Wymiana BTC na Euro - serwisy??

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 4 lipca 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wymiana BTC na Euro - serwisy??

Postautor: Tomak » poniedziałek, 24 lipca 2017, 12:25

Witam,

Szukam serwisu gdzie można od ręki wymienić BTC np na euro i wypłacić do swojego rachunku bankowego. Teraz ostatnio testowałem Coinbase na małych kwotach. Wszystko poszło ok jak narazie. Miałem zmiar tam przelać dzisiaj 10 000zł i kupić BTC. Trafiłem niestety na złe opinie, że ponoć przelewy nie dochodza a support nie istnieje i jakieś roboty odpisują. Co to kurde jest za jakaś kolejna chała do dymania ludzi bo ja tego nie pojmuję. Ponoć to najwiekszy serwic do kryptowalut a tu zonk. Chyba że ludzie mylą się i podają błędne rachunki ale już jest jakiś dym wokół tego widzę.

Można sobie tu poczytać:
https://community.coinbase.com/t/wire-t ... oney/16960

Co możecie coś innego polecić do wymiany BTC bo nie chcę się bawić pozniej w sprzedawanie tego za gotówkę lub kupowanie gratów za BTC po internetach. Interesuje mnie wymiana BTC na euro i wypłata euro do banku. Narazie tylko to Coinbase testowałem.

jpr
Orator
Posty: 851
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 221
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wymiana BTC na Euro - serwisy??

Postautor: jpr » poniedziałek, 24 lipca 2017, 12:28

Polecam Bitstamp, niedawno wypłacałem Euro na walutowe w Polsce.
Bedziesz musial sie zweryfikowac.

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 4 lipca 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wymiana BTC na Euro - serwisy??

Postautor: Tomak » poniedziałek, 24 lipca 2017, 19:40

No nie wiem, z tego co widzę to ten cały Bitstamp to też jakiś shit. Ocena 2.8/5.0

Niektórzy piszą że dużo lepszy od Coinbase jak co chwila ktoś narzeka że pieniadze nie dochodzą a customer service nie odpowiada tygodniami, dodzwonić też się nie idzie

Chyba że to konkurencja się wybija i tak sobie srają na głowe bo ja jużnie wiem o co chodzi

https://www.cryptocompare.com/exchanges ... mp/reviews

jpr
Orator
Posty: 851
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 221
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wymiana BTC na Euro - serwisy??

Postautor: jpr » poniedziałek, 24 lipca 2017, 19:55

Nie wiem kto pisal te opinie ale dla mnie Stamp to numer 1. Uzywam go od 2013 roku. Support 1 liga.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości