Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Początkujący
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: alankot » czwartek, 9 maja 2019, 11:51

Taki email od Kancelarii dostałem dziś:

Z uwagi na rosnącą liczę zgłoszeń od osób poszkodowanych w związku z upadkiem giełdy „Coinroom”, uruchomiliśmy specjalną stronę internetową w celu usprawnienia zapisów do grupy.

By wstępnie zadeklarować chęć przyłączenia się do grupowych działań prawnych, uprzejmie prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Pragniemy zaznaczyć, że wypełnienie ankiety jest niezobowiązujące i nie wiąże się z żadnymi kosztami.

Po zgromadzeniu Państwa zgłoszeń będziemy kontaktowali się z Państwem telefonicznie i mailowo w celu uzgodnienia dalszych kroków.

htttp://coinroom-pozew-zbiorowy.pl

Początkujący
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0

Postautor: drKox » czwartek, 9 maja 2019, 14:12

Na tej stronie kancelaria prawna zbiera osoby chętne do przystąpienia do pozwu zbiorowego.
http://coinroom-pozew-zbiorowy.pl/
Pozwem zajmuje się - http://www.przezdziecki.eu

Początkujący
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
1

Postautor: r00ts » poniedziałek, 20 maja 2019, 22:44

Chciałem poinformować o dziwnych działaniach wspomnianej powyżej kancelarii która zajmuje się wspólnym pozwem karnym przeciwko coinroom. Napisałem do nich i otrzymałem odpowiedź aby wypełnić formularz specjalnie utworzony dla klientów coinroom. Po wypełnieniu formularza po kilku dniach otrzymałem informację że następnego dnia otrzymam dokumenty do wypełnienia min. pełnomocnictwo do zastępstwa procesowego itp. Niestety nic nie doszło do dzisiaj. Zapytałem na komunikatorze discord czy coś wiadomo w tej sprawie i prawdopodobnie okazuje się że Pan mecenas wyselekcjonował tylko osoby o dużej sumie straty a tzw. szaraczków nawet nie raczył powiadomić o tym że ma ich w dupie. Następna k!@#$% nadzwyczajna kasta której się nawet nie chce napisać sorry chłopie wisisz mi niskim kalafiorem. Panie mecenasie ja Pana też mam w dupie !

Dodano po 7 minutach 48 sekundach:
Według otrzymanych wiadomości po publikacji postu, okazuje się że, Pan mecenas stosuje pewne dużo wyrafinowane praktyki jeśli chodzi o traktowanie swoich klientów pod względem potencjalnego i osobistego zysku.

Początkujący
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
2

Postautor: drKox » wtorek, 21 maja 2019, 19:26

Okazało się, iż koszty pozwu zbiorowego dla pana mecenasa, to suma poszczególnych kosztów wszystkich uczestników pozwu. Liczyłem, że za zbiorowy pozew koszty będą mniejsze a tu mecenas chce średnio po 5 tysięcy od każdego razy 50 osób co daje suma sumarum 250 tysięcy za samo złożenie pozwu w prokuraturze. Nie będzie nawet nas reprezentował w sądzie. Szkoda kasy.
Ja wysyłam sam.

Weteran
Reputacja: 729
Reputacja postu: 
0

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 21 maja 2019, 19:35

Stracicie dodatkowo 5k i więcej z tego nie wyciągniecie...

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”