzy specjalny fundusz Secure Asset Fund for Users (SAFU). Począwszy od 14/07/2018, 10% środków jakie uzyskamy z prowizji za transakcje użytkowników deponować będziemy w tym funduszu. Fundusz przeznaczony będzie na ekstremalne przypadki i incydenty. Środki na nim zdeponowane będą przechowywane na osobnym zimnym portfelu (ang. Cold wallet).
Od momentu powstania, Binance zawsze kładzie bardzo duży nacisk na bezpieczeństwo swoich użytkowników oraz szerzenie informacji na temat kryptowalut. W pierwszym roku funkcjonowania, Binance osiągnęło niesamowity wzrost (m.in liczby użytkowników). Za tym wzrostem pojawiło się również i wiele problemów. Aby stać się silniejszymi, musimy wspólnie zastanowić się nad nimi, uczyć się od nich i poprawić siebie nawzajem. Z doświadczenia wiemy też, że będziemy ciągle poddawani presji i testom. Wierzymy jednak, że każdy taki test (jak ten) sprawia, że wychodzimy z niego silniejsi i bardziej doświadczeni. Co ważne, jedynie walcząc wspólnie, po jednej stronie sprawimy, że przemysł kryptowalutowy ruszy do przodu. Dziękujemy wszystkim tym, którzy nam kibicują, którzy nas popchnęli do działania. Jesteśmy otwarci na Wasze komentarze, sugestie i opinie. Dziękujemy, że jesteście z nami w trakcie naszej wspólnej podróży. Binance nadal prze do przodu.

Dziękujemy za Wasze wsparcie

Załoga Binance

Weteran
Posty: 1174
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Binance

Postautor: WitoldC » piątek, 6 lipca 2018, 16:42

becometa pisze: jeżeli wasze środki błędnie się wyświetlają (jest ich za mało/za dużo/wcale), możecie podesłać mi e-mail w prywatnej wiadomości lub przez kanał Binance Polish
Podeślę od razu do zsynchronizowania
Czy to jeszcze nie zostało naprawione czy znowu są jakieś problemy.
Dzisiaj kupiłem LTC a w historii brak, ale to nic w porównaniu z tym:
Anulowałem bida i kupiłem za wyższą cenę, API(strona chyba też przez chwilę) pokazywało że wszystko OK.
Po chwili patrze nie mam kupionych BTC, patrze do aplikacji pokazuje że są środki, zdziwiony patrze na open orders a tam pojawił się spowrotem bid który anulowałem.
Usunąłem ciasteczka, zalogowałem się i środków dalej brak, po jakimś czasie się pojawiły.
To chyba są jakieś cuda :shock:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 19 maja 2018
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: supersonic82 » niedziela, 8 lipca 2018, 09:08

czy ktos z was loguje się na giełde przez przeglądarke OPERA? dzisiaj wyskoczył mi bląd 'ta witryna moze byc nie uczicwa' tam gdzie zielona kłódka mam czerwony znaczek

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bn801 i 4 gości