Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Początkujący
Posty: 274
Rejestracja: 15 maja 2013
Reputacja: 143
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: tarpan » niedziela, 26 listopada 2017, 00:07

Error 522, czyżby giełda nie radziła sobie z obciążeniem?

Początkujący
Posty: 104
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: GoldenRoad » poniedziałek, 27 listopada 2017, 13:58

Jak wyglądają czasowo wpłaty/wypłaty FIAT oraz BTC ? -czy ktoś kto używa mógłby wyrazić opinie czy są z tym problemy czy wszystko hula jak należy? bo zauważyłem że giełda zaczyna nabierać pomału płynności, atrakcyjne opłaty/prowizje... może być sensowną alternatywą na polskim rynku

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: marimach77 » poniedziałek, 27 listopada 2017, 14:05

Póki co to tylko wypłacałem FIAT z giełdy i tutaj było szybko z racji tego, że przelew był w ramach tego samego banku. Teraz ABU zmieniło bank na BOŚ i nie testowałem jeszcze wypłat międzybankowych. Tyle ode mnie o FIAT.
Co do BTC to nic nie powiem bo nie przelewałem ale za to giełda ma ciągle problem z księgowaniem ETC. Przelew z kopalni wysłany wczoraj o 20:24 do tej pory nie jest zaksięgowany mimo tego, że transakcja ma ponad 4400 potwierdzeń. Mniej więcej w tym samym czasie z tej samej kopalni (inny adres) wyszedł przelew ETC na Bitfinex i ten został zaksięgowany po ok 15 minutach.
Support ABU usilnie jak mantrę powtarza, że to problemy z opóźnieniami w sieci ETC itd. Nie wiem, nie znam się, ale skoro Bitfinex nie ma problemów z księgowaniem ETC to dla laika jakim jestem, sprawa jest prosta - ABU ma jakiś problem z systemem albo robią to z premedytacją.

Początkujący
Posty: 104
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: GoldenRoad » poniedziałek, 27 listopada 2017, 14:15

marimach77 pisze: Póki co to tylko wypłacałem FIAT z giełdy i tutaj było szybko z racji tego, że przelew był w ramach tego samego banku. Teraz ABU zmieniło bank na BOŚ i nie testowałem jeszcze wypłat międzybankowych. Tyle ode mnie o FIAT.
Co do BTC to nic nie powiem bo nie przelewałem ale za to giełda ma ciągle problem z księgowaniem ETC. Przelew z kopalni wysłany wczoraj o 20:24 do tej pory nie jest zaksięgowany mimo tego, że transakcja ma ponad 4400 potwierdzeń. Mniej więcej w tym samym czasie z tej samej kopalni (inny adres) wyszedł przelew ETC na Bitfinex i ten został zaksięgowany po ok 15 minutach.
Support ABU usilnie jak mantrę powtarza, że to problemy z opóźnieniami w sieci ETC itd. Nie wiem, nie znam się, ale skoro Bitfinex nie ma problemów z księgowaniem ETC to dla laika jakim jestem, sprawa jest prosta - ABU ma jakiś problem z systemem albo robią to z premedytacją.
ok, dzięki za info

przetestowałem właśnie BTC - bez problemów, po około pół godziny na koncie.

ktoś coś jeszcze?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: maky » poniedziałek, 27 listopada 2017, 15:19

abucoins pisze: Znaczna większość środków przechowywana jest na zimnym portfelu TREZOR
Trezor nie jest bezpieczny w przypadku fizycznego dostępu atakującego do niego chyba, że używacie tzw. ukrytych kont czyli kont tworzonych z dodatkową frazą. Problemem jest a. zewnętrzny zegar b. kość, której zawartość podobno można zrzucić. Technikalia w sieci. Pozdrawiam. P.S. Nie nie jestem związany z Ledgerem ;)
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Początkujący
Posty: 274
Rejestracja: 15 maja 2013
Reputacja: 143
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: tarpan » poniedziałek, 27 listopada 2017, 16:20

dziś o 7 rano zlecilem wypłatę PLN. o 11 byla na moim koncie. wykonalem juz pare wyplat pln z gieldy i zawsze byly tego samego dnia. wyplaty bch, btc rowniez ok, ida normalnie. wplacalem tez eur na gielde i zaksiegowali tego samego dnia. przy takich prowizjach i czytelnym interfejsie to calkiem dobra gielda. szkoda ze nie ma stop lossów

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 19 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: art22 » poniedziałek, 27 listopada 2017, 18:21

witam ja niestety czekam od 26.11.godz 00.30 wysłałem etc z Coinomi na Abucoins i do tej pory nie ma na czacie powiedzieli że sieć etc ma problemy i dalej czekam potwierdzeń jest już ponad 10000 ???

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: marimach77 » poniedziałek, 27 listopada 2017, 19:23

art22 pisze:witam ja niestety czekam od 26.11.godz 00.30 wysłałem etc z Coinomi na Abucoins i do tej pory nie ma na czacie powiedzieli że sieć etc ma problemy i dalej czekam potwierdzeń jest już ponad 10000 ???
Mam DOKŁADNIE taką samą sytuację. Tylko czemu moje przelewy ETC dochodzą na Bitfinexa w 20 min skoro sieć ma problemy...

Początkujący
Posty: 609
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: Jaroslaw » poniedziałek, 27 listopada 2017, 19:26

marimach77 pisze:
art22 pisze:witam ja niestety czekam od 26.11.godz 00.30 wysłałem etc z Coinomi na Abucoins i do tej pory nie ma na czacie powiedzieli że sieć etc ma problemy i dalej czekam potwierdzeń jest już ponad 10000 ???
Mam DOKŁADNIE taką samą sytuację. Tylko czemu moje przelewy ETC dochodzą na Bitfinexa w 20 min skoro sieć ma problemy...
Dziś wpłacałem tam krypto i doszły w 20minut co prawda nie etc

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: marimach77 » poniedziałek, 27 listopada 2017, 20:47

To się zgadza, przelew ZEC doszedł na ABU w kilkanaście minut. Problem dotyczy ETC.

Dodano po 42 minutach 46 sekundach:
Mój przelew ETC z wczoraj z 20:24 został właśnie (prawdopodobnie "ręcznie") zaksięgowany po 6260 potwierdzeniach w sieci. Stało się to po kolejnej rozmowie na czacie z supportem. Oczywiście żadnych wyjaśnień, tylko standardowe przepraszamy za opóźnienia i problem.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 19 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: art22 » wtorek, 28 listopada 2017, 10:37

marimach77 pisze:To się zgadza, przelew ZEC doszedł na ABU w kilkanaście minut. Problem dotyczy ETC.

Dodano po 42 minutach 46 sekundach:
Mój przelew ETC z wczoraj z 20:24 został właśnie (prawdopodobnie "ręcznie") zaksięgowany po 6260 potwierdzeniach w sieci. Stało się to po kolejnej rozmowie na czacie z supportem. Oczywiście żadnych wyjaśnień, tylko standardowe przepraszamy za opóźnienia i problem.
no niestety dalej czekam z tymi Etc od 26.11.godz 00.30 nie ma na Abucoins, zmiana systemu księgowania, potwierdzeń jest ok15000
mam nadzieje że dotrą tym bardziej że kurs bardzo przyjemny pzd

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: marimach77 » wtorek, 28 listopada 2017, 16:09

art22 pisze:
marimach77 pisze:To się zgadza, przelew ZEC doszedł na ABU w kilkanaście minut. Problem dotyczy ETC.

Dodano po 42 minutach 46 sekundach:
Mój przelew ETC z wczoraj z 20:24 został właśnie (prawdopodobnie "ręcznie") zaksięgowany po 6260 potwierdzeniach w sieci. Stało się to po kolejnej rozmowie na czacie z supportem. Oczywiście żadnych wyjaśnień, tylko standardowe przepraszamy za opóźnienia i problem.
no niestety dalej czekam z tymi Etc od 26.11.godz 00.30 nie ma na Abucoins, zmiana systemu księgowania, potwierdzeń jest ok15000
mam nadzieje że dotrą tym bardziej że kurs bardzo przyjemny pzd
Molestuj support na czacie. U mnie dziś znowu powtórka z rozrywki. Przelew wyszedł rano o 04:04 i do tej pory nie ma go na ABU a transakcja ma prawie 2000 potwierdzeń. Zrobiłem test z samego rana i wysłałem ETC na Poloniex również, tutaj został zaksięgowany po ok 25 min.

Dodano po 4 godzinach 45 minutach 30 sekundach:
marimach77 pisze:
art22 pisze:
marimach77 pisze:To się zgadza, przelew ZEC doszedł na ABU w kilkanaście minut. Problem dotyczy ETC.

Dodano po 42 minutach 46 sekundach:
Mój przelew ETC z wczoraj z 20:24 został właśnie (prawdopodobnie "ręcznie") zaksięgowany po 6260 potwierdzeniach w sieci. Stało się to po kolejnej rozmowie na czacie z supportem. Oczywiście żadnych wyjaśnień, tylko standardowe przepraszamy za opóźnienia i problem.
no niestety dalej czekam z tymi Etc od 26.11.godz 00.30 nie ma na Abucoins, zmiana systemu księgowania, potwierdzeń jest ok15000
mam nadzieje że dotrą tym bardziej że kurs bardzo przyjemny pzd
Molestuj support na czacie. U mnie dziś znowu powtórka z rozrywki. Przelew wyszedł rano o 04:04 i do tej pory nie ma go na ABU a transakcja ma prawie 2000 potwierdzeń. Zrobiłem test z samego rana i wysłałem ETC na Poloniex również, tutaj został zaksięgowany po ok 25 min.
ABU wyłączyło ETC do czasu wyjaśnienia sprawy z tymi dziwnymi opóźnieniami. Takie info z supportu dostałem.

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: marimach77 » wtorek, 28 listopada 2017, 16:09

ABU wyłączyło ETC do czasu wyjaśnienia sprawy z tymi dziwnymi opóźnieniami. Takie info z supportu dostałem.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 4 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: gksat » wtorek, 28 listopada 2017, 21:17

Czy ktoś po rejestracji tutaj dostał później wiadomość od spamerów TwoGecko sp. z.o.o. albo VirtualMediaTeam z Belgradu?

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: marimach77 » środa, 29 listopada 2017, 08:52

gksat pisze:Czy ktoś po rejestracji tutaj dostał później wiadomość od spamerów TwoGecko sp. z.o.o. albo VirtualMediaTeam z Belgradu?
Ja nie dostałem.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: skydrone » środa, 29 listopada 2017, 10:52

Cześć, w sumie to mój pierwszy post na forum ;) Też macie takie problemy z botami? Za każdym razem jak wystawie ofertę to jestem przebijany o 1-2 grosze przez inną ofertę, która cały czas ma jedną taką samą wartość. Dotyczy to zarówno kupna jak i sprzedaży.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: rav3n_pl » środa, 29 listopada 2017, 10:54

skydrone pisze: Też macie takie problemy z botami?
A w czym problem?
Ktoś się ustawia bliżej, mniejszy spread ;]
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 24 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: GregoryMc » środa, 29 listopada 2017, 20:53

Czy coś wiadomo kiedy Abucoins wprowadzi apkę mobilną na ios? Wersja mobilna serwisu jest lekko mówiąc słaba. Drugie pytanie, ile trwa sesja bez wylogowania?

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: marimach77 » środa, 29 listopada 2017, 20:59

GregoryMc pisze:Czy coś wiadomo kiedy Abucoins wprowadzi apkę mobilną na ios? Wersja mobilna serwisu jest lekko mówiąc słaba.
Podobno pracują na wersją mobilną ale czy będzie to apka na telefon, czy tylko dostosowanie portalu do wyświetlania na telefonach tego nie wiem.

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 24 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: GregoryMc » środa, 29 listopada 2017, 21:32

marimach77 pisze: ABU wyłączyło ETC do czasu wyjaśnienia sprawy z tymi dziwnymi opóźnieniami. Takie info z supportu dostałem.
Faktycznie nie mam w panelu możliwości podglądu numeru portfela. To teraz powstaje pytanie czy zaksięgują poprawnie ETC jak dzisiaj dotrze do nich przelew z poola?

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości