Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 6 kwietnia 2019
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: hrumak17 » wtorek, 9 kwietnia 2019, 10:12

Nie rozumiem tylko po co wysyłali tego maila o wypłacie środków, przecież dzięki temu została chociażby historia posiadanych środków u nich. No i jeśli to takie zuchwałe złodzieje to po cholerę zwrócili mi 520pln z konta zostawiając tym samym namiary na nadawcę przelewu (po nitce do kłębka). Mogli się poprostu wygasić z dnia na dzień i nikt by nawet nie pamiętał dokładnie co i ile miał na koncie. A tak mam wrażenie, że to był spontan i jeśli to taki gang Olsena to popełnili po drodze masę błędów.

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 5 kwietnia 2019
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: drKox » wtorek, 9 kwietnia 2019, 14:37

Słuchajcie panowie, sprawą zajął się pan Rafał Piskuła z BitHub. Oto mail od niego. Zapraszam osoby poszkodowane do przyłączenia się do akcji.

Od: Rafał Piskuła <rafal.piskula96@gmail.com>
Data: 09.04.2019 11:00 (GMT+01:00)

Temat: Coinroom

Witam,

Piszę w sprawie ostatnich wydarzeń wokół giełdy Coinroom. Dziękujemy za tak duży odzew całej sprawy. Nie możemy bezpośrednio pomóc w odzyskaniu środków, lecz pośrednio - przez kontakt z innymi podmiotami i nagłośnieniem afery. Jeśli sytuacja ulegnie zmianie, a giełda zwróci środki i fundusze z portfeli, prosimy o ponowny kontakt z naszą redakcją. Jeśli jednak zauważycie specyficzne ruchy w waszych zleconych transakcjach, np. na inne adresy, proszę o kontakt.

Sprawę analizuje osobiście, kontaktuje się z różnymi osobami, aby Wam pomóc. Jeśli faktycznie Coinroom nie zwróci środków, należy wejść na drogę sądową. W kolejnym artykule zawarłem opinię od kancelarii doradczo-prawnej ws. ewentualnego pozwu, z którą się skontaktowałem. Dodatkowo założono grupę dla poszkodowanych klientów, do której link też znajduje się w tekście.

Link tutaj: https://bithub.pl/wiadomosci/coinroom-d ... -klientow/

Pozdrawiam,
Rafał Piskuła,
BitHub.pl
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 kwietnia 2019, 16:01 przez drKox, łącznie zmieniany 2 razy.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 841
Rejestracja: 25 grudnia 2013
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Bitcoiniak » wtorek, 9 kwietnia 2019, 14:37

Ale emaile to mogłeś wyciąć
Archiwum czasopism z okresu PRL:
http://www.jaglarz.info/ja/czasopisma/iks186.php
Prośba o dofinansowanie projektu przez miłośników starych czasopism:
1GazetyC1AR8aBnCSPxMgjZVTbnD4toA8H lub Xt8Sy8Kgd9xmMgExk3RULqAqfn47WxfXaF

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: beter2 » wtorek, 9 kwietnia 2019, 19:01

No ładnie, nie wchodziłem tam od połowy marca bo zakupiłem krypto za około 600 zł ale jak był ten cały krach to oczywiście wartość zmalała no i dziś zaglądam a tam komunikat, że do 3-ego można wypłacać.

Ja popłynąłem u nich na ok. 7400 sztuk BURST ale nie mogłem ich wymienić na nic innego bo wartość była zablokowana wymiany tzn. kurs spadł za dużo, kupowałem chyba po ok. 13 gr a ostatni mi znany kurs to 0,0015 gr.

No i co teraz moja krypto przepadła? Skąd mogłem wiedzieć o tym, nie zaglądałem codziennie na giełdę? Jest ktoś w takiej samej sytuacji?

Zwinęli interes bo krypto poszły lekko w górę? Czemu nie zgolili ludzi jak BTC szalał po ponad 60 000 zł?

Zgodnie z regulaminem jak przegapiłem termin 3 kwietnia to automatycznie straciłem swój hajs w PLN lub też w kryptowalucie?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 37
Rejestracja: 4 sierpnia 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: S-LN47-W4F3-6GZE-6HTXH

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: r00ts » wtorek, 9 kwietnia 2019, 19:48

"Po tym terminie wypłata zgromadzonych środków będzie możliwa po wysłaniu polecenia zwrotu środków na adres email help@coinroom.com."

Tak sobie napisali ...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 9 kwietnia 2019, 20:00

r00ts pisze: wtorek, 9 kwietnia 2019, 19:48"Po tym terminie wypłata zgromadzonych środków będzie możliwa po wysłaniu polecenia zwrotu środków na adres email help@coinroom.com."

Tak sobie napisali ...


Dali sobie więcej czasu na ewakuację, większość uwierzyła w te szczytne hasła...
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 5 kwietnia 2019
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: drKox » wtorek, 9 kwietnia 2019, 20:04

Co do czasu to była przecież świetna okazja - https://www.fxmag.pl/artykul/polska-gie ... je-mobilna a mimo to wznowili działalność. Mogli przecież stwierdzić, że hakerzy zawinęli wszystko i pozostać bezkarni...

Początkujący
Posty: 211
Rejestracja: 29 stycznia 2014
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: czajaPL » środa, 10 kwietnia 2019, 10:37

  • Szanowny Kliencie

    Uprzejmie informuję, że osoba wchodząca w skład zarządu spółki Coinroom sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie nie zniknęła i podejmuje kroki mające na celu doprowadzenie do wypłaty środków wynikających z polecenia wypłaty, o czym będziemy na bieżąco informowali.
    Konkretne informacje zostaną przekazane do dnia 19 kwietnia 2019 roku.

    Jednocześnie zaprzeczam informacji o wysłaniu jakiejkolwiek kryptowaluty na portfele zewnętrzne. Wszystkie transakcje widoczne w blockchain są wykonywane na naszych portfelach lub są to wypłaty zlecane przez innch Klientów.


    Kontakt na adres e-mail oraz listowny na adres wskazany w komunikacie jest jak najbardziej możliwy. Pisma wysłane na adresy ul. Janka Muzykanta 60 02-188 Warszawa oraz na ul. Lindleya 16 02-013 Warszawa będą odbierane i nie pozostaną bez odpowiedzi.

    Z poważaniem

    Tomasz Wiewióra

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: qdlaty9201 » środa, 10 kwietnia 2019, 10:45

czajaPL pisze:
  • Szanowny Kliencie

    Uprzejmie informuję, że osoba wchodząca w skład zarządu spółki Coinroom sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie nie zniknęła i podejmuje kroki mające na celu doprowadzenie do wypłaty środków wynikających z polecenia wypłaty, o czym będziemy na bieżąco informowali.
    Konkretne informacje zostaną przekazane do dnia 19 kwietnia 2019 roku.

    Jednocześnie zaprzeczam informacji o wysłaniu jakiejkolwiek kryptowaluty na portfele zewnętrzne. Wszystkie transakcje widoczne w blockchain są wykonywane na naszych portfelach lub są to wypłaty zlecane przez innch Klientów.


    Kontakt na adres e-mail oraz listowny na adres wskazany w komunikacie jest jak najbardziej możliwy. Pisma wysłane na adresy ul. Janka Muzykanta 60 02-188 Warszawa oraz na ul. Lindleya 16 02-013 Warszawa będą odbierane i nie pozostaną bez odpowiedzi.

    Z poważaniem

    Tomasz Wiewióra
Skad taka informacja? odpisali na email? Ja wyslalem 4 maile na zaden nie otrzymalem odpowiedzi

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 6 kwietnia 2019
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: hrumak17 » środa, 10 kwietnia 2019, 12:17

No właśnie, skąd to wiadomość? Ja nie otrzymałem nawet potwierdzenia odczytu ani odbioru wiadomości z help@coinroom.com
Teraz będzie gra na zwłokę i robienie złudnych nadziei. Skoro nic nie stało na przeszkodzie, żeby zrobić wypłaty godzinę przed rozesłaniem maila o wypowiedzeniu umowy to nie logiczne jest skąd ten nagły problem, tym bardziej, że sami to zalecili. Nie było żadnej informacji, że wypłaty będą opóźnione.
Do 19stego kwietnia akurat wróci pierwsza zwrotka z wezwania do zapłaty. Pozew zawsze można wycofać i choćbym miał nie odzyskać swojej należności to gość odpowiedzialny za ten burdel w życiu nie weźmie nawet telefonu na abonament nie mówiąc już o swobodnym przemieszczaniu się przez granice.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: qdlaty9201 » środa, 10 kwietnia 2019, 14:25

Do mnie tez przyszla teraz ta odpowiedz, jednak jak widac na kazdego maila odpisuja to samo.

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 5 kwietnia 2019
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: drKox » środa, 10 kwietnia 2019, 16:55

Też otrzymałem takiego samego maila. Nic nie wycofuję. List polecony z ponagleniem wypłaty poszedł i gdy przyjdzie zwrotka, lecę dalej. Być może to tylko gra na zwłokę ze strony Coinroom. Dopóki nie otrzymam zwroty środków, nie wycofuję pozwu.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: g100 » środa, 10 kwietnia 2019, 21:24

drKox pisze: środa, 10 kwietnia 2019, 16:55Też otrzymałem takiego samego maila. Nic nie wycofuję. List polecony z ponagleniem wypłaty poszedł i gdy przyjdzie zwrotka, lecę dalej. Być może to tylko gra na zwłokę ze strony Coinroom. Dopóki nie otrzymam zwroty środków, nie wycofuję pozwu.


Oczywiście, że gra na zwłokę. Na razie rzecz jest grana wg scenariusz bitcurexowego. Pewnie w tej chwili nad umową przejęcia spółki za symboliczną złotówkę siedzą Miro Lange i Ukraińcy.

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 5 kwietnia 2019
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: drKox » środa, 10 kwietnia 2019, 21:54

Masz rację, scenariusz prawie identyczny...https://bithub.pl/artykuly/2300-bitcoin ... ej-gieldy/
".....
W obecnych warunkach działania tego typu stanowią w dużej mierze próbę odroczenia składania reklamacji, zażaleń i pozwów. Zasada jest prosta – utrudniona i wydłużona ścieżka respektowania reklamacji potrafi skutecznie zniechęcić poszkodowanych do podjęcia jakichkolwiek działań w sprawie....." - to interesujący fragment. Zatem, nie poddajemy się, tylko dalej realizujemy procedurę odzyskania środków.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: KryptoBanita » sobota, 13 kwietnia 2019, 16:06

cryptsy też coś przez jakiś czas wysyłała, więc...
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: g100 » sobota, 13 kwietnia 2019, 20:22

termitek12 pisze: sobota, 13 kwietnia 2019, 15:27BTW ktos wie co tam sie stalo (nie mam czasu czytrac calego watku), czemu sie zwineli?


Są zasadniczo dwie możliwości:

1. Albo poszli w upadłość, bo po ogłoszeniu zamknięcia nie mogli się doliczyć wszystkich pieniędzy. Dosyć prawdopodobne, bo wiem, że i w trakcie działania giełdy nie mogli.

2. Albo ktoś nie wytrzymał psychicznie obserwując puchnące saldo i stwierdził, że to jest moment, żeby stać się bogatym.

Niedługo już będzie wiadomo.

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 5 kwietnia 2019
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: drKox » sobota, 13 kwietnia 2019, 22:03

Tylko dlaczego niektórym wypłacili część, bądź całość kasy...??? Ogłaszasz awarię serwisu i po cichu zmywasz się...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 37
Rejestracja: 4 sierpnia 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: S-LN47-W4F3-6GZE-6HTXH

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: r00ts » sobota, 13 kwietnia 2019, 22:11

Ludzie bardzo często działają irracjonalnie i z różnych powodów: euforia, strach, miłość ... :D

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 5 kwietnia 2019
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: drKox » poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 21:00

Dziś minął tydzień od wysłania pocztą nakazu wypłaty środków i pomimo zapewnień prezesa Coinroom, że żadne pismo nie zostanie bez odpowiedzi, nikt do dziś nie odebrał nawet mojego pisma. Czekam teraz na zwrotkę...

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwietnia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Serniczeqpl » wtorek, 16 kwietnia 2019, 23:35

Dziś otrzymałem pierwszą z 4 walut których zlecalem przesłanie na swój porfel 2 kwietnia, coś w takim razie sie ruszyło. Ktoś również potwierdza podobną sytuację?

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości