Binance

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Binance

Postautor: adam1226 » wtorek, 24 lipca 2018, 22:43

Maciey pisze:
adam1226 pisze: @Maciey, nie jestem pewien, ale czy przypadkiem konta eos nie trzeba zarejestrowac? (rejestracja kont w eos jest platna albo raczej konto moze zalozyc tylko inne konto )
Założyłem nowe adresy na nowym bloackchainie (początek adresów to EOS a nie jak wcześniej 0x), pomimo tego, nadal nie mogę wypłacić z binance EOSy zakupione po 1 czerwca. Nie chcę rejestrować starych adresów, tylko użyć nowe. Czy nowe trzeba tez rejestrować?
EOS to klucz publiczny - potrzebujesz zarejestrowac konto .. po dalsze instrukcje zapraszam na polski telegram : @eospl
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Wygadany
Posty: 605
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: revo » środa, 25 lipca 2018, 10:42

Głosowanie na nowego dodanie nowego coina
community coin of the month https://www.binance.com/vote.html

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » czwartek, 9 sierpnia 2018, 10:44

Pierwsze demo (wersja pre-alpha) naszej zdecentralizowanej odnogi zwanej DEX, Binance Chain.
[youtube][/youtube]

Pamiętajcie o włączeniu Polskich napisów ;)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 16:24

Drodzy użytkownicy,
wielkimi krokami zbliżamy się do rozpoczęcia serii oficjalnych wydarzeń/meetupów w Polsce.
Od dziś możecie dołączyć do jedynego i oficjalnego Fanpage Binance na Facebooku - Binance Poland.

:arrow: https://www.facebook.com/Binance-Poland ... 5340594612

Więcej informacji już wkrótce.

Obrazek

PS: Przy tej okazji przypominamy też o istnieniu kanału oficjalnego kanału Binance Polish na Telegramie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: benq » wtorek, 14 sierpnia 2018, 15:15

W innym wątku Lester zapytał o funkcjonalność Binance Coin BNB.
Lester pisze: Zapytałbym jakie ma praktyczne i realne zastosowanie poza giełdą, ale to nie ten wątek. Chyba że chciałoby Ci się odpowiedzieć w jakimś temacie o tej giełdzie - jest ich tu kilka.
Odpowiem tum, żeby nie spamować.
Bardzo fajny artykuł do przeczytania:
https://blockonomi.com/bnb-coin/
BNB jest tokenem ERC-20 (opartym o ETH).
Oczywiście głównym i najważniejszym zastosowaniem BNB było zebranie funduszu w ICO.
Obecnie można opłacać transaction fees przy pomocy BNB i oszczędzać w ten sposób pieniądze (fee w BNB jest niższe o 50%)
Początkowo wygenerowano prawie 200 mln BNB, ale Binance regularnie dokonuje "spalania" tokenów.
Co kwartał 20% uzyskanego przychodu w BNB zostaje zlikwidowanego - będzie to kontynuowane, aż pozostanie na rynku tylko 100 mln tokenów.
Regularne spalanie oraz rosnące zapotrzebowanie na tokeny (do opłacania niższych FEE) pomaga utrzymać BNB w bardzo dobrej cenie, a nawet zaliczać wzrosty - co jest oczywiście korzystne dla inwestorów, którzy wsadzili kasę w ICO i mają duże ilość BNB oraz dla samej giełdy.

Pytałeś jednak o inne zastosowania, poza giełdowe.
Binance współpracuje z Monaco - możesz użyć tokenów BNB żeby doładować swoją kartę Monaco Visa.
Ponadto BNB możesz wykorzystać do zakupu kuponów na :
http://www.up.live/
Dla nas to nic nie znacząca stronka, ale to taki chiński youtube - już w zeszłym roku mieli 20 mln użytkowników, nie wiem jak obecnie.
Ponadto powstaje DEX (zdecentralizowana giełda) - odnoga giełdy Binance - wszystko zostanie sfinansowane przy pomocy BNB.

Ode mnie to tyle, może @Binance_Angels coś jeszcze doda w temacie :)

p.s.
Tak, posiadam w portfelu trochę BNB. 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Binance

Postautor: adam1226 » wtorek, 14 sierpnia 2018, 15:57

a jakies realne zastosowania?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 137
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 124
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: AlgoryProject » wtorek, 14 sierpnia 2018, 16:45

Fellow Binancians,

Binance is pleased to announce the beta launch of Binance Academy: Binance Vision

Binance Academy is a brand new, open access learning hub from Binance.
Our aim is to provide a one-stop-shop for blockchain and crypto learning resources open to anyone and for the benefit of all.

Czytaj więcej: https://app.algory.io/app/cryptonews/60 ... eta-launch
Wszechstronny skaner w czasie rzeczywistym oraz agregator newsów ze świata kryptowalut :!:

:arrow: Cryptocurrency Scanner and Real-time cryptocurrency news aggregator

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » wtorek, 14 sierpnia 2018, 17:12

AlgoryProject pisze: Fellow Binancians,

Binance is pleased to announce the beta launch of Binance Academy: Binance Vision

Binance Academy is a brand new, open access learning hub from Binance.
Our aim is to provide a one-stop-shop for blockchain and crypto learning resources open to anyone and for the benefit of all.

Czytaj więcej: https://app.algory.io/app/cryptonews/60 ... eta-launch
Wiadomość jest również dostępna po polsku https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?p=515681#p515681

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » środa, 15 sierpnia 2018, 23:21

Pierwszy oficjalny Meetup Binance w Polsce odbędzie się 9 września w Łodzi.
Obecność obowiązkowa dla wszystkich fanów i tych, którzy są żądni wiedzy i... dobrej zabawy ;)

https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=56&t=30217

Obrazek

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Lester » czwartek, 16 sierpnia 2018, 08:46

benq pisze: Binance współpracuje z Monaco - możesz użyć tokenów BNB żeby doładować swoją kartę Monaco Visa.
Masz tę kartę Monaco Visa? Ktoś może ma? Jakieś opinie?

Widzę, że też mają swój token - https://coinmarketcap.com/currencies/monaco/ , który się nieźle trzyma w stosunku do btc. Na wykopie ktoś napisał, że fajne rozwiązanie dla ludzi, którzy chcą trzymać i płacić krypto i fiat z jednego konta, a w dodatku bez opłat. Nie wiecie czy obsługuje też złotówki (pewnie nie)? Zapewne wymaga weryfikacji użytkowników - zgadza się? Nie będzie problemów z US?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Czy na giełdzie Binance jest jakieś narzędzie, czy też opcja, którą mógłbym podzielić inwestycję na pozycje. Chodzi mi o to, że np w jakimś okresie (np. w danym dniu/tygodniu) inwestuję w krypto jakąś sumę np. 1k zł i chciałbym śledzić całą tę inwestycję (zakup krypto) składającą się z kilku kryptowalut niezależnie od innych pozycji, żeby wszystko się nie mieszało.

Innym razem znów inwestuję np. 5k zł dokupując te same krypto oraz dodatkowo jeszcze jakieś inne i chciałbym to śledzić osobno, widzieć jaka jest aktualna wartość tej pozycji w btc i $ , tak jak widzę teraz to co mam (widzę jako całość).

Widziałbym wówczas że np. na pierwszej otwartej pozycji (nie wiem czy jest inne fachowe słowo?) mam ileś tam strat, a na drugiej otwartej kilka tygodni później jakiś tam zysk. Po kilku miesiącach jakby pierwsza pozycja weszła na + mógłbym np. ją zamknąć całkowicie lub częściowo wyciągając wkład. Nie wiem czy jasno się wyraziłem? Ma to sens co piszę? :)

Weteran
Posty: 2403
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: 1931
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: nariensi » czwartek, 16 sierpnia 2018, 17:56

@Lester
Jak zacznę używać to opiszę swoje wrażenia, na razie czekamy na nasze karty.
Tu najnowsza rozmowa z Krisem.
@Lester
OT chyba robimy, zaraz nas posprzątają ;) Powinno być wszystko, co Cię interesuje tutaj:
http://cryptolobos.pl/mco-szwajcarska-k ... -z-monaco/

Weryfikacja - skan dowodu
Konta nie trzeba.
Zero opłat.
Ostatnio zmieniony czwartek, 16 sierpnia 2018, 19:05 przez nariensi, łącznie zmieniany 2 razy.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Lester » czwartek, 16 sierpnia 2018, 18:39

nariensi pisze: Jak zacznę używać to opiszę swoje wrażenia
Będę czekał z utęsknieniem. :)
nariensi pisze:na razie czekamy na nasze karty.
To jest Cię więcej? :)

Musiałaś/musieliście założyć konto w banku? Jakaś większa weryfikacja? Jakie są miesięczne koszty?
Nie wiem, czy nie za dużo pytań... :)

Wygadany
Posty: 605
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: revo » niedziela, 19 sierpnia 2018, 19:48

@Binance_Angels, Ktoś zamroził mi konto na binance (nie wiem czemu) co mam zrobić jeśli nie chce się weryfikować? bo znalazłem coś takiego na stronie https://support.binance.com/hc/en-us/ar ... ck-account . Z tego wynika żeby odmrozić konto trzeba wysyłać jakieś skany dowodu osobistego i jeszcze jakieś selfie z datą wysyłania zdjęcia przecież to są jakieś jaja
Pomożecie?
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » niedziela, 19 sierpnia 2018, 22:54

revo pisze: @Binance_Angels, Ktoś zamroził mi konto na binance (nie wiem czemu) co mam zrobić jeśli nie chce się weryfikować? bo znalazłem coś takiego na stronie https://support.binance.com/hc/en-us/ar ... ck-account . Z tego wynika żeby odmrozić konto trzeba wysyłać jakieś skany dowodu osobistego i jeszcze jakieś selfie z datą wysyłania zdjęcia przecież to są jakieś jaja
Pomożecie?
Nie ma fizycznej możliwości aby ktokolwiek inny ("ktoś") poza Tobą dokonał zamrożenia konta.
Jedyną możliwością jest sytuacja w której osoba nie(powołana) uzyskała dostęp do Twojej skrzynki mailowej i kliknęła na przycisk "disable your account", tak jak jest to widoczne na zdjęciu poniżej
Obrazek

Wymieniony przez Ciebie link to jedyny sposób na odblokowanie konta.
Ze względów bezpieczeństwa wymagane są takie a nie inne dane. Wyobraź sobie sytuację w której nie wymagalibyśmy tych danych. Jak łatwo wtedy było by uzyskać dostęp do konta kogokolwiek innego.

Przy tej okazji warto byłoby abyś zweryfikował kto ma lub może mieć dostęp do Twojej skrzynki e-mail oraz czy nie została "przejęta".

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 30 kwietnia 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Batler » środa, 22 sierpnia 2018, 17:59

@Binance_Angels, czy jest gdzieś dostępny ranking yoyow competition? Przy vibe i trx competition było coś takiego, a teraz nie widzę :/

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Binance_Angels » czwartek, 23 sierpnia 2018, 10:36

Batler pisze: @Binance_Angels, czy jest gdzieś dostępny ranking yoyow competition? Przy vibe i trx competition było coś takiego, a teraz nie widzę :/
Przy okazji tego konkursu taka strona nie została przygotowana, ale przekażemy generalną sugestię o tym, że dobrze aby takowa istniała przy okazji każdego konkursu.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 27 lutego 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: gorzki8412 » poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 22:25

POMOCY!!!
Zablokowałem sobie dostęp do konta Binance przez utratę kodów 2FA. Podczas etapu wyłączenia 2FA na giełdzie system zadaje mi pytania związane z adresami IOTA. Ostatni depozyt IOTA , adres depozytu, z jakiego adresu wysyłałem środki na giełdę. W historii portfela nie mam tych informacji ani na mailu. Proszę pomóżcie. Co mam robić w takiej sytuacji. Będę dozgonnie wdzięczny za rozwiązanie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Binance

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 22:30

@gorzki8412, a masz jakikolwiek adres z tego seedu (wysylales z portfela na binance tak?) Mysle ze idzie to odszukac w explorerze blokow - spróbuj moze skorzystać pomocy kanalu discord IOTA?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 27 lutego 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: gorzki8412 » poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 22:46

adam1226 pisze:@gorzki8412, a masz jakikolwiek adres z tego seedu (wysylales z portfela na binance tak?) Mysle ze idzie to odszukac w explorerze blokow - spróbuj moze skorzystać pomocy kanalu discord IOTA?
Dawno nie używałem tego seeda i historia jest pusta. Teraz generuje adresy na trinity ale nie bardzo wiem jak to ogarnąć. Czy mam generować adresy aż pojawi się ten z wpłatą IOTY na binance? Mam na przykład w mailu pierwszą wpłatę na Binance w ETH ale system o to nie pyta tylko o IOTE i saldo w BTC
Za ETH kupiłem IOTE i przelałem na portfel. Tak wysyłałem IOTE z portfela na Binance

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Binance

Postautor: adam1226 » wtorek, 28 sierpnia 2018, 00:32

@gorzki8412, mysle, ze to jest do wyciagniecia, sprobuj napisac na discord ktos Ci powienien pomoc, ja bym tez sprobowal, ale nie moge zagwarantowac ze znajde dosc czasu
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości