Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » czwartek, 13 grudnia 2018, 09:02

g100 pisze: Drogi Coinroomie,

Po pierwsze, w dobrym tonie jest przy zmianie regulaminu przedstawić czarno na białym wprowadzane zmiany.

Po drugie, jak się już je wprowadza, to dobrze by było formułować w taki sposób, żeby mniej więcej było wiadomo o co chodzi.

Co to za tajemnicza "usługa", że albo 5%, albo do widzenia?

"23. Usługa "Pakiet dodatkowy". Usługa jest oferowana wybranym klientom, na podstawie oceny ryzyka dokonywanej przez departament bezpieczeństwa Serwisu. Koszt takiej usługi to 5% doliczane do każdej transakcji przeprowadzonej w Serwisie. Brak akceptacji przez klienta warunków usługi będzie skutkował wypowiedzeniem umowy świadoczonych usług."
Drogi użytkowniku,

Tak jak mówi sam zapis, usługa dodatkowa polega na przyznaniu dodatkowej prowizji transakcyjnej, tylko wybranym klientom w oparciu o ocenę ryzyka działu bezpieczeństwa. Sam proces oceny jest wewnętrzną procedurą bezpieczeństwa firmy.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: g100 » czwartek, 13 grudnia 2018, 09:03

Coinroom pisze:
g100 pisze: Drogi Coinroomie,

Po pierwsze, w dobrym tonie jest przy zmianie regulaminu przedstawić czarno na białym wprowadzane zmiany.

Po drugie, jak się już je wprowadza, to dobrze by było formułować w taki sposób, żeby mniej więcej było wiadomo o co chodzi.

Co to za tajemnicza "usługa", że albo 5%, albo do widzenia?

"23. Usługa "Pakiet dodatkowy". Usługa jest oferowana wybranym klientom, na podstawie oceny ryzyka dokonywanej przez departament bezpieczeństwa Serwisu. Koszt takiej usługi to 5% doliczane do każdej transakcji przeprowadzonej w Serwisie. Brak akceptacji przez klienta warunków usługi będzie skutkował wypowiedzeniem umowy świadoczonych usług."
Drogi użytkowniku,

Tak jak mówi sam zapis, usługa dodatkowa polega na przyznaniu dodatkowej prowizji transakcyjnej, tylko wybranym klientom w oparciu o ocenę ryzyka działu bezpieczeństwa. Sam proces oceny jest wewnętrzną procedurą bezpieczeństwa firmy.
Ocenę ryzyka czego i co dostają użytkownicy w ramach tej usługi?

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: kondzio » piątek, 14 grudnia 2018, 10:54

Widze, że nie lubicie odpowiadac na niewygodne pytania.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 22 sierpnia 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: johnnykeats » piątek, 14 grudnia 2018, 11:11

g100 pisze:
Coinroom pisze:
g100 pisze: Drogi Coinroomie,

Po pierwsze, w dobrym tonie jest przy zmianie regulaminu przedstawić czarno na białym wprowadzane zmiany.

Po drugie, jak się już je wprowadza, to dobrze by było formułować w taki sposób, żeby mniej więcej było wiadomo o co chodzi.

Co to za tajemnicza "usługa", że albo 5%, albo do widzenia?

"23. Usługa "Pakiet dodatkowy". Usługa jest oferowana wybranym klientom, na podstawie oceny ryzyka dokonywanej przez departament bezpieczeństwa Serwisu. Koszt takiej usługi to 5% doliczane do każdej transakcji przeprowadzonej w Serwisie. Brak akceptacji przez klienta warunków usługi będzie skutkował wypowiedzeniem umowy świadoczonych usług."
Drogi użytkowniku,

Tak jak mówi sam zapis, usługa dodatkowa polega na przyznaniu dodatkowej prowizji transakcyjnej, tylko wybranym klientom w oparciu o ocenę ryzyka działu bezpieczeństwa. Sam proces oceny jest wewnętrzną procedurą bezpieczeństwa firmy.
Ocenę ryzyka czego i co dostają użytkownicy w ramach tej usługi?
w ramach usługi mają możliwość nadal korzystać z serwisu :P

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: g100 » piątek, 14 grudnia 2018, 12:09

johnnykeats pisze:
Coinroom pisze:

Drogi użytkowniku,

Tak jak mówi sam zapis, usługa dodatkowa polega na przyznaniu dodatkowej prowizji transakcyjnej, tylko wybranym klientom w oparciu o ocenę ryzyka działu bezpieczeństwa. Sam proces oceny jest wewnętrzną procedurą bezpieczeństwa firmy.
Ocenę ryzyka czego i co dostają użytkownicy w ramach tej usługi?
w ramach usługi mają możliwość nadal korzystać z serwisu :P
Ach, czyli to jest po prostu regulamin z jajem i słowo "usługa" jest użyte w ironicznym kontekście? Coś jak usługa polegająca na nieobiciu po mordzie w zamian za zegarek? Albo, chyba nawet bardziej pasujące do sytuacji, jak policyjna usługa przymknięcia oka na działalność burdelu w zamian za 5% z urobku?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » niedziela, 16 grudnia 2018, 19:34

Szanowni Forumowicze/Klienci

Dzisiaj (16.12.18) od godziny 20:00 do 22:00 nasza platforma będzie niedostępna z powodu prac związanych z aktualizacją. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: kondzio » niedziela, 16 grudnia 2018, 20:22

Mozemy otrzymać odpowiedz dotyczącą tej nowej uslugi ?
Zebieracie mi 5%, co dajecie w zamian. ?

Początkujący
Posty: 278
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: pawel296 » wtorek, 18 grudnia 2018, 12:33

Dostaniemy odpowiedź na pytanie wyżej? Może sami nie wiecie co dajecie.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » wtorek, 18 grudnia 2018, 12:35

Dzień dobry,

Wszystkie odpowiedzi zostały udzielone powyżej. Proszę o kontakt na maila help@coinroom.com w tej sprawie jeśli dalej jest coś niejasne.

Początkujący
Posty: 278
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: pawel296 » wtorek, 18 grudnia 2018, 12:50

Ale jakie odpowiedzi? Jedynie co napisaliście to to, że przez wasze głupie widzimisię skroicie mnie z 5%. Nawet nie wiadomo czym się kierujecie. I nie mam zamiaru pisać na maila tylko oczekuję rozmowy tutaj. Po to aby każdy mogł przeczytać to co napiszecie.

Sprawdziłem definicję słowa usługa bo być może nie rozumiem go. Więc... Usługa – działanie podejmowane zwykle w celach zarobkowych w celu zaspokojenia potrzeb innego człowieka lub organizacji

Jakie moje potencjalne potrzeby zostaną zaspokojone przez waszą usługę? Bo to że jest działanie w celach zarobkowych ( waszych) to akurat wiem.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2 sierpnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: monti » wtorek, 18 grudnia 2018, 14:43

@Coinroom Kiedy zostaną włączone pary fiat na Beldex?

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: g100 » wtorek, 18 grudnia 2018, 14:51

Coinroom, nie możecie choć raz potraktować tego, co się tutaj pisze poważnie i wyczerpująco odpowiedzieć, jak przystało na biznes, którego powodzenie jak mało gdzie zależy od zaufania klientów? Każdy z osobna ma pisać na helpdesk z tym samym pytaniem?

Ryzyko czego konkretnie będziecie oceniać?

Co wchodzi w zakres "pakietu dodatkowego", który będzieci oferować za dodatkową opłatą?

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: keeper » wtorek, 18 grudnia 2018, 14:53

pewnie oceniają czy możesz mieć kasę z podejrzanych/niepewnych transakcji/źródeł, a jeśli tak, to za to, że taką kasą pozwolą Ci u nich grać biorą sobie extra premie 5% ... bo nie widzę innego wytłumaczenia :evil: ?

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 26 lipca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: mariann2e » wtorek, 18 grudnia 2018, 15:01

Ja korzystam z coinrooma od dawna i nie miałem jak i nie mam problemów z tą platformą. Wydajemi się że zapis ten poprostu jest bo jest a jego treść jest zrozumiała, jeśli ktoś robi coś dziwnego to każda giełda pozbędzie się takiego użytkownika to jest oczywiste i pewnie ten % ma na celu odstraszenie tych ludzi, nie rozumiem ludzi którym coś nie pasuje i dalej korzystają. @g100 przyznaj się co tam przyskrobałeś :)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » wtorek, 18 grudnia 2018, 15:04

@monti pary fiat z Beldex wkrótce sie pojawią. Póki co możliwa jest wymiana tylko z btc.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: g100 » wtorek, 18 grudnia 2018, 15:28

mariann2e pisze: Ja korzystam z coinrooma od dawna i nie miałem jak i nie mam problemów z tą platformą. Wydajemi się że zapis ten poprostu jest bo jest a jego treść jest zrozumiała, jeśli ktoś robi coś dziwnego to każda giełda pozbędzie się takiego użytkownika to jest oczywiste i pewnie ten % ma na celu odstraszenie tych ludzi, nie rozumiem ludzi którym coś nie pasuje i dalej korzystają. @g100 przyznaj się co tam przyskrobałeś :)
No ale wtedy te 5% prowizji to jak w wyżej przytoczonym przez mnie przykładzie z burdelem, tak?

Początkujący
Posty: 278
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: pawel296 » wtorek, 18 grudnia 2018, 15:54

mariann2e pisze: Ja korzystam z coinrooma od dawna i nie miałem jak i nie mam problemów z tą platformą. Wydajemi się że zapis ten poprostu jest bo jest a jego treść jest zrozumiała, jeśli ktoś robi coś dziwnego to każda giełda pozbędzie się takiego użytkownika to jest oczywiste i pewnie ten % ma na celu odstraszenie tych ludzi, nie rozumiem ludzi którym coś nie pasuje i dalej korzystają.
Nie jest zrozumiała. To nie jest żadna usługa tylko dojenie ludzi z kasy. Od dziś przestałem korzystać z coinrooma i przed nimi będę ostrzegał innych użytkowników.

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 26 lipca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: mariann2e » wtorek, 18 grudnia 2018, 16:16

" jeśli ktoś robi coś dziwnego to każda giełda pozbędzie się takiego użytkownika to jest oczywiste i pewnie ten % ma na celu odstraszenie tych ludzi"

widzisz @pawel296 usługa działa ;)

Początkujący
Posty: 278
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: pawel296 » wtorek, 18 grudnia 2018, 18:46

@mariann2e
Jeżeli handlujesz kwotami za które kupuję skarpetki na straganie, to twoje 5% może nie robi na tobie wrażenia. 5% z moich transakcji napewno by je zrobiło na tobie.
Więc daruj sobie te śmieszne komentarze. Ja traktuję ruchu na giełdzie poważnie i chcę mieć wszystko dokładnie wyjaśnione, a jak tobie takie kwiatki nie przeszkadzają, to lepiej weź się za skręcanie długopisów.

To może inaczej... Czego muszę unikać aby nie zostać wyruchany dodatkowymi procentami. @Coinroom

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: marimach77 » wtorek, 18 grudnia 2018, 18:57

pawel296 pisze:To może inaczej... Czego muszę unikać aby nie zostać wyruchany dodatkowymi procentami. @Coinroom
@Coinroom - mam to samo pytanie

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości