Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: g100 » środa, 10 stycznia 2018, 22:19

Stety albo niestety (sam nie wiem, co gorsze: ignorancja czy nieuczciwość), ale oni chyba po prostu nie wiedzą, jak działa typowy arkusz zleceń. A może to tylko ich ludzie z supportu i forum i jest tam jednak, ktoś, kto się orientuje w temacie?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » czwartek, 11 stycznia 2018, 09:23

Zapraszamy do kontaktu na mail help@coinroom.com

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 19 lipca 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: walec51 » czwartek, 11 stycznia 2018, 10:19

Po co? żeby dostać tą samą zbywającą odpowiedź?
Coinroom pisze: Szanowni Klienci,

Dziękujemy za sugestie dokładnie je przeanalizujemy.

Pozdrawiamy
Coinroom Team
Każdy tu widzi że wasza platforma czasem ofertę kupna z absurdalnie wysokim limitem dopasowuje do oferty sprzedaży z równie absurdalnym kursem mimo że w danej chwili w order booku są tańsze oferty sprzedaży. Jest to niezgodne z ogólnie przyjętym algorytmem działania order book'ów na giełdach,

Widzę że najchętniej byście ten temat zamietli pod dywan na mailach. Tak jak na profilu FB gdzie usuwacie niepochlebne komentarze. Z tego względu temat jest drążony tutaj - na forum publicznym - bo dotyczy Waszej wiarygodności jako giełdy.

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: beter2 » czwartek, 11 stycznia 2018, 10:49

Po co drążyć, temat przecież to błąd! Dajmy popracować prawnikom!

Obrazek

Może Nam łaskawie wyjaśnią jak to się dzieje, że wystawiłem ofertę po 0,30 i została ona prawidłowo zamknięta bo kurs był wyższy - to, że naliczono mi kilkanaście tysięcy sztuk waluty traktuję jako błąd ale 303 zł mi anulowano, dlaczego skoro teraz są tłumaczenia, że oferty są zamykane prawidłowo, czyżby giełda sobie sama ustalała kogo ofertę zamykać a kogo nie ze względu na wysokość prowizji? Od 1000 sztuk po 0,30 chyba mniejsza prowizja niż 1000 sztuk po 1 zł?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » czwartek, 11 stycznia 2018, 18:00

Zapraszam Panie Beter2 do kontaktu na mail help@coinroom.com , mamy już prawie wszystkie problemy z tą sytuacją rozwiązane w tym najprawdopodobniej Pana ale chcemy to jeszcze potwierdzić czy Pana problem również został rozwiązany.

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: beter2 » czwartek, 11 stycznia 2018, 18:40

No pewnie, że został w taki sposób, że anulowano mi całą transakcję w której wyniku naliczono mi większą ilość sztuk BURST niż miałem ale nie oznacza to, że trzeba komuś anulować całą transakcję w tym 303 zł zysku na sprzedaży tych sztuk których rzeczywiście miałem na koncie.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » sobota, 13 stycznia 2018, 10:17

Panie Beter2 proszę o kontakt na maila, przeanalizujemy Pana konto jeszcze raz.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 4 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: gksat » sobota, 13 stycznia 2018, 16:36

Czy komuś też dzisiaj przy próbie logowania się wyskakują błędy różnorakie?

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 4 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: gedeon18 » sobota, 13 stycznia 2018, 16:46

Czy planujecie cały czas korzystać z konta w BGŻ do wpłat PLN?
Bardzo problematyczne jest, kiedy chcę zrobić przelew błyskawiczny na giełdę, a BGŻ obsługuje je tylko w dni robocze od 6 do 20.
TPay często nie działa, a przy większych kwotach nie opłaca się płacić prowizji, więc przelewy natychmiastowe to ważna opcja.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 4 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: gksat » sobota, 13 stycznia 2018, 17:11

Widzę, że była już tu dyskusja o nonsensownych cenach wykonania zleceń, więc dorzucę i od siebie cegiełkę.

Jest sobie zlecenie limit sell po 11350 GBP:

Obrazek

To zlecenie wykonuje się najpierw po 11349.9950 (skorygowane o prowizję?), potem po 6350 GBP (szczerze wątpię, żeby w orderbooku w tym czasie nie było nic pomiędzy 11350 a 6350, nie wspominając o tym, że MINIMALNA cena wykonania była ustawiona na 11350) a kilkanaście minut potem... znowu po 11349.9950. Ostatnia cena wykonania to z kolei 11325.50, ale to już w ogółe nie wiem skąd się wzięło.

Obrazek

Sprawa zgłoszona do supportu, ale już trzeci tydzień mija, a wytłumaczenia jak nie było tak nie ma i kontakt się w zasadzie urwał, więc prosiłbym o nie sugerowanie pisania po raz kolejny do help@ Pierwsze reakcja zresztą była taka sama jak na forum, wszystko działa przepięknie i nie ma problemu :shock:

Dodano po 2 minutach 24 sekundach:
I jeszcze jeden kwiatek, może nawet ciekawszy.

Składam zlecenie na 7.4873 ETH, a suma wykonanych transakcji to ponad 1 ETH więcej:

Obrazek

Dodano po 17 minutach 22 sekundach:
Zalecam wszystkim trzymanie się za kieszeń przy handlu tutaj, a giełdzie życzę załatwienia sprawy w cywilizowany sposób. Ja mimo wszystko kibicuję wszystkim nowym, którzy rzucili rękawicę Bitbay i Bitmarket.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » sobota, 13 stycznia 2018, 19:11

Tutaj Pana sprawy nie załatwimy, mimo wszystko proszę o kontakt na email help@coinroom.com, a jak już Pan to zgłosił to prosimy o cierpliwość. Za komplikacje przepraszamy. Mamy ostatnio bardzo dużo zgłoszeń więc na wszystkie poprawki potrzebujemy czasu.

Dodano po 13 minutach 49 sekundach:
gedeon18 pisze: Czy planujecie cały czas korzystać z konta w BGŻ do wpłat PLN?
Bardzo problematyczne jest, kiedy chcę zrobić przelew błyskawiczny na giełdę, a BGŻ obsługuje je tylko w dni robocze od 6 do 20.
TPay często nie działa, a przy większych kwotach nie opłaca się płacić prowizji, więc przelewy natychmiastowe to ważna opcja.
Szanowny Kliencie, nie planujemy zmiany banku, współpraca z nim przebiega bez zarzutu. Jeżeli chodzi o wpłaty ekspresowe to współpraca z Tpay też przebiega wzorowo. Teraz mamy mały problem techniczny po naszej stronie i pracujemy żeby go rozwiązać jak najszybciej. Za niedogodności przepraszamy.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 4 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: gksat » sobota, 13 stycznia 2018, 19:18

Coinroom pisze: Tutaj Pana sprawy nie załatwimy, mimo wszystko proszę o kontakt na email help@coinroom.com, a jak już Pan to zgłosił to prosimy o cierpliwość. Za komplikacje przepraszamy. Mamy ostatnio bardzo dużo zgłoszeń więc na wszystkie poprawki potrzebujemy czasu.
Ja się domyślam, że ostatnimi czasy nowych użytkowników i zgłoszeń nie brakuje, ale jeśli te wszystkie inne zgłoszenia mają jeszcze wyższy priorytet niż to, co opisałem powyżej, co w zasadzie powinno skutkować zawieszeniem działania giełdy do czasu wyjaśnienia, to ja się zastanawiam, o czym my jeszcze publicznie nie wiemy.

Dodano po 2 minutach 51 sekundach:
Coinroom pisze:Szanowny Kliencie, nie planujemy zmiany banku, współpraca z nim przebiega bez zarzutu. Jeżeli chodzi o wpłaty ekspresowe to współpraca z Tpay też przebiega wzorowo. Teraz mamy mały problem techniczny po naszej stronie i pracujemy żeby go rozwiązać jak najszybciej. Za niedogodności przepraszamy.
Czy ten mały problem ma związek z logowaniem, o co pytałem wcześniej, czy chodzi o coś innego? Dzisiaj nie jestem w stanie zalogować się do giełdy w ogóle.
Ostatnio zmieniony sobota, 13 stycznia 2018, 19:19 przez gksat, łącznie zmieniany 1 raz.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » sobota, 13 stycznia 2018, 19:20

Z jednej strony chce Pan nas zamknąć a z drugiej strony cały czas z nas Pan korzysta więc chyba nie jest tak źle...

Dodano po 1 minucie 42 sekundach:
",,,,Czy ten mały problem ma związek z logowaniem, o co pytałem wcześniej, czy chodzi o coś innego? Dzisiaj nie jestem w stanie zalogować się do giełdy w ogóle...."

@gksat. Nie jest Pan sam na forum i odpowiedz była skierowana do innego użytkownika. Wracając do Pana problemu z logowaniem to prosze przysłać opis błędu na email. Postaramy sie go rozwiązać jak najszybciej.

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 25 września 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: arat » niedziela, 14 stycznia 2018, 14:28

Znowu zawyżona cena Burst:
0.30000000 1679.17 503.75 14.01.2018 11:00:32

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: kondzio » niedziela, 14 stycznia 2018, 14:39

Szkoda, że tylko na tej giełdzie można się obłowić :roll: . Już dawno z niej uciekłem, chcieli być cwani ale dali mi o 5 tysięcy więcej bursta niż mieć powinienem. Wszystko wypłaciłem, naddatek uznałem za rekompensatę za zamrożone środki (na tamten kurs 1300zł). Teraz możecie straszyć mnie prawnikami :lol:

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: beter2 » niedziela, 14 stycznia 2018, 15:08

Dzisiaj 2 wystrzały na BURST (14.01)
kurs 1679.17 PLN o 11:00:32
kurs 14.65 PLN o 14:19:58

To mi wygląda na pomyłki typowych Januszy bo przy drugim kursie było tylko 50.27 PLN na zlecenie a na pierwszy 503.75 PLN czyli co źle wpisują kurs po jakim chcą kupić? Przy takim pierwszym kursie to on za kwotę 503 zł kupił 0,3 BURST

Tylko ciekawe do kogo trafiają te pieniądze jak ktoś kupuje po kursie 1679 zł? i kupuje tylko 0,3 BURST?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
-8
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » niedziela, 14 stycznia 2018, 15:50

kondzio pisze: Szkoda, że tylko na tej giełdzie można się obłowić :roll: . Już dawno z niej uciekłem, chcieli być cwani ale dali mi o 5 tysięcy więcej bursta niż mieć powinienem. Wszystko wypłaciłem, naddatek uznałem za rekompensatę za zamrożone środki (na tamten kurs 1300zł). Teraz możecie straszyć mnie prawnikami :lol:

Cieszymy sie z Pana szczęścia i gratuluję życiowego sukcesu.

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: kondzio » niedziela, 14 stycznia 2018, 17:17

Coinroom pisze: Cieszymy sie z Pana szczęścia i gratuluję życiowego sukcesu.
Nie macie co się cieszyć tylko powinniście płakać. Nie jest to mój życiowy sukces, lecz uniknięcie życiowej porażki.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » niedziela, 14 stycznia 2018, 18:31

kondzio pisze:
Coinroom pisze: Cieszymy sie z Pana szczęścia i gratuluję życiowego sukcesu.
Nie macie co się cieszyć tylko powinniście płakać. Nie jest to mój życiowy sukces, lecz uniknięcie życiowej porażki.

Nie ma co płakać tylko trzeba wyciągać wnioski i iść do przodu. Gratulujemy panu szczęścia, o którym wszystkich tu pan informuje. 5000 burstów wyciągnięte od giełdy i odrazu pochwała na forum wiec naprawdę musi być to życiowy sukces albo inne bardzo ważne wydarzenie w życiu. Miło jest kogoś uszczęśliwić.

Ps. wyciągamy wnioski i z każdym dniem sie rozwijamy poprawiając nasz system. Mamy nadzieje że i dla pana kiedyś stworzymy odpowiednie warunki i zapraszamy wtedy serdecznie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: gandzialf » niedziela, 14 stycznia 2018, 21:39

@Coinroom, rozwarzacie, bądz rozwarzycie wprowadzenie 2FA opartego na Google Authenticator czy Authy?
Ten mepin to jakaś dziwna apka , mniej niż 1000 instalacji z google play. Nie spotkałem się aby gdziekolwiek indziej to było używane. Doszedłem tylko, że wydawcą jest jakaś francuska firma.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 24 gości