Binance

Weteran
Posty: 2868
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 441
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://nanocrawler.cc/explorer/account ... ec/history

Binance

Postautor: adamu79 » poniedziałek, 19 kwietnia 2021, 08:57

ozyrys486 pisze: niedziela, 18 kwietnia 2021, 07:40jak wyślę siecią er20 to straszna opłata
No to nie wysyłąj na exodus a na tronlink na ten przykład - opłata będzie mniejsza.
W exodus raczej tylko tethery erc20.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 24 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: GCrypto » piątek, 30 kwietnia 2021, 00:17

maky pisze: poniedziałek, 26 października 2020, 14:15IMHO w ten sposób nie trzymasz poza giełdą...

Czy trzymanie coinów na BEP2/BEP20 jest bezpieczne. Chciałbym przelać z Binance kilka coinów na Ledgera (m.in. Chiliz, Cardano itp) i na giełdzie mogę wybrać pomiędzy blockchainami natywnymi (gdzie przelewy są droższe), a BEP2/ BEP20 (Binance Chain/ Binance Smart Chain), gdzie przelewy są bardzo tanie. Czy jak przeleję na Ledgera na BEP2, to tylko ja mam do tego dostęp? Tak w ogóle taki przelew robi się na portfel BNB?

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 27 listopada 2020
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: owpiotr » piątek, 30 kwietnia 2021, 07:06

Jeżeli Trzymasz na własnym portfelu to czemu by miało nie być bezpieczne?
Inna sprawa, to wydaje mi się, że ledger wspiera tylko podstawowe odmiany coina czyli dla erc-20 tylko taką odmianę wspiera, ale mogę się mylić...

Weteran
Posty: 1174
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Binance

Postautor: WitoldC » piątek, 30 kwietnia 2021, 07:38

W końcu obniżyli DOGE fee z 50 do 5 8-)

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 24 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: GCrypto » piątek, 30 kwietnia 2021, 09:21

edson_bugs pisze: poniedziałek, 26 października 2020, 13:55Przy czym szukam potwierdzenia:
• Wypłacając na Binance Chain dostaje równowartość w walorze ETH BEP2 – czyli pewnie to stablecoin zabezpieczony ETH
• Wypłacając na Binance Smart Chain dostaje równowartość w ETH Token leżącym na jakimś smart kontrakcie
, średnio mi się to podoba.
maky pisze: poniedziałek, 26 października 2020, 14:15IMHO w ten sposób nie trzymasz poza giełdą...
edson_bugs i maky napisali jakby te coiny i tak leżały na giełdzie, tylko stable coiny/ smart kontrakty szły na BEP2/BEP20. Jeśli tak by było, to zastanawiam się, czy binance może ruszyć te coiny z giełdy bez mojego pozwolenia. Ja na BEP2/BEP20 mam tylko odpowiedniki tych właściwych coinów jakoś spięte z nimi.

A co do drugiej sprawy
owpiotr pisze: piątek, 30 kwietnia 2021, 07:06Inna sprawa, to wydaje mi się, że ledger wspiera tylko podstawowe odmiany coina czyli dla erc-20 tylko taką odmianę wspiera, ale mogę się mylić...

Ledger wspiera BNB, który leży na Binance Chain, czyli BEP2. Podejrzewam, ze jak się prześle różne coiny na BEP2 (oczywiście tylko takie, które na Binance mają tez BEP2), na adres BNB, to one się tam pojawią, tak jak tokeny ERC-20 przelewasz na adres swojego ETH. Ale jeszcze tak nie robiłem, więc to tylko przypuszczenia

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 27 listopada 2020
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: owpiotr » piątek, 30 kwietnia 2021, 09:30

Być może tak jest, w każdym razie spojrzałem i normalnie ich (tokenów erc) na ledger live się nie doda. Nie prościej korzystać z metamask i jeżeli obawiasz się o bezpieczeństwo to zabezpieczyć metamask ledgerem?

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 24 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: GCrypto » piątek, 30 kwietnia 2021, 09:42

owpiotr pisze: piątek, 30 kwietnia 2021, 09:30Być może tak jest, w każdym razie spojrzałem i normalnie ich (tokenów erc) na ledger live się nie doda. Nie prościej korzystać z metamask i jeżeli obawiasz się o bezpieczeństwo to zabezpieczyć metamask ledgerem?

Doda się. Mam tak przelanego LINK-a. Ledger Live ma full tokenów ERC-20.
Nie używam Metamaska, ale domyślam się, że mogę mieć w nim wygenerowane adresy w metamasku i inne adresy podpięte z ledgera. Do tych pierwszych klucze prywatne mam pewnie na komputerze (co nie do końca jest bezpieczne), do drugich na Ledgerze (co jest bezpieczne). Nie zmienia to faktu, że nie jestem pewny czy przelewanie na BEP2, jeśli pierwotne tokeny dalej leżałyby na giełdzie, jest bezpieczne.

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 5 sierpnia 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: CamillusPL » poniedziałek, 10 maja 2021, 07:59

Witajcie

Mam pytanie.

O godzinie 15 ustawiłem zlecenie kupna bitka po 59 200 i tak profit za 59 300, a stop loss za 59 100. Gdzieś o godzinie 22.30 zostały spełnione warunki, aby binance kupił bitka, a potem sprzedał z zyskiem.

Ale okazało się, że binance zakupił bitka pół godziny później czy nawet godzinę później. Oczywiście załapałem się na stop loss, a nie take profit.

Rynek to derywaty i lewary. Może nie było wystarczająco zleceń, ale wątpię w to.

Skąd takie cuda?

Tutaj zdjęcie jak to wyglądało na wykresie
https://1drv.ms/u/s!Agfw2Z7hWA_ggspr6DY ... g?e=yfXRcO

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 7 stycznia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Aldano » piątek, 7 stycznia 2022, 15:34

Witajcie,

mam pewien problem, chcę wypłacić z giełdy Binance FIATY do Revoluta korzystając z przelewu Bank Transfer(SWIFT). Jednak po wykonaniu przelewu w historii zleceń pojawia mi się po jakimś czasie komunikat:
Status: Failed
Unable the process There was a problem processing this payment. Please try again or use a different payment method.

Czy ktoś z was spotkał się już z takim problemem?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 1 kwietnia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Ciniminis » piątek, 1 kwietnia 2022, 12:34

Witam, jestem użytkownikiem Binance od 4 miesięcy ale ciagle zachodze w głowę jak wypłacić kasę na zwykle konto bankowe, w przyszłości. Jest w stanie mi to ktoś na priv wytłumaczyć? Tak hy było prosto i bez jakiś mega prowizji. Mam konto w pko bp. Najlepiej z jakimiś screenami? Odwdzięczę się blikiem na 50 zł :)

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 6 kwietnia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: kukson000 » środa, 6 kwietnia 2022, 23:38

hejj, zastanawia mnie wysokość opłaty na binance przy zakupie kartą kredytową. na początku w oknie jak wpiszesz że chcesz wymienić usd na busd/usdt to podaje że wymieni 2000usd na 1970 busd/usdt a jak podasz kartę i masz już sfinalizować transakcje to podaje że otrzymasz 1911 busd/usdt . A to już jest meeega dużo.. Wiecie skąd ta opłata? jaki jest lepszy sposób na zakup obecnie? jak chciałem przelew swift zrobić to mi odbiło i tylko było info że to przez wewnętrzną politykę banku...

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 lutego 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Pies » poniedziałek, 25 kwietnia 2022, 12:13

Jak to jest z tymi prowizjamim? Gram na futures usd. Daje 10 tys z z dźwignią. Zamykam kiedy zysk powinien być na poziomie ok 20 dolarów. Na koncie przy takich kwotach , suma wzrasta o kilka dolarów. przy zamknięciu przyciskiem market z teoretycznym zyskiem 10 dolarów, moje oszczędności potrafią się nawet zmniejszyć. Nawt przy opcji market i prowizjii 0,07% , prowizja powinna być max 20 zł. Ktoś wie o co w tym chodzi ? Biorą prowizje od sumy po dzwigni ? Czyli np 7 zł x 20 przy kupnie z dzwignią x 20?

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości