Binance

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Binance

Postautor: adam1226 » piątek, 5 kwietnia 2019, 13:08

I need your help ;)

Kod: Zaznacz cały

2019/04/05 0:00 AM (UTC): User BNB balances are recorded at this time, and will continue to be recorded at 0:00 AM (UTC) each day for 20 days.
Based on community feedback, we have decreased the lowest threshold to participate to 50 BNB
czyli rozumiem, że już jest po sprawie? czy mogę dokupić dzisiaj do 50BNB i jednak mieć szanse na udział?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » sobota, 6 kwietnia 2019, 12:48

adam1226 pisze: piątek, 5 kwietnia 2019, 13:08I need your help
CODE: SELECT ALL

2019/04/05 0:00 AM (UTC): User BNB balances are recorded at this time, and will continue to be recorded at 0:00 AM (UTC) each day for 20 days.
Based on community feedback, we have decreased the lowest threshold to participate to 50 BNB
czyli rozumiem, że już jest po sprawie? czy mogę dokupić dzisiaj do 50BNB i jednak mieć szanse na udział?
Pierwszy zrzut sald posiadaczy BNB został wykonany 2019/04/05 0:00 AM (UTC) - jeżeli w momencie wykonania snapshotu posiadałeś na swoim koncie Binance minimum 50 BNB i utrzymasz to saldo przez następne 20 dni, to weźmiesz udział w loterii. Jeżeli dopiero dzisiaj dokupisz BNB, to nie będzie to kwalifikowane jako spełnienie warunków udziału w loterii.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » poniedziałek, 22 kwietnia 2019, 21:57

SWAP tokenów BNB z formatu ERC20 do natywnej kryptowaluty opartej o blockchain Binance Chain odbędzie się o godzinie 4 rano polskiego czasu 23/04/2019

Dla wszystkich posiadaczy BNB przygotowaliśmy FAQ, które opublikowane zostało zarówno na kanale na Telegramie oraz profilu Binance Poland na facebooku.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z informacjami oraz śledzenia w/w.


https://t.me/Binance_Polish/34342

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: luckyteam » czwartek, 20 czerwca 2019, 01:30

Witam.
Nie dostaję maili z binance.com, przez co nie mogę zlecić żadnej wypłaty, a nie dokonać żadnych zmian.

Z innych portali np bitmarket.pl dostaję normalnie.
Co w tej sytuacji mogę zrobić, bo maila raczej zmienić się nie da, ani wyłaczyć potwierdzeń mailowych?

Pozdrawiam

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: benq » czwartek, 20 czerwca 2019, 06:59

@luckyteam
Sprawdź wszystkie foldery (spam, powiadomienia, cokolwiek).
Były takie momenty, że maile przychodziły z dużym opóźnieniem.
Kontakt z supportem też czasem pomaga.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: luckyteam » czwartek, 20 czerwca 2019, 11:29

Oczywiście sprawdzałem. Zauważyłem, że problem dotyczy nie tylko binance. Mam pocztę z własną domeną w GMAIL, filtrowanie, więc przechodzi przez google i to podobno google blokuje maile. Pytanie teraz, jak to rozwiązać... Mając IP z jakiego wychodzą maile mógłbym dodać do białej listy, ale nie wiem czy to jakoś pomoże.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » czwartek, 20 czerwca 2019, 20:56

luckyteam pisze: czwartek, 20 czerwca 2019, 11:29Oczywiście sprawdzałem. Zauważyłem, że problem dotyczy nie tylko binance. Mam pocztę z własną domeną w GMAIL, filtrowanie, więc przechodzi przez google i to podobno google blokuje maile. Pytanie teraz, jak to rozwiązać... Mając IP z jakiego wychodzą maile mógłbym dodać do białej listy, ale nie wiem czy to jakoś pomoże.
Witaj,
zalecamy dodanie wszystkich adresów e-mail Binance do listy zaufanych nadawców w ustawieniach poczty.
Jak to zrobić na gmailu? (punkt drugi)

Adresy do "zaufania"
do-not-reply@binance.com
donotreply@directmail.binance.com
do-not-reply@post.binance.com
do-not-reply@sendgrid.binance.com
do_not_reply@mailer.binance.com
notifications@post.binance.com

Jeżeli mimo to dalej nie będziesz otrzymywać wiadomości od Binance, to podaj nam w prywatnej wiadomości używany przez Ciebie adres e-mail.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 8 lutego 2019
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: heniu01230 » niedziela, 23 czerwca 2019, 11:07

siemka. Czy mógłby ktoś mi powiedzieć o limicie (dolarów) tradingu na binance bez weryfikacji konta? Obiło mi się o uszy że CZ ma zamiar wprowadzić limit tradingu/posiadanych środków na koncie do 1k dolarów ale nie bardzo mogę to informację znaleźć. Czy może już coś takiego funkcjonuje?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4608
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2677
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: mecenas » niedziela, 23 czerwca 2019, 11:11

heniu01230 pisze: niedziela, 23 czerwca 2019, 11:07Czy mógłby ktoś mi powiedzieć o limicie (dolarów) tradingu na binance bez weryfikacji konta?
@Binance_Angels podpinam się pod to pytanie... :roll:
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » niedziela, 23 czerwca 2019, 11:23

heniu01230 pisze: niedziela, 23 czerwca 2019, 11:07siemka. Czy mógłby ktoś mi powiedzieć o limicie (dolarów) tradingu na binance bez weryfikacji konta? Obiło mi się o uszy że CZ ma zamiar wprowadzić limit tradingu/posiadanych środków na koncie do 1k dolarów ale nie bardzo mogę to informację znaleźć. Czy może już coś takiego funkcjonuje?
Nic takiego nie funkcjonuje ani nie zostało oficjalnie zapowiedziane.
Domniemujemy, że to dalsza część FUDu związanego z ograniczeniem dostępu obywatelom Stanów Zjednoczonych do Binance.com, jednak dla tej grupy użytkowników szykowana jest już zgodna z amerykańskim prawem platforma Binance.US

Jedyne ograniczenie jakie obowiązuje dla niezweryfikowanych kont (bez KYC) to dzienny limit wypłat wynoszący w przeliczeniu 2 BTC.

@mecenas ^

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 8 lutego 2019
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: heniu01230 » niedziela, 23 czerwca 2019, 11:59

Możliwe więc że w tym co usłyszałem chodziło o użytkowników właśnie ze USA.
dzięki serdeczne! Takiej informacji właśnie potrzebowałem.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » niedziela, 23 czerwca 2019, 12:30

heniu01230 pisze: niedziela, 23 czerwca 2019, 11:59Możliwe więc że w tym co usłyszałem chodziło o użytkowników właśnie ze USA.
dzięki serdeczne! Takiej informacji właśnie potrzebowałem.
Mimo wszystko jest to plotka. Na ten moment nie są nawet znane warunki rejestracji oraz użytkowania Binance.US, nie mówiąc o potencjalnie dostępnych parach handlowych, biorąc pod uwagę fakt, iż sprawa Binance US jest relatywnie świeża - nie zostały jeszcze wypracowane. Co dopiero mówić o limitach handlowych na dzień.

Informacje dostarczane z drugiej ręki zasłyszane od kogoś innego kto się zna lub kogoś kto słyszał zazwyczaj prowadzą do powstawania takich plotek. To, co piszą portale z newsami często trzeba podzielić na pół - szczególnie jeżeli nie podają one źródła.

Cieszymy się, że udało nam się rozwiać wątpliwości :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4608
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2677
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: mecenas » niedziela, 23 czerwca 2019, 13:02

"FATF | Nowe wytyczne dla giełd kryptowalut | Jawność nadawcy i odbiorcy"

https://bithub.pl/wiadomosci/fatf-nowe- ... -odbiorcy/
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Hamas » sobota, 29 czerwca 2019, 10:48

@mecenas taki detalik: "nie są one prawnie wiążące" ;)
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4608
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2677
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: mecenas » sobota, 29 czerwca 2019, 16:06

Hamas pisze: sobota, 29 czerwca 2019, 10:48taki detalik: "nie są one prawnie wiążące"
Fajnie, ale to detalik tymczasowy.
Zamordyzm jest jak strzałka czasu... płynie w jedną stronę.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Bit-els » sobota, 29 czerwca 2019, 22:37

@Binance_Angels Czego Binance sie boi, że trzeba czekać 7 potwierdzeń, na razie, na zaksięgowanie dasha??

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: keeper » niedziela, 30 czerwca 2019, 10:04

uwaga, znów jakieś poważne problemy z Binance,
2 dni temu został mi zdublowany depozyt LSK o znacznej wartości,
sprawę oczywiście zgłosiłem, ale dostałem lakoniczną odpowiedź z supportu, czy mogę dokładniej napisać w czym mam problem...
a dzisiaj, krótko po północy konto mi zamrozili, pisze na czacie, to się dowiedziałem, że jakieś problemy techniczne, ale nie wiadomo dlaczego, ani czy to potrwa godzinę czy dziesięć...
rano już mogłem się zalogować na konto, ale skasowali mi wszystkie klucze API,
saldo LSK zostało przywrócone do stanu z przed tego dziwnego depozytu, ale nigdzie o tym nie ma śladu...

no i oczywiście, żadnego maila z informacją co się stało, ani dziękuje, ani przepraszam ani pocałuj nas w d...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » niedziela, 30 czerwca 2019, 12:30

Bit-els pisze: sobota, 29 czerwca 2019, 22:37@Binance_Angels Czego Binance sie boi, że trzeba czekać 7 potwierdzeń, na razie, na zaksięgowanie dasha??
W przypadku wielu kryptowalut, środki wpłacane przez użytkowników, a które później trafiają na cold i hot wallety sprawiają, że Binance często staje się jednym z większych - jeżeli nie największym -posiadaczem danej kryptowaluty. Względy dodatkowego bezpieczeństwa. Skutki sytuacji w której coś mogłoby pójść nie tak - czy to po stronie sieci, czy też samego Binance są łatwe do wyobrażenia.
keeper pisze: niedziela, 30 czerwca 2019, 10:04no i oczywiście, żadnego maila z informacją co się stało, ani dziękuje, ani przepraszam ani pocałuj nas w d...
jeżeli oczekujesz wyjaśnień, to proszę odpowiedz na zgłoszenie, które utworzyłeś na samym początku zaznaczając, że chciałbyś wiedzieć co się wydarzyło oraz dlaczego Twoje klucze API zostały usunięte. My z naszego poziomu nie jesteśmy w stanie tego sprawdzić.

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: keeper » niedziela, 30 czerwca 2019, 15:11

a nie uważacie, że powinno to jednak inaczej wyglądać, i support powinien odpowiedzieć na moje zgłoszenie, w którym podałem szczegóły co i jak?
a następnie opisać, że planują zablokować mi konto i stracę dostęp do swoich dużych środków, wtedy a wtedy na tyle i tyle i w tym czasie pobiorą mi z konta tyle i tyle depozytu który pojawił się nie wiadomo skąd przez błąd techniczny giełdy bądź ludzki?
a następnie zresetują mi wszystkie klucze API, bo tak?

serio?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » niedziela, 30 czerwca 2019, 21:48

keeper pisze: niedziela, 30 czerwca 2019, 15:11a nie uważacie, że powinno to jednak inaczej wyglądać, i support powinien odpowiedzieć na moje zgłoszenie, w którym podałem szczegóły co i jak?
a następnie opisać, że planują zablokować mi konto i stracę dostęp do swoich dużych środków, wtedy a wtedy na tyle i tyle i w tym czasie pobiorą mi z konta tyle i tyle depozytu który pojawił się nie wiadomo skąd przez błąd techniczny giełdy bądź ludzki?
a następnie zresetują mi wszystkie klucze API, bo tak?

serio?
Nie jesteśmy w stanie wypowiedzieć się na temat tej sprawy. Nie posiadamy dostępu do systemów obsługi aby móc sprawdzić jak dokładniej to wyglądało, dlatego sugerujemy dalszy kontakt z supportem.

W kwestiach bezpieczeństwa przyjęło się, że najpierw podejmowane są działania, aby zabezpieczyć środki użytkowników lub giełdy, a dopiero później udostępniane są wyjaśnienia. Rozumiemy Twoje rozgoryczenie, jednak nie możemy nic więcej na temat Twojego przypadku powiedzieć, ponieważ bazowalibyśmy jedynie na Twoim opisie sytuacji. Liczymy, że uda się wyjaśnić sprawę z supportem.

Możesz również podesłać nam numer zgłoszenia, a poprosimy aby sprawie przyjrzał się koordynator supportu.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości