Binance

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: ikswodnal » sobota, 6 lutego 2021, 17:07

Krzysiek__93 pisze: sobota, 6 lutego 2021, 16:26Czy po otrzymaniu przelewu w BTC od innego użytkownika Binance muszę ten przelew akceptować?
Z daleka śmierdzi scamem czyli oszustwem.

Początkujący
Posty: 452
Rejestracja: 13 marca 2020
Reputacja: 215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: łabondź2020 » niedziela, 7 lutego 2021, 02:22

Możecie mi wytłumaczyć dlaczego po aktywacji funkcji trailing stop z callback na poziomie 1% nie zamyka mi transakcji pomimo spadku ceny? Gdzie można podejrzeć jak przesuwa się ten stop loss kroczący wraz ze wzrostem ceny? Czy to w ogóle działa?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 7 lutego 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: marek999 » niedziela, 7 lutego 2021, 23:36

Zacząłem kopać eth na pxoenixminer i nie wiem kiedy pool.binance odnotuje mi środki na koncie. Na tą chwilę jest 0 i pisze brak danych.

hps
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 20 maja 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: hps » poniedziałek, 8 lutego 2021, 13:06

Witam mam pytanie - mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego przez aplikacje raz mam dużo opcji wpłaty ( zagraniczne bank i revolut ) a raz mam tylko jedną ( bank SWIFT ) i raz mogę dokonać wpłaty przez apke a raz jestem informowany, że opcję tylko dostępne przez stronę internetową.

Logując sie przez www mam tylko opcję wpłaty Silvergate Bank (SWIFT) a Silvergate(SEN) jest tylko.dla użytkowników Korporacyjnych.

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć skąd taka rozbieżność ? Konto mam zweryfikowane.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 8 lutego 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: DoYouPlay » poniedziałek, 8 lutego 2021, 18:02

Witam

Mam pewien problem. W piątek zrobiłem przelew z konta walutowego w mBanku w USD i do tej pory środki nie doszły. Ktoś mi mówił, że nie akceptują przelewów w USD. Czy to prawda? Ile trwa ewentualny zwrot środków lub ile czasu mam jeszcze czekać bo jest napisane, że 24h. Jaki polecacie sposób kontaktu z nimi bo oprócz ubogiego supportu nic nie znalzłem. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 6 lutego 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Krzysiek__93 » poniedziałek, 8 lutego 2021, 19:16

DoYouPlay pisze: poniedziałek, 8 lutego 2021, 18:02Mam pewien problem. W piątek zrobiłem przelew z konta walutowego w mBanku w USD i do tej pory środki nie doszły.
Prawdopodobnie mBank zablokował twoją wpłatę. Możliwe, że zablokują także rachunek z którego wpłaty dokonano.
mBank nie zezwala na takie transakcje.
Miałem podobny problem, potem latanie do placówki i wypełnianie kartek.
Założyłem konto w ING i bez problemu wszystko działa.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 9 lutego 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Sirfrytka » wtorek, 9 lutego 2021, 19:06

Cześć,
stworzyłem konto na binance i przez przypadek zrobiłem literówkę w imieniu, a dane osobowe zostały zatwierdzone i nie mogę teraz przelać środków na portfel binance, support nie pomaga czy może macie jakieś rady?

Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 27 listopada 2020
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: owpiotr » wtorek, 9 lutego 2021, 22:44


Krzysiek__93 pisze: Prawdopodobnie mBank zablokował twoją wpłatę. Możliwe, że zablokują także rachunek z którego wpłaty dokonano.
mBank nie zezwala na takie transakcje.
Miałem podobny problem, potem latanie do placówki i wypełnianie kartek.
Założyłem konto w ING i bez problemu wszystko działa.
Miałem podobnie ale mBank nic nie zablokował tylko pewnie polecenie zaczął realizować w poniedziałek a dopiero pewnie kasa na binance trafiłaby we wtorek i wygasł już kod na binance. Kasa się odbiła od giełdy i z powrotem wróciła do banku niestety trwało to łącznie z chyba ponad 2 tygodnie i w moim przypadku (bo wysłałem euro z konta PLN) łącznie pożarło mi około 10% wysłanej kwoty.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 lutego 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: natth » piątek, 26 lutego 2021, 18:42

Witam, mam pytanie, o 10 rano zleciłem wypłatę euro na kartą bankową (zazwyczaj robiłem to przelewem tradycyjnym, ale coś mnie podkusiło :D ) no i w sumie mamy wieczór a ja dalej nie mam środków na koncie. Tak tylko wspomnę, że karta bankowa i konto jest w millennium. Ktoś coś wie na ten temat? Czy skoro środki natychmiast powinny być na koncie to jest to coś niepokojącego czy raczej normalne?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 lutego 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: JohnyWalker » niedziela, 28 lutego 2021, 10:03

Dzień dobry, mam prośbę o pomoc z Binance Chain Wallet BCW. Niestety dokonałem wypłaty środków z giełdy Binance do portfela BCW (tokeny UNFI). Transakcja na status "completna", ale portfel "nie widzi" żadnej wartości, natomiast odnotowana jest transakcja, której dokonałem. W związku z czym, teraz nie mogę nic zrobić tokenami (ponownie wpłacić na giełdę, farming itp.). Proszę podpowiedzcie, jak uzyskać dostęp do środków.

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 13 lutego 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Arkadiuszijusz » wtorek, 2 marca 2021, 12:00

Mam poważny problem z wypłatami z Binance. Przy próbie wybrania środków i przelania na inny portfel wyświetla informację, że "ze względów bezpieczeństwa wypłaty zostały wstrzymane". Napisałem do supportu i opisałem problem to odpisali, że ":problem powinien już sam się rozwiązać". Pfff, nie nie rozwiązał się sam. Nie ma możliwości zrobienia ponownej weryfikacji konta. Wszystko jest ZWERYFIKOWANE. Nie mam pojęcia jak odblokować możliwość wypłat. Bardzo proszę o pomoc. Support nic nie wnosi do mojej sprawy. Mam na koncie dużo pieniędzy w usdt, ETH, LINK itp. Mam na fees więc to nie problem. Dodałem adres ledgera do listy zaufanych ale dalej to samo info przy próbie przelania środków. Zaznaczam że problem jest od ponad 2 tygodni. Do supportu wysłałem pierdyliard wiadomości i totalna olewka jest !!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: maky » wtorek, 2 marca 2021, 12:41

Arkadiuszijusz pisze: wtorek, 2 marca 2021, 12:00Mam na koncie dużo pieniędzy w usdt, ETH, LINK itp.

Robiłeś już wcześniej wypłaty czy to byłby pierwszy raz?
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 13 lutego 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Arkadiuszijusz » wtorek, 2 marca 2021, 13:06

@maky
maky pisze: wtorek, 2 marca 2021, 12:41Robiłeś już wcześniej wypłaty czy to byłby pierwszy raz?

Z innego konta robiłem wiele wypłat ale na tym to pierwsza. Próbowałem przelać 1000 USDT na konto ByBit. to wszystko

Weteran
Posty: 2899
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://nanocrawler.cc/explorer/account ... ec/history

Binance

Postautor: adamu79 » wtorek, 2 marca 2021, 13:37

@Arkadiuszijusz
Spróbuj zrobić whitelistę adresów do przelewu i na te adresy przelej środki. Nie bardzo wierzę w powodzenie ale warto spróbować bo niczym nie ryzykujesz.

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 13 lutego 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Arkadiuszijusz » wtorek, 2 marca 2021, 13:48

@adamu79
adamu79 pisze: wtorek, 2 marca 2021, 13:37Spróbuj zrobić whitelistę adresów do przelewu i na te adresy przelej środki. Nie bardzo wierzę w powodzenie ale warto spróbować bo niczym nie ryzykujesz.

Już tego próbowałem. Dodaje nowy adres do zaufanej listy ale przy próbie przelania środków ten sam komunikat się wyświetla.

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Binance

Postautor: zdzicho2000 » wtorek, 2 marca 2021, 18:52

@Arkadiuszijusz A Binance pozwala na wiele kont? Może Cie wyczaili, po ip albo inaczej i dlatego blokują, bo biorą Cie za szopa pracza

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: maky » wtorek, 2 marca 2021, 20:22

Arkadiuszijusz pisze: wtorek, 2 marca 2021, 13:06Z innego konta

Nie jestem pewien czy na Binance można mieć dwa konta. Poczytaj regulamin. @zdzicho2000 może mieć rację. Albo chodzi o inną giełdę ale na którejś na pewno tak było.

Co nie zmienia faktu, że to przegięcie blokować komuś tak długo środki.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Binance

Postautor: Kutalisk » wtorek, 2 marca 2021, 22:30

@maky @zdzicho2000 nie można. Mi zablokowali konta w zeszłym roku. Środki odzyskałem po ok. 6-7 tygodniach kopania się z supportem. Przy dzisiejszym obciążeniu może to pewnie zając 2-3x tyle czasu.

Początkujący
Posty: 452
Rejestracja: 13 marca 2020
Reputacja: 215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: łabondź2020 » wtorek, 2 marca 2021, 22:38

@Kutalisk A gdzie to napisane, że nie można? Poza tym samo IP nie może być powodem blokady. Wyobraź sobie, że kilka osób korzysta z tego samego kompa i co, blok?

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 13 lutego 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Arkadiuszijusz » wtorek, 2 marca 2021, 23:36

Nie posiadam wielu kont. Pisałem w pierwszej osobie dla ułatwienia. Szukam informacji na prośbę kogoś kto ma właśnie taki problem. Ja na swoim koncie od 2 lat nic podobnego nie miałem. To inne zupełnie niezależne konto innej osoby, więc ten wątek zostawmy. Na pewno to konto ma znacznie krótszą historię niż moje.

W ramach aktualizacji dodam, że support postanowił zająć się wspomnianą sprawą. Po ponownej, pełnej weryfikacji łącznie z wyciągiem z konta i numerem buta właściciela konta stwierdził, uwaga.... że po SWOJEJ STRONIE NIE WIDZĄ ŻADNEGO PROBLEMU xP Otrzymali screeny prezentujące problem, dokumenty tożsamości, wyciągi z konta bankowego itp. To widocznie za mało bo efektu nie ma żadnego pozytywnego. ZAMROŻONE ŚRODKI WŁAŚCICIELA KONTA ! dalej brak możliwości przelania gdziekolwiek poza giełdę..... ręce opadają.

Najlepsze jest to że środkami MOŻNA OBRACAĆ więc Binance je widzi i pozwala handlować. Nie pozwala
"jedynie" wycofać ich z giełdy ;P śmiech na sali

Będę informował jak sprawa się nie wyjaśni ale nie widzę nic podobnego w odmętach internetów. Jak ktoś ma jakąś radę albo może pomóc to będę bardzo wdzięczny bo ciężko o konkrety. Wolę od razu dodać że komputer został przeskanowany BARDZO porządnie i nic nie wykrył.

Problem o którym tu piszę pojawił się gdy po zmianie sposobu weryfikacji dwuetapowej nastąpiła próba przelania środków na inną giełdę. Wiem że jest czasowa blokada (24ha) wypłat ale ta sprawa ciągnie się już ok 30 dni. Może to była początkowa przyczyna blokady? Ok mogło tak być... ale czemu Binance nie widzi problemu od strony technicznej konta a dalej nie można przelać środków bo Binance wywala komunikat o "tymczasowej blokadzie ze względów bezpieczeństwa" ---> no chyba Kura nie MOJEGO !

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości