Problem z odzyskaniem dostępu do giełdy BTC VIRVOX i 1-3 BTC:(

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z odzyskaniem dostępu do giełdy BTC VIRVOX i 1-3 BTC:(

Postautor: gregsx8x » poniedziałek, 18 września 2017, 17:43

Jak w temacie mam problem z odzyskaniem dostępu do mojego konta na giełdzie Virvox gdzie prawdopodobnie może znajdować się od 1 do 3 BTC.
w 2011 roku zarejestrowałem się na VirVox przelałem tam z tego co pamiętam ok 150 zł wymieniłem to na BTC jakimi miałem zamiar zapłacić za rejestracje na jakiejś stronie torrenty :) pamiętam dokładnie że jakąś kwotę chciałem później wypłacić na konto BZWBK co z jakiegoś powodu mi się nie udało , opłata za przelew z Virwox była większa od kwoty jaką chciałem przelać. jedyne dane jakimi obecnie dysponuje to mój login do giełdy Virwox i adres gmail jaki podawałem podczas rejestracji..

Do adesu na gmail na które mogę wysłać ponownie hasło pamiętam 1 login 2 znam adresy na jakie najczęściej wysyłałem wiadomości 3 markę telefonu a w zasadzie dwóch z jakich logowałem się na to konto 4 adres IP z jakiego najczęsciej tam wchodziłem na poczcie napewno są moje zdjęcia. szukałem jakiegoś kontaktu do administratora licząc ze po wysłaniu zdjęcia dowodu osobistego coś uda się zrobić ale nic nie znalazłem.

Może ktoś z was ma jakiegoś pomysła bo ja już tracę nadzieję

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości