Binance

Wygadany
Posty: 666
Rejestracja: 14 lutego 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: esse » wtorek, 26 grudnia 2017, 12:44

@genju2, a co było nie w porządku z wypłatami? Wczoraj wypłacałem bez problemów.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: genju2 » wtorek, 26 grudnia 2017, 15:54

Jescze szczerze nie próbowałem. Po prostu czytałem to forum i użytkownicy pisali , że mieli problem z wypłatą kryptowaluty IOTA. Stąd to moje pytanie :)
Za Bitcoina można spokojnie zakupić sobie listwy antyprzepieciowe w sklapach elektrycznych. Można kupić sobie listwy i założyć biznes własnie tak chce!
Dzisiaj spirulina więcej kosztuje niż bitcoin :)
Z preparatów zdrowotnych warto także zapoznać się z " https://www.soluderma.pl/kategorie/580- ... x50mg.html "
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 4 grudnia 2023, 08:42 przez genju2, łącznie zmieniany 5 razy.

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Adeakin » środa, 27 grudnia 2017, 14:07

Mam pytanie do użytkowników którzy działają na binance. Jestem świeży w temacie dlatego prosiłbym o pomoc.

Powiedzmy mam zainwestowane pieniądze w 2 krypto. W jaki sposób najlepiej i najbezpieczniej wypłacić z tej giełdy wszystkie moje pieniądze??

Uprzedzam że jeszcze nigdy z niej nie wyplacalem. Można liczyć na pomoc ??

Dodano po 2 godzinach 28 minutach 37 sekundach:
Pomoże ktoś?? :D

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: kamgor » środa, 27 grudnia 2017, 14:12

Witam. Mam pytanie odnośnie giełdy Binance. Czy spotkał się ktoś z takim komunikatem ,,No withdrawals are permitted for 24 hours after disable of SMS Auth or Google Auth" przy wypłacie?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: metrom » czwartek, 28 grudnia 2017, 05:34

Witam, nowy na forum ale myślę że zostanę na dłużej:)
Pytanko odnośnie Binance, wrzuciłem tam równowartość 100PLN w LTC celem sprawdzenia co i jak, zamieniłem na BTC (nie mogłem całości) potem za BTC kupiłem ICN (znów nie mogłem użyć całej kwoty) i suma sumarum ta stówka rozbiła mi sie na 3 waluty i nic nie mogę z tym zrobić, ani sprzedać ani wypłacić ani kupić bo każdej z trzech walut jest za mało na jakąkolwiek operację. Da się jakoś wyciągnąć tą stówkę czy pogodzić się z ichniejszą polityką i nie wchodzić tam z małym kapitałem?

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: genju2 » czwartek, 28 grudnia 2017, 14:08

Witam,
Bardzo ważne pytanie!

Nie chce przesyłać skanów paszportów na jakąś zagraniczną stronę. Chodzi mi tylko o to czy bez weryfikacji jakichkolwiek dokumentów bedę mógł wypłacić z giełdy bez problemów pieniądze. Bo obecnie 2 BBC To " około 100 000 zł " więc dla większości osób tutaj na forum i tak to jest kwota zabujcza. Więc wydaje mi się że więcej osób będzie miało to samo pytanie co ja. Chce sobie założyć https://centrum.fizjoterapeuty.pl za bitcoiny :)

Widzę żę dla poziomu 1 można wyplacić 2 bitcoiny dziennie. Ale czy do wyplaty jest potrzebna weryfikacja dokumentów? Bo skoro chce się obracać w wypłatach na poziomie 10 000 zł dziennie czy ten poziom jeden wystarczy.
1. Sprawdzał ktoś wypłatę bez dokumentów?
2. Czy różnica między poziomem 1 a poziomem 2 to tylko limity wypłat czy są jakieś inne jeszcze rzeczy?
Ostatnio zmieniony niedziela, 22 kwietnia 2018, 10:26 przez genju2, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 8 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: laxon » piątek, 29 grudnia 2017, 20:58

przelewał ktoś USD? Po jakim czasie był zaksięgowany przelew. Na stronie pisza ze jest to koszt 0.05%. Zauwazylem ze korzystniejsza do zakupu jest para BTC/USD niz BTC/EUR takze wolę przelać z USD, w kantorze alior jest przelew za free SHA

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: bliink91 » piątek, 29 grudnia 2017, 23:33

Siemka orientujecie się może dlaczego nie można wypłacić do portfela IOTA z giełdy Binance?? Jest napisane coś takiego: 'Suspend, Network congestion, withdrawl suspend' wiecie kiedy odblokują ile to może potrwać? pierwszy raz inwestuje w krypto także jestem tutaj nowy :) dzięki za info pozdrawiam.

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 1 grudnia 2017
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: mat2807 » sobota, 30 grudnia 2017, 07:28

genju2 pisze:Witam,
Bardzo ważne pytanie!

Nie chce przesyłać skanów paszportów na jakąś zagraniczną stronę. Chodzi mi tylko o to czy bez weryfikacji jakichkolwiek dokumentów bedę mógł wypłacić z giełdy bez problemów pieniądze. Bo obecnie 2 BBC To " około 100 000 zł " więc dla większości osób tutaj na forum i tak to jest kwota zabujcza. Więc wydaje mi się że więcej osób będzie miało to samo pytanie co ja.

Widzę żę dla poziomu 1 można wyplacić 2 bitcoiny dziennie. Ale czy do wyplaty jest potrzebna weryfikacja dokumentów? Bo skoro chce się obracać w wypłatach na poziomie 10 000 zł dziennie czy ten poziom jeden wystarczy.
1. Sprawdzał ktoś wypłatę bez dokumentów?
2. Czy różnica między poziomem 1 a poziomem 2 to tylko limity wypłat czy są jakieś inne jeszcze rzeczy?
Nie ma problemów z wypłatą crypto do portfela < 2 BTC bez weryfikacji. BTW giełda i apka na Androida są super.

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Genocide » poniedziałek, 1 stycznia 2018, 11:14

metrom pisze: Witam, nowy na forum ale myślę że zostanę na dłużej:)
Pytanko odnośnie Binance, wrzuciłem tam równowartość 100PLN w LTC celem sprawdzenia co i jak, zamieniłem na BTC (nie mogłem całości) potem za BTC kupiłem ICN (znów nie mogłem użyć całej kwoty) i suma sumarum ta stówka rozbiła mi sie na 3 waluty i nic nie mogę z tym zrobić, ani sprzedać ani wypłacić ani kupić bo każdej z trzech walut jest za mało na jakąkolwiek operację. Da się jakoś wyciągnąć tą stówkę czy pogodzić się z ichniejszą polityką i nie wchodzić tam z małym kapitałem?
po pierwsze - każdą kwotę, którą chcesz tam zainwestować przemianuj na BTC
po drugie - musisz skorzystać z opcji market przy tak małej kwocie...
Giełda wtedy da Ci uśredniona cenę ( swoją drogą chyba najlepsza średnia ze wszystkich giełd gdzie mam konto ) ... i w taki oto sposób możesz zakupić swoje kryptowaluty

Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: M_teusz » wtorek, 2 stycznia 2018, 12:21

Witam. Pytanie takie mam proszę o odpowiedź kogoś kto miał do żywienia z czymś takim. Jak napisałem po przez zakładkę supoort w platformie binance to po jakim czasie mogę się podziwiać odzewo.? Wie ktoś miał ktoś docynienia ( wiadomość wysłałem 28.12.2017) dalej żadnej odpowiedzi.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: marcing » wtorek, 2 stycznia 2018, 19:35

Cześć,

od kilku godzin nie mogę się zalogować na binance. Przycisk logowania jest nieaktywny. Nie ma żadnych komunikatów. Jestem tam nowy i nie wiem czego się spodziewać, czy macie podobnie? Czy często się tak dzieje?

Wygadany
Posty: 638
Rejestracja: 1 lipca 2017
Reputacja: 111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: gofer » wtorek, 2 stycznia 2018, 19:50

@marcing Też miałem około godziny temu problem.

Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Aleksiejs » wtorek, 2 stycznia 2018, 20:40

Przed chwilą miałem problem z logowaniem, więc pewnie mają zapchane serwery.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: MateuszKL » wtorek, 2 stycznia 2018, 22:01

Na pewno to pytanie juz sie pojawilo ale mam bardzo ograniczony czas wiec wybaczcie. Ktos mi podpowie jak najlatwiej przelac duza kwote bez duzego fee na binance? Co Wy na to zeby kwote przelac na bitbay, zamienic na dash, dashem przelac na binance po czym tam zamienic dash na BTC?

Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: M_teusz » środa, 3 stycznia 2018, 21:08

Zablokował sobie ktoś z was konto na binance? Po jakim czasie udało się odblokować? Jakie procedury przechodziliscie?

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: HeartBit » środa, 3 stycznia 2018, 22:32

MateuszKL pisze: Na pewno to pytanie juz sie pojawilo ale mam bardzo ograniczony czas wiec wybaczcie. Ktos mi podpowie jak najlatwiej przelac duza kwote bez duzego fee na binance? Co Wy na to zeby kwote przelac na bitbay, zamienic na dash, dashem przelac na binance po czym tam zamienic dash na BTC?
Ja tak robiłem, ale nie wiem czy to najtańszy sposób.

BTW - u mnie strona Binance ma 504 Gateway Error. Chyba padło wszytko obecnie.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: raster » środa, 3 stycznia 2018, 23:09

cześć, jestem początkujący w tym temacie, wysłalem litecoiny na binance z godzinę temu w portwelu pokazało mi się ze zlecenie jest kompletne, natomiast na binance nie ma tego, myślicie że to normalne?

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: raster » środa, 3 stycznia 2018, 23:25

raster pisze:cześć, jestem początkujący w tym temacie, wysłalem litecoiny na binance z godzinę temu w portwelu pokazało mi się ze zlecenie jest kompletne, natomiast na binance nie ma tego, myślicie że to normalne?
już się pojawiło - ale tam nadal chyba są jakieś problemy z serwerami

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 11 lipca 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Ratchet » czwartek, 4 stycznia 2018, 01:04

Godzinę temu założyłem tu konto i włączyłem uwierzytelnianie 2FA. Teraz chciałbym coś tam wpłacić, ale w ogóle nie generują mi się adresy do wpłat, na żadnej krypto. Na tych dwóch buttonach obok pola adresu, jak na nie najeżdżam pokazuje mi się przekreślone czerwone kółko, ktoś wie o co chodzi?

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości