Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: marimach77 » wtorek, 21 sierpnia 2018, 10:29

pyczka234324 pisze:@marimach77 na jakich giełdach można zamazywać dokumenty??
Napewno na bitmarket.pl - zaakceptowali mi skan dowodu z zamazanymi wrażliwymi danymi, zgodnie z przykładem wyżej.

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 13 lipca 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: pyczka234324 » wtorek, 21 sierpnia 2018, 10:35

@marimach77, dobrze wiedzieć, ale już jestem tam zweryfikowany normalnie :( . A na zagranicznych jakichś się próbowałeś weryfikować w taki sposób?

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 13 lipca 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: pyczka234324 » wtorek, 21 sierpnia 2018, 11:18

Tak to jest spoko, ja na exmo musiałem wysłać skan dowodu i to w dużej rozdzielczości (chyba exmo już nie pamiętam) ale po weryfikacji poszedłem zgłosiłem utratę dowodu itp. więc wydaje mi się że spoko będzie. Możliwość zamazania danych jest dobra.

Dodano po 13 minutach 43 sekundach:
@Coinroom, kiedy zaczniecie dodawać kryptowaluty? Dodacie Nixa?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 21
Rejestracja: 2 lipca 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: terber » wtorek, 21 sierpnia 2018, 11:31

Coinroom ostatnio mocno zwolnił z altami... Nix byłby dobrym strzałem, nie wiem czemu polskie giełdy nie wprowadzają dobrych projektów?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: adam1226 » wtorek, 21 sierpnia 2018, 11:33

Nix nie jest dobrym projektem (a przynajmniej nie lepszym niz dziesiatki innych walut)
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » wtorek, 21 sierpnia 2018, 11:35

Zastanawiamy się nad wprowadzeniem NIX-a, wkrótce też zaczniemy wprowadzać nowe alty. Dlaczego Twoim zdaniem NIX nie jest dobrym projektem?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 21
Rejestracja: 2 lipca 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: terber » wtorek, 21 sierpnia 2018, 11:37

@adam1226 Moim zdaniem Nix jest bardzo dobrykm projektem i jest przyszłościową walutą z najlepszą technologią, niedługo zobaczymy nixa przynajmniej w pierwszej 50. Nie wiem skąd wziołeś pomysł że to taki sam projekt jak reszta gównokoinów??

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 26 lipca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: mariann2e » wtorek, 21 sierpnia 2018, 11:49

@coinroom jakie alty będziecie wprowadzać?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: adam1226 » wtorek, 21 sierpnia 2018, 11:51

terber pisze: Nie wiem skąd wziołeś pomysł że to taki sam projekt jak
Polecam samodzielny research /koniec OT
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 21
Rejestracja: 2 lipca 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: terber » wtorek, 21 sierpnia 2018, 12:11

Zgadzam się należy zapoznać się z projektem i dopiero się wypowiadać czy to gównocoin czy też nie.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: macieyo » niedziela, 26 sierpnia 2018, 18:30

panuras pisze:No właśnie mi sie to nie podoba, że trzeba przesyłać swoje dokumenty, nawet z zamazanymi informacjami to i tak, jednak są dosyć ważne dane, które gdy wpadną w niepowołane ręce mogą narobić sporo bałaganu.
Dokładnie, po ostatnim incydencie z domeną nie mam zaufania do przekrzywiania jakichkolwiek danych wrażliwych giełdom wymagających tego ode mnie, a przynajmniej polskich.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 21
Rejestracja: 2 lipca 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: terber » poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 11:05

macieyo pisze:
panuras pisze:No właśnie mi sie to nie podoba, że trzeba przesyłać swoje dokumenty, nawet z zamazanymi informacjami to i tak, jednak są dosyć ważne dane, które gdy wpadną w niepowołane ręce mogą narobić sporo bałaganu.
Dokładnie, po ostatnim incydencie z domeną nie mam zaufania do przekrzywiania jakichkolwiek danych wrażliwych giełdom wymagających tego ode mnie, a przynajmniej polskich.
Incydent z domeną nie był z winy coinrooma, dane musisz wszędzie teraz udostępniać

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: macieyo » poniedziałek, 3 września 2018, 22:25

A co to zmienia, że nie z ich winy? Włam to włam.
I nie, nie muszę udostępniać wszędzie danych (bynajmniej nie aż tyle), dlatego polskie giełdy nie są już w kręgu moich zainteresowań.

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: marimach77 » wtorek, 4 września 2018, 09:04

Tak w sumie z ciekawości zapytam. Dość często w orderbooku pojawiają się identyczne oferty (zakup i sprzedaż po tym samym kursie tej samej ilości waluty). Przykład jeden z wielu dla ETC:
Obrazek
Przy czym kurs kupna jest znacząco większy niż wartości w orderbooku. Taka para pojawia się na kilka sekund i znika. Co to jest? Bot? Ma to jakiś cel?

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 13 lipca 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: pyczka234324 » wtorek, 4 września 2018, 09:59

macieyo pisze: A co to zmienia, że nie z ich winy? Włam to włam.
I nie, nie muszę udostępniać wszędzie danych (bynajmniej nie aż tyle), dlatego polskie giełdy nie są już w kręgu moich zainteresowań.
Z tego co czytałem wcześniej możesz chyba zamazać jakieś dane

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 13 lipca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: marysiaeel » wtorek, 4 września 2018, 11:08

znak wodny i napis

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 września 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Jaszczureq » sobota, 29 września 2018, 14:55

marimach77 pisze:Tak w sumie z ciekawości zapytam. Dość często w orderbooku pojawiają się identyczne oferty (zakup i sprzedaż po tym samym kursie tej samej ilości waluty). Przykład jeden z wielu dla ETC:
Przy czym kurs kupna jest znacząco większy niż wartości w orderbooku. Taka para pojawia się na kilka sekund i znika. Co to jest? Bot? Ma to jakiś cel?
Korzystając z Coinroom jakiś czas zauważyłem że najczęściej to jest wizualizacja realizowanej oferty. Ktoś chce kupić po kursie X i znajduje się osoba chcąca sprzedać po kursie X więc wystawia ofertę po tym samym kursie i deal.

Ciekawszym pytaniem jest, jak tak naprawdę działają te zlecenia ukryte. Oto moje doświadczenia z kilku tygodni. Operuję głównie na parze PLN/LISK więc tych kursów będę używał. Od momentu rejestracji w tej parze najlepszymi ofertami są: sprzedaży po kursie 12.49 i kupna po kursie 11.50. Praktycznie nikt nie realizuje tych ofert i pełnią one rolę pewnych jakby klamer. Mimo to non stop dochodzi do transakcji na jednorazowo dziesiątki Lisków po kursach między wspomnianymi wartościami. Co więcej prawie wszystkie oferty realizowane są od ręki. Moja koncepcja to boty które błyskawicznie realizują opłacalne oferty, które się pojawiają lub system zleceń ukrytych. Naturalnie nie ma w tym nic złego, gdyby nie pewne zjawisko które zauważyłem. Jeżeli kursy graniczne to 11.5 i 12.49 to kursy transakcji wachają się między 11.6 i 12.3. Do momentu aż wystawię swoją oferte, dajmy na to sprzedaży. Pojawia się moja oferta po kursie 12.1 i nagle najwyższa oferta która się realizuje to 12.05. W porządku, boty robią swoje lub wspomniane zlecenia są procentowe. Jednakże kiedy ja wystawiam zlecenie ukryte typu Limit z kursem kursem granicznym 12.1 to nagle realizowane są transakcje po kursach na powrót 12.2 czy 12.3. Jest to oczywiście nie korzyste dla kupującego, kiedy ja oferuję lepszy kurs. I stąd pytanie, jak te oferty działają. Czy jest jakieś pierwszeństwo w realizacji względem czasu wystawienia? Myślałem że może oferuję za mało waluty i system wybiera ofertę która jednorazowo spełni ofertę kupna, ale to też obaliłem. Bitbay świetnie sobie z tym radził, szkoda że ostatnio zrezygnował z ofert ukrytych. Nie chce oczywiście na nikim wieszać psów, a jedynie chciałby żeby system działał sprawiedliwie. Jeżeli jednak dział IT nie może sobie z tym poradzić to w jaki sposób wystawiać oferty ukryte żeby móc cenowo konkurować z tymi którzy faktycznie coś sprzedają.
Pozdrawiam

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » sobota, 29 września 2018, 16:40

Dzień dobry,

Proszę o kontakt w tej sprawie na adres help@coinroom.com wyjaśnimy zaistniałą sytuację.
(przy zleceniu "limit" jeśli Pan ustawi np. cenę (= 12.02) to zlecenie zostanie zrealizowane dokładnie po tej cenie, jeśli np. ktoś zaoferuje 12.03 bądź 12.01 zlecenie nie zostanie zamknięte ale tak jak wyżej proszę o kontak w tej sprawie, nasz dział IT musi to sprawdzić w tej chwili jest mi trudno cokolwiek więcej powiedzieć)

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 września 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Jaszczureq » wtorek, 2 października 2018, 20:10

Może jakiś użytkownik będzie w stanie odpowiedzieć na moje pytanie. Bo o ile szanuje helpteam od Coinroom'u za godziny pracy jak i szybkość odpowiedzi to merytorycznie się nie możemy dogadać.
Jeżeli jest to możliwe, to w jaki sposób w serwisie Coinroom wystawić ukryte zlecenie, dla przykładu sprzedaży, tak aby zostało zrealizowane w momencie gdy pojawi się oferta kupna po tym samym LUB wyższym kursie. Wiem że "Limit" jest realizowane w momencie pokrycia się kursów ale to mnie nie interesuje.
Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 3 października 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: inoc » środa, 3 października 2018, 08:52

Jaszczureq pisze:Może jakiś użytkownik będzie w stanie odpowiedzieć na moje pytanie. Bo o ile szanuje helpteam od Coinroom'u za godziny pracy jak i szybkość odpowiedzi to merytorycznie się nie możemy dogadać.
Jeżeli jest to możliwe, to w jaki sposób w serwisie Coinroom wystawić ukryte zlecenie, dla przykładu sprzedaży, tak aby zostało zrealizowane w momencie gdy pojawi się oferta kupna po tym samym LUB wyższym kursie. Wiem że "Limit" jest realizowane w momencie pokrycia się kursów ale to mnie nie interesuje.
Pozdrawiam
Nie odpowie prezes, nie odpowie FlyingAtom, nie odpowie Bitmar, ani żaden z modów. Wyglądasz na totalnego naiwniaka dlatego odpowiem. Coinroom generuje w ten sposob 99.9% swojego volume - fake volume, po to zeby dobrze wygladalo na tle konkurencji, ale tez zeby przyciagnac frajerow takich jak Ty. Kilkakrotnie wczesniej juz o tym tutaj pisano, ale wiekszosc unika nazywania sprawy po imieniu, bo maja, lub maja potencjalne korzysci reklamowe. O ile byc moze trudno to udowodnic w 100%, to jest to oczywiste na 99.999%. Natomiast szopka z Twoim ukrytym zleceniem obnaza tego ich bota na 100%. Generuja te obroty totalnie po amatorsku, nie dziwne ze popelniaja przy tym szkolne bledy.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości