Binance

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 375
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 246
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Waszawa

Binance

Postautor: Antrepair » środa, 3 marca 2021, 01:05

No ja tak korzystam zakładając inne konta, na których gram- na swojego refa. Nawet email pisząc z innego konta do supportu w innej sprawie podałem do tego pierwszego przez przypadek :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: maky » środa, 3 marca 2021, 07:57

Arkadiuszijusz pisze: wtorek, 2 marca 2021, 23:36ale czemu Binance nie widzi problemu od strony technicznej konta a dalej nie można przelać środków bo Binance wywala komunikat o "tymczasowej blokadzie ze względów bezpieczeństwa"

Być może mają wewnętrzną procedurę (nieoficjalną) przetrzymywania środków w sytuacjach wątpliwych przez x tygodni?
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 27 listopada 2020
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: owpiotr » środa, 3 marca 2021, 21:17

JohnyWalker pisze:Dzień dobry, mam prośbę o pomoc z Binance Chain Wallet BCW. Niestety dokonałem wypłaty środków z giełdy Binance do portfela BCW (tokeny UNFI). Transakcja na status "completna", ale portfel "nie widzi" żadnej wartości, natomiast odnotowana jest transakcja, której dokonałem. W związku z czym, teraz nie mogę nic zrobić tokenami (ponownie wpłacić na giełdę, farming itp.). Proszę podpowiedzcie, jak uzyskać dostęp do środków.
Witam, mam coś podobnego tyle że przerzuciłem środki na metamask. W przeglądarce token zainstalowałem ale środków nie ma. W telefonie nie mogę dodać tego tokena za to jak wchodzę na bscscan to widać środki, natomiast na kompie nie mogę wejść na bscscan - metamask na Bravie. Chyba mnie jednak te nowe kontrakty przerastają...

Ok, doszedłem usunąłem token z portfela i dodałem z adresu z bscscan. Nie wiem czemu ale token dodany z coingecko nie działał.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 4 marca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Mecenas- » czwartek, 4 marca 2021, 18:41

natth pisze: piątek, 26 lutego 2021, 18:42 Witam, mam pytanie, o 10 rano zleciłem wypłatę euro na kartą bankową (zazwyczaj robiłem to przelewem tradycyjnym, ale coś mnie podkusiło :D ) no i w sumie mamy wieczór a ja dalej nie mam środków na koncie. Tak tylko wspomnę, że karta bankowa i konto jest w millennium. Ktoś coś wie na ten temat? Czy skoro środki natychmiast powinny być na koncie to jest to coś niepokojącego czy raczej normalne?
Mam podobną sytuację. Wypłatę zleciłem wczoraj a kasy nadal brak. Bank Millennium

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 14 marca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Bladoczarny » niedziela, 14 marca 2021, 08:19

Arkadiuszijusz pisze: wtorek, 2 marca 2021, 23:36 Nie posiadam wielu kont. Pisałem w pierwszej osobie dla ułatwienia. Szukam informacji na prośbę kogoś kto ma właśnie taki problem. Ja na swoim koncie od 2 lat nic podobnego nie miałem. To inne zupełnie niezależne konto innej osoby, więc ten wątek zostawmy. Na pewno to konto ma znacznie krótszą historię niż moje.

W ramach aktualizacji dodam, że support postanowił zająć się wspomnianą sprawą. Po ponownej, pełnej weryfikacji łącznie z wyciągiem z konta i numerem buta właściciela konta stwierdził, uwaga.... że po SWOJEJ STRONIE NIE WIDZĄ ŻADNEGO PROBLEMU xP Otrzymali screeny prezentujące problem, dokumenty tożsamości, wyciągi z konta bankowego itp. To widocznie za mało bo efektu nie ma żadnego pozytywnego. ZAMROŻONE ŚRODKI WŁAŚCICIELA KONTA ! dalej brak możliwości przelania gdziekolwiek poza giełdę..... ręce opadają.

Najlepsze jest to że środkami MOŻNA OBRACAĆ więc Binance je widzi i pozwala handlować. Nie pozwala
"jedynie" wycofać ich z giełdy ;P śmiech na sali

Będę informował jak sprawa się nie wyjaśni ale nie widzę nic podobnego w odmętach internetów. Jak ktoś ma jakąś radę albo może pomóc to będę bardzo wdzięczny bo ciężko o konkrety. Wolę od razu dodać że komputer został przeskanowany BARDZO porządnie i nic nie wykrył.

Problem o którym tu piszę pojawił się gdy po zmianie sposobu weryfikacji dwuetapowej nastąpiła próba przelania środków na inną giełdę. Wiem że jest czasowa blokada (24ha) wypłat ale ta sprawa ciągnie się już ok 30 dni. Może to była początkowa przyczyna blokady? Ok mogło tak być... ale czemu Binance nie widzi problemu od strony technicznej konta a dalej nie można przelać środków bo Binance wywala komunikat o "tymczasowej blokadzie ze względów bezpieczeństwa" ---> no chyba Kura nie MOJEGO !
Mi również nie pozwalają wypłacić środków! Nie przychodzi na moją skrzynkę kod weryfikacyjny i nie mogę zlecić wypłaty. Wiadomości o bonusach lub innych bzdetach przychodzą, ale kody nie. Support nic nie odpowiada! Można handlować, wpłacać, ale wypłacać już nie!!!! Binace i Bitbay zaczynają się zachowywać jak Futurenet!!!!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3114
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: CzarnaOwca » niedziela, 14 marca 2021, 13:45

@Bladoczarny Przede wszystkim napisz do swojego usługodawcy od poczty czy czasem te maile nie wpadają do spamu, jak się nie myle z innego maila/domeny idą odnośnie kodów, a z innych odnośnie konkursów/bonusów. Kiedyś taki problem miałem właśnie tylko, że z hitbtc na interię.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 14 marca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Bladoczarny » niedziela, 14 marca 2021, 19:57

@mudol Skrzynka raczej chodzi poprawnie, przychodzą na nią inne wiadomości, spamy również i nawet spamy z Binance jak pisałem. To, że kody oraz bonusy itp. przychodzą z różnych adresów, również wiem. Dodałem wszystkie adresy podawane przez Binance do moich kontaktów na skrzynce i zaznaczyłem, aby wszystkie wiadomości z tych adresów nie lądowały w spamie, ale problem jest dalej. Binance w Centrum wsparcia podaje te adresy: do-not-reply@binance.com
donotreply@directmail.binance.com
do-not-reply@post.binance.com
do-not-reply@sendgrid.binance.com
do_not_reply@mailer.binance.com
notifications@post.binance.com

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 27 listopada 2020
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: owpiotr » poniedziałek, 15 marca 2021, 10:20

Mi też ostatnio z binance kody autoryzacyjne wpadają w spam, za nim się odnalazłem trochę to trwało ale u mnie Oki.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 14 marca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Bladoczarny » poniedziałek, 15 marca 2021, 11:47

Dzisiaj Support z Binance odezwał się do mnie i to, aż 2 osoby. Najpierw twierdzili, że za niedochodzące wiadomości z kodami
odpowiedzialny jest dostawca poczty, a potem przyznali się, że to jednak oni popełnili błąd i naprawili usterkę.
Teraz wypłata poszła. Tyle, że chciałem wprowadzić w weekend więcej środków i sprzedać moje BTC po 60 tyś. USD i potem znów
kupić za 55 tyś. Przez tę awarię wstrzymałem się z wpłatą i kilka tyś. USD poszło obok.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 3 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Majkelson » sobota, 3 kwietnia 2021, 17:53

Siemanko, mam dziwny problem z giełdą Binance. Zarejestrowałem się i zrobiłem weryfikację poprzez dowód i zdjęcie, po czym dostałem informację na mejla, że moje konto pomyślnie zweryfikowano. Jednakże kiedy wchodzę na Binance'a, to widnieje tam takie info jak na załączonym screenie. Nie mogę przez to zupełnie działać. Jeśli wejdę w panel użytkownika i w zakładkę "Weryfikacja", to wyskakuje komunikat, że Dane Osobowe zweryfikowano poprawnie. Ktoś miał podobny problem? Tutaj link do screena

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Binance

Postautor: rav3n_pl » niedziela, 4 kwietnia 2021, 00:39

@Majkelson Masz po lewej stronie dokładnie opisane czemu nie puszczają.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: tonyxxl » niedziela, 4 kwietnia 2021, 04:21

@Majkelson VPN powinien pomóc

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 6 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: cypisnorek » wtorek, 6 kwietnia 2021, 18:00

Witam, mam pytanie ile średnio wynosi czas na odpowiedź z supportu Binanse. Czekam już kilka dni i nic nie odpowiadają. Gdyż moja transakcja P2P nie doszła do finalizacji z winy kupującego(brak wpłaty a zaznaczył że jej dokonał) i złożyłem odwołanie. Czekam już kilka dni i nic nie odpowiadają.

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 27 listopada 2020
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: owpiotr » wtorek, 6 kwietnia 2021, 18:39

Mi odpowiadali pewnie tak w minutkę tylko, że tam mają chyba boty i trzeba kilkakrotnie pisać, żeby rozwiązać problem.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 6 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: cypisnorek » wtorek, 6 kwietnia 2021, 19:36

A gdzie do nich pisałeś? Na tym czacie? Bo ja to im już tam kilkanaście wiadomości napisałem i zero reakcji

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 27 listopada 2020
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: owpiotr » wtorek, 6 kwietnia 2021, 21:08

Na support lub po polsku pomoc i wsparcie.

Początkujący
Posty: 178
Rejestracja: 14 marca 2020
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: nrth » środa, 7 kwietnia 2021, 11:52

Jak wyglądają opłaty za używanie ich karty Visa? Jakie są opłaty za zakupy w sklepie i wypłaty z bankomatu? Są w ogóle jakieś darmowe w miesiącu?

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 6 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: cypisnorek » środa, 7 kwietnia 2021, 21:05

owpiotr pisze: wtorek, 6 kwietnia 2021, 21:08Na support lub po polsku pomoc i wsparcie.



"Oskarżony nie odpowiedział w terminie
CS jest teraz zaangażowany i będzie rozstrzygał sprawę, prosimy o cierpliwość"

I tak już kilkanaście dni. Pisałem do nich na support ale to samo zero odpowiedzi. Może po prostu to trwa u każdego tak długo dlatego pytam. Teraz mam to wszystko zamrożone i lipa trochę. A sprawa jest prosta bo kupujący napisał na czacie że nie zapłacił i nie dokona na razie tej płatności.

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 25 sierpnia 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: dwóchtaterników » czwartek, 8 kwietnia 2021, 08:53

cześć wszystkim, proszę pomóżcie mi, mam problem na binance


wysylalem repv1 z exodus na binance, nie dość, że mi zjadło 70 pln fee, to jeszcze nie mogę tego skonwertować na nowy rep, bo mam mniej niż niz 1 repv1 0,99, a znikąd tego nie moge dosłać, bo nie idzie tego kupić, co mam robić? pomocy

EDIT

repv1 jest cały czas w pełni obsługiwany na krakenie, więc gdyby ktoś miał taki problem jak ja to trzeba dokupić, wysłać na binance i przekonwertować

Początkujący
Posty: 217
Rejestracja: 18 sierpnia 2020
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: ozyrys486 » niedziela, 18 kwietnia 2021, 07:40

szybkie pytanie jak najtaniej wysłać usdt z giełdy na portfel exodus którą siecia ?
jak wyślę siecią er20 to straszna opłata

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości