Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 144
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 57
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: diamanti » niedziela, 28 stycznia 2018, 15:53

Powiem tak ta giełda jest mało profesjonalna ostatnio na wypłatę crypto czekałem kilka godzin bo nikogo nie było żeby zatwierdzić wypłatę a prowizje od wypłat crypto maja największe.

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 25 września 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: arat » niedziela, 28 stycznia 2018, 16:00

Jeśli faktycznie każdą wypłatę krypto musi zatwierdzić człowiek, to muszę podziękować takiej giełdzie.
Na każdej innej giełdzie nieważne która jest godzina wypłata krypto wychodzi w parę minut, a tu zonk, czekam już 24 godziny i nic.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 8 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: laxon » niedziela, 28 stycznia 2018, 19:20

delate

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 41
Rejestracja: 22 kwietnia 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Częstochowa

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: Coinbe.net » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 12:29

Krakoviaczek pisze: Witam,

Czy coś wiadomo, kiedy bedą dodane nowe monety do giełdy ? Oglądałem wywiad, gdzie była informacja że prace trwaja aby IOTA była dodana do końca 2017 roku - na chwile obecna już prawie miesiąc poślizgu ? Jeżeli można prośić o informacje, co powoduje taki długo okres dodawania krypto na PL giełdach - gdzie taki Kucoin albo Binance dodaja codziennie wybrana kryptowalutę z głosowania przez użytkowników i nie trwa ich implementacja miesiącami jak to sie ma na PL giełdach ?
Nie ma czegoś takiego jak "okres dodawania krypto" każda wymaga innego czasu dodania. Szczególnie IOTA. Ostatnio okradziono portfele na pare ładnych baniek, co z naszej strony jeszcze utrudniło zadanie - trzeba przeorać wszystko od podstaw jeszcze raz.
BitBlack pisze: Jakie warunki muszą być spełnione, żeby wpłacić PLN na giełdę CoinBe.net i później za to kupić kryptowaluty?
1. Czy muszę w jakiś sposób weryfikować swoje konto lub uzupełnić wszystkie dane osobowe, adresy, nr telefonu? Obecnie mam tylko zarejestrowane konto na adres e-mail oraz imię i nazwisko.
2. Czy mogę dokonać wpłaty na poczcie? Czy muszę wpłacić z konta bankowego, które wcześniej muszę dodać w panelu z którego zostanie dokonana wpłata PLN? Czy wystarczy w tytule przelewu umieścić żądany tytuł i wpłata bez problemu dotrze na mój panel czy to z poczty, czy to z dowolnego konta bankowego?
3. Czy po zakupie kryptowalut mogę bez problemu przenieść je na inną giełdę np. Binance lub zabrać je z giełdy i umieścić w swoim portfelu na komputerze bez uzupełniania wspomnianych danych?

1. nie, jeśli wpłacasz tylko kryptowaluty

2. Kiedy się zweryfikujesz możesz wpłacać i z poczty.

3. Możesz.
arat pisze: Czy wypłaty krypto walut są przez was zatwierdzane ręcznie ?
Wypłata etc zlecona wczoraj, dalej ma status oczekujący.
Nie wszystkie. Wypłaty, które przekraczają daną sumę, w danej walucie - mamy co do tego ścisłe wytyczne. Oraz wypłaty z kont niezweryfikowanych - tak jak ma np. Bitfinex. Jest to kwestia bezpieczeństwa zarówno naszych, jak i waszych środków.
BitBlack pisze: Infolinia nie działa, w temacie nikt nie odpisuje od tygodnia... Ja ze swojej strony podziękowałem już tej giełdzie i na pewno nie zawierzę jej swoich środków pieniężnych.
Infolinia działa, tylko że jest zapchana.
Prawdopodobnie będziemy z niej rezygnować, a to dlatego że odpowiedź mailem jest dużo bardziej "owocna" w kontakcie z klientem. Jeśli ktoś dzwoni, konsultanci często rozmawiają po 10-15 minut na tematy, które mailem załatwia się w 60 sekund.


Przepraszamy za długi czas odpowiedzi!

Dodano po 2 godzinach 1 minucie 10 sekundach:
Co do weryfikacji:

Szanowni Państwo.

Sami widzicie co dzieje się na polskiej scenie politycznej. W.Cz.P. Morawiecki straszy "zakazami kryptowalut" cokolwiek może kryć się pod "zakazaniem" kryptowalut (cały czas szukamy logiki w tym zdaniu, ciężko znaleźć choćby jej namiastkę). Przepisy AML i KYC to podstawa tego, by zostać na tym rynku, ponieważ nadchodzące zmiany w przepisach nie zwiastują ułatwienia nam pracy jako polska Spółka.

Banki zamykają konta kolejnym giełdom (macie przykład choćby z ostatnich tygodni, zostało zamknięte kilka kont polskich giełd), a dla banków, które są regulowane przez przepisy KNF, takie zabiegi jak weryfikacja użytkowników to podstawa do jakichkolwiek rozmów. Niestety - wóz albo przewóz, nam zależy przede wszystkim na płynności działania i bezpieczeństwie klientów. Rozumiemy wasze oburzenie, bo weryfikacja to raczej mało dynamiczny proces, który może być uciążliwy dla klienta, jednak coś za coś. Jeśli chcemy przetrwać, musimy zachować chociażby pozory dostoswania się pod wymogi służb i loży, a macie Szanowni Państwo przykłady, choćby z równie ""niebezpieczną"" w oczach państwa branżą bukmacherską, na to że Polska jest państwem opiekuńczym i bardzo ciężko pracuje żeby nikt z Państwa przypadkiem się błyskawicznie nie wzbogacił na kryptowalutach.

Naprawdę, nie jest łatwo prowadzić spółkę we własnym kraju. Ostatecznie pozostają Państwu inne, konkurencyjne giełdy na których nie ma wymaganej weryfikacji, pytanie na jak długo?
Nasze wymogi AML i KYC mają chronić zarówno wasze jak i nasze środki, a nie robić wam na złość. Dla nas wprowadzenie obowiązku weryfikacji to ogromny nakład finansowy i czasowy, jest nam to nie na rękę, ale już niedługo inaczej się nie będzie dało.

We hope You understand.
Z wyrazami szacunku
Prezes Spółki Beatcoin Sp. Z O. O.
Kamil Kostrzewski
Reprezentujemy Coinbe.net, giełdę kryptowalut która umożliwia handel pomiędzy użytkownikami w walutach PLN, EUR, USD, BTC pomiędzy kryptowalutami takimi jak: Bitcoin, Monero, Dash, Litecoin i Ethereum, Ethereum Classic, zCash, Bytecoin, a niebawem kolejne, najpopularniejsze krypto!

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: BitBlack » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 21:49

@Coinbe.net, czyli do 31.01 można wpłacić pieniądze FIAT przelewem lub na poczcie bez weryfikacji, czy nie? Jeżeli można to czy od 01.02 jeżeli nie będę wpłacał, ani wypłacał FIAT tylko grał na krypto to będę musiał się u Was weryfikować czy nie?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 41
Rejestracja: 22 kwietnia 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Częstochowa

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: Coinbe.net » wtorek, 30 stycznia 2018, 00:14

BitBlack pisze:@Coinbe.net, czyli do 31.01 można wpłacić pieniądze FIAT przelewem lub na poczcie bez weryfikacji, czy nie? Jeżeli można to czy od 01.02 jeżeli nie będę wpłacał, ani wypłacał FIAT tylko grał na krypto to będę musiał się u Was weryfikować czy nie?
Jeśli wpłacisz 10 BTC, obrócisz w dowolny sposób, a potem zamienisz je na LTC i wypłacisz jako LTC (nie żaden fiat) - nie weryfikujemy.
Na pewno z czasem wprowadzimy jakieś limity wypłat (jak ma się to w przypadku światowych giełd) na różne progi weryfikacji, ale to dopiero plany. Póki co krypto to krypto, wszystkich nas nieuregulują!
Reprezentujemy Coinbe.net, giełdę kryptowalut która umożliwia handel pomiędzy użytkownikami w walutach PLN, EUR, USD, BTC pomiędzy kryptowalutami takimi jak: Bitcoin, Monero, Dash, Litecoin i Ethereum, Ethereum Classic, zCash, Bytecoin, a niebawem kolejne, najpopularniejsze krypto!

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: BitBlack » wtorek, 30 stycznia 2018, 00:22

@Coinbe.net, jakbym miał 10 BTC to nie pytałbym o wpłacanie pieniędzy FIAT - PLN... :/

Ponawiam konkretne pytanie czy do 31.01 mogę wpłacić FIAT - PLN bez weryfikacji? Przy okazji dodatkowe pytanie, czy po 31.01 posiadając u Was w panelu FIAT - PLN wyczekując na dogodny moment na zakup kryptowalut będę musiał się zweryfikować czy nie? I kolejne, jak dogodny moment nastąpi w marcu i będę chciał za wpłacone w styczniu pieniądze FIAT - PLN kupić kryptowaluty to czy będę musiał się najpierw zweryfikować?

Dziękuję za odpowiedź na jedno z pytań, już rozumiem, że handel samymi kryptowalutami nie będzie wymagał weryfikacji, ale proszę o konkretne odpowiedzi na powyższe pytania dotyczący pieniędzy FIAT, bo jutro jest ostatni dzień na zlecenie przelewu, żeby dotarł na Wasze konto do 31.01.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 41
Rejestracja: 22 kwietnia 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Częstochowa

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: Coinbe.net » wtorek, 30 stycznia 2018, 00:38

BitBlack pisze: @Coinbe.net, jakbym miał 10 BTC to nie pytałbym o wpłacanie pieniędzy FIAT - PLN... :/

Ponawiam konkretne pytanie czy do 31.01 mogę wpłacić FIAT - PLN bez weryfikacji? Przy okazji dodatkowe pytanie, czy po 31.01 posiadając u Was w panelu FIAT - PLN wyczekując na dogodny moment na zakup kryptowalut będę musiał się zweryfikować czy nie? I kolejne, jak dogodny moment nastąpi w marcu i będę chciał za wpłacone w styczniu pieniądze FIAT - PLN kupić kryptowaluty to czy będę musiał się najpierw zweryfikować?

Dziękuję za odpowiedź na jedno z pytań, już rozumiem, że handel samymi kryptowalutami nie będzie wymagał weryfikacji, ale proszę o konkretne odpowiedzi na powyższe pytania dotyczący pieniędzy FIAT, bo jutro jest ostatni dzień na zlecenie przelewu, żeby dotarł na Wasze konto do 31.01.

Przepraszamy, przeoczenie.
Tak, jeśli nie przekroczy (wymaganego od nas od samego początku 15k Euro sumy wpłat i wypłat) wypłata może być zrealizowana do 1.02. Jak najbardziej, bez weryfikacji.

Wyczekując na dogodny moment nie trzeba się weryfikować.

Prawo nie działa wstecz, jeśli środki zostaną wpłacone wcześniej i będą wyczekiwały ceny BTC rzędu 10k PLN, to czekamy razem z Tobą ;) Bez obaw.
Reprezentujemy Coinbe.net, giełdę kryptowalut która umożliwia handel pomiędzy użytkownikami w walutach PLN, EUR, USD, BTC pomiędzy kryptowalutami takimi jak: Bitcoin, Monero, Dash, Litecoin i Ethereum, Ethereum Classic, zCash, Bytecoin, a niebawem kolejne, najpopularniejsze krypto!

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: BitBlack » wtorek, 30 stycznia 2018, 03:46

@Coinbe.net, dziękuję za konkretne odpowiedzi, ostatnie pytanie... Jeżeli wyczekiwany moment nie nadejdzie, czyli BTC nie spadnie to tych umownych 10k PLN ;) i nie przeprowadzę żadnych transakcji na giełdzie nie przekraczając przy tym 15k EUR wpłat/wypłat to czy będę mógł z powrotem wypłacić te pieniądze FIAT bez wymaganej weryfikacji oczywiście już po terminie 01.02 od kiedy wchodzi wymóg weryfikacji?

Rozważając zakup kryptowalut F2F mam już wypłaconą gotówkę, czy mogę jutro wykonać dyspozycję przelewu na poczcie podając oczywiście w tytule przelewu wymagany tekst z adresem e-mail, po którym identyfikujecie zasilenie konta? Czy jeżeli przelew za pośrednictwem poczty dotrze z opóźnieniem, czyli 01-02.02 to będziecie wymagać weryfikacji?
Ostatnio zmieniony wtorek, 30 stycznia 2018, 19:41 przez BitBlack, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: BitBlack » wtorek, 30 stycznia 2018, 19:19

@Coinbe.net, proszę o pilną odpowiedź, nadal czekam z wpłatą na XX.XXXzł :/

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: Taedh » niedziela, 4 lutego 2018, 18:21

Kiedy będzie można zweryfikować konto firmowe? Dlaczego teraz taka weryfikacja jest wyłączona?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: darius11 » piątek, 9 lutego 2018, 15:47

Mogę wiedzieć gdzie podziały się moje dogi? Od miesiąca miałem transakcje wystawioną, znikła. dogów na koncie brak z tej transakcji więc wycofane nie zostały, na koncie pozostały te które wpłaciłem na konto dzisiaj rano.
Człowiek jakby 20 btc ulokował u Was i by sobie znikły to by dopiero masakra była...

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: qdlaty9201 » sobota, 10 lutego 2018, 17:32

darius11 pisze: Mogę wiedzieć gdzie podziały się moje dogi? Od miesiąca miałem transakcje wystawioną, znikła. dogów na koncie brak z tej transakcji więc wycofane nie zostały, na koncie pozostały te które wpłaciłem na konto dzisiaj rano.
Człowiek jakby 20 btc ulokował u Was i by sobie znikły to by dopiero masakra była...
Przelacz rynek BTC na PLN i powinienes zobaczyc. Teraz zrobili domyslnie BTC i tam nie bedziesz widzial swojej oferty. Mialem tak samo, i moje zaskoczenie bylo takie same.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: Tytanek17 » sobota, 10 lutego 2018, 17:55

Czy u was na giełdzie można wymienić ethereum classic na PLN :?: :?:

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: Zbylon » poniedziałek, 12 lutego 2018, 16:07

W trakcie
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 12 lutego 2018, 19:36 przez Zbylon, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 208
Rejestracja: 12 lutego 2017
Reputacja: 163
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: BTC-m » poniedziałek, 12 lutego 2018, 16:45

Zbylon pisze:(...) nie jest to kasa która wspiera terroryzm nie taka ilość , sam osobiście twierdze ze bracia z tej spółki za bardzo się zachłysnęli zwyżką i nie byli przygotowani na upadek
Terroryzm można wspierać również małymi kwotami. Grosz do grosza uzbiera się na kałasza :D

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: Zbylon » poniedziałek, 12 lutego 2018, 17:24

Kiedy Państwo mówi o terroryzmie to zazwyczaj chodzi o terroryzm na nasze kieszenie , zawsze będzie o tym mowa by mieć kontrole nad Twoimi pieniędzmi , a oni wiedza jak się zaspokoić i na co rozdawać kasę lub jakie autka kupić do wożenia tylka , terror to terroryzm na nasze mienie i na nas , chodzi o zastraszenie i wzbudzenie strachu , resztę robi własna wyobraźnia , żaden terrorysta nie zamieszka w kraju dziadów haha

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: Nusiek321 » poniedziałek, 12 lutego 2018, 21:02

Witam. Planujecie przywrócić wypłaty w PLN? Nie ukrywam, że jestem stałym klientem i trochę się zawiodłem nowymi zmianami.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: qdlaty9201 » wtorek, 13 lutego 2018, 11:04

jak dla mnie usuniecie rynku PLN to zabójstwo dla tej gieldy

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 14 lutego 2018
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: mateusz390 » środa, 14 lutego 2018, 23:12

To mój pierwszy post tutaj, specjalnie dla was założyłem konto. Zazwyczaj wolę czytać niż udzielać się w takich dyskusjach, ale po waszych ostatnim mailu nie wytrzymałem.
Posiadam konto na wielu giełdach, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie krypto. Do handlu używam 1-2 kont, na szczęście (jak się okazuje) - waszego nie.

Do rzeczy: @Coinbe.net
"Omyłkowo usunęliśmy niektóre oferty BID z rynków BTC. Oferty te nie mogą zostać przywrócone automatycznie, więc prosimy o sprawdzenie czy Państwa oferta zostałą usunięta i ewentualne przywrócenie jej."

Jak mogę zaufać giełdzie, której omyłkowo coś się usuwa i nie ma możliwości naprawienia błędów?! Jak mam tam trzymać pieniądze chociaż przez minutę? Mam mieć pewność, że akurat wtedy, gdy handluję omyłkowo nie usunie się np saldo mojego konta? I też nie będziecie w stanie go przywrócić?
Poważnie pytam, bo z tego co widzę, to bardzo się staracie by rosnąć w siłę, dodajecie nowe krypto etc. Tylko jedno pytanie: po co piąć się w górę, skoro zapominacie o fundamentach: bezpieczeństwie i pewności (potencjalnych) moich transakcji.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 8 gości