Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » niedziela, 12 listopada 2017, 23:09

Tak. Prosimy o cierpliwość. Środki niebawem pojawią się na koncie.

Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: quayal » poniedziałek, 13 listopada 2017, 00:27

Czy ktoś z obecnych tutaj ma podobne doświadczenia z opóźnieniami?

EDIT: Właśnie zobaczyłem wypłatę moich środków z adresu, na który przesłałem monety na giełdę. Czy to jest normalne? Nie powinny one leżeć na moim adresie na giełdzie?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » poniedziałek, 13 listopada 2017, 08:50

quayal pisze: Czy ktoś z obecnych tutaj ma podobne doświadczenia z opóźnieniami?

EDIT: Właśnie zobaczyłem wypłatę moich środków z adresu, na który przesłałem monety na giełdę. Czy to jest normalne? Nie powinny one leżeć na moim adresie na giełdzie?

Pana środki są bezpieczne, proszę się nie martwić, jest to standardowa procedura.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 13 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: norbibednar » poniedziałek, 13 listopada 2017, 09:13

Ja również mam problem z opóźnieniem BCH - przelew zlecony z BitBay wczoraj o 9:30 do dziś nie dotarł na konto (na Coinroom były lepsze kursy w tamtej chwili) - dzień wcześniej dużo transakcji pomiędzy Coinroom a Bitbay szło bez problemu. Komunikat o opóźnieniach pojawił się wczoraj gdzieś tak 21-22 wieczorem, efekt.... wystarczy spojrzeć na kurs....

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Sisiak2 » poniedziałek, 13 listopada 2017, 09:52

Coinroom pisze: Tak. Prosimy o cierpliwość. Środki niebawem pojawią się na koncie.
Znaczy że już państwo mają informacje o naprawie usterki??

09:50, srodków nadal brak, wysłane wczoraj z bb o 22. support nie potrafi pomóc.. czasami wpadałem na waszą giełde gdy pojawiała się okazja, ale to będzie raczej ostatnie doświadczenie.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 13 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: norbibednar » poniedziałek, 13 listopada 2017, 09:59

Sisiak2 pisze:
Coinroom pisze: Tak. Prosimy o cierpliwość. Środki niebawem pojawią się na koncie.
Znaczy że już państwo mają informacje o naprawie usterki??

09:50, srodków nadal brak, wysłane wczoraj z bb o 22. support nie potrafi pomóc.. czasami wpadałem na waszą giełde gdy pojawiała się okazja, ale to będzie raczej ostatnie doświadczenie.
Jedyną informację jaką ja dostałem to: Na stronie widnieje komunikat dotyczących wpłat BCC. Opóźnienia te występują z powodu aktualizacji sieci.. Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

Tyle... Kilka dni kombinowania pomiędzy LTC tańszym na BB, a BCH tańszym na Coinroom poszło się... poszło na spacer. Wstaje sobie człowiek wczoraj rano, wchodzi na giełdę i oczom nie wierzy jak sobie BCH poleciało - myślę dobra przerzucam na Coinroom tam realizuje zysk i z pociagu wysiadam... Niestety zamiast cieszyć się zyskiem przez 24 godziny bezradnie patrzę na spadający kurs... bezcenne uczucie.

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Sisiak2 » poniedziałek, 13 listopada 2017, 10:07

dokładnie tak @norbibednar, to co sie zarobiło wcześniej teraz sie odda.. bo nie lezy mi rola bagholdera z zamrożonymi środkami przez pół roku.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 13 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: norbibednar » poniedziałek, 13 listopada 2017, 10:20

@Sisiak2 właśnie dostałem kolejną wiadomość :lol: Szanowny kliencie,

W związku aktualizacji sieci BCC wpłaty i wypłaty mogą mięć opóźnienia. Staramy się jak najbszybciej rozwiązać problem, przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Pozdrawiamy

Team Coinroom

+ templatke e-maila wypełnioną Lorem ipsum :shock:

To ostatni raz u nich... już mi się wcześniej zdarzyło kilka kwiatków np. zakup BTC na giełdzie został niby przyjęty - z konta PLN pobrało, w historii transakcja widnieje natomiast BTC do konta... nie dodało. Pojawiły się kilka godzin później.

Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: quayal » poniedziałek, 13 listopada 2017, 10:43

No cóź, jeżeli to tylko opóźnienia przez które stracę kilka tysi, to pół biedy i moja ostatnia przygoda z Coinroomem. Ale po tym jak Bitcurex okradł mnie z 0.44 BTC, mam jak naczarniejsze wizje. Jeżeli do 17:00 nie będę miał środków, to zacznę rozważać inne rozwiązania.

Na czacie dowiedziałem sie, że może potrwać do czwartku, i że inne giełdy mają takie same problemy. Ktoś to może potwierdzić? Macie problemy z BCH na innych giełdach?
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 13 listopada 2017, 12:01 przez quayal, łącznie zmieniany 1 raz.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » poniedziałek, 13 listopada 2017, 11:40

Szanowni Państwo,

Wszystkie opóźnienia są spowodowane aktualizacją sieci BCC, my nie mamy żadnego wpływu na te opóźnienia. Takie opóźnienia występują również na innych giełdach nie tylko u nas.

Dodano po 1 minucie 7 sekundach:
quayal pisze: No cóź, jeżeli to tylko opóźnienia przez które stracę kilka tysi, to pół biedy i moja ostatnia przygoda z Coinroomem. Ale po tym jak Bitcurex okradł mnie z 0.44 BTC, mam jak naczarniejsze wizje. Jeżeli do 17:00 nie będę miał środków, to zacznę rozważać inne rozwiązania.
Pana poprosimy o kontakt na maila: help@coinroom.com bo Pana straty nie są spowodowane przez naszą giełde tylko przez aktualizację.

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Sisiak2 » poniedziałek, 13 listopada 2017, 12:29

Coinroom pisze:Szanowni Państwo,

Wszystkie opóźnienia są spowodowane aktualizacją sieci BCC, my nie mamy żadnego wpływu na te opóźnienia. Takie opóźnienia występują również na innych giełdach nie tylko u nas.

Dodano po 1 minucie 7 sekundach:
quayal pisze: No cóź, jeżeli to tylko opóźnienia przez które stracę kilka tysi, to pół biedy i moja ostatnia przygoda z Coinroomem. Ale po tym jak Bitcurex okradł mnie z 0.44 BTC, mam jak naczarniejsze wizje. Jeżeli do 17:00 nie będę miał środków, to zacznę rozważać inne rozwiązania.
Pana poprosimy o kontakt na maila: help@coinroom.com bo Pana straty nie są spowodowane przez naszą giełde tylko przez aktualizację.
Czym ten pan różni sie od pozostałych tutaj wypowiadających którzy przez opóznienie tez tracą pieniądze?..

Inne giełdy nie maja tych problemów, prosze nie zamydlać oczu, pozatym niektóre przelewy puszczone późniejsze przeszły..

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » poniedziałek, 13 listopada 2017, 12:31

Każdy problem proszę zgłaszać bezpośrednio na help@coinroom.com. Pana i każdą inną osobę oczywiście też zapraszam do kontaktu mailowego lub na czat , bedzie łatwiej sie komunikować.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: bitcoinplpl » poniedziałek, 13 listopada 2017, 14:16

Ostatnie dni tragedia caly czas blad polaczenia z serwerem

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » wtorek, 14 listopada 2017, 09:09

Komunikat nie będzie się już pojawiał

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 13 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: norbibednar » wtorek, 14 listopada 2017, 11:29

norbibednar pisze: Ja również mam problem z opóźnieniem BCH - przelew zlecony z BitBay wczoraj o 9:30 do dziś nie dotarł na konto (na Coinroom były lepsze kursy w tamtej chwili) - dzień wcześniej dużo transakcji pomiędzy Coinroom a Bitbay szło bez problemu. Komunikat o opóźnieniach pojawił się wczoraj gdzieś tak 21-22 wieczorem, efekt.... wystarczy spojrzeć na kurs....
norbibednar pisze: @Sisiak2 właśnie dostałem kolejną wiadomość Szanowny kliencie,

W związku aktualizacji sieci BCC wpłaty i wypłaty mogą mięć opóźnienia. Staramy się jak najbszybciej rozwiązać problem, przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Pozdrawiamy

Team Coinroom

+ templatke e-maila wypełnioną Lorem ipsum

To ostatni raz u nich... już mi się wcześniej zdarzyło kilka kwiatków np. zakup BTC na giełdzie został niby przyjęty - z konta PLN pobrało, w historii transakcja widnieje natomiast BTC do konta... nie dodało. Pojawiły się kilka godzin później.
Jestem winien giełdzie Coinroom oficjalne przeprosiny - moja negatywna opinia i nierozwiązanie sprawy przez ponad 48 godzin opóźnienia wyniknęła z mojej pomyłki i podaniu do supportu nie tego hash transakcji. Dziś sprawa pewnie się zakończy, przed chwilą doszło pomiędzy nami do niepotrzebnej dosyć już ostrej wymiany zdań... Z mojej winy.

Ogólnie owszem na Coinroom (jak pewnie wszędzie indziej) zdarzają się błędy w funkcjonowaniu systemu - chociażby wspomniany przeze mnie wyżej błąd z BTC - jednak support stara się jak najszybciej rozwiązywać problemy i robi to skutecznie.

Nerwy związane z weekendowymi wydarzeniami wzięły górę i przez zaistniałą sytuację na forum padło z mojej strony kilka niepotrzebnych słów pod adresem Coinroom, za które (szczególnie zespół Coinroom) przepraszam.

Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: quayal » wtorek, 14 listopada 2017, 12:56

U mnie też już wszystko w porządku. Dzięki

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: bitcoinplpl » wtorek, 14 listopada 2017, 14:59

U mnie tez juz wszystko ok

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Sisiak2 » wtorek, 14 listopada 2017, 16:02

u mnie też doszło, ale nadal wstrzymuje swoje stanowisko że to będzie ostatni raz z tą giełdą... kurs dużo nie spadł, ale nie jest to co było + tylko same straty za fee..

Wygadany
Posty: 611
Rejestracja: 6 lutego 2012
Reputacja: 102
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: McGravier » wtorek, 14 listopada 2017, 21:12

Prośba, kodujcie w kodzie QR ilość ETH wymaganą w transakcji - dzięki temu w telefonie nie trzeba będzie wpisywać jej ręcznie

Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: quayal » wtorek, 14 listopada 2017, 23:15

Zleciłem na próbę niewielką wypłatę BCC z giełdy, na razie czekam aż wyjdzie, bo widzę że w ogóle nie została puszczona. Zobaczymy co dalej

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości