Cryptopia.co.nz

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1117
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopia.co.nz

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 26 czerwca 2023, 17:44

@luk1999 cisza, nawet nie pamiętam czy oni jakiś termin dawali.

Dodano po 41 minutach 26 sekundach:
@luk1999 Chociaż poczekaj, bo teraz patrzę w mailach i kiedy Ty dostałeś maila, to ja ostatniego mam z 13 listopada 2022.
Wskazywałeś jakie środki miałeś? Bo ja tak i potem dostałem tego maila:
Dear Cryptopia Account Holder,

This message is a confirmation that you have accepted the claim balance presented in the Claims Portal. A password protected confirmation statement can also be found in the attachment to this email. The password to open this can be retrieved by logging back in to the Claims portal.

We will contact you about the next steps of the process.

If you have not completed the balance acceptance process, please contact Cryptopia customer support at the Customer Service Portal.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 19 października 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopia.co.nz

Postautor: luk1999 » wtorek, 27 czerwca 2023, 18:27

@CzarnaOwca

W ogóle nie doszedłem do tego etapu, w którym potwierdza się zawartość konta. Zarejestrowałem się i nie byłem w stanie przejść procesu weryfikacji, ze względu na założenia - chyba trzeba było podać 3 alty (inne niż LTC), które się miało w portfelu, a ja tylu nie miałem. Dostałem approve "manualnie" (po założeniu ticketa w zendesku) od jednego z pracowników w marcu 2021. I cisza od tego czasu.

Wczoraj spróbowałem się z nimi skontaktować i dostałem odpowiedź z serii "siedź i czekaj".
Thanks for contacting us.

I can confirm you've completed all the verification required from you at this stage of the claims process related to your Cryptopia account, and there is nothing further you need to do for now – that’s great to see! In light of that you can login via https://portal.cryptopia.co.nz/ any time to check your reference number.

If there is anything else we require from you, we will send a request to your registered email address.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Cryptopia.co.nz

Postautor: rav3n_pl » piątek, 14 lipca 2023, 20:50

@luk1999 Słabo.
No ja też czekam na odzyskanie moich Polcoinów :D
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości