Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: marimach77 » wtorek, 21 listopada 2017, 15:18

tarpan pisze:na Plus giełdy na chwilę obecną świetny support
To akurat mogę potwierdzić. Mam nadzieję, że tak będzie zawsze.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1237
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: Canis Lupus » wtorek, 21 listopada 2017, 16:53

@abucoins, właśnie rzucił mi się w oczy Wasz baner "Nie ważne, po której jesteś stronie...".
Pomysł bardzo fajny ale nieważne piszemy razem.
https://sjp.pwn.pl/slowniki/niewa%C5%BCne.html

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: hassejo » wtorek, 21 listopada 2017, 18:26

Jest ok choć raczej na long-term.
Prowizje całkiem akceptowalne ale strasznie mało się tutaj dzieje...

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: marimach77 » wtorek, 21 listopada 2017, 19:57

@marcos pisze: Abcoins właśnie padło nie mogę się zalogować i znikło mi btg...
Ja się dosłownie przed chwilą zalogowałem. Ale fakt, parę minut temu nie mogłem.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 22
Rejestracja: 20 września 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: abucoins » wtorek, 21 listopada 2017, 21:36

Faktury oczywiście wystawiamy, na razie nie mamy na to żadnego systemu wiec prośba żebyście pisali na supporcie lub maile.
Co do baneru to rzeczywiście trochę słabo..już poprawiamy, dzieki za informacje. Apropo kodu to powinien się na dniach pojawić kolejny więc 0% prowizji będzie nadal aktualne :)

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: marimach77 » wtorek, 21 listopada 2017, 21:38

abucoins pisze:Apropo kodu to powinien się na dniach pojawić kolejny więc 0% prowizji będzie nadal aktualne :)
@abucoins Jak długo planujecie udostępniać te kody?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 22
Rejestracja: 20 września 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: abucoins » wtorek, 21 listopada 2017, 23:02

marimach77 pisze:
abucoins pisze:Apropo kodu to powinien się na dniach pojawić kolejny więc 0% prowizji będzie nadal aktualne :)
@abucoins Jak długo planujecie udostępniać te kody?
Na pewno jeszcze przez kilka miesięcy. Myślę, że do marca.

Początkujący
Posty: 152
Rejestracja: 23 lipca 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: Daytrader » wtorek, 21 listopada 2017, 23:03

Uważajcie na błędne przeliczanie ofert zakupu na rynkach. Myślałem że kupuję monety taniej a oferta została przyjmowana po wyższym kursie. W tabeli po lewej pokazywalo co innego i co innego jest w historii transakcji!
Jutro postaram się wrzucić filmik.

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: marimach77 » środa, 22 listopada 2017, 09:58

@marcos pisze: Abcoins właśnie padło nie mogę się zalogować i znikło mi btg...
@marcos Twój i mój problem z zalogowaniem był prawdopodobnie spowodowany chwilowymi problemami z CloudFlare, więc to nie wina Abucoins.

Początkujący
Posty: 609
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: Jaroslaw » środa, 22 listopada 2017, 15:25

Życzyłbym sobie aby każda waluta u was (z racji tego że jesteście giełda z PL) posiadała parę X/PLN. Bo jeśli chce u was kupić Dash najpierw muszę kupić btc a pozniej wymienic na Dash i siedziec z kalkulatorem w rece. Priorytetem powinny być pary X/PLN a jako dodatkowe X/BTC lub X/EUR/USD. Bo dlaczego takiego LSK lub BTG mogę kupić za złotówki a Litecoina już tylko za BTC, słabo troche to wygląda. Ewentualnie zróbcie jakiś podział/zakładki handel za PLN/USD/EUR/BTC. Ale jako że piorytetem jest rynek PL i pewnie 95% klientów jest z PL, uniemożliwianie zakupu/sprzedaży za PLN to duży kłopot dla kupujących/sprzedających z polski i tworzenie kombinacji typu dodatkowe kupowanie/sprzedawanie BTC.

A dotatkowo robiąc takie podziały rozbijacie wolumen, cześć ludzi kupuje za BTC, czesc za PLN czesc za EUR. Ale jak już wspomniałem wiekszość handlujacych jest z PL wiec to powinno być waszym priorytetem.

Dodatkowo przydałby się wybor runku po najechaniu na ikone podobnie jak to jest w zakładce "Stan Konta", oraz sortowanie krypto przynajmniej żeby na górze były party X/PLN, pożniej X/EUR, X/USD, a na samym koncu X/BTC bo teraz to jest jakiś galimatiasz.

Chciałem kupić u was trochę altów ale te kombinacje z kupowaniem BTC mnie zniechęcają. Bo jeśli ktos chce kupować za BTC pojdzie na gielde zagraniczna jak bitrexx lub poloniex. Pomyślcie nad tym.

Powodzenia.
Ostatnio zmieniony środa, 22 listopada 2017, 16:54 przez Jaroslaw, łącznie zmieniany 3 razy.

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: marimach77 » środa, 22 listopada 2017, 16:37

Popieram powyższe w 100%.

Początkujący
Posty: 207
Rejestracja: 17 lipca 2017
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: Dekoin » środa, 22 listopada 2017, 20:13

Wygląd OK, ale wybaczcie testerem to ja nie mam zamiaru być znowu, uciekam z polskich giełd.
W tym kraju jedna największa by się przydała z porządnym wolumenem, same raczkujące porozbijane na kilka z wieloma błędami co jeszcze tylko pomniejsza i tak kiepski obrót.
Dziękuje postoję wolę już kontrowersyjnego BitFinexa a już na pewno Polo czy Bittrex.
Mimo wszystko powodzenia.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 22
Rejestracja: 20 września 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: abucoins » środa, 22 listopada 2017, 23:11

Dekoin pisze: Wygląd OK, ale wybaczcie testerem to ja nie mam zamiaru być znowu, uciekam z polskich giełd.
W tym kraju jedna największa by się przydała z porządnym wolumenem, same raczkujące porozbijane na kilka z wieloma błędami co jeszcze tylko pomniejsza i tak kiepski obrót.
Dziękuje postoję wolę już kontrowersyjnego BitFinexa a już na pewno Polo czy Bittrex.
Mimo wszystko powodzenia.
Dzięki! Mimo wszystko zachęcam do przetestowania, wolumenu jeszcze nie mamy imponującego ale niskie spready oraz brak opłat powinny to wynagrodzić.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: viktor » czwartek, 23 listopada 2017, 15:53

Dla mnie plus ze coraz więcej nowych walut już macie Liska super jeszcze np NEO i IOTA zamknąć pierwsza 10 z największym Market Caap i wprowadzać następne i przenoszę sie tez do was bo konkurencja w Pl to już całkiem śpi ten BitBay to nic nie wprowadza porażka .ps wolumen niski ale od czegoś trzeba zacząć ja trzymam kciuki i rozwijajcie się :)

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: g100 » czwartek, 23 listopada 2017, 18:54

abucoins pisze:Co do baneru to rzeczywiście trochę słabo..już poprawiamy, dzieki za informacje. Apropo kodu to powinien się na dniach pojawić kolejny więc 0% prowizji będzie nadal aktualne :)
A propos.

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: marimach77 » piątek, 24 listopada 2017, 21:32

@abucoins No niestety, problemów z księgowaniem ETC ciąg dalszy. Przelew zlecony o godz. 16.02 nadal nie jest zaksięgowany mimo ponad 1200 potwierdzeń transakcji.

Początkujący
Posty: 609
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: Jaroslaw » piątek, 24 listopada 2017, 21:38

marimach77 pisze: @abucoins No niestety, problemów z księgowaniem ETC ciąg dalszy. Przelew zlecony o godz. 16.02 nadal nie jest zaksięgowany mimo ponad 1200 potwierdzeń transakcji.
Też miałem taki problem niestety wyplaty/wplaty sa robione recznie i trzeba pisac na czacie to przyspisza wszystko.

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: marimach77 » piątek, 24 listopada 2017, 22:01

Jaroslaw pisze:Też miałem taki problem niestety wyplaty/wplaty sa robione recznie i trzeba pisac na czacie to przyspisza wszystko.
No z tego co pisze support na chacie to nie robią księgowań ręcznych:
sieć ETC jest aktualnie opóźniona i czekamy na synchronizację bloków. Nasz dział finansowy potwierdził, że środki powinny znaleźć się na koncie najpóźniej wczesnym porankiem, ale oczywiście może to nastąpić znacznie szybciej. Jeszcze raz przepraszamy za utrudnienia. Jeśli przy poprzednim opóźnieniu środki zostały zaksięgowane po rozmowie z naszym konsultantem, to oznacza to, że sieć akurat skończyła się synchronizować. Gdybyśmy mieli możliwość manualnego przyspieszenia tego procesu, to już dawno byśmy z niej skorzystali. Niestety nie posiadamy wpływu na synchronizację bloków.
Nie wiem ile w tym prawdy...

Początkujący
Posty: 609
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: Jaroslaw » piątek, 24 listopada 2017, 22:02

marimach77 pisze:
Jaroslaw pisze:Też miałem taki problem niestety wyplaty/wplaty sa robione recznie i trzeba pisac na czacie to przyspisza wszystko.
No z tego co pisze support na chacie to nie robią księgowań ręcznych:
sieć ETC jest aktualnie opóźniona i czekamy na synchronizację bloków. Nasz dział finansowy potwierdził, że środki powinny znaleźć się na koncie najpóźniej wczesnym porankiem, ale oczywiście może to nastąpić znacznie szybciej. Jeszcze raz przepraszamy za utrudnienia. Jeśli przy poprzednim opóźnieniu środki zostały zaksięgowane po rozmowie z naszym konsultantem, to oznacza to, że sieć akurat skończyła się synchronizować. Gdybyśmy mieli możliwość manualnego przyspieszenia tego procesu, to już dawno byśmy z niej skorzystali. Niestety nie posiadamy wpływu na synchronizację bloków.
Nie wiem ile w tym prawdy...
Jak robiłem wypłate to status miałem "oczekiwanie" przez 40 minut, dopiero po napisaniu na czasie status za sekunde zmienił sie na wyslano czy jakos tak.

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 2 sierpnia 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Abucoins.com - polska giełda kryptowalut

Postautor: Prezes000 » sobota, 25 listopada 2017, 10:46

Dlaczego aby anulować ofertę muszę przejść do oddzielnej zakładki? Boty się przebijają jak szalone na eth a godzinny wolumen 0.04eth. :)

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości