Binance

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: mlysiak » czwartek, 11 stycznia 2018, 20:23

becometa pisze:@mlysiak, zależy co chcesz zrobić.
a) Wypłacić TRX na portfel i przechowywać czy b) wypłacić do formy fiat, np. PLN.

Jeżeli to drugie, to sprzedaj swoje TRX za ETH, a ETH następnie prześlij do kantoru/polskiej giełdy skąd będziesz mógł wypłacić na swoje konto bankowe/do bankomatu. BTC radziłbym Ci unikać, chyba, że mówimy tutaj o bardzo dużych ilościach TRX do uhandlowania - przesłanie BTC dużo kosztuje, po prostu.

Pamiętaj też o minimalnych wymogach dot. wypłat (poniżej tej ilości nie wypłacisz z giełdy)
250 TRX
0.1 ETH
0.002 BTC

Wartości te jednak zmieniają się obecnie codziennie, więc je monitoruj.
Znaczy ogolnie mam troche trx i chcialbym poczekac az troszke podrosnie wiadomo. Moj plan jest tak jabky dlugodystansowy sugerujesz zeby wyplacic na portfel? Bo na gieldzie to chyba lepiej nie trzymac. A jakie kantory polecasz. Bo prowizje to maja kosmiczne ze tak powiem. Myslisz ze wyplata zbinance na bitbaya a potem na konto bedzie taniej niz w kantorze?

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: becometa » czwartek, 11 stycznia 2018, 20:30

@mlysiak, co do wypłaty do PLN, to będzie to (z mojego punktu widzenia) najtańsza forma.
Czym więcej pośredników bierze udział w transferze, tym więcej po drodze Ci ubędzie ;)

Jeżeli masz zamiar trzymać TRX w portfelu elektronicznym, to nie wymieniaj oczywiście na inną kryptowalutę, tylko znajdź portfel obsługujący TRX i do niego wypłać bezpośrednio z Binance.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: mlysiak » czwartek, 11 stycznia 2018, 20:46

becometa pisze:@mlysiak, co do wypłaty do PLN, to będzie to (z mojego punktu widzenia) najtańsza forma.
Czym więcej pośredników bierze udział w transferze, tym więcej po drodze Ci ubędzie ;)

Jeżeli masz zamiar trzymać TRX w portfelu elektronicznym, to nie wymieniaj oczywiście na inną kryptowalutę, tylko znajdź portfel obsługujący TRX i do niego wypłać bezpośrednio z Binance.
Mi najbardziej chodzi o portfel stacjonarny program ktory moge miec na komputerze. Masz moze jakis sprawdzony?

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 104
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: snajp » czwartek, 11 stycznia 2018, 21:32

TRX można trzymać na myetherwallet. To jest token erc20

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 30 grudnia 2017
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Martinez » piątek, 12 stycznia 2018, 08:40

becometa pisze: @fixu1994, @Martinez, załóżcie konto na BitBay (tutaj link bez refa) , zweryfikujcie się, wpłaćcie PLNy, kupcie wybraną kryptowalutę i prześlijcie następnie na Binance.
Lub korzystajcie z kantoru, np. BitCantor aby od razu przesłać PLN w formie wybranej kryptowaluty na Binance ;)

W przyszłości (brak dat) Binance planuje dodać wpłaty we fiatach.
@becometa, konto na bitbayu mam, chodziło mi o bezpośrednią wpłatę na binance bo patrząc po kursach jakie były np. wczoraj gdy kurs na binance oscylował w granicach 12800-13000$ to na bitbayu utrzymywał się w granicach 53000-55000PLN czyli był sporo wyższy - myśląc o tanich zakupach na binance wpłata przez bitbay nie miała żadnego sensu ;) podobnie wszelkie kantory pozwalające kupować krypto za złotówki są zupełnie nieopłacalne w takiej sytuacji...

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: genju2 » piątek, 12 stycznia 2018, 16:43

Cześć,

Pytanie mam zamiar kupić na tej giełdzie kwas hialuronowy ETHOS lecz podczas spisu wszystkich coinów występuję on pod BQX co to oznacza? Bedą potem jakieś problemy z wypłatą do portfela np??


Ciekawa listwa zasilająca do kopania kryptowalut na stronie instalki
Ostatnio zmieniony wtorek, 2 stycznia 2024, 11:47 przez genju2, łącznie zmieniany 5 razy.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: becometa » piątek, 12 stycznia 2018, 17:08

genju2 pisze: Cześć,

Pytanie mam zamiar kupić na tej giełdzie ETHOS lecz podczas spisu wszystkich coinów występuję on pod BQX co to oznacza? Bedą potem jakieś problemy z wypłatą do portfela np?
To tylko nazwa. Nazwę przyjmuje każda giełda wedle własnego uznania (chociaż istnieją pewne standardy...), więc tutaj nie obawiaj się.

Zobacz, jak to wygląda na innych giełdach: https://coinmarketcap.com/currencies/ethos/#markets

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: genju2 » piątek, 12 stycznia 2018, 17:24

becometa Dziękuję :) Do tego bitcoina to by się przydał transport morski bo większośc z nich to z chin jest więc trzeba je sprowadzić do polski
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 16 lipca 2018, 19:26 przez genju2, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 5 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Badoomdangboi » sobota, 13 stycznia 2018, 18:04

Czy ktoś korzystał z supportu na Binance w ostatnim czasie? Otworzyłem półtora dnia temu ticket o zmianę maila i się zastanawiam ile przyjdzie mi czekać i czy działają w weekendy w ogóle.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: becometa » sobota, 13 stycznia 2018, 23:46

Badoomdangboi pisze: Czy ktoś korzystał z supportu na Binance w ostatnim czasie? Otworzyłem półtora dnia temu ticket o zmianę maila i się zastanawiam ile przyjdzie mi czekać i czy działają w weekendy w ogóle.
@Badoomdangboi, na ten moment uzupełniają skład supportu, bowiem przyrost liczby użytkowników przekroczył ich najśmielsze oczekiwania. Dotychczas zdarzyło się mi osobiście już trzy razy, że support zamknął tickety bez rozwiązania, prosząc o utworzenie ich ponownie jeżeli problem dalej występuje.
Pracownicy supportu pracują również w weekendy i różnych strefach czasowych (w tym w Europejskich).

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Genocide » niedziela, 14 stycznia 2018, 10:54

MateuszKL pisze:

EDIT : ok sorry udalo mi sie to ogarnac samemu. Dla tych ktorzy nie rowniez nie wiedzieli. Wchodzicie w zakladke exchange -> basic > po prawej stronie masz lupke gdzie zazwyczaj wpisujesz coina ktory Cie interesuje a ciut wyzej nad ta lupka po prawej stronie masz pare do ktorej chcesz handlowac --> BTC ETH BNB USDT
XRP Ripple 0.982000000
ADA Cardano 0.981000000
TRX TRON 0.911000000

no ni chol**e nie chce mi tego wymienić na BNB ... w opcjach wymiany na BNB jest 1/3 walut dostepnych przy ETH czy BTC ...tu z kolei nie mogę nic po przecinku sprzedać no paranoja jakaś, a te śmieci mnie drażnią strasznie na koncie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 5 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Badoomdangboi » niedziela, 14 stycznia 2018, 14:59

becometa pisze:
Badoomdangboi pisze: Czy ktoś korzystał z supportu na Binance w ostatnim czasie? Otworzyłem półtora dnia temu ticket o zmianę maila i się zastanawiam ile przyjdzie mi czekać i czy działają w weekendy w ogóle.
@Badoomdangboi, na ten moment uzupełniają skład supportu, bowiem przyrost liczby użytkowników przekroczył ich najśmielsze oczekiwania. Dotychczas zdarzyło się mi osobiście już trzy razy, że support zamknął tickety bez rozwiązania, prosząc o utworzenie ich ponownie jeżeli problem dalej występuje.
Pracownicy supportu pracują również w weekendy i różnych strefach czasowych (w tym w Europejskich).
Dzięki za info, pozostaje mi więc czekać. Chociaż nie mam trudnej sprawy, zrobiłem od razu wszystko tak jak mieli w FAQ: wydaje mi się, że zmiana maila nie jest jakaś skomplikowana no ale cóż, nie bez powodu zamykali rejestrację :roll:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 5 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Badoomdangboi » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 13:14

Zamknęli mi bez słowa ticket i zrobili "solved" mimo że adresu mailowego mi nie zmienili.

Jak się coś odpisze w takim (status się zmienił na open) to odpowiadają na to jeszcze czy nie? Ktoś miał tego typu doświadczenia?

Edit: Super. Napisałem, że problem nie rozwiązany, status zmienił się na open i 4 minuty później ktoś go zmienił na solved. Co za ziomki :lol:

Edit2: Zrobili mi tak, tj. zamknęli ticket bez niczego jeszcze 2 razy. Mogę trejdować i bulić im fee ale wypłacić nic nie mogę. Supergiełda.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: JuliaRoza » środa, 17 stycznia 2018, 08:48

Genocide pisze:
MateuszKL pisze:

EDIT : ok sorry udalo mi sie to ogarnac samemu. Dla tych ktorzy nie rowniez nie wiedzieli. Wchodzicie w zakladke exchange -> basic > po prawej stronie masz lupke gdzie zazwyczaj wpisujesz coina ktory Cie interesuje a ciut wyzej nad ta lupka po prawej stronie masz pare do ktorej chcesz handlowac --> BTC ETH BNB USDT
XRP Ripple 0.982000000
ADA Cardano 0.981000000
TRX TRON 0.911000000

no ni chol**e nie chce mi tego wymienić na BNB ... w opcjach wymiany na BNB jest 1/3 walut dostepnych przy ETH czy BTC ...tu z kolei nie mogę nic po przecinku sprzedać no paranoja jakaś, a te śmieci mnie drażnią strasznie na koncie.
Udało Ci się jakoś rozwiązać ten problem ?
Pytam gdyż także posiadam sporo takich końcówek .. pół biedy jak są to tanie waluty, ale 0,009 NEO to już nie jest fajne...

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: MateuszKL » środa, 17 stycznia 2018, 16:04

JuliaRoza pisze:
Genocide pisze:
MateuszKL pisze:

EDIT : ok sorry udalo mi sie to ogarnac samemu. Dla tych ktorzy nie rowniez nie wiedzieli. Wchodzicie w zakladke exchange -> basic > po prawej stronie masz lupke gdzie zazwyczaj wpisujesz coina ktory Cie interesuje a ciut wyzej nad ta lupka po prawej stronie masz pare do ktorej chcesz handlowac --> BTC ETH BNB USDT
XRP Ripple 0.982000000
ADA Cardano 0.981000000
TRX TRON 0.911000000

no ni chol**e nie chce mi tego wymienić na BNB ... w opcjach wymiany na BNB jest 1/3 walut dostepnych przy ETH czy BTC ...tu z kolei nie mogę nic po przecinku sprzedać no paranoja jakaś, a te śmieci mnie drażnią strasznie na koncie.
Udało Ci się jakoś rozwiązać ten problem ?
Pytam gdyż także posiadam sporo takich końcówek .. pół biedy jak są to tanie waluty, ale 0,009 NEO to już nie jest fajne...

Troche sie udalo, ale wszystkiego wymienic chyba sie nie da, smieci zostaja w rekach gieldy ;p Tez mnie to troche irytuje ze wzgledu na widok w portfolio ale w sumie lacznie to moze jakies 10-20 zl wiec przezyje. Bardziej denerwuje mnie ta wszechobecna czerwien :D

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Genocide » środa, 17 stycznia 2018, 19:42

JuliaRoza pisze:
Genocide pisze:
MateuszKL pisze:

EDIT : ok sorry udalo mi sie to ogarnac samemu. Dla tych ktorzy nie rowniez nie wiedzieli. Wchodzicie w zakladke exchange -> basic > po prawej stronie masz lupke gdzie zazwyczaj wpisujesz coina ktory Cie interesuje a ciut wyzej nad ta lupka po prawej stronie masz pare do ktorej chcesz handlowac --> BTC ETH BNB USDT
XRP Ripple 0.982000000
ADA Cardano 0.981000000
TRX TRON 0.911000000

no ni chol**e nie chce mi tego wymienić na BNB ... w opcjach wymiany na BNB jest 1/3 walut dostepnych przy ETH czy BTC ...tu z kolei nie mogę nic po przecinku sprzedać no paranoja jakaś, a te śmieci mnie drażnią strasznie na koncie.
Udało Ci się jakoś rozwiązać ten problem ?
Pytam gdyż także posiadam sporo takich końcówek .. pół biedy jak są to tanie waluty, ale 0,009 NEO to już nie jest fajne...
nie udało się

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: MateuszKL » środa, 17 stycznia 2018, 23:22

Nie wiem czy to dobre miejsce na to pytanie ale nie chce kombinowac. Chcialem sobie przeslac tokeny z binance na myehterwallet aby sie tam bezpiecznie kisily. Mam ich sporo, o roznych wartosciach np SUB 30 POWR 38 itp. Wchodze w opcje withdrawal i gdy wpisuje amount prawie przy kazdym tokenie jest dosyc wysokie fee. W wiekszosci jest to 1/3, 1/4 calego kapitalu danej waluty... Serio az tak leca w kulki? Da sie to jakos obejsc? Zazwyczaj jak robilem przelewy z gieldy to uzywalem dasha, bcc czy LTC i strata 5 zl mnie nie bolala ale tutaj na prawie kazdym coinie trace 40zl a troche ich jest.. Jestem nowy wiec stad moje pytanie, a fee, gasy i inne oplaty z kazdej strony daja troche w kosc..

Początkujący
Posty: 462
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: emdecha » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 18:51

Walczę z ustawieniem kodu 2FA. Niestety aplikacja nie chce odczytać mi kodu, ręczne wprowadzenie również nie pomaga. Miał ktoś podobny problem? Dzięki ;]

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: redlumek » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 19:23

Na pewno na dobrą stronę się logujesz?

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Kejsar » wtorek, 23 stycznia 2018, 23:51

Witam. Chcę wymienić ETH na XRP poprzez giełdę Binance. Czy zapłacę coś za wypłatę XRP do portfela kryptowalut? Jeśli tak to ile? Czy istnieje jakaś minimalna ilość XRP od której można wycofać je z giełdy?

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 45 gości