Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » czwartek, 15 lutego 2018, 16:50

Szanowny Kliencie

Obciążenie sieci obserwujemy na bieżąco, fee które pobieramy od klienta nie jest pełną wartością kosztu przelewu, większą część kosztu przelewu pokrywamy my sami. Proszę powiedzieć o jakiej giełdzie Pan mówi bo nasza największa Polska konkurencja pobiera 2x więcej niż my :)

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 6 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: takija » czwartek, 15 lutego 2018, 23:26

Coinroom pisze: Szanowny Kliencie

Obciążenie sieci obserwujemy na bieżąco, fee które pobieramy od klienta nie jest pełną wartością kosztu przelewu, większą część kosztu przelewu pokrywamy my sami. Proszę powiedzieć o jakiej giełdzie Pan mówi bo nasza największa Polska konkurencja pobiera 2x więcej niż my :)
Bardzo ciekawe to jeszcze dopłacacie?! Oprócz teraz rozbudzonej ciekawości nadal nie rozumie po co takie wysokie opłaty przy takich niski mempool fees?!
Jeszcze nie zrobiłem tego przelewu ale jestem ciekawy czy do tego przelewu dostane link blockchain.info żeby sprawdzić wartość opłaty tak jak jest na tej innej giełdzie: https://exchange.dgtmarket.com Chyba nie jest to Wasza największa konkurencja bo wolumen mają niski ale po trochę z wyboru bo pamiętam info odnośnie bitcoin cash.. znalazłem linka http://blog.dgtmarket.com/2017/08/stano ... -cash.html dgtmarket giełda z zasadami :)

Mam podobną wartość btc u Was i na dgtmarket i zrobię test.
Puszcze w tym samym czasie i zobaczę która będzie mieć pierwsze dwa potwierdzenia i na pewno będę mógł sprawdzić opłatę na dgtmarket, ale nie wiem jak jest u was. Dostaje się link do blockchain do przelewu, abym sprawdzić opłatę?

Weteran
Posty: 1175
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: WitoldC » piątek, 16 lutego 2018, 06:15

Znasz adres na który wysyłasz = znasz txid. Wystarczy wejść np. na http://blockchain.info/

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » piątek, 16 lutego 2018, 09:40

Panie Takija, tak jak każda giełda, z tym, że kupując BTC na giełdzie dgtmarcet zapłaci Pan i tak więcej bo ceny mają wyższe niż my :) rozumiem, że Pan chce w tym temacie reklamować giełdę dgtmarket? Bo do tego Pan dążył jak widać :) Wystarczy dodać nowy temat dgmarket dyskusja ogólna ;) Jakie Pan opłaty ponosi u nas, wie Pan od samego początku więc nie rozumiem skąd nagle takie zdziwienie u Pana?

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 25 września 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: arat » piątek, 16 lutego 2018, 11:21

Idąc tym tokiem rozumowania, można powiedzieć ze bitbay ma niższe ceny BTC od was i dlatego ma wyższa opłatę za wypłatę.
Nie rozumiem dlaczego jako użytkownik nie mogę sobie wybrać opląty z jaką chce abyście wysłali daną walutę, np. chce żebyście wysłali BTC z oplata 5 sat/byte, bo mi nie zależy na czasie.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » piątek, 16 lutego 2018, 11:36

Słuszna uwaga. Postaramy się wprowadzić taką opcję. Dziękuje za sugestie.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 6 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: takija » sobota, 17 lutego 2018, 13:16

Coinroom pisze: Panie Takija, tak jak każda giełda, z tym, że kupując BTC na giełdzie dgtmarcet zapłaci Pan i tak więcej bo ceny mają wyższe niż my :)
arat już zwrócił uwagę na niewłaściwy tok rozumowania i Wy z tym się zgodziliście więc chyba wystarczy
Coinroom pisze: ) rozumiem, że Pan chce w tym temacie reklamować giełdę dgtmarket? Bo do tego Pan dążył jak widać :) Wystarczy dodać nowy temat dgmarket dyskusja ogólna ;)
Chciałem kupić monero ale na dgtmarket nie ma więc założyłem konto u Was, od początku nie podawałem nazwy giłedy, żeby nie reklamować.
Sami mnie zapytaliście o jakiej giełdzie pisze, a że nie trafiliście a do tego miło napisałem o dgtmarkete to od razu teorie spiskowe (ten błąd z logowanie to też wymyśliłem co? ;) :P) Zobaczcie sami się zgadacie, że ładnie napisałem o tej giełdzie. Też się zdziwiłem, że to tak wyszło. :) dgtmarket giełda z zasadami dobre co :D
Coinroom pisze: Jakie Pan opłaty ponosi u nas, wie Pan od samego początku więc nie rozumiem skąd nagle takie zdziwienie u Pana?
No właśnie to jest mój początek i koniec (moja pierwsza wypłata, a wcześniej nie zwracałem uwagi bo na innych giełdach to te opłaty były zawsze "normalne") na Waszej giełdzie więc dopiero teraz widzę, że na sztywno tak wysoko jest opłata więc dziwie się dlaczego tak niepotrzebnie drogo? Tak jak już pisałem, że zrobiłem transakcje ostatnio i były one z opłatą o wiele mniejszą i potwierdzenia były szybko.
(Zrobie test, sprawdzę i napiszę ale to później bo electrum portfel mam na innej maszynie)
Do tego jestem jeszcze bardziej zdziwiony bo piszecie, że dokładacie do wypłat a z moich ostatnich transakcji (i też z mempool fee) wynika, że to jest niepotrzebne (też to sprawdzę).

-- --
Ciekawe czy jest jakaś giełda gdzie możesz samemu wybrać sobie opłatę?
Chcesz szybko to płacisz dużo ja jeśli możesz/chcesz poczekać to nisko ustawiasz.

Weteran
Posty: 1175
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: WitoldC » sobota, 17 lutego 2018, 13:46

Nie ma co sprawdzać mempool jest prawie pusty https://bitcoinfees.earn.com/.
Dzisiaj przesyłałem z opłatą 0.00001 (4.464 sat/B ) do bloku weszłą w 17 minut.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » poniedziałek, 19 lutego 2018, 08:20

Ciekawe czy jest jakaś giełda gdzie możesz samemu wybrać sobie opłatę?
Chcesz szybko to płacisz dużo ja jeśli możesz/chcesz poczekać to nisko ustawiasz.

Dzień dobry,
Jak najbardziej będzie dostępna taka opcja niedługo.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 200
Rejestracja: 17 marca 2013
Reputacja: 338
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: jaitylkoja » wtorek, 20 lutego 2018, 01:10

Jakieś nowe waluty na horyzoncie? Proponowałbym walutę nano, skrót: xrb (a dawniej raiblocks), byłaby to pierwsza para z prawdziwego zdarzenia z fiatem, co zapewniłoby Wam ogromny rozgłos w społeczności (ponad 30k obserwatorów na reddit i silnie rośnie), która oczekuje na coś takiego od dawna. Dodatkowo, zniknęłyby wszystkie dywagacje nt. opłat transakcyjnych, transakcje są darmowe i błyskawiczne (co z kolei przy dobrej implementacji napędziłoby Wam dużo ruchu - a więc i zysku z prowizji - gdyż nano jest to świetne narzędzie do arbitrażu)

Więcej informacji:
CMC: https://coinmarketcap.com/currencies/nano/#markets
WP (przetłumaczony przeze mnie na polski):
reddit: https://www.reddit.com/r/nanocurrency/
wykop: https://www.wykop.pl/tag/nano/

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » wtorek, 20 lutego 2018, 11:39

Dzień dobry,

Dziękujemy za sugestię, jak najbardziej rozważymy tą propozycję. Teraz robimy krypto/krypto i pod koniec marca bierzemy się za wprowadzanie nowych altów.

Dodano po 2 godzinach 54 minutach 6 sekundach:
Zgodnie z prośba fee transakcyjne zostało obniżone do poziomu 0.00025

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: rtb4g » środa, 21 lutego 2018, 00:22

Dzień dobry!
Mam małe pytanko, mianowicie czy po założeniu konta istnieje możliwość podpięcia do niego poprzednich tranzakcji, które odbyły się bez rejestracji?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » środa, 21 lutego 2018, 09:25

Dzień dobry,
Proszę o kontakt w tej sprawie na mail help@coinroom.com

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 25 września 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: arat » środa, 21 lutego 2018, 13:01

Co to za informacja ze wpłaty na konto bankowe mogą być opóźnione o 2 dni ?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » środa, 21 lutego 2018, 13:19

Informacja ta dotyczy wpłat USD/EUR/GBP, zmienimy to w przyszłości żeby nie pokazywało się przy wpłatach PLN

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: darko » czwartek, 22 lutego 2018, 17:18

Droga ekipo z coinroom, mam pytanie odnosnie wyplat. dlaczego ida tak dlugo? celowo zalozylem sobie konto w tym samym banku w ktorym wy macie, zeby przelewy byly natychmiastowe i bez prowizji, zebym mogl rowniez przelewac pieniadze w weekend. teraz pozostaje mi tylko przelew ten tpay czy jak to tam sie nazywa, wiem ze to tylko 10 zl, no ale kilka przelewow i sie robi z tego coraz wiecej. poprosze o odpowiedz.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » czwartek, 22 lutego 2018, 18:07

Dobry wieczór,

Proszę o kontakt na maila help@coinroom.com w tej sprawie.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: macieyo » wtorek, 27 lutego 2018, 20:05

Witam i od razu pytanie.
Czy za prawie każdym razem kiedy dokonuję zlecenia wypłaty na konto w banku, muszę wysyłać do Was maila i przypominać o jego realizacji?

Zlecam wypłatę wcześnie rano, a ona nie pojawia się tego samego dnia, choć w FAQ znajduję informacje o realizacji wypłat dwa razy dziennie.
Nawet gdy zlecam dzień wcześniej wieczorem także nie pojawia się dnia następnego. Dopiero po wysłaniu maila dostaję informację, że zostanie zrealizowana dnia następnego.
Nie narzekałbym, gdyby ekspresowe wypłaty były dostępne, ale nie zawsze są i tak samo było dzisiaj.
Zmuszony byłem znowu skorzystać z opcji standardowej i wystałem do Was od razu prośbę o potraktowanie tego zlecenia priorytetowo, to znaczy realizację tego samego dnia, i co? Olewka z Waszej strony, a kasa była mi potrzebna na dziś.

Czym spowodowane jest zwlekanie przez Was z wypłatami? Widzę po opiniach na Facebooku, że to u Was częste zjawisko.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » wtorek, 27 lutego 2018, 20:30

Szanowny Kliencie!

O kolejności wypłat decyduje kolejność zlecenia. Przy dużej ilości wypłat może wystąpić delikatne opóźnienie.
Przepraszamy za niedogodności i popracujemy nad przyśpieszeniem wypłat.

Pozdrawiamy
Coinroom Team

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: redlumek » sobota, 3 marca 2018, 09:12

Czy można wypłacać od Was pieniądze bez weryfikacji? Jest informacja o limicie 65tys zł, ale tak niejasno napisana że nie wiem czy to dotyczy wplat/wypłat na polskie konto bankowe.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość