Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: beter2 » środa, 3 stycznia 2018, 16:59

Ja tylko wczoraj komunikat po zalogowaniu od Admina w sprawie błędu, nieczynnej giełdy i tej wpadki z regulaminem.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » środa, 3 stycznia 2018, 17:30

Regulamin został przywrócony do stanu poprzedniego, tak jak napisaliśmy wyżej, jesteśmy w trakcie wyjaśniania zaistniałej sytuacji. Panie "KonradDb" tak jak pisaliśmy Panu w mailu, Pana sytuacja jest weryfikowana, wymaga to czasu, dołożymy wszelkich starań aby jak najszybciej rozwiązać zaistniałą sytuację.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 1 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: masimo » środa, 3 stycznia 2018, 17:49

Ja mam kilka pytań, bo jeśli część środków przelałem na inny portfel a nie wiedziałem nic o błędzie (nawet pisałem emaile z informacja że wolno idzie przelew BURST) to teraz ja muszę im coś zwracać w świetle prawa? jeśli to ich jakiś błąd?

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: kazik693 » środa, 3 stycznia 2018, 18:03

Ja mam inną sytuację. W połowie grudnia wpłaciłem na konto giełdy 3500 zł i zainwestowałęm to w BURST, zakup chyba około 0.10 zł w dwóch transakcjach. Sprzedałem BURST z zyskiem i łączny obrót wyszedł mi jakieś 7500zł. Nie znające całęj sprawy i tego, że jest to błąd systemu całą tą kwotę wypłaciłem w zł na konto bankowe. Chciałbym dodać, że żaden BURST nie wskoczył mi na konto za darmo(wszystko kupiłem), a transakcje jakie były zawierane to rozrzut około zakup 0.10 zł i sprzedaż do 0.18 zł więc jakiś dużych anomiali nie ma. I teraz nie wiem czy zrobiłęm coś niezgodnego z prawem itp. PS: Dodam, że Coinroom jest moją pierwszą giełdą i BURST był pierwszą walutą w jaką zainwestowałem :)

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 2 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Moner » środa, 3 stycznia 2018, 21:32

Tylko ta giełda ma zawsze takie problemy, Coinroom jesteście bardzo niedopracowani, a to duży błąd

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: beter2 » środa, 3 stycznia 2018, 21:35

kazik693 pisze:Nie znające całęj sprawy i tego, że jest to błąd systemu całą tą kwotę wypłaciłem w zł na konto bankowe. Chciałbym dodać, że żaden BURST nie wskoczył mi na konto za darmo(wszystko kupiłem), a transakcje jakie były zawierane to rozrzut około zakup 0.10 zł i sprzedaż do 0.18 zł więc jakiś dużych anomiali nie ma. I teraz nie wiem czy zrobiłęm coś niezgodnego z prawem itp.
ale, że co skoro nie naliczono Ci dodatkowych walut tak jak mi np. to o co się martwić? zapisz sobie historię giełdy, tam powinieneś mieć zamknięte transakcje w całości czyli sprzedaż, po prawo masz "i" jest informacja, porób screeny i trzymaj do siebie, skoro Ci nie anulowali salda w dn. 30/12/2017 lub później to nic się nie bój

ale jeżeli sprzedałeś coś w dniach 29/12-30/12 po tych skokach kursu i Ci tego nie zabrali tak jak mi to coś tu nie gra, masz jakąś historię zamkniętych ofert w godzinach od 22:00 w dn. 29/12 do godziny 20:00 w dn. 30/12?

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: kazik693 » środa, 3 stycznia 2018, 22:32

Teraz dopatrzyłem, że pierwsze dwie transakcje czyli zakup i sprzedaż zamknęłem w dn 21 i 22.12 i kolejne dwie w dn. 23.12 zakup i 29.12 godz 11:47 sprzedaż. Potem w ten sam dzien wieczorem dokonałem zakupu burst ale tę transakcję mi anulowano.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: az369 » środa, 3 stycznia 2018, 22:53

Ja wysłałem 2 maile i jedną wiadomość systemową i nadal nie mam odpowiedzi. Chociażby takiej że sprawa jest rozpatrywana. Nie wiem czy mnie olewają czy co?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » czwartek, 4 stycznia 2018, 14:37

Szanowni Klienci,
Prosimy nam dać trochę czasu, dokładamy wszelkich starań aby jak najszybciej rozwiązać zaistniały incydent na naszej platformie.

Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Aleksiejs » czwartek, 4 stycznia 2018, 15:54

Hej,

W jaki sposób zamieniacie fiaty w coinroom na krypto żeby przesłać dalej?

Pln -> LTC -> inna giełda
lub
PLN -> BTC -> LTC -> inna giełda

Zastanawiam się właśnie jak to zrobić żeby być jak najmniej na minusie, bo kupując za złotówki LTC żeby je przesłać np. na binance to na samym starcie jestem mnóstwo kasy w plecy, bo LTC na coinroom to koszt 900PLN, a na Kucoin ltc jest warte 780zł czyli 120zł w plecy na każdym LTC.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » czwartek, 4 stycznia 2018, 18:02

Witam,

Może Pan skorzystać z zakładki "Giełda" -> "Wystaw ofertę" i tam kupić np. LTC bądź z zakładki "Szybka transakcja" -> "kup"

Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Aleksiejs » czwartek, 4 stycznia 2018, 19:28

@Coinroom, obawiam się, że totalnie nie o to pytałem :(

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: beter2 » czwartek, 4 stycznia 2018, 20:54

@Coinroom naprawicie to wreszcie? znów będzie anulowanie transakcji?

Obrazek

na wykresie poszła kreska czerwona w górę więc była sprzedaż, ciekawe czy znowu będzie to anulowane jak ktoś miał wystawione po 10 lub więcej zł (bo obserwował wcześniejsze skoki kursu) bo taki sobie ustawił

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » czwartek, 4 stycznia 2018, 21:41

Dziękujemy za zgłoszenie. Jednak ta sytuacja nie ma nic wspólnego z błędem, gdzie rozsypała się baza danych. W tym przypadku klient wystawił ofertę po takim kursie i drugi klient ją zamknął.

Pozdrawiamy
Coinroom Team

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: kazik693 » czwartek, 4 stycznia 2018, 23:40

Czyli na tą chwilę można dokonywać transakcji na walucie BURST bez żadnych konsekwencji? Np jak jest w zakupie po 0,10 i w sprzedaży np po 75 zł. Pytam dlatego, że teraz jak są duże rozbierzności w kursach to mam obawy czy dokonywać transakcji.
Poniżej rónież zdj, które nie wiem jak interpretować. Czy to są normalne kursy ?

http://s10.ifotos.pl/img/aajpg_qxarhee.jpg

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 29 maja 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1HegXsN8yevDEb4y4Y7Dmm4DLKpAP526V8

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Mariuszltc » piątek, 5 stycznia 2018, 00:07

kazik693 i beter2 dam wam rade zajmijcie sie nauka badz praca bo nie macie pojecia o dzialaniu gieldy a robicie zamieszanie. Moze byc kurs nawet 1grosz w sekcji sprzedazy ale jak ktos zaplaci milion za tego coina to jego sprawa i wtedy wyskoczy na chwile kurs milion i zostanie tak przez 24h jako najwyzszy kurs czesto jest tak ze ktos pomyli sie przy wpisywaniu kwoty(mi tez sie tak kiedys zdarzylo) i tak sie dzieje nie jestem obronca gieldy bo roznie bywalo jednak w porownaniu z innymi gieldami zawsze szybko reaguja na problemy a mam porownanie z innymi gieldami

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: beter2 » piątek, 5 stycznia 2018, 11:09

Wiem jak działa giełda, w dniach 29-30/12 też były takie skoki i na tym zarobiłem poprzez sprzedaż ale mi to anulowano a tutaj cycuś glancuś, kurs 75 ok. ktoś za tyle kupił, może przypadkowo bo tego nigdy się nie dowiemy bo jak giełda napisała mi, że to nie moja sprawa komu zwracają środki tylko ich wewnętrzna?

Szybko reagują na błędy? Po ostatnim moim wzbogaceniu dopiero 24 h później się skapnęli. Parodia, no i jeszcze to wyśmiewanie innych użytkowników którzy się pomylili przy wpisywaniu cyfr po przecinku.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » piątek, 5 stycznia 2018, 11:13

Panie beter2, proszę nie przesadzać, nikt tu nikogo nie wyśmiewał.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 8 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: luksio » piątek, 5 stycznia 2018, 15:33

Hej,
można na Coinroom ustawić żeby zakup crypto doszedł do skutku tylko jeśli będzie możliwe kupno całości zlecenia? Wystawiłem ofertę kupna na kwotę 1000zł, zlecenie zostało zrealizowane tylko w małej części (ok 50zł) i terez muszę czekać aż ktoś zdecyduje się sprzedać mi resztę po cenie którą ustawiłem. Chciałbym wszystko co sobie założyłem za tą cenę albo nic.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » sobota, 6 stycznia 2018, 21:54

Niestety nie ma takiej możliwości. Proszę obserwować na jaką ilość sprzedaje klient i czy pokryje Pana potrzeby.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości