Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 25 września 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: arat » czwartek, 11 stycznia 2018, 13:13

Czy wpłata przez homepay jest wpłatą ekspresową i pojawi się na koncie w ciągu paru minut ?

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 8 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: laxon » czwartek, 11 stycznia 2018, 14:44

Próbował ktoś się skontaktować z nimi telefonicznie? Za każdym razem jak dzwonie słyszę w słuchawce ze abonament jest poza zasięgiem. Z tego co widzę to mają oni najbardziej atrakcyjny kurs BTC z wszystkich polskich gield i do tego brak weryfikacji oprócz podania imienia i nazwiska, chyba ze nie wiem czegoś?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 41
Rejestracja: 22 kwietnia 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Częstochowa

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: Coinbe.net » czwartek, 11 stycznia 2018, 20:20

laxon pisze:Próbował ktoś się skontaktować z nimi telefonicznie? Za każdym razem jak dzwonie słyszę w słuchawce ze abonament jest poza zasięgiem. Z tego co widzę to mają oni najbardziej atrakcyjny kurs BTC z wszystkich polskich gield i do tego brak weryfikacji oprócz podania imienia i nazwiska, chyba ze nie wiem czegoś?
Nasza infolinia czynna jest od 10 do 18 od poniedziałku do piątku. Dziś jest przerwa techniczna - operator ma jakieś problemy i była strasznie slaba jakość rozmowy
lisk-2207 pisze:Witam ile trwa przelanie np BCC z bitbay na coinbe ? Chciałbym tak zrbić ze względu na spore różnice kursowe i czy jest to oplacalne?
Zdecydowanie tak. Przelewy BCC są księgowane LIVE, a koszty wysyłki BCC są dość niskie (porównując np. do Bitcoina).
arat pisze:Czy wpłata przez homepay jest wpłatą ekspresową i pojawi się na koncie w ciągu paru minut ?
Homepay pojawi się gdy system Homepay otrzyma płatność. Sprawdzają stan bodajże co 60 sekund. Dotpay natomiast działa instant - po kliknięciu przysłowiowego "enter" wpłata jest widoczna u nas ;)
Reprezentujemy Coinbe.net, giełdę kryptowalut która umożliwia handel pomiędzy użytkownikami w walutach PLN, EUR, USD, BTC pomiędzy kryptowalutami takimi jak: Bitcoin, Monero, Dash, Litecoin i Ethereum, Ethereum Classic, zCash, Bytecoin, a niebawem kolejne, najpopularniejsze krypto!

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: BitBlack » czwartek, 11 stycznia 2018, 20:33

@Coinbe.net, czy na Waszej giełdzie każdy z użytkowników ma osobne subkonto do wpłat środków?

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: mankiet » piątek, 12 stycznia 2018, 20:46

Coinbe.net to już skandal czekamy na przelew etherum na binance od 08.01.2018,to już 4 dni ,jak to wyjaśnicie?

Dodano po 41 minutach :
Sprawa załatwiona,szkoda że trwało to tyle dni.

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 25 stycznia 2015
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: LukAss741 » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 16:16

LukAss741 pisze: Thanks for your answer.

How do I place an order through api?

https query to https://beatcoin.pl/api with post data: "method=trade&crypto=BTC&currency=PLN&amount=0.01&price=50000&type=sell&time=1512339327" returns:
{"alert":"danger","body":"Pole <b>Typ<\/b> jest wymagane!<br>Wartość pola <b>Typ<\/b> jest błędna"}
as per your documentation https://github.com/beatcoinpl/Private-API#trade type is supposed to be buy or sell.

If I replace "type" with "Typ" then it returns:
{"alert":"danger","body":"Pole <b>Typ<\/b> jest wymagane!<br>Wartość pola <b>Typ<\/b> jest błędna<br>Pole <b>Sprzedaż\/Zakup<\/b> jest wymagane!<br>Wartość pola <b>Sprzedaż\/Zakup<\/b> jest błędna<br>Pole <b>Waluta<\/b> jest wymagane!<br>Wartość pola <b>Waluta<\/b> jest błędna<br>Pole <b>Waluta<\/b> jest wymagane!<br>Wartość pola <b>Waluta<\/b> jest błędna"}
You still haven't answered.
Will you answer please?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: Rafx » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 18:37

Ktoś próbował wypłacać ETC? Ja mam przy ETC status oczekujący z 11.01. Sieć jest zapchana czy coś?

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: horadric » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 22:33

@Coinbe.net, jak długo wpłaty BTG pozostaną zablokowane?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: Chris95 » wtorek, 16 stycznia 2018, 23:03

Możecie dokonywać na stronie wpłaty za pomocą sms?

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: Tytanek17 » środa, 17 stycznia 2018, 07:37

czy to czasem nie oszustwo kurs etc wynosi w przeliczeniu na pln 87.5 zł a u nich wychodzi 145 zł za sztukę ?
ktoś u nich coś kupował bo mi się zdaje ze to ściema :?: :?:

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 41
Rejestracja: 22 kwietnia 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Częstochowa

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: Coinbe.net » środa, 17 stycznia 2018, 20:56

BitBlack pisze: @Coinbe.net, czy na Waszej giełdzie każdy z użytkowników ma osobne subkonto do wpłat środków?
Nie, każdy ma swój indywidualny tytuł przelewu.
mankiet pisze: Coinbe.net to już skandal czekamy na przelew etherum na binance od 08.01.2018,to już 4 dni ,jak to wyjaśnicie?

Dodano po 41 minutach :
Sprawa załatwiona,szkoda że trwało to tyle dni.
Sieć była zapchana i wypłaty nam wracały. Przepraszamy już jest o niebo lepiej i poprawiliśmy system przeliczania fee.
LukAss741 pisze:
LukAss741 pisze: Thanks for your answer.

How do I place an order through api?

https query to https://beatcoin.pl/api with post data: "method=trade&crypto=BTC&currency=PLN&amount=0.01&price=50000&type=sell&time=1512339327" returns:
{"alert":"danger","body":"Pole <b>Typ<\/b> jest wymagane!<br>Wartość pola <b>Typ<\/b> jest błędna"}
as per your documentation https://github.com/beatcoinpl/Private-API#trade type is supposed to be buy or sell.

If I replace "type" with "Typ" then it returns:
{"alert":"danger","body":"Pole <b>Typ<\/b> jest wymagane!<br>Wartość pola <b>Typ<\/b> jest błędna<br>Pole <b>Sprzedaż\/Zakup<\/b> jest wymagane!<br>Wartość pola <b>Sprzedaż\/Zakup<\/b> jest błędna<br>Pole <b>Waluta<\/b> jest wymagane!<br>Wartość pola <b>Waluta<\/b> jest błędna<br>Pole <b>Waluta<\/b> jest wymagane!<br>Wartość pola <b>Waluta<\/b> jest błędna"}
You still haven't answered.
Will you answer please?
Sprawa wyjaśniona prywatnie na Skype. Thank you Lukas ;)
horadric pisze: @Coinbe.net, jak długo wpłaty BTG pozostaną zablokowane?
Chwilę odetchnęliśmy i wszystko jest już gotowe. Lada dzień zostanie uruchomione. Trwają ostatnie testy.
Chris95 pisze: Możecie dokonywać na stronie wpłaty za pomocą sms?
Nie i wszystko przemawia ku temu, że wpłaty SMS nie będą już dostępne. Pewna afera namieszała nam w relacjach z dostawcami usług SMS, więcej info: https://niebezpiecznik.pl/post/blokada- ... -rachunku/
Nie tylko nam, oczywiście. Wszyscy dostawcy BTC za SMS mają problemy, a tzw. SMS premium zawsze były szerokim polem manewru dla wyzyskiwaczy.
Tytanek17 pisze: czy to czasem nie oszustwo kurs etc wynosi w przeliczeniu na pln 87.5 zł a u nich wychodzi 145 zł za sztukę ?
ktoś u nich coś kupował bo mi się zdaje ze to ściema :?: :?:
Jeszcze raz podkreślamy - nie my regulujemy ceny. Jeśli spojrzymy na https://bitmonitor.pl/monitor zauważymy, że ceny BTC potrafią wahać się i odstępować znacznie od "światowych" kursów na poszczególnych giełdach. Jakkolwiek definiować tu "światowy kurs". BTC/ETC czy inne krypto to nie Dolar. ;)
Reprezentujemy Coinbe.net, giełdę kryptowalut która umożliwia handel pomiędzy użytkownikami w walutach PLN, EUR, USD, BTC pomiędzy kryptowalutami takimi jak: Bitcoin, Monero, Dash, Litecoin i Ethereum, Ethereum Classic, zCash, Bytecoin, a niebawem kolejne, najpopularniejsze krypto!

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: Lais » piątek, 19 stycznia 2018, 12:01

@Tytanek17, co do cen to dziś właśnie na bitmaszynie ktoś kupił LTC po 900 gdzie kurs na wiodących giełdach był po 620, na bitbay ludzie kupują LTC po 730 czy kurs jest 640.
Po prostu mamy głupi naród (lub pewną jego część), który nie umie liczyć i nawet sprawdzić realnych cen i ciągle je zawyża, dlatego ci inteligentni mają problem z zakupem wielu krypto w Polsce.

A co do ETC na tej giełdzie to muszę wycofać swoje oferty zakupu bo szkoda czasu, nie ma szans kupić po kursie z bitfinexa czyli najbardziej aktualnym lub choć zbliżonym do niego - użytkownicy sprzedający liczą na idiotów (którzy się niestety zdarzają) albo przebywają w innej czasoprzestrzeni.
Giełda nie ma tam swoich ofert, dlatego jest jak jest.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 19 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: Rafv » sobota, 20 stycznia 2018, 00:09

Od dzisiaj widnieje mi na koncie coinbe takie coś:
https://s25.postimg.org/mk58tbo0v/scree ... _48_37.png

Mój kolega ma podobnie, czy to oznacza, że giełda od teraz wymaga weryfikacji? I już bez wysłania dowodu nie da się jej używać?
Ktoś ma jakieś informacje? Przekopałem ich stronę i blog, ale nic nie znalazłem.

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 25 września 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: arat » sobota, 20 stycznia 2018, 12:57

Rafv pisze: Od dzisiaj widnieje mi na koncie coinbe takie coś:
https://s25.postimg.org/mk58tbo0v/scree ... _48_37.png

Mój kolega ma podobnie, czy to oznacza, że giełda od teraz wymaga weryfikacji? I już bez wysłania dowodu nie da się jej używać?
Ktoś ma jakieś informacje? Przekopałem ich stronę i blog, ale nic nie znalazłem.
To jest tylko informacja, jeśli nie przekroczysz obrotu 15k euro w ciągu roku, to wszystko działa po staremu.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: miszcz » sobota, 20 stycznia 2018, 20:15

Mi pokazuje ze max 5K euro z hakiem

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 19 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: Rafv » niedziela, 21 stycznia 2018, 00:08

arat pisze:
Rafv pisze: Od dzisiaj widnieje mi na koncie coinbe takie coś:
https://s25.postimg.org/mk58tbo0v/scree ... _48_37.png

Mój kolega ma podobnie, czy to oznacza, że giełda od teraz wymaga weryfikacji? I już bez wysłania dowodu nie da się jej używać?
Ktoś ma jakieś informacje? Przekopałem ich stronę i blog, ale nic nie znalazłem.
To jest tylko informacja, jeśli nie przekroczysz obrotu 15k euro w ciągu roku, to wszystko działa po staremu.
Super to nie szukam alternatywy. Dzięki bardzo za informację.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 22 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: Krakoviaczek » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 18:47

Witam,

Czy coś wiadomo, kiedy bedą dodane nowe monety do giełdy ? Oglądałem wywiad, gdzie była informacja że prace trwaja aby IOTA była dodana do końca 2017 roku - na chwile obecna już prawie miesiąc poślizgu ? Jeżeli można prośić o informacje, co powoduje taki długo okres dodawania krypto na PL giełdach - gdzie taki Kucoin albo Binance dodaja codziennie wybrana kryptowalutę z głosowania przez użytkowników i nie trwa ich implementacja miesiącami jak to sie ma na PL giełdach ?

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: BitBlack » wtorek, 23 stycznia 2018, 19:17

Jakie warunki muszą być spełnione, żeby wpłacić PLN na giełdę CoinBe.net i później za to kupić kryptowaluty?
1. Czy muszę w jakiś sposób weryfikować swoje konto lub uzupełnić wszystkie dane osobowe, adresy, nr telefonu? Obecnie mam tylko zarejestrowane konto na adres e-mail oraz imię i nazwisko.
2. Czy mogę dokonać wpłaty na poczcie? Czy muszę wpłacić z konta bankowego, które wcześniej muszę dodać w panelu z którego zostanie dokonana wpłata PLN? Czy wystarczy w tytule przelewu umieścić żądany tytuł i wpłata bez problemu dotrze na mój panel czy to z poczty, czy to z dowolnego konta bankowego?
3. Czy po zakupie kryptowalut mogę bez problemu przenieść je na inną giełdę np. Binance lub zabrać je z giełdy i umieścić w swoim portfelu na komputerze bez uzupełniania wspomnianych danych?

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 25 września 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: arat » niedziela, 28 stycznia 2018, 15:05

Czy wypłaty krypto walut są przez was zatwierdzane ręcznie ?
Wypłata etc zlecona wczoraj, dalej ma status oczekujący.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinbe.net [dawniej beatcoin]- polska giełda wielu walut! (temat ogólny)

Postautor: BitBlack » niedziela, 28 stycznia 2018, 15:28

Infolinia nie działa, w temacie nikt nie odpisuje od tygodnia... Ja ze swojej strony podziękowałem już tej giełdzie i na pewno nie zawierzę jej swoich środków pieniężnych.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości